Løperprofil
Ingrid Trondvold
Melhus
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
15 løp
C-rankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.45
- Løpskapasitet
- 14.58
- O-evne
- 0.48
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.57
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,1
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- best i mai (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 14.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2775 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3964 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1085 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1714 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,35 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7499 |
| bomVekt | 14,65 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3826 |
| bomStorSigma | 0,7026 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0679 |
| havariVekt | 1,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0044 |
| fartSesongSin | −0,0037 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3983 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4194 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.49
- Løpskapasitet
- 6.37
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.11
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 12.03.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2016 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0676 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2772 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,25 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9653 |
| bomVekt | 0,63 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0842 |
| havariVekt | 0,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2456,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2530,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 22.29
- Løpskapasitet
- 20.28
- O-evne
- 2.01
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 6.27
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 98 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 25.11.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4699 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,7804 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0834 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2524 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,84 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0077 |
| bomVekt | 2,59 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5871 |
| bomStorSigma | 0,7845 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0829 |
| havariVekt | 0,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4816,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5290,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.12
- Løpskapasitet
- 15.34
- O-evne
- 2.38
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 3.31
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 113 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 28.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1997 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2945 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0862 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1766 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,9 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0126 |
| bomVekt | 6,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7271 |
| bomStorSigma | 1,0005 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0701 |
| havariVekt | 0,38 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3676,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4298 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.27
- Løpskapasitet
- 7.58
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 3.43
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 24.04.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4588 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3309 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1005 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3317 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9812 |
| bomVekt | 0,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4075 |
| bomStorSigma | 0,821 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1905,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2260,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 34 | 07.12.2022 Juleavslutning 2022, bom 3.13 | 104 | – |
| Bom over fem minutter | 41 | 28.09.2022 Gimse by Night, bom 11.30 | 236 | – |
| Bom over ti minutter | 41 | 28.09.2022 Gimse by Night, bom 11.30 | 236 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2023 | MIL O6er | 2C Trim | 29.19 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2023 | MIL O6er Sjetnan | 2C Trim | 40.36 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.03.2023 | Treningsløp Sprint | Løype: L2 BA-course | 45.15 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 07.12.2022 | Juleavslutning 2022 | Lang | 49.23 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2022 | Gimse by Night | C | 54.18 | 6 /8 | 23.57 | (27.42) | 12.13 | 18.11 | 3.21 | |
| 21.09.2022 | MIL - nattløp Hollumsåsen | Kort | 36.08 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2022 | MIL - nattløp Gimse | Hvit | 30.59 | 1 | 0.00 | 15.50 | 0.00 | 14.41 | 0.29 | |
| 07.09.2022 | MIL O6er - løp 6 | 2C | 33.44 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2022 | MIL O6er - løp 5 | 2C | 1.03.57 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2022 | MIL-KM - O6er løp 3 | 2C | 46.22 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | OG karusell 1 | Ny | 17.19 | – | 0.22 | 12.11 | 0.15 | 13.17 | 0.29 | |
| 10.05.2022 | MIL Finn Fram Dagen 2 | Råtass | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2021 | MIL treningsløp | Kort | 38.43 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.10.2021 | MIL treningsløp | A kort | 43.57 | 5 | 2.54 | (22.04) | 1.27 | 15.14 | 0.30 | |
| 29.09.2021 | Gimse by Night | C | 30.23 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2021 | MIL Treningsløp Tambartun | Gul | 31.02 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2021 | OG-karusell Langmyra | Gul | 32.31 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2021 | MIL Treningsløp Lauvåshaugan | Råtass | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2021 | MIL Trening | 2 km C | 49.30 | 2 | 0.43 | 13.57 | 0.12 | 14.25 | 0.27 | |
| 05.05.2021 | MIL - treningsløp Hollumsåsen | Ny | 18.34 | – | 0.42 | 13.50 | 0.31 | 14.27 | 0.29 | |
| 28.04.2021 | MIL treningsløp Yraberget | Kort (C+) | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.12.2020 | MIL-Juleløp 2020-Sentrum | Kort 1 | 39.47 | 5 | 0.36 | 21.41 | 0.20 | 15.25 | 0.29 | |
| 02.12.2020 | MIL natt Hollumsåsen | C | 46.56 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 25.11.2020 | MIL natt Høyeggen | B | 48.53 | 8 | 2.15 | 25.03 | 1.09 | 21.14 | 1.30 | |
| 18.11.2020 | MIL - natt Brekkåsen | C | 53.34 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2020 | MIL - natt Tambartun | Løype 3 | 24.46 | 11 | 1.20 | (24.14) | 1.18 | 14.32 | 0.31 | |
| 04.11.2020 | MIL Trening Natt Løvset | B | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.11.2020 | MIL Trening Natt Løvset | B | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2020 | MIL treningsløp natt | B | 1.00.36 | 9 | 5.36 | 25.16 | 2.20 | 21.03 | 1.42 | – |
| 30.09.2020 | Gimse by Night | C | 35.09 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2020 | MIL O6-er 5 | C | 44.46 | 1 | 0.38 | 15.46 | 0.13 | 16.14 | 1.08 | |
| 09.09.2020 | MIL treningsløp - Vassfjellet | B | 59.55 | 7 | 2.21 | 28.19 | 1.07 | – | – | – |
| 02.09.2020 | MIL treningsløp - Skjetnemarka | C | 32.22 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2020 | MIL treningsløp Lauvåshaugen | 2C Trim | 40.18 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2020 | MIL treningsløp Rye | 2C Trim | 58.57 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2020 | MIL O6 er - Klubbmesterskap | D13 - 16 | 1.20.49 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2020 | MIL Treningsløp Våttåsen | 2C Trim | 36.56 | 10 | 3.51 | 17.01 | 1.46 | 13.55 | 0.30 | |
| 03.06.2020 | MIL O6er løp 1 | 2C Trim | 40.44 | 1 | 0.02 | 13.19 | 0.01 | 13.55 | 0.30 | |
| 27.05.2020 | MIL treningsløp Kvernberget | C | 55.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.03.2020 | Hovedløpsprosjektet "Camp Melhus" | Ny | 17.19 | – | 0.19 | 6.40 | 0.07 | – | – | – |
| 22.01.2020 | Trening Natt | Kort | 57.50 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2019 | MIL trening natt Rye | Ny | 35.49 | – | 0.38 | 14.47 | 0.16 | 13.17 | 0.28 | |
| 25.09.2019 | Gimse by Night | Ny | 17.19 | – | 0.19 | 12.19 | 0.14 | 12.50 | 0.32 | |
| 18.09.2019 | MIL Treningsløp | C | 1.07.39 | 9 | 8.07 | 19.10 | 2.18 | 17.13 | 1.18 | |
| 11.09.2019 | Melhus IL O6`er 5. løp | D -12 | 1.10.59 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | OG-karusell Stafett | Individuell Gul | 41.26 | 7 | 4.04 | 18.59 | 1.52 | 17.13 | 1.18 | |
| 01.09.2019 | Arrangørpoeng 2019 | 2C Trim | 40.18 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2019 | Melhus IL O6`er 4. løp | D -12 | 38.45 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2019 | STOK Ungdomsløp 6 | D 13-16C | 42.00 | 2 /5 | 4.51 | 14.00 | 1.37 | 13.22 | 0.36 | |
| 21.08.2019 | OG-Karusell - 5 2019 | Gul | 34.16 | 10 | 0.43 | 17.10 | 0.22 | 16.10 | 0.53 | |
| 14.08.2019 | Klubbmesterskap Børsa IL / Orkanger IF | C - 2,1 km Gjest | 52.04 | 7 | 2.14 | 17.26 | 0.45 | 16.10 | 0.53 | |
| 07.08.2019 | OG-karusell - 4 2019 | Ny | 17.19 | – | 0.17 | 13.41 | 0.13 | 13.22 | 0.36 | |
| 26.06.2019 | OG-karusell - 3 2019 | Gul | 44.29 | 4 | 1.24 | 15.09 | 0.29 | 14.49 | 1.17 | – |
| 19.06.2019 | Melhus IL O6`er 3. løp / Klubbbesterskap | D -12 | 40.32 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2019 | Melhus IL O6`er 2. løp | D -12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2019 | MIL O6`er Skjetnemyra | D -12 | 35.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2019 | OG-Karusell -1 2019 | Gul | 33.12 | 7 | 4.52 | 19.05 | 2.48 | – | – | – |
| 14.05.2019 | MIL Rekruttcup 3 | 1,7km C | 36.05 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2019 | MIL Rekruttcup 3 | NY | 11.24 | – | 0.33 | 12.00 | 0.35 | 12.56 | 0.40 | – |
| 08.05.2019 | MIL Rekruttcup 2 | Kort (C+) | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2019 | MIL treningsløp | 1,1km Nybegynner | 16.12 | – | 0.08 | 13.21 | 0.07 | – | – | – |
| 13.03.2019 | HLP kveldsamling 3 | 2C | 33.44 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2018 | Arrangørpoeng 2018 | Kort | 57.50 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2017 | MIL O6`er løp 6 | Ny | 17.19 | – | 0.22 | 11.18 | 0.14 | 13.35 | 0.48 | – |
| 29.04.2017 | MIL - Finn-fram-dagen | 2 km C | 49.30 | 2 | 0.43 | 16.17 | 0.14 | – | – | – |
| 03.09.2014 | Kopi av OG-karusell 5 | 2C | 46.22 | 1 | – | – | – | – | – | – |