Løperprofil
Valentin Kampfer
Nidarøst
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
C-rankingen
4 løp
N-rankingen
5 løp
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.38
- Løpskapasitet
- 9.48
- O-evne
- 1.50
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.15
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 08.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2624 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1985 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,08 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1769 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,01 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0678 |
| bomVekt | 11,09 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4462 |
| bomStorSigma | 0,8551 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0659 |
| havariVekt | 0,32 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8332 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | 0,002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2315,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2747,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.43
- Løpskapasitet
- 7.16
- O-evne
- 1.27
- Jevnhet ±
- 10,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.15
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 10.06.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5512 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5902 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1045 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2296 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,29 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9158 |
| bomVekt | 3,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,422 |
| bomStorSigma | 0,8563 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0325 |
| havariVekt | 0,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0011 |
| fartSesongSin | −0,0022 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1738,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2084 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 30 | 02.09.2022 Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6, bom 2.38 | 102 | – |
| Bom over fem minutter | 39 | 25.08.2022 Ungdomsløp, løp 5, bom 8.46 | 102 | – |
| Bom over ti minutter | 189 | hele karrieren siden 2019 | 189 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2023 | STOK Ungdomsløp 2 | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2022 | STOK Ungdomsløp 8 | H 11-12 | 21.49 | 10 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2022 | STOK Ungdomsløp 7 | H 11-12 | 21.42 | 7 /18 | 2.17 | 13.51 | 1.27 | 14.14 | 1.47 | |
| 02.09.2022 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | H 11-12 | 20.55 | 10 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2022 | Ungdomsløp, løp 5 | H 11-12 | 52.26 | 8 /19 | 10.18 | 15.46 | 3.06 | 14.38 | 2.00 | |
| 09.06.2022 | Ungdomsløp 3 | H 11-12 | 32.15 | 12 /16 | 9.45 | 19.54 | 6.01 | 14.38 | 1.47 | – |
| 02.06.2022 | STOK Ungdomsløp 2 Skogskarene | H 11-12 | 29.34 | 7 /13 | 0.17 | 12.24 | 0.07 | 14.38 | 1.47 | – |
| 19.05.2022 | Ungdomsløp 1 | H 11-12 | 29.39 | 11 /17 | 2.18 | 14.32 | 1.08 | – | – | – |
| 10.06.2021 | Ungdomsløp 4 Skogskarene | H 9-10 | 28.19 | – | 7.41 | 13.57 | 3.47 | 12.01 | 1.21 | |
| 03.06.2021 | STOK Ungdomsløp 3 | H 9-10 | 15.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2020 | STOK ungdomsløp 5 | H 9-10 | 20.06 | 4 /6 | 0.34 | 12.12 | 0.21 | 12.23 | 0.36 | |
| 27.08.2020 | STOK Ungdomsløp 3 Nidarøst | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2020 | Ungdomsløp 5 | H 9-10 | 24.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2020 | STOK ungdomsløp Melhus | H 9-10 | 18.56 | – | 1.23 | 11.28 | 0.50 | 12.28 | 0.42 | |
| 18.06.2020 | Ungdomsløp | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2019 | Ungdomsløp 8 | N-åpen | 20.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2019 | Ungdomsløp 7 | N-åpen | 17.54 | – | 0.42 | 14.11 | 0.33 | 13.53 | 0.40 | – |
| 22.08.2019 | STOK Ungdomsløp 6 | N-åpen | 15.48 | – | 0.10 | 12.46 | 0.08 | 13.53 | 0.40 | – |
| 13.06.2019 | STOK Ungdomsløp 5 | N-åpen | 15.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2019 | STOK Ungdomsløp 4 | N-åpen | 15.13 | – | 0.04 | 15.47 | 0.04 | – | – | – |
| 29.05.2019 | STOK Ungdomsløp nr 3 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2019 | STOK Ungdomsløp 1 | N-åpen | 13.32 | – | – | – | – | – | – | – |