Løperprofil
Solveig Lillerud Slagsvold
Heming
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.11
- Løpskapasitet
- 9.57
- O-evne
- 1.15
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 2.44
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 06.11.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1298 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,109 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0971 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2181 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0152 |
| bomVekt | 2,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4667 |
| bomStorSigma | 0,7862 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0752 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0019 |
| fartSesongSin | 0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2647,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2977,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.12
- Løpskapasitet
- 9.01
- O-evne
- 2.11
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 4.47
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 101 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 04.06.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3507 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0593 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3559 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,17 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9776 |
| bomVekt | 0,57 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6187 |
| bomStorSigma | 0,8825 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2120,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2635,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.54
- Løpskapasitet
- 11.13
- O-evne
- 1.41
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 2.43
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 26.06.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1294 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0827 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0928 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1914 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,06 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9122 |
| bomVekt | 4,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5083 |
| bomStorSigma | 0,8705 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0473 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0683 |
| havariVekt | 0,15 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,902 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | −0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2647,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3045,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 40 | 21.08.2021 Ivar-o-løpet med Trimtex-cup, bom 10.48 | 40 | – |
| Bom over fem minutter | 40 | 21.08.2021 Ivar-o-løpet med Trimtex-cup, bom 10.48 | 57 | – |
| Bom over ti minutter | 40 | 21.08.2021 Ivar-o-løpet med Trimtex-cup, bom 10.48 | 102 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2022 | Hemingløpet med KM lang og Trimtex-cup | C-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse | C-åpen 10-16 | 30.24 | 11 /17 | 1.40 | 16.14 | 0.53 | 15.27 | 1.28 | – |
| 25.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, mellomdistanse | C-åpen 10-16 | 35.59 | 5 /16 | 0.35 | 14.33 | 0.14 | 15.27 | 1.28 | – |
| 24.06.2022 | Norsk O-Festival Sprint - Alle klasser | C-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2022 | Fossumløpet 2022 med Trimtex-cup | N2-åpen 9-16 | 41.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | D 13-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | Trollnatta | Trollnatta mellom | 21.00 | – | 2.40 | 14.05 | 1.47 | 14.00 | 1.12 | |
| 20.09.2021 | Klubbmesterskap - Heming Orientering | D 13-14 | 1.35.21 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 34.46 | 26 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 24.10.2020 | Klubbmesterskap - Heming Orientering | D 11-12 | 1.20.15 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2020 | Rekrutt og råtassløp | D 11-12 | 1.09.35 | 13 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2019 | Trollnatta og natt-O-toget | Troll-Mellom | 34.23 | 104 /137 | 5.38 | 24.04 | 3.57 | 19.35 | 1.26 | – |
| 23.09.2019 | Klubbmesterskap - Heming Orientering | D 11-12 | 57.10 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2019 | Nydalten med Trimtex cup | D 11-12 | 57.40 | 21 /21 | 16.40 | (30.33) | 8.50 | 20.50 | 3.13 | – |
| 28.08.2019 | Råtassløp #3 | D10-12 | 1.38.06 | 20 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2019 | Hemingløpet med Trimtex-cup | N-åpen | 1.06.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2019 | O-gøy cupen - løp 2 og Råtassløp | Kort | 1.06.19 | 21 /28 | 5.50 | 26.04 | 2.18 | – | – | – |
| 13.05.2019 | Råtassløp 1 | DN | 26.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2018 | Råtass- og rekruttløp | D 8-12N | 2.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2018 | Råtassløp 1 | DN | 36.45 | – | 4.22 | 14.35 | 1.44 | – | – | – |
| 04.09.2017 | Råtass- og rekruttløp | 2km | 30.19 | 42 /52 | 7.35 | 21.58 | 5.30 | – | – | – |
| 28.08.2017 | Råtassløp, løp nr 2 | D-N | 2.03 | – | – | – | – | – | – | – |