Løperprofil
Maaike van Langen
Fana
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
31 løp
Sprintrankingen
39 løp
B-rankingen
11 løp
Skogsrankingen
nr. 1117 av 2067
Nr. 1117 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 86 av 133 i klassen D40–44 · nr. 21 av 27 i 1985-kullet
- Forventet kmtid
- 14.21
- Løpskapasitet
- 12.47
- O-evne
- 1.34
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 19
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 30 (sist 04.11.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1217 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1233 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0195 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 8,61 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 18,54 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,404 |
| bomVekt | 227,65 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3904 |
| bomStorSigma | 0,7683 |
| antallBom | 102 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0425 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,039 |
| havariVekt | 14,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0152 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2859 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0075 |
| fartSesongSin | 0,0109 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3402,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3820,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 412 av 1119
Nr. 412 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 24 av 59 i klassen D40–44 · nr. 6 av 10 i 1985-kullet
- Forventet kmtid
- 8.05
- Løpskapasitet
- 8.01
- O-evne
- 0.04
- Jevnhet ±
- 5,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.07
- Sikkerhet
- 24
- Bommer per løp
- 0,4
- Typisk bom
- 55 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 39 (sist 04.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,01 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0128 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0516 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0134 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,29 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 23,56 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,4236 |
| bomVekt | 284 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0064 |
| bomStorSigma | 0,5437 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0572 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,069 |
| havariVekt | 17,27 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0051 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8481 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0052 |
| fartSesongSin | −0,0065 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2974,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2997,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 144 av 336
Nr. 144 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 9 av 27 i klassen D40–44 · nr. 2 av 7 i 1985-kullet
- Forventet kmtid
- 15.28
- Løpskapasitet
- 13.52
- O-evne
- 1.36
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.37
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 25.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0783 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0724 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1003 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0396 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,62 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,58 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0151 |
| bomVekt | 43,77 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4008 |
| bomStorSigma | 0,7206 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0564 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0617 |
| havariVekt | 3 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9312 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0026 |
| fartSesongSin | 0,0087 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3260,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3638,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.43
- Løpskapasitet
- 13.42
- O-evne
- 1.02
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.34
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 29.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0702 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0771 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0968 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1007 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,24 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,12 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7406 |
| bomVekt | 8,09 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2911 |
| bomStorSigma | 0,7825 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,064 |
| havariVekt | 0,55 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0015 |
| fartSesongSin | 0,0015 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3233,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3475,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 13 | 04.11.2026 KM Natt + Nattcup 26/27 #2, bom 2.04 | 153 | nr. 4462 |
| Bom over fem minutter | 41 | 03.10.2026 KM Mellom, bom 5.53 | 477 | nr. 4605 |
| Bom over ti minutter | 217 | 18.04.2026 Vestlandspremieren dag 2, Sveio, bom 11.54 | 552 | nr. 3622 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | KM Natt + Nattcup 26/27 #2 | D19- | 48.12 | 6 /11 | 6.52 | 12.34 | 1.47 | 14.21 | 1.34 | |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D40 | 2.04.54 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2026 | KM Sprint | D 19- | 18.26 | 5 /14 | 0.00 | 8.07 | 0.00 | 8.05 | 0.04 | |
| 03.10.2026 | KM Mellom | D 19- | 56.27 | 7 /7 | 10.04 | 15.35 | 2.47 | 14.41 | 1.36 | |
| 01.09.2026 | Sprintcup #6 | D40- | 21.25 | 2 /8 | 0.05 | 8.29 | 0.02 | 8.05 | 0.04 | |
| 25.08.2026 | Pokalkamp #5 | B-åpen 17- | 1.02.34 | 3 /8 | 6.53 | 15.17 | 1.41 | 15.41 | 1.40 | |
| 18.08.2026 | Sprintcup #5 | D40- | 28.04 | 2 /14 | 0.44 | 8.05 | 0.13 | 8.00 | 0.04 | |
| 16.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | D 40- | 51.29 | 8 /13 | 10.02 | 15.22 | 3.00 | 14.48 | 1.58 | |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | D 40- | 1.12.44 | 7 /13 | 5.51 | 13.23 | 1.05 | 14.48 | 1.58 | |
| 09.06.2026 | Åpent Klubbmesterskap | D 17- | 47.30 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2026 | Pokalkamp #3 | D17- | 44.57 | 4 /7 | 2.45 | 12.54 | 0.47 | 14.56 | 1.59 | |
| 12.05.2026 | Bonusløp | AK-åpen | 1.15.11 | 6 /11 | 4.31 | 13.39 | 0.50 | 14.56 | 1.59 | |
| 05.05.2026 | Sprintcup #3 | D 40- | 24.02 | 3 /16 | 1.05 | 8.26 | 0.24 | 8.07 | 0.04 | |
| 28.04.2026 | Pokalkamp #2 | D17- | 1.11.23 | 3 /5 | 6.29 | 15.08 | 1.22 | 15.21 | 2.10 | |
| 21.04.2026 | Pre-O Nore Neset | Pre-O A | 1.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2026 | SprintCup #2 | D 40- | 25.03 | 3 /14 | 0.06 | 8.22 | 0.02 | 8.05 | 0.04 | |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | D 40- | 1.33.16 | 5 /5 | 14.18 | 18.20 | 2.49 | 15.21 | 2.10 | |
| 18.04.2026 | Vestlandspremieren dag 2, Sveio | D 17- | 1.32.15 | 10 /12 | 20.04 | 17.33 | 3.49 | 15.21 | 2.10 | |
| 17.04.2026 | Vestlandspremieren dag 1 Møllesprinten | D17 | 43.57 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2026 | Pokalkamp #1 | B-åpen 17- | 56.21 | 5 /15 | 2.29 | 15.22 | 0.41 | 16.40 | 1.33 | |
| 07.04.2026 | Sprintcup #1 | D 40- | 27.11 | 4 /20 | 0.40 | 8.39 | 0.13 | 8.05 | 0.04 | |
| 24.03.2026 | Norsk e-tempO Cup #12 | Open | 4.51 | 76 /160 | – | – | – | – | – | – |
| 18.03.2026 | Norsk e-tempO Cup #11 | Open | 4.35 | 99 /169 | – | – | – | – | – | – |
| 17.03.2026 | Urb-O #9 Jaktstart | D40 | 24.45 | 1 /4 | 0.18 | 7.12 | 0.05 | 7.57 | 0.04 | |
| 11.03.2026 | Norsk e-tempO Cup #10 | Open | 6.44 | 109 /183 | – | – | – | – | – | – |
| 05.03.2026 | Fana IL Vintercup #3 2025/2026 | D15- | 18.40 | 2 /7 | 0.08 | 8.01 | 0.03 | 7.57 | 0.04 | |
| 04.03.2026 | Norsk e-tempO Cup #9 | Open | 5.49 | 90 /182 | – | – | – | – | – | – |
| 24.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #8 | Open | 5.55 | 90 /173 | – | – | – | – | – | – |
| 18.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #7 | Open | 7.26 | 115 /173 | – | – | – | – | – | – |
| 17.02.2026 | Urb-O #8 Fellesstart | D40 | 28.15 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #6 | Open | 5.47 | 154 /199 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #5 | Open | 6.55 | 155 /205 | – | – | – | – | – | – |
| 03.02.2026 | Urb-O #7 Sløyfer | Løype: B | 7.08 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2026 | Fana IL Vintercup #2 2025/2026 | D15- | 21.45 | 1 /7 | 0.29 | 7.30 | 0.10 | 8.00 | 0.05 | |
| 27.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #4 | Open | 5.19 | 109 /200 | – | – | – | – | – | – |
| 21.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #3 | Open | 7.14 | 112 /226 | – | – | – | – | – | – |
| 20.01.2026 | Urb-O #6 Individuell Start | D40 | 25.22 | 1 /5 | 0.38 | 8.18 | 0.12 | 8.00 | 0.05 | |
| 14.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #2 | Open | 6.28 | 134 /238 | – | – | – | – | – | – |
| 07.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #1 | Open | 5.53 | 181 /233 | – | – | – | – | – | – |
| 06.01.2026 | Urb-O #5 Free Challenge | D40 | 34.54 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 02.12.2025 | Urb-O #3 Fellesstart | D40 | 38.17 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.11.2025 | Fana IL Vintercup #1 2025/2026 | D15- | 22.42 | 2 /7 | 0.05 | 7.26 | 0.02 | 8.02 | 0.05 | |
| 12.11.2025 | nattcup-2 25/26 | DA | 41.54 | 4 /6 | 3.54 | 12.19 | 1.09 | 14.28 | 2.01 | |
| 04.11.2025 | Urb-O #1 Individuell Start | D40 | 23.04 | 1 /4 | 0.12 | 7.50 | 0.04 | 8.02 | 0.05 | |
| 22.10.2025 | Nattcup-1 25/26 | DA | 1.13.51 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2025 | KM Natt | D 19- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2025 | Sprintcup-6 Bergen | D 40- | 22.08 | 2 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2025 | Sprintcup-5 Bergen | D 40- | 19.32 | 3 /9 | 0.19 | 8.07 | 0.08 | 8.14 | 0.06 | |
| 02.09.2025 | Pokalkamp-7 Bergen | D17- | 1.03.06 | 1 /1 | 5.13 | 12.37 | 1.03 | 14.48 | 2.09 | |
| 31.08.2025 | KM langdistanse | D 40- | 1.55.04 | 3 /3 | 12.46 | 14.13 | 1.35 | 15.02 | 2.15 | |
| 30.08.2025 | KM Mellomdistanse | D 19- | 49.17 | 6 /7 | 5.37 | 14.43 | 1.41 | 15.02 | 2.15 | |
| 26.08.2025 | Sprintcup-4 Bergen | D 40- | 17.01 | 2 /9 | 0.05 | 8.00 | 0.02 | 8.19 | 0.07 | |
| 27.05.2025 | Sprintcup-3 Bergen | D 40- | 17.27 | 2 /11 | 0.08 | 8.03 | 0.04 | 8.10 | 0.07 | |
| 13.05.2025 | Pokalkamp-3 Bergen | B-åpen 17- | 58.13 | 17 /20 | 11.37 | 26.11 | 5.14 | 18.35 | 1.53 | |
| 06.05.2025 | Sprintcup-2 Bergen | D 40- | 21.01 | 2 /12 | 0.29 | 7.41 | 0.11 | 8.10 | 0.07 | |
| 29.04.2025 | Pokalkamp-2 Bergen | C-åpen 17- | 40.39 | 3 /7 | 0.07 | 14.54 | 0.03 | 15.22 | 1.01 | – |
| 22.04.2025 | KM sprint individuelt | D19- | 19.50 | 13 /15 | 1.21 | 8.38 | 0.35 | 8.11 | 0.08 | |
| 08.04.2025 | Sprintcup-1 Bergen | D 40- | 19.04 | 1 /9 | 0.13 | 7.48 | 0.05 | 8.11 | 0.08 | |
| 06.04.2025 | Vestlandspremieren-III | D 40- | 1.07.28 | 4 /4 | 8.47 | 13.54 | 1.49 | 15.07 | 2.16 | |
| 05.04.2025 | Vestlandspremieren-II | D 17- | 44.36 | 12 /13 | 5.55 | 14.07 | 1.52 | 15.07 | 2.16 | |
| 01.04.2025 | Pokalkamp #1 Bergen | B-åpen 17- | 59.55 | 13 /18 | 6.41 | 20.43 | 2.19 | 15.31 | 1.29 | |
| 18.03.2025 | Urb-O #7 vinteren 2024-2025 Jaktstart | D40 | 26.34 | 2 /8 | 0.29 | 8.20 | 0.09 | 8.11 | 0.08 | |
| 12.03.2025 | Nattcupfinale 24/25 | DA | 1.30.19 | 6 /6 | 18.17 | 16.07 | 3.16 | 15.25 | 2.17 | |
| 12.02.2025 | Nattcup24/25 | DA | 1.06.18 | 8 /8 | 6.41 | 15.54 | 1.36 | 15.31 | 2.21 | |
| 04.02.2025 | Urb-O #5 vinteren 2024-2025 Individuell Start | D40 | 26.37 | 2 /5 | 0.09 | 7.46 | 0.03 | 8.06 | 0.08 | |
| 21.01.2025 | Urb-O #4 vinteren 2024-2025 Free Challenge | D40 | 34.11 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 03.12.2024 | Urb-O #3 vinteren 2024-2025 Fellesstart | D17- | 30.09 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2024 | Urb-O #1 vinteren 2024-2025 Individuell start | D17- | 31.41 | 6 /8 | 1.53 | 8.38 | 0.31 | 8.07 | 0.09 | |
| 19.09.2024 | Fana IL Klubbmesterskap i orientering 2024 | D 17- | 49.30 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2024 | Sprintcup 7/24 | D19- | 22.04 | 7 /14 | 0.01 | 7.37 | 0.00 | 8.05 | 0.08 | |
| 10.09.2024 | Pokalkamp 6/24 | D 17-18 | 46.27 | 2 /4 | 1.54 | 12.57 | 0.32 | 15.26 | 2.27 | |
| 03.09.2024 | Sprintcup 6/24 | D 19- | 20.04 | 3 /9 | 0.34 | 8.21 | 0.14 | 8.05 | 0.08 | |
| 27.08.2024 | Pokalkamp 5/24 | D17- | 58.40 | 2 /4 | 5.40 | 15.11 | 1.28 | 15.36 | 2.37 | |
| 20.08.2024 | Sprintcup 5/24 | D19- | 22.46 | 4 /6 | 2.10 | 8.34 | 0.49 | 8.09 | 0.10 | |
| 17.08.2024 | Vestlandsmesterskap mellomdistanse | D 21- | 1.38.14 | 3 /3 | 31.56 | 20.18 | 6.36 | 15.36 | 2.37 | |
| 02.07.2024 | Sprintcup 4/24 (Bergen City Summer Sprint) | D19- | 22.16 | 7 /13 | 0.52 | 7.55 | 0.18 | 8.22 | 0.09 | |
| 18.06.2024 | Pokalkamp 4/24 | D17- | 1.00.25 | 4 /5 | 7.11 | 14.09 | 1.41 | 14.50 | 2.10 | |
| 13.06.2024 | "Ungdomsløp" - For alle aldre | D17- | 50.39 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | KM langdistanse | D 19- | 1.45.26 | 5 /5 | 10.11 | 13.48 | 1.20 | 14.50 | 2.10 | |
| 08.06.2024 | KM mellomdistanse | D 19- | 59.17 | 8 /9 | 13.33 | 15.49 | 3.37 | 14.50 | 2.10 | |
| 14.05.2024 | Sprintcup 3/24 | D19- | 20.55 | 3 /12 | 0.56 | 7.53 | 0.21 | 8.19 | 0.09 | |
| 07.05.2024 | Pokalkamp 2/24 | D17- | 1.10.03 | 4 /4 | 16.31 | 15.33 | 3.40 | 14.59 | 2.00 | |
| 23.04.2024 | Sprintcup 2/24 | D19- | 20.27 | 7 /17 | 0.02 | 7.54 | 0.01 | 8.22 | 0.10 | |
| 21.04.2024 | KM sprint individuelt Hordaland | D19- | 24.28 | 5 /11 | 0.24 | 7.47 | 0.08 | 8.22 | 0.10 | |
| 16.04.2024 | Pokalkamp 1/24 | D17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2024 | Sprintcup 1/24 | D19- | 24.03 | 6 /15 | 0.46 | 7.52 | 0.15 | 8.22 | 0.10 | |
| 07.04.2024 | Vestlandspremieren-III (Hordalandscupen 1) | AK-åpen | 1.03.42 | 4 /5 | 10.53 | 15.55 | 2.43 | 15.17 | 1.39 | |
| 06.04.2024 | Vestlandspremieren-II | AL-open | 48.01 | 1 /1 | 5.02 | 15.23 | 1.37 | 15.17 | 1.39 | |
| 05.04.2024 | Vestlandspremieren-I | DA | 26.28 | 8 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 19.03.2024 | Urb-O #finale vinteren 2023-2024 Jaktstart | D17- | 30.47 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 23.01.2024 | Urb-O #5 vinteren 2023-2024 Individuell start | D17- | 34.42 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.01.2024 | Urb-O #4 vinteren 2023-2024 Free Challenge | D17- | 43.44 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 05.12.2023 | Urb-O #3 vinteren 2023-2024 Fellesstart | D17- | 24.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2023 | Urb-O #1 vinteren 2023-2024 Individuell start | D17- | 28.22 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2023 | sprintcupfinale Bergen | D19- | 20.09 | 7 /16 | 0.01 | 8.30 | 0.00 | 9.09 | 0.15 | |
| 26.09.2023 | sprintcup 5 Bergen | D19- | 29.00 | 14 /14 | 5.26 | 10.26 | 1.57 | 9.17 | 0.16 | |
| 14.09.2023 | Fana IL Klubbmesterskap i orientering | D 17- | 43.40 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2023 | Sprintcup 4 Bergen | D19- | 20.52 | 8 /13 | 1.00 | 9.32 | 0.27 | 9.17 | 0.16 | |
| 10.09.2023 | KM sprint Hordaland | D19- | 22.57 | 5 /11 | 0.31 | 8.45 | 0.12 | 9.17 | 0.16 | |
| 29.08.2023 | pokalkamp 5 Bergen | D17- | 1.10.29 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2023 | Hamla Grand Prix (Hordalandscup 4/23) | B-Open 17- | 53.26 | 3 /5 | 2.33 | 13.49 | 0.40 | 15.04 | 1.17 | |
| 04.06.2023 | KM ultralang distanse Hordaland | C-åpen 17- | 25.30 | 2 /5 | 0.39 | 12.13 | 0.19 | – | – | – |
| 03.06.2023 | KM mellomdistanse Hordaland (Hordalandscup 3/23) | B-åpen 17- | 28.34 | 3 /12 | 1.08 | 14.01 | 0.33 | 15.04 | 1.17 | |
| 16.04.2023 | Kristtornløp (Hordalandscup 1/23) | B-åpen 17- | 48.55 | 4 /12 | 4.50 | 17.12 | 1.42 | 15.50 | 1.32 | |
| 28.03.2023 | Sprintcup 1 Bergen | D19- | 25.25 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2022 | sprintcupfinale Bergen | D19- | 32.42 | 11 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2022 | sprintcup 5 Bergen | D19- | 17.48 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | HOK-rankingfinale 2022 | B-åpen 17- | 48.20 | 3 /10 | 2.59 | 14.45 | 0.55 | 15.43 | 1.25 | |
| 10.09.2022 | Møllesprinten | D17 | 57.33 | 6 /6 | 1.39 | 11.57 | 0.21 | 10.23 | 0.10 | |
| 08.09.2022 | klubbmesterskap Fana IL | D17- | 43.17 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | pokalkamp 6 Bergen | D17- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2022 | sprintcup 4 Bergen | D19- | 22.59 | 6 /9 | 1.11 | 9.48 | 0.30 | 9.57 | 0.10 | |
| 23.08.2022 | pokalkamp 5 Bergen | D17- | 1.05.27 | 4 /4 | 4.50 | 16.29 | 1.13 | 16.03 | 1.11 | |
| 21.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom | B-åpen 17- | 35.59 | 9 /19 | 4.33 | 17.25 | 2.12 | 15.58 | 1.27 | |
| 20.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2022) | B-åpen 17- | 40.58 | 3 /19 | 3.39 | 15.31 | 1.23 | 15.58 | 1.27 | |
| 14.06.2022 | pokalkamp 4 Bergen | D17- | 1.12.23 | 4 /4 | 3.06 | 15.59 | 0.41 | 15.40 | 1.03 | |
| 15.05.2022 | KM Ultralang | B-åpen 17- | 38.40 | 2 /5 | 5.07 | 16.28 | 2.11 | 15.45 | 1.21 | – |
| 10.05.2022 | pokalkamp 2 Bergen | D17- | 59.30 | 6 /9 | 5.47 | 16.08 | 1.34 | 15.23 | 1.17 | |
| 03.05.2022 | pokalkamp 1 Bergen | C-åpen 17- | 32.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | sprintcup 2 Bergen | D19- | 38.25 | 13 /15 | 0.59 | 10.29 | 0.16 | 10.30 | 0.09 | |
| 05.04.2022 | Sprintcup #1 Bergen | D19- | 25.17 | 9 /10 | 1.20 | 11.04 | 0.35 | 10.30 | 0.09 | |
| 03.04.2022 | Jubileumsløp Askøy 60 år (HOK-ranking 1/2022) | B-åpen 17- | 34.32 | 2 /8 | 1.03 | 15.10 | 0.28 | – | – | – |
| 28.09.2021 | sprintcupfinale Bergen | Ledsager | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2021 | Sprintcup 1 Bergen | Ledsager | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2021 | vintercup Fana | Ledsager | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2020 | klubbmesterskap Fana IL | D 17- | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2020 | Sprintcup 1 Bergen | D19- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.12.2019 | vintercup 2 Fana | D1961-2003 | 39.28 | 3 /4 | 5.21 | 15.41 | 2.08 | 14.19 | 1.14 | |
| 19.11.2019 | vintercup 1 Fana | D1961-2003 | 25.30 | 5 /9 | 0.50 | 13.45 | 0.27 | 13.42 | 0.53 | – |
| 05.11.2019 | Urb-O løp 1 Individuell start | D17- | 32.29 | 4 /4 | 1.14 | 11.36 | 0.26 | 10.41 | 0.08 | |
| 03.10.2019 | klubbmesterskap Fana IL | D 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2019 | Sprintcupfinale Bergen | D19- | 31.56 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2019 | Sprintcup 5 Bergen | D19- | 25.34 | 6 /6 | 0.32 | 10.41 | 0.13 | 10.22 | 0.09 | – |
| 27.08.2019 | Pokalkamp 5 Bergen | Åpen C | 20.35 | 5 /18 | 2.29 | 15.05 | 1.49 | – | – | – |
| 20.08.2019 | Sprintcup 3 Bergen | D19- | 32.57 | 15 /19 | 0.49 | 10.41 | 0.16 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | KM Sprintstafett | D15- | Fana IL 1 | 2 | 12.18 | 4 | 3 |