Løperprofil
Inga Saur Thorin
Wing
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.57
- Løpskapasitet
- 11.41
- O-evne
- 1.15
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 3.09
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 13.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0331 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3396 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0795 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2175 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,94 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9609 |
| bomVekt | 3,75 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4577 |
| bomStorSigma | 0,8782 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0829 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3110,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3445,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.10
- Løpskapasitet
- 6.58
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.30
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 23.05.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1501 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0251 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1902 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,39 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9328 |
| bomVekt | 3,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2172 |
| bomStorSigma | 0,6761 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0849 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2586,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2656,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.58
- Løpskapasitet
- 11.39
- O-evne
- 2.19
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.28
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 26.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0945 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0091 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0877 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2221 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9894 |
| bomVekt | 4,77 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7119 |
| bomStorSigma | 0,8271 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0826 |
| havariVekt | 0,11 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2740,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3285,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.31
- Løpskapasitet
- 10.41
- O-evne
- 1.50
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.40
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 30.08.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1796 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1646 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1082 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2566 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,57 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9982 |
| bomVekt | 5,74 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4651 |
| bomStorSigma | 0,9103 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0675 |
| havariVekt | 0,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8222 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2521,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2954,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 0 | 26.09.2022 Malvik #16 - Hyllvatnet, disk | 67 | – |
| Bom over fem minutter | 0 | 26.09.2022 Malvik #16 - Hyllvatnet, disk | 140 | – |
| Bom over ti minutter | 0 | 26.09.2022 Malvik #16 - Hyllvatnet, disk | 317 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2022 | Malvik #16 - Hyllvatnet | Damer kort | 1.55.01 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2022 | Wing4er 2022 - løp 4 | D 13-16B | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2022 | STOK Ungdomsløp 2 Skogskarene | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2022 | Wing4er 2022 - løp 1 / klubbmesterskap sprint | D 13-16B | 23.11 | 1 /2 | 1.11 | 8.44 | 0.27 | – | – | – |
| 13.09.2021 | Wing4er 3 / Klubbmesterskap | D 13-16B | 38.02 | 6 /6 | 4.27 | 16.55 | 1.59 | 16.38 | 1.18 | |
| 09.09.2021 | Ungdomsløp 8 | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2021 | Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7 | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2021 | Ungdomsløp 6 | D 13-14 | 1.05.53 | 12 /14 | 19.42 | 22.36 | 6.45 | 17.22 | 2.52 | – |
| 23.08.2021 | Wing4er 2 | D 13-16B | 1.02.39 | 6 /6 | 5.35 | 19.11 | 1.43 | 17.08 | 1.13 | – |
| 19.08.2021 | Ungdomsløp 5 | D 13-14 | 48.06 | 9 /13 | 3.44 | 16.25 | 1.16 | 17.22 | 2.52 | – |
| 21.06.2021 | Wing4er 1 | D 13-16B | 42.11 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2021 | Ungdomsløp 4 Skogskarene | D 13-14 | 38.43 | 9 /13 | 5.48 | 18.05 | 2.43 | – | – | – |
| 03.06.2021 | STOK Ungdomsløp 3 | D 13-14 | 24.34 | 7 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2021 | Ungdomsløp 1 | D 13-14 | 31.04 | 11 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2021 | Trondheim Sprintcup 5 - finale | D 13-14 | 26.38 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2021 | Trondheim Sprintcup 4 | D 13-14 | 46.20 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2020 | Wing4er | Damer C | 28.17 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2020 | Tour de Trondheim - Mellom (ungdomsløp 4) | D 11-12 | 1.00.47 | 8 | 11.31 | 19.42 | 3.44 | – | – | – |
| 30.08.2020 | KM Mellomdistanse | D 11-12 | 20.36 | 6 /18 | 1.24 | 14.23 | 0.59 | 15.53 | 1.43 | |
| 29.08.2020 | Kort mellomdistanse | D 11-12 | 29.38 | 13 /25 | 5.41 | 16.45 | 3.13 | 15.53 | 1.43 | |
| 27.08.2020 | STOK Ungdomsløp 3 Nidarøst | D 11-12 | 20.43 | 13 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2020 | Ungdomsløp 5 | D 11-12 | 42.22 | 11 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2019 | Wing4er 4-2019 | D 7-12 | 36.49 | 6 /8 | 5.44 | 17.57 | 2.48 | 16.04 | 1.44 | |
| 12.09.2019 | Ungdomsløp 8 | D 11-12N | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2019 | Ungdomsløp 7 | D 11-12N | 26.14 | 5 /5 | 4.21 | 18.19 | 3.02 | 15.29 | 1.30 | |
| 22.08.2019 | STOK Ungdomsløp 6 | D 11-12N | 39.58 | – | 7.10 | 21.26 | 3.51 | 15.29 | 1.30 | |
| 19.08.2019 | Wing4er 3-2019 / Klubbmesterskap | D 7-12N | 24.46 | – | 1.29 | 13.37 | 0.49 | 15.29 | 1.30 | |
| 17.06.2019 | Wing4er 2-2019 | D 7-12N | 16.20 | – | 0.07 | 11.52 | 0.05 | 13.33 | 0.45 | – |
| 13.06.2019 | STOK Ungdomsløp 5 | D 11-12N | 17.39 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2019 | STOK Ungdomsløp 4 | D 11-12N | 16.00 | 2 /5 | 0.00 | 13.32 | 0.00 | 13.33 | 0.45 | – |
| 27.05.2019 | Wing4er 1-2019 | D 7-12N | 20.40 | – | 1.17 | 15.17 | 0.57 | – | – | – |
| 23.05.2019 | Ungdomsløp 2 Skogskarene | D 11-12N | 17.11 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2019 | STOK Ungdomsløp 1 | D11-12N | 20.39 | – | – | – | – | – | – | – |