Løperprofil
Ingrid Olsen Haugen
Notodden
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
73 løp
Sprintrankingen
9 løp
Skogsrankingen
nr. 906 av 2067
Nr. 906 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 274 av 367 i klassen D21–34 (senior) · nr. 21 av 25 i 2004-kullet
- Forventet kmtid
- 13.23
- Løpskapasitet
- 11.38
- O-evne
- 1.45
- Jevnhet ±
- 13,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 20
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i desember (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 74 (sist 19.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,022 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0236 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1336 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0206 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 20,3 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3607 |
| bomVekt | 160,13 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5422 |
| bomStorSigma | 0,7586 |
| antallBom | 201 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0401 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,069 |
| havariVekt | 9,92 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0143 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7346 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0104 |
| fartSesongSin | 0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3094,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3562,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.21
- Løpskapasitet
- 8.10
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.49
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 64 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 16.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0077 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0217 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0542 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,094 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,21 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,91 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0676 |
| bomVekt | 32,92 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1637 |
| bomStorSigma | 0,5619 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0569 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0803 |
| havariVekt | 0,77 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9046 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3027,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3098,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.38
- Løpskapasitet
- 10.12
- O-evne
- 1.26
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.59
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 19.06.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2276 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,254 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,089 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1579 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,96 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9784 |
| bomVekt | 5,99 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3261 |
| bomStorSigma | 0,7186 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0818 |
| havariVekt | 0,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | 0,0012 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2398,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2736,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.32
- Løpskapasitet
- 10.45
- O-evne
- 1.48
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 4.19
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 06.11.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1714 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1274 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0847 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2957 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,68 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9264 |
| bomVekt | 1,66 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5563 |
| bomStorSigma | 0,8666 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0681 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2536,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2959,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 0 | 19.08.2026 Kverndokka - Tverrbygda, bom 2.03 | 92 | nr. 8061 |
| Bom over fem minutter | 88 | 25.04.2024 Treningsløp 2 Nordagutu, bom 5.43 | 290 | nr. 3008 |
| Bom over ti minutter | 181 | 04.06.2023 Telemark 2-dagers, bom 13.27 | 852 | nr. 3972 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2026 | Kverndokka - Tverrbygda | Damer - kort løype | 46.02 | 1 /5 | 5.25 | 11.11 | 1.19 | 13.22 | 1.38 | |
| 17.06.2026 | Skårslåhaugen - Vinstra | Damer - kort løype | 28.49 | 1 /5 | 2.38 | 12.43 | 1.10 | 14.16 | 1.36 | |
| 03.06.2026 | Frya - Øvre Arsenal | Damer - kort løype | 45.39 | 2 /12 | 6.54 | 15.33 | 2.21 | 14.16 | 1.36 | |
| 27.05.2026 | Øvre Vinstra | Damer - kort løype | 50.31 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | Kjønås - Ringebu | Damer - kort løype | 1.07.29 | 2 /7 | 6.42 | 15.09 | 1.35 | 14.42 | 1.41 | |
| 06.05.2026 | Vinstrahallen | Damer - kort løype | 23.23 | 3 /3 | 0.49 | 14.57 | 0.34 | 14.42 | 1.41 | |
| 04.06.2025 | NOL TrLøp 7 HøgåsSkole | A-lang | 39.42 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2024 | NOLs klubbmesterskap i ultralang | Damer A-lang | 1.37.01 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2024 | NNM Langdistanse | D 17-20 | 1.27.06 | 2 /3 | 9.38 | 14.12 | 1.34 | 13.14 | 1.53 | |
| 16.08.2024 | NNM Sprint | D 17-20 | 23.02 | 2 /3 | 0.16 | 8.18 | 0.06 | 8.22 | 0.11 | |
| 25.04.2024 | Treningsløp 2 Nordagutu | A-lang | 1.14.08 | 16 | 15.54 | 14.20 | 3.04 | 13.00 | 1.52 | |
| 26.12.2023 | Ribbeløpet | A-lang | 42.10 | 7 | 0.10 | 10.56 | 0.03 | 12.49 | 1.45 | |
| 19.06.2023 | NOL GjestrudGrandPrix | B-løype | 30.05 | 5 | 2.25 | 11.09 | 0.54 | 11.29 | 1.00 | |
| 15.06.2023 | Treningsløp 8 | D17 | 1.11.42 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2023 | Lomsetra - Tjyrubua | KORT N/C | 1.02.21 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2023 | Treningsløp 7 | A-Lang | 1.17.53 | 9 | 11.53 | 13.32 | 2.04 | 13.01 | 1.46 | |
| 07.06.2023 | Treningsløp Bø i Telemark | A2 | 1.00.22 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2023 | Sorperoa - Barhaug skole | KORT N/C | 25.45 | 1 /9 | 1.55 | 10.02 | 0.45 | 13.01 | 1.46 | |
| 04.06.2023 | Telemark 2-dagers | D 17- | 2.04.09 | 4 /4 | 27.37 | 15.55 | 3.32 | 13.01 | 1.46 | |
| 03.06.2023 | KM-sprint - Telemark 2-dagers | D 19-20 | 26.59 | 3 /4 | 0.04 | 8.21 | 0.01 | 8.31 | 0.13 | |
| 31.05.2023 | Treningsløp Bø i Telemark | A-Kort | 56.49 | 4 | 6.39 | 13.46 | 1.37 | 12.56 | 1.34 | |
| 31.05.2023 | Treningsløp Bø i Telemark | Løype: A-Kort | 56.49 | 4 | 6.39 | 13.46 | 1.37 | 12.56 | 1.34 | |
| 31.05.2023 | Frya - Øvre Arsenal | KORT N/C | 53.59 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2023 | Treningsløp 6 | AL | 1.03.31 | 5 | 5.40 | 12.37 | 1.08 | 12.56 | 1.34 | |
| 24.05.2023 | Treningsløp Bø i Telemark | A-kort | 30.18 | 2 | 2.21 | 11.00 | 0.51 | 12.56 | 1.34 | |
| 11.05.2023 | Treningsløp 5 | A-kort | 41.09 | 1 | 1.08 | 10.55 | 0.18 | 12.56 | 1.34 | |
| 10.05.2023 | Treningsløp Bø i Telemark | A-kort | 25.28 | 2 | 0.52 | 9.45 | 0.20 | 12.56 | 1.34 | |
| 10.05.2023 | Kjønås | Damer - kort løype | 1.00.48 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2023 | Treningsløp Bø i Telemark | A-lang | 1.25.02 | 7 | 21.38 | 16.09 | 4.07 | 12.56 | 1.34 | |
| 27.04.2023 | Treningsløp 3 | A-kort | 47.31 | 4 | 2.03 | 11.59 | 0.31 | 13.03 | 1.32 | |
| 26.04.2023 | Treningsløp Bø i Telemark | Sprintløype | 23.52 | 5 | 0.40 | 10.36 | 0.18 | 13.03 | 1.32 | |
| 20.04.2023 | Treningsløp 2 | A-lang | 1.10.50 | 6 | 0.54 | 10.55 | 0.08 | 13.03 | 1.32 | |
| 19.10.2022 | Sprintløp Bø i Telemark | Sprint | 24.42 | 17 /25 | 3.42 | 10.29 | 1.34 | 8.37 | 0.14 | |
| 05.10.2022 | Sprintløp Bø i Telemark | Sprint | 23.08 | 4 /8 | 3.18 | 8.51 | 1.16 | 8.37 | 0.14 | |
| 01.10.2022 | Porsgrunn City Race | D 17- | 56.09 | 7 /10 | 8.43 | 13.36 | 2.07 | 13.39 | 1.45 | |
| 29.09.2022 | Treningsløp 15 | A | 25.42 | 6 | 0.58 | 10.35 | 0.24 | 13.36 | 1.40 | |
| 22.09.2022 | Treningsløp 14 | A-Ultralang | 1.33.00 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2022 | Treningsløp Bø i Telemark | A-lang | 49.13 | 10 /11 | 4.06 | 14.20 | 1.12 | 13.36 | 1.40 | |
| 15.09.2022 | Treningsløp 13 | A-Lang | 48.21 | 5 | 2.10 | 10.50 | 0.29 | 13.36 | 1.40 | |
| 01.09.2022 | Treningsløp 11 | A-Lang | 1.12.12 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2022 | Treningsløp 10 | A-Lang | 1.09.57 | 6 | 7.21 | 13.28 | 1.25 | 13.57 | 1.50 | |
| 24.08.2022 | Treningsløp Bø i Telemark | A-kort | 38.54 | 4 /7 | 3.15 | 13.27 | 1.07 | 13.57 | 1.50 | |
| 18.08.2022 | Treningsløp 9 (Sprint) | D17- | 23.12 | 4 | 0.28 | 8.22 | 0.10 | 8.40 | 0.12 | |
| 17.08.2022 | Treningsløp Bø i Telemark | A-kort | 28.53 | 3 /9 | 4.28 | 12.27 | 1.56 | 13.57 | 1.50 | |
| 22.06.2022 | Skien City Race, KM-sprint | D17-18 | 21.20 | 2 /2 | 1.51 | 9.33 | 0.50 | 9.04 | 0.13 | |
| 19.06.2022 | Midtsommerløpet | D 19- | 58.30 | 3 /4 | 7.47 | 13.29 | 1.48 | 14.13 | 1.51 | |
| 18.06.2022 | Midtsommersprinten | D 19- | 29.48 | 2 /6 | 1.56 | 9.21 | 0.36 | 9.04 | 0.13 | |
| 15.06.2022 | Gålå | DK | 52.19 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2022 | Treningsløp 7 | A-Kort | 53.12 | 4 | 0.53 | 11.27 | 0.11 | 14.13 | 1.51 | |
| 08.06.2022 | Treningsløp Bø i Telemark | A-lang | 1.05.07 | 12 /12 | 7.22 | 13.42 | 1.33 | 14.13 | 1.51 | |
| 02.06.2022 | Treningsløp 6 | A-Kort | 58.15 | 10 | 14.50 | 17.37 | 4.29 | 14.13 | 1.51 | |
| 01.06.2022 | Treningsløp Bø i Telemark | A-kort | 45.38 | 6 /12 | 6.28 | 14.32 | 2.04 | 14.13 | 1.51 | |
| 01.06.2022 | Frya - Øvre arsenal | DK | 48.30 | 6 /9 | 6.06 | (20.21) | 2.34 | 14.13 | 1.51 | |
| 21.05.2022 | Telemark 2-dagers | D 17-20 | 1.26.31 | 2 /3 | 12.55 | 14.22 | 2.09 | 14.04 | 1.44 | |
| 12.05.2022 | Treningsløp 4 | A-Lang | 1.14.10 | 6 | 7.16 | 13.30 | 1.19 | 14.04 | 1.44 | |
| 11.05.2022 | Sorperoa - WOD | DK | 34.55 | 4 /5 | 1.05 | 13.13 | 0.25 | 14.04 | 1.44 | |
| 05.05.2022 | Treningsløp 3 | A-Kort | 47.10 | 5 | 5.21 | 11.53 | 1.21 | 14.04 | 1.44 | |
| 28.04.2022 | Treningsløp 2 | A-Lang | 52.09 | 8 | 1.19 | 11.36 | 0.18 | 14.31 | 1.44 | |
| 21.04.2022 | Treningsløp 1 | A-Lang | 1.08.09 | 12 | 6.10 | 13.41 | 1.14 | 14.31 | 1.44 | |
| 23.09.2021 | Treningsløp 16 | A-løype | 31.13 | 6 | 0.59 | 11.31 | 0.22 | 15.37 | 1.48 | |
| 19.08.2021 | Treningsløp 11 | D17- | 24.56 | 7 | 1.17 | 9.49 | 0.30 | 9.13 | 0.11 | |
| 11.08.2021 | Tunebuhaugen | DM | 59.57 | 3 /4 | 3.59 | 18.15 | 1.13 | 16.32 | 1.55 | |
| 18.07.2021 | Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell | Damer - Kort løype | 1.40.59 | 23 /26 | 7.46 | (30.48) | 2.22 | 16.11 | 2.00 | |
| 17.07.2021 | Myggklasken - Melingen | DK | 57.09 | 13 /15 | 9.05 | (26.45) | 4.15 | 16.11 | 2.00 | |
| 16.07.2021 | Raphamnløpet | D kort | 1.26.57 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2021 | Kverndokka | Kort | 1.02.12 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2021 | Treningsløp Bø i Telemark | A-lang | 1.06.28 | 8 /8 | 11.55 | 16.28 | 2.57 | 14.44 | 1.56 | |
| 26.05.2021 | Vinstra | Kort | 59.59 | 8 /9 | 9.50 | 19.22 | 3.10 | 14.09 | 1.43 | |
| 20.05.2021 | Treningsløp 5 | B-løype | 55.06 | 1 | 2.52 | 14.46 | 0.46 | 13.48 | 1.00 | |
| 19.05.2021 | Sorperoa | DK | 45.59 | 3 /6 | 7.58 | 15.08 | 2.37 | 14.09 | 1.43 | |
| 29.04.2021 | Treningsløp 3 | A-kort | 48.34 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2021 | Treningsløp 2 | B-løype | 36.34 | 2 | 1.58 | 13.08 | 0.42 | 13.22 | 1.09 | – |
| 15.04.2021 | Treningsløp 1 | A-Lang | 1.03.35 | 10 | 4.52 | 12.25 | 0.57 | 13.38 | 1.26 | |
| 26.12.2020 | Ribbeløpet | A-langD | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2020 | Nattcup, Notodden, løp 1 | A-lang D | 1.01.59 | 7 | 7.18 | 14.29 | 1.42 | 14.13 | 1.29 | |
| 24.09.2020 | Treningsløp | A-løype | 34.51 | 3 | 0.01 | 11.33 | 0.00 | 14.01 | 1.26 | |
| 10.09.2020 | Treningsløp | A-kort | 43.19 | 2 | 2.58 | 13.16 | 0.55 | 14.01 | 1.26 | |
| 09.09.2020 | Dølakarusell - Lomsetra | Kort | 1.34.09 | 7 /7 | 4.15 | 19.03 | 0.52 | 14.01 | 1.26 | |
| 20.08.2020 | Treningsløp | A-kort | 1.11.08 | 8 | 11.10 | 15.51 | 2.29 | 14.19 | 1.41 | |
| 13.08.2020 | Treningsløp | A-kort | 1.11.12 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2020 | Sommerløp Notodden | D 15-16 | 57.55 | 2 /4 | 2.53 | 11.48 | 0.35 | 13.28 | 1.25 | |
| 27.06.2020 | KM Sprint Vestfold og Telemark | D 15-16 | 22.02 | 4 /6 | 1.08 | 9.11 | 0.28 | 8.49 | 0.12 | – |
| 11.05.2020 | Dølakarusell uke 20 - Sorperoa - UsynligO - kan løpes 11.-17.mai | KM | 40.13 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 20.11.2019 | NOLs nattcup, løp 6 | A-Løype | 48.30 | 26 | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2019 | NOLs nattcup, løp 4 | A-Løype | 48.30 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2019 | NOLs nattcup, løp 4 | C-Løype | 53.40 | 6 | 5.42 | 14.42 | 1.34 | 11.21 | 1.07 | |
| 30.10.2019 | NOLs nattcup, løp 3 | C-løype | 32.35 | 3 | 0.18 | 10.19 | 0.06 | 10.55 | 0.49 | – |
| 23.10.2019 | NOLs nattcup, løp 2 | C-løype | 41.46 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2019 | NOLs nattcup, løp 1 | C-Løype | 24.54 | 1 | 1.08 | 10.12 | 0.28 | 10.55 | 0.49 | – |
| 18.05.2019 | KM Sprint Telemark og Vestfold | D 15-16 | 22.41 | 12 /17 | 0.52 | 8.45 | 0.20 | – | – | – |
| 29.09.2018 | Porsgrunn City Race | D 13-14 | 42.08 | 6 /8 | 3.49 | 16.18 | 1.29 | – | – | – |
| 15.07.2018 | Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell | Damer - Kort løype | 50.44 | 14 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 14.07.2018 | Myggklasken | K Kort | 1.03.42 | 5 | 1.05 | 20.29 | 0.21 | 19.35 | 1.34 | |
| 13.07.2018 | Heidalsdilten | K Kort | 57.20 | 8 | 3.02 | 19.55 | 1.03 | 19.35 | 1.34 | |
| 17.06.2018 | Midtsommerløpet | D 13-16C | 43.22 | 2 /10 | 10.57 | 17.43 | 4.28 | 16.12 | 1.51 | |
| 16.06.2018 | Midtsommersprinten | D 13-14 | 20.10 | 48 /59 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2018 | Camp Stokke sprinttrening | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.07.2017 | Raphamnløpet | Damer - kort løype | 1.22.48 | 9 | 10.21 | 25.06 | 3.08 | 21.41 | 1.46 | |
| 15.07.2017 | Myggklasken | 3,8 km K | 1.31.19 | 29 | 9.39 | 25.41 | 2.43 | 21.41 | 1.46 | |
| 14.07.2017 | Heidalsdilten | 2,6 km K | 45.37 | 16 | 2.40 | 20.03 | 1.10 | 21.41 | 1.46 | |
| 09.07.2016 | Myggklasken | 2.8 km K | 54.01 | 11 | 6.52 | 22.32 | 2.52 | 20.20 | 1.23 | |
| 08.07.2016 | Heidalsdilten | 2.4 km K | 34.25 | 6 | 0.14 | 18.16 | 0.07 | 20.20 | 1.23 | |
| 16.07.2015 | Heidalsviku - Kvernbru-Stålane 2 | 2.8 km, K | 52.59 | 8 /13 | 1.48 | 20.09 | 0.41 | 20.26 | 1.26 | |
| 15.07.2015 | Heidalsviku - Kvernbru-Stålane 1 | 3.8 km, K | 50.36 | 15 /20 | 1.20 | 19.04 | 0.30 | 20.26 | 1.26 | |
| 14.07.2015 | Heidalsviku - Melingen - Dølakarusell 10. løp | 2.7 km K | 1.01.05 | 10 /13 | 2.41 | 23.29 | 1.02 | 20.26 | 1.26 | |
| 13.07.2015 | Heidalsviku - Brurusten | 3.2 km K | 56.24 | 14 /16 | 6.43 | 21.17 | 2.32 | 20.26 | 1.26 | |
| 12.07.2015 | Heidalsviku1, Brurusten | 3.2 km K | 56.24 | 14 | 7.26 | 21.30 | 2.50 | 20.26 | 1.26 | |
| 17.07.2014 | Heidalsveka - Kvernbru - Viul OK | 3.2 km K | 1.06.59 | 11 /15 | 14.41 | 24.29 | 5.22 | 20.46 | 1.36 | |
| 15.07.2014 | Heidalsviku 2, "Myggklasken", Melingen, arr. Tormod Skilag | 2.5 km K | 59.27 | 12 | 4.15 | 25.23 | 1.49 | 20.46 | 1.36 | |
| 14.07.2014 | Heidalsveka - Brurusten - Viul OK | 3.0 km K | 46.48 | 11 /17 | 2.13 | 21.10 | 1.00 | 20.46 | 1.36 | |
| 17.07.2013 | Heidalsveka 4 | 3.3 km, K | 1.00.12 | 13 /13 | 3.43 | 22.03 | 1.22 | 19.33 | 1.15 | – |
| 16.07.2013 | Heidalsveka 3 | 1.7 km, K | 32.57 | 8 /11 | 2.19 | 20.56 | 1.28 | 19.33 | 1.15 | – |
| 15.07.2013 | Heidalsveka 2 | 2.4 km, K | 45.44 | 11 /13 | 3.44 | 21.39 | 1.46 | 19.33 | 1.15 | – |
| 25.07.2012 | Kvernbruløpet Heidal | 3.1 km | 1.00.06 | 12 | 7.19 | 20.38 | 2.31 | – | – | – |