Løperprofil
Live Marie Langøygard
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
6 løp
Sprintrankingen
8 løp
B-rankingen
18 løp
C-rankingen
32 løp
N-rankingen
20 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.01
- Løpskapasitet
- 11.12
- O-evne
- 1.49
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0097 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0003 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0902 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0375 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,3 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3001 |
| bomVekt | 39,7 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5507 |
| bomStorSigma | 0,8446 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0343 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0621 |
| havariVekt | 5,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0063 |
| fartSesongSin | 0,0123 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2983,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3466,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.26
- Løpskapasitet
- 7.17
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 6,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i mars (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 08.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1064 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0568 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0641 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0378 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,69 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,68 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7072 |
| bomVekt | 32,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2111 |
| bomStorSigma | 0,6442 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0736 |
| havariVekt | 1,3 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,3498 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0066 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2702,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2754,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 51 av 335
Nr. 51 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 34 av 97 i klassen D13–14 · nr. 11 av 44 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 12.42
- Løpskapasitet
- 10.30
- O-evne
- 2.12
- Jevnhet ±
- 12,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+2,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±2,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2023 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1843 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,126 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0286 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,17 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,5 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0451 |
| bomVekt | 120,84 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6493 |
| bomStorSigma | 0,768 |
| antallBom | 45 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0354 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0458 |
| havariVekt | 11,56 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0356 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0338 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | −0,0239 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2470,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2986,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.31
- Løpskapasitet
- 9.01
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.36
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 33 (sist 30.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,347 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3581 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0946 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0549 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,72 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,83 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8829 |
| bomVekt | 93,22 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4616 |
| bomStorSigma | 0,8179 |
| antallBom | 58 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0358 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0515 |
| havariVekt | 6 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0067 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8327 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0038 |
| fartSesongSin | 0,0064 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2130 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2481,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.51
- Løpskapasitet
- 6.44
- O-evne
- 1.07
- Jevnhet ±
- 11,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.07
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i september (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 23.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6283 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6742 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,116 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1334 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,24 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,49 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8326 |
| bomVekt | 22,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3428 |
| bomStorSigma | 0,7558 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0385 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,031 |
| havariVekt | 1,59 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6398 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0017 |
| fartSesongSin | 0,0151 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1611,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1879,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 27.09.2026 Älgjakten, bom 4.20 | 110 | – |
| Bom over fem minutter | 151 | 09.05.2026 KM Mellom NTOK, bom 9.05 | 247 | – |
| Bom over ti minutter | 167 | 06.05.2026 O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva, bom 11.12 | 1 040 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 5 gemensamma kontroller | 30.06 | 16 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 30.06 | 31 /49 | 7.19 | 13.55 | 3.23 | 13.02 | 1.49 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | D14 | 33.52 | 14 /31 | 4.38 | 11.48 | 1.37 | 12.46 | 2.11 | |
| 13.09.2026 | Tour de Trondheim #3 - Langdistanse | B-åpen 10-16 | 1.06.25 | 1 /1 | 6.59 | (18.15) | 1.55 | 12.46 | 2.11 | |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2026 | SMN Cup 4 | D 13-14 | 16.44 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | D 13-14 | 46.27 | 11 /13 | 8.42 | 13.26 | 2.31 | 12.40 | 2.08 | |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | D 13-14 | 13.50 | 12 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | D 13 | 37.27 | 5 /23 | 1.33 | 11.02 | 0.27 | 12.48 | 2.00 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 13 | 29.36 | 1 /25 | 1.39 | 10.43 | 0.36 | 12.48 | 2.00 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 13 | 16.39 | 11 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | B3 | 19.21 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | SMN-cup 3 | D 13-14 | 11.51 | 4 /9 | 0.10 | 11.36 | 0.10 | 12.48 | 2.00 | |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | A4 | 1.00.02 | 13 | 3.53 | 13.45 | 0.53 | 13.25 | 1.36 | |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | A4 | 1.00.02 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | D1314 | 14.44 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | D 13-14 | 28.57 | 6 /7 | 9.43 | 15.25 | 5.18 | 13.28 | 2.31 | |
| 06.05.2026 | O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva | A4 | 1.04.56 | 19 | 17.25 | 15.06 | 4.03 | 13.07 | 2.06 | |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | D 13-14 | 29.32 | 2 /6 | 0.47 | 11.29 | 0.18 | 13.36 | 2.17 | |
| 22.04.2026 | O-sjuer 3 - Masteråsen | B3 | 35.55 | 8 | 4.05 | 12.05 | 1.22 | 13.36 | 2.17 | |
| 16.04.2026 | SMN-cup nr. 1 | D 13-14 | 13.33 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2026 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | D 13-14 | 36.55 | 1 /17 | 1.29 | 10.18 | 0.25 | 13.36 | 2.17 | |
| 11.04.2026 | Vestfold 2-dagers, dag 1 | D 13-14 | 36.22 | 12 /19 | 11.15 | 16.28 | 5.08 | 13.36 | 2.17 | |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | A4 | 15.09 | 5 | 0.08 | 7.49 | 0.04 | 8.01 | 0.08 | |
| 11.09.2025 | TA-cup 9 finale | D 11-12 | 7.38 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | B3 | 18.24 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | O-sjuer 10 Momarka | B3 | 22.24 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2025 | KM Lang NTOK | D 11-12 | 21.36 | 4 /4 | 1.54 | 11.02 | 0.58 | 11.17 | 1.35 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | D 11-12 | 16.38 | 1 /11 | 0.03 | 9.33 | 0.02 | 11.17 | 1.35 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | D 11-12 | 11.06 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D12 | 29.12 | 50 /126 | 2.59 | 11.38 | 1.11 | 11.22 | 1.40 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D12 | 29.36 | 33 /126 | 2.39 | 9.54 | 0.53 | 11.33 | 1.45 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D12 | 26.16 | 49 /126 | 4.30 | 11.07 | 1.54 | 11.22 | 1.40 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D12 | 25.48 | 15 /126 | 1.00 | 8.57 | 0.21 | 11.22 | 1.40 | |
| 11.06.2025 | O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva | B3 | 53.39 | 20 | 4.13 | 15.25 | 1.13 | 17.01 | 3.06 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | B 3 km | 53.01 | 26 /42 | 11.20 | 20.10 | 5.11 | 17.01 | 3.06 | |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | D 11-12 | 17.12 | 4 /8 | 1.00 | 10.49 | 0.38 | 11.32 | 1.43 | |
| 14.05.2025 | O-sjuer 4 Ytterøya | B3 | 40.02 | 11 | 2.31 | 14.20 | 0.54 | 16.48 | 3.00 | |
| 24.04.2025 | TA-cup 3 | D 11-12 | 10.07 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | B3 | 22.17 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2025 | TA-cup 2 | D 11-12 | 7.25 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | B3 | 16.20 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2025 | TA-cup 1 | D 11-12 | 6.45 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 12.01.2025 | Ski-o på Frol | Mellom | 32.23 | 10 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 21.33 | 23 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 21.33 | 9 /48 | 2.34 | 11.27 | 1.22 | 12.05 | 1.01 | |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | D12 | 17.15 | 1 /26 | 0.04 | 9.42 | 0.02 | 12.04 | 1.51 | |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | B3 | 58.54 | 31 | 6.14 | 17.34 | 1.52 | 19.32 | 3.19 | |
| 14.09.2024 | U-cup 8 | D1112 | 8.28 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | B3 | 24.45 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) | B3 | 1.00.01 | 23 | 11.14 | 20.48 | 3.54 | 19.32 | 3.19 | |
| 29.08.2024 | U-cup 7 | D 11-12 | 28.58 | 6 /9 | 8.15 | 14.01 | 3.59 | 12.21 | 1.57 | |
| 29.08.2024 | O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen | C2 | 28.58 | 2 | 7.16 | 12.06 | 3.02 | 12.21 | 1.57 | |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 11-12 | 20.20 | 4 /15 | 0.06 | 11.23 | 0.03 | 12.21 | 1.57 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 11-12 | 15.31 | 5 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2024 | U-Cup 6 | D 11-12 | 13.10 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | KM langdistanse | D 11-12 | 18.42 | 2 /3 | 1.34 | 11.12 | 0.56 | 12.21 | 1.57 | |
| 09.06.2024 | Vårløpet | D 11-12 | 18.08 | 2 /12 | 0.07 | 10.16 | 0.04 | 12.29 | 1.46 | |
| 05.06.2024 | Skøynarkarusell 5 og O-sjuer | B3 | 57.38 | 17 | 2.35 | 18.27 | 0.50 | 19.15 | 2.32 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | D 11-12 | 9.15 | 2 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | B3 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | D 11-12 | 17.29 | 2 /6 | 0.06 | 11.10 | 0.04 | 13.56 | 1.55 | |
| 25.04.2024 | U-cup 3 | D 11-12 | 13.19 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | C2 | 34.54 | 22 | 12.08 | (21.32) | 7.29 | 13.56 | 1.55 | |
| 18.04.2024 | U-cup 2 | D 11-12 | 7.05 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | B 3 | 19.45 | 34 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2024 | U-cup 1 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2023 | U-cup 10 | Å1,5 | 17.20 | 3 /8 | 0.27 | 7.23 | 0.11 | 8.03 | 0.08 | |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 16.03 | 2 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 3 | 16.03 | 3 /30 | 0.37 | 10.33 | 0.24 | 12.29 | 0.50 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D10 | 17.02 | 2 /14 | 1.55 | 10.02 | 1.08 | 10.42 | 1.06 | |
| 15.09.2023 | Treningsløp natt, Staupsmarka | C | 38.40 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | B3 | 30.33 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 9-10 | 16.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 9-10 | 7.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 1.10.10 | 39 | 10.35 | 21.47 | 3.17 | 19.29 | 3.07 | – |
| 17.08.2023 | U-cup 8 | Åpen 1.5 | 11.42 | 3 /11 | 0.34 | 11.03 | 0.32 | 13.28 | 1.03 | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D10 | 18.41 | 16 /128 | 0.48 | 9.39 | 0.25 | 11.04 | 1.07 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D10 | 16.15 | 15 /128 | 0.56 | 9.57 | 0.34 | 11.04 | 1.07 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D10 | 17.56 | 11 /128 | 0.25 | 9.51 | 0.14 | 11.04 | 1.07 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D10 | 24.05 | 5 /128 | 0.32 | 8.50 | 0.12 | 11.04 | 1.07 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D10 | 37.16 | 36 /128 | 5.15 | 12.06 | 1.42 | 11.04 | 1.07 | |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | D 9-10 | 15.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | D 9-10 | 16.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2023 | KM langdistanse NTOK | D 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2023 | Trondheim Open, dag 1 (ungdomsløp) | D 9-10 | 19.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | C2 | 33.25 | 26 | 7.04 | 18.15 | 3.51 | 14.57 | 1.44 | |
| 25.05.2023 | U-cup 5 | Åpen 2.0 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2023 | U-Cup 4 | Åpen 2km | 17.45 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | C2 | 29.04 | 5 | 3.06 | 14.19 | 1.32 | 14.57 | 1.44 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | C2 | 16.31 | 1 | 0.07 | 11.08 | 0.05 | 14.57 | 1.44 | |
| 27.04.2023 | U-cup 2 | Åpen 1.5 | 11.01 | 3 /6 | 0.00 | 7.55 | 0.00 | 8.27 | 0.08 | |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2023 | U-cup 1 | Åpen 1,5 | 13.16 | 1 /5 | 0.12 | 7.37 | 0.07 | 8.27 | 0.08 | |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | B3 | 31.12 | 34 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 25.33 | 29 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2022 | Treningsløp natt, Staupshaugen | C | 33.56 | 21 | 7.12 | (23.59) | 5.05 | 16.44 | 1.45 | |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | D10 | 53.36 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | B3 | 22.55 | 35 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | B3 | 1.21.34 | 19 | 9.36 | 22.06 | 2.36 | – | – | – |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | C2 | 19.37 | 15 | 1.12 | 16.06 | 0.59 | 16.21 | 1.39 | |
| 27.08.2022 | KM mellomdistanse NTOK | D 9-10 | 18.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | C2 | 38.58 | 18 | 3.15 | 17.12 | 1.26 | 16.21 | 1.39 | |
| 14.08.2022 | KM Sprint | D 9-10 | 10.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | C2 | 35.10 | 33 | 2.11 | 16.16 | 1.01 | 16.06 | 1.40 | |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | C2 | 28.12 | 2 | 3.37 | 11.34 | 1.29 | 15.59 | 1.46 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | C2 | 35.10 | 33 | 2.11 | 16.28 | 1.01 | 15.59 | 1.46 | |
| 22.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 2 | D 9-10 | 18.42 | 3 /5 | 0.26 | 10.41 | 0.15 | 13.18 | 1.39 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | N1 | 34.53 | 12 | 7.02 | 14.55 | 3.00 | 13.18 | 1.39 | |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | C2 | 40.56 | 10 | 4.13 | 15.20 | 1.35 | 15.59 | 1.46 | |
| 05.05.2022 | TA sprint 4 | Å1,5 | 16.17 | 1 /7 | 0.01 | 9.33 | 0.01 | 10.28 | 0.09 | |
| 28.04.2022 | T-A-sprint 3 | Åpen 1.5 | 13.48 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | C2 | 35.44 | 14 | 5.52 | 17.53 | 2.56 | 17.57 | 2.12 | |
| 21.04.2022 | T-A-sprint 2 | Åpen 1.5 | 13.02 | – | 1.08 | 9.50 | 0.51 | 11.26 | 0.11 | |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | C2 | 8.06 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2022 | TA-sprint 1 | Åpen 1,5 | 15.48 | – | 2.08 | 13.46 | 1.52 | 11.26 | 0.11 | |
| 12.02.2022 | NM mellomdistanse skio | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | C2 | 54.46 | 17 | 6.02 | 21.39 | 2.23 | 20.36 | 2.08 | |
| 22.08.2021 | KM langdistanse NTOK | N-åpen | 15.38 | – | 0.00 | (6.28) | 0.00 | 16.15 | 1.23 | |
| 21.08.2021 | KM sprint | N-åpen | 16.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | C2 | 58.09 | 34 | 10.44 | 22.19 | 4.07 | 19.12 | 2.17 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | Løype: N1 | 36.22 | – | 4.12 | 14.43 | 1.42 | – | – | – |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | N1 | 36.22 | 11 | 4.08 | 18.51 | 2.09 | 16.43 | 1.32 | |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | C2 | 1.07.03 | 31 | 8.33 | (25.52) | 3.18 | 17.42 | 1.56 | |
| 28.04.2021 | O-sjuer 3, Storåsen | C2 | 1.04.51 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2021 | O-sjuer 2, Børsåsen | N1 | 33.15 | 38 | 0.49 | 18.06 | 0.27 | 16.35 | 1.31 | |
| 14.04.2021 | O-sjuer 1, Staupshaugen | N1 | 37.15 | 36 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2021 | TA-sprint 1 | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | C2 | 25.05 | 18 | 0.16 | 11.51 | 0.08 | 15.13 | 1.28 | |
| 29.08.2020 | KM lang | N-åpen | 32.27 | 1 /6 | 0.37 | 15.53 | 0.18 | 17.03 | 1.56 | |
| 27.08.2020 | TA-sprint 4 | Åpen 1,5 | 44.44 | 12 /17 | 3.00 | 23.45 | 1.36 | 17.07 | 0.12 | – |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | N1 | 37.50 | 54 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2019 | Midt-Norsk Mesterskap Sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | C2 | 37.25 | 19 | 3.41 | 19.38 | 1.56 | 19.24 | 1.46 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | N-åpen | 28.40 | – | 4.17 | 22.28 | 3.21 | 18.07 | 2.19 | |
| 02.06.2019 | Direkteklasser KM stafett NTOK og STOK | N-åpen | 48.32 | – | 4.16 | 19.19 | 1.42 | 18.07 | 2.19 | |
| 05.05.2019 | Vårløpet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2019 | Blåveisløpet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2019 | TA-Sprint 3 | Åpen 1,5 | 34.58 | – | 4.28 | 19.39 | 2.31 | – | – | – |
| 24.04.2019 | BK 1 | N 1,5 | 29.29 | – | 7.33 | 19.26 | 4.59 | 16.40 | 2.30 | |
| 29.08.2018 | O-sjuer nr. 9 | N1/C2 | 23.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2018 | O-sjuer nr 5 | C2 | 1.20.13 | 30 | 10.19 | 34.59 | 4.30 | 26.36 | 2.23 | – |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | N1 | 36.31 | – | 16.06 | (23.19) | 10.17 | 15.49 | 2.02 | |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | N1/C2 | 17.02 | – | 1.20 | 15.12 | 1.11 | 15.35 | 1.05 | |
| 25.08.2017 | Midt-Norsk Mesterskap Sprint | N-åpen | 32.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2017 | O-sjuer 4 | N1/C2 | 21.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | C2 | 54.46 | 17 | 6.02 | 24.09 | 2.40 | – | – | – |
| 01.06.2016 | Bygdakamp 3 | N1/C2 | 19.33 | – | 1.53 | 17.27 | 1.41 | 17.28 | 1.15 | |
| 01.05.2016 | Blåveisløpet | N-åpen | 1.05.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2016 | O-sjuer nr. 3 | N1 | 37.22 | – | 5.06 | 22.52 | 3.07 | 18.43 | 1.22 | |
| 02.09.2015 | O-sjuer nr 10 | N1/C2 | 19.33 | – | 1.53 | 17.47 | 1.43 | 16.25 | 0.58 | – |
| 26.08.2015 | Bygdakamp 5, Skøynar | C2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2015 | Bygdakamp 2 | N1/C2 | 19.33 | – | 1.12 | 21.26 | 1.19 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Stafett | H13-16 | Frol IL 2 | 2 | 18.01 | 3 | 4 |