Løperprofil
Synne Martby-Skogsholm
Ålgård
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
18 løp
B-rankingen
4 løp
C-rankingen
6 løp
Skogsrankingen
nr. 1107 av 2067
Nr. 1107 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 36 av 46 i klassen D13–14 · nr. 19 av 24 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 14.19
- Løpskapasitet
- 13.17
- O-evne
- 1.02
- Jevnhet ±
- 12,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±2,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 09.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1567 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1886 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1207 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0278 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,14 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,02 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0747 |
| bomVekt | 145,7 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,274 |
| bomStorSigma | 0,7155 |
| antallBom | 51 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0447 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0368 |
| havariVekt | 9,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6936 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0236 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3534,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3808,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.12
- Løpskapasitet
- 7.55
- O-evne
- 0.18
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 09.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0242 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0108 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0593 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0404 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,29 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,922 |
| bomVekt | 29,77 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,421 |
| bomStorSigma | 0,9825 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0656 |
| havariVekt | 2,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2933,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3042,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.35
- Løpskapasitet
- 15.39
- O-evne
- 2.57
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.47
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 5,3
- Typisk bom
- 98 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 22.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2016 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2708 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0764 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0414 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,65 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,68 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5052 |
| bomVekt | 38,79 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5823 |
| bomStorSigma | 0,7622 |
| antallBom | 21 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0523 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1275 |
| havariVekt | 4,99 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0014 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1072 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0015 |
| fartSesongSin | −0,0026 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3680,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4373,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.38
- Løpskapasitet
- 13.46
- O-evne
- 1.52
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.08
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 4,6
- Typisk bom
- 74 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 06.07.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0762 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1268 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0897 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0699 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,01 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4116 |
| bomVekt | 29,61 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3097 |
| bomStorSigma | 0,6944 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0386 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0668 |
| havariVekt | 2,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0048 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,838 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3250,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3690,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.50
- Løpskapasitet
- 8.35
- O-evne
- 1.14
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.03
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 10.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3843 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3633 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1001 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1897 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,62 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9871 |
| bomVekt | 2,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2781 |
| bomStorSigma | 0,7492 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0321 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0322 |
| havariVekt | 0,82 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2053 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2349,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 43 | 22.08.2026 KM Lang, bom 2.10 | 63 | – |
| Bom over fem minutter | 65 | 16.08.2026 Vestlandsmesterskapet, bom 5.41 | 237 | – |
| Bom over ti minutter | 185 | 09.05.2026 Åpent klubbmesterskap innendørs - Vågen VGS, bom 13.45 | 446 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | Bedriftsløp - Haugstadskogen - R16 | DT | 30.19 | 4 /34 | 2.51 | 13.14 | 1.15 | 14.21 | 1.02 | |
| 02.09.2026 | Bedriftsløp - Frøyland - R15 | DT | 23.42 | 5 /49 | 1.03 | 13.30 | 0.36 | 14.21 | 1.02 | |
| 29.08.2026 | KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2 | D 13-14 | 50.25 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2026 | Kampen om Skagerrak Løp 1 | D 13-14 | 23.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | KM Lang | D 13-14 | 55.24 | 4 /5 | 6.11 | 18.47 | 2.06 | 18.54 | 3.05 | |
| 19.08.2026 | Bedriftsløp - Kalbergskogen - R13 | DT | 25.59 | 2 /53 | 1.58 | 11.13 | 0.51 | 14.43 | 1.05 | |
| 16.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | D 13-14 | 51.45 | 9 /11 | 10.12 | 21.32 | 4.15 | 18.54 | 3.05 | |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | D 13-14 | 1.01.09 | 10 /12 | 12.03 | 20.50 | 4.06 | 18.54 | 3.05 | |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | D13-14 | 32.28 | 32 /48 | 2.22 | 16.39 | 1.13 | 17.36 | 2.38 | – |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | D 13-14 | 25.22 | 12 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | D13-14 | 18.53 | 33 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | O-karusell nr. 3: Kleppeloen | Damer - kort løype | 26.43 | 1 /4 | 0.38 | 14.13 | 0.20 | 15.28 | 1.10 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | D 13-14 | 30.11 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R6 | DT | 46.28 | 23 /47 | 6.39 | 21.33 | 3.05 | 15.50 | 1.16 | |
| 09.05.2026 | Åpent klubbmesterskap innendørs - Vågen VGS | Damer - Medium | 44.38 | 6 /14 | 15.26 | 11.31 | 4.00 | 8.39 | 0.18 | |
| 09.05.2026 | Sprint utendørs før innendørs mesterskap | DK | 17.19 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2026 | O-karusell nr. 1: Solås Skole | Damer - kort løype | 26.08 | 2 /6 | 1.04 | 14.47 | 0.36 | 15.50 | 1.16 | |
| 06.05.2026 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | DT | 27.06 | 13 /59 | 4.18 | 15.19 | 2.26 | 15.50 | 1.16 | |
| 26.04.2026 | Kretsløp (RR) Sælandskogen | D 13-14 | 1.05.49 | 9 /9 | 16.56 | 23.51 | 6.08 | – | – | – |
| 25.04.2026 | KM Sprint - Rogaland | D 13-14 | 25.03 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2026 | Bedriftsløp - Kleppelunden - R3 - kortløp | DT | 23.11 | 13 /71 | 2.38 | 9.01 | 1.01 | 8.46 | 0.10 | – |
| 08.04.2026 | Bedriftsløp - Njåskogen - R1 | DT | 1.00.00 | 29 /50 | 13.46 | 19.55 | 4.34 | 17.02 | 1.27 | |
| 10.09.2025 | Bedriftsløp - Slettebø - R16 | DNY | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | Bedriftsløp - Gramstad - R15 | DNY | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2025 | O-karusell nr. 4: Solås Barnehage | Damer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2025 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R13 | DT | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 11-12 | 35.42 | 32 /46 | 4.44 | 17.15 | 2.17 | 17.43 | 2.13 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 11-12 | 53.11 | 32 /133 | 6.36 | 19.04 | 2.22 | 17.43 | 2.13 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 11-12 | 44.36 | 34 /133 | 6.06 | 19.49 | 2.43 | 17.43 | 2.13 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2025 | O-karusell nr. 3: Solås Skole | Damer - kort løype | 38.15 | 6 /8 | 5.07 | 20.34 | 2.45 | 17.41 | 1.16 | |
| 22.05.2025 | O-karusell nr. 2: Melsvatnet | Damer - kort løype | 39.28 | 3 /4 | 4.57 | 18.11 | 2.17 | 17.12 | 1.16 | |
| 14.05.2025 | Bedriftsløp - Melshei/Arboretet - R6 | DT | 41.07 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2025 | O-karusell nr. 1: Sentrum | Damer - kort løype | 37.06 | 3 /4 | 3.25 | 18.21 | 1.41 | 17.37 | 1.21 | |
| 23.04.2025 | Bedriftsløp - Sælandsskogen - R3 | DNY | 17.30 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2024 | Bedriftsløp Frøyland - R17 | DT | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2024 | O-karusell nr 4 - Klubbkarusell Ålgård Orientering | Damer - Ny løype | 21.33 | 4 /11 | 1.07 | 7.27 | 0.23 | – | – | – |
| 21.08.2024 | Bedriftsløp Haugstadskogen - R13 | DNY | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 24.13 | 25 /40 | 2.03 | 16.02 | 1.21 | 18.53 | 2.52 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 23.48 | 30 /170 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 53.56 | 42 /170 | 15.00 | 25.54 | 7.12 | 18.53 | 2.52 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 43.55 | 45 /170 | 4.44 | 20.03 | 2.10 | 18.53 | 2.52 | – |
| 19.06.2024 | Bedriftsløp Selshammaren, Sviland - R11 | DNY | 36.42 | 5 /8 | 2.59 | 19.26 | 1.35 | 19.19 | 1.24 | |
| 13.06.2024 | O-karusell nr. 3: Sentrum | Damer - Ny løype | 11.31 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2024 | Bedriftsløp Øksnevad - R10 | DNY | 34.42 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Bedriftsløp Sørmarka - R9 | DNY | 1.04.06 | 3 /9 | 7.23 | (31.44) | 3.39 | 19.19 | 1.24 | |
| 08.05.2024 | Bedrisftsløp Vagleskogen - R5 | DNY | 29.09 | 4 /9 | 8.59 | 25.25 | 7.50 | 18.37 | 1.28 | |
| 02.05.2024 | O-karusell nr. 1: Solås | Damer - Ny løype | 15.32 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Kretsløp Nedrebø | D 11-12 | 41.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | Bedriftsløp - Sandtangen - R3 | DNY | 29.56 | 3 /6 | 2.37 | 22.21 | 1.57 | 16.51 | 1.10 | |
| 10.04.2024 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | DT | 1.10.03 | 37 /58 | 6.18 | (24.36) | 2.13 | 16.51 | 1.10 | |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2023 | Karusell 4, Solås (Solås Barnehage) | Damer - kort løype | 37.50 | 4 /4 | 4.15 | 15.01 | 1.41 | 15.05 | 1.24 | |
| 24.08.2023 | Karusell 3, Hålandskogen | Damer - Ny løype | 20.37 | 10 /17 | 3.41 | 14.58 | 2.40 | 15.06 | 1.11 | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 22.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 18.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 27.34 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 19.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2023 | Karusell 2, Ålgård Sentrum, Kanalparken | Damer - Ny løype | 12.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2023 | Karusell 1, Solås | Damer - Ny løype | 29.49 | 18 /24 | 4.16 | 16.41 | 2.23 | – | – | – |
| 18.03.2023 | Vinterkarusell Vagleskogen | Nybegynnerløype | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | Kretsløp Ålgård RR6 | N-åpen | 17.00 | 2 /6 | 1.17 | 12.51 | 0.58 | 12.51 | 0.50 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | N1-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Tour de Orientering - Kringleli | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2021 | Klubbløp Buggeland skole | Nybegynnerløype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | Nærløp Sandtangen | N-åpen | 24.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 10.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 13.35 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 25.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2021 | Karusell 2, Hålandskogen | Damer - Ny løype | 16.10 | 2 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2020 | Ungdomscup/klubbkamp, Hålandskogen | D-Ny | 33.47 | 13 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2020 | Nærløp Alsvik | D Ny | 36.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2020 | Nærløpskarusell, Varatunparken | D-Ny | 36.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2019 | Karusell 2 | Damer - Ny løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2019 | Kretsløp RR6 - Mellom Vigreskogen | N-åpen | 22.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2019 | Kretsløp RR5 - Ganddalsløpet | N-åpen | 44.39 | – | 0.50 | 20.10 | 0.23 | – | – | – |
| 28.04.2019 | RR2, Skjæveland | N-åpen | 31.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | D13-16 | Agder/ Rogaland 4 | 3 | 30.42 | 10 | 9 |
| 23.08.2026 | KM Stafett | D13-16 | Ålgård Orientering 2 | 2 | 42.49 MisPunch | – | – |