Løperprofil
Eadaoin McCavana
GreatEasternNavigators
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
22 løp
Sprintrankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.19
- Løpskapasitet
- 11.17
- O-evne
- 2.02
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.01
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 107 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±1,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 18.02.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0024 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0006 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,085 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0734 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,37 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,16 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2567 |
| bomVekt | 104,39 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6749 |
| bomStorSigma | 0,8729 |
| antallBom | 76 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0339 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 3,57 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0042 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,7816 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0139 |
| fartSesongSin | −0,0098 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3003,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3545,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.32
- Løpskapasitet
- 7.20
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 6,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.35
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i november (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 17.02.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1011 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1012 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0612 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0752 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,43 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1123 |
| bomVekt | 39,22 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1463 |
| bomStorSigma | 0,6245 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0513 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 1,14 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0995 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0039 |
| fartSesongSin | 0,0047 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2716,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2791,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.00
- Løpskapasitet
- 10.47
- O-evne
- 2.14
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 10.23
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 101 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 08.07.2012)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1715 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1224 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,083 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,5873 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,15 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9964 |
| bomVekt | 0,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6103 |
| bomStorSigma | 0,8891 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2535,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3059,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 12 | 18.02.2025 Maximus O Meeting 2025 - Chassing/Caza, bom 5.42 | 86 | – |
| Bom over fem minutter | 12 | 18.02.2025 Maximus O Meeting 2025 - Chassing/Caza, bom 5.42 | 183 | – |
| Bom over ti minutter | 69 | 15.02.2025 Maximus O Meeting 2025 - Long/Larga, bom 10.03 | 190 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Chassing/Caza | W-ELITE | 1.03.13 | 53 /68 | 11.01 | 12.24 | 2.10 | 13.22 | 2.09 | |
| 17.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Sprint | W-ELITE | 16.06 | 60 /66 | 0.05 | 7.19 | 0.02 | 7.31 | 0.13 | |
| 16.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Middle/Media | W-ELITE | 1.06.02 | 78 /89 | 14.28 | 13.59 | 3.04 | 13.22 | 2.09 | |
| 15.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Long/Larga | W-ELITE | 2.33.19 | 60 /80 | 17.35 | 12.31 | 1.26 | 13.22 | 2.09 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D21 | 1.25.30 | 86 /162 | 6.05 | 11.06 | 0.47 | 13.38 | 2.03 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D21 | 54.52 | 143 /162 | 11.05 | 15.31 | 3.08 | 13.38 | 2.03 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D21 | 1.40.22 | 110 /162 | 8.17 | 12.47 | 1.03 | 13.38 | 2.03 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D21 | 1.05.19 | 127 /162 | 13.21 | 15.27 | 3.10 | 13.38 | 2.03 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D21 | 1.44.08 | 123 /157 | 14.56 | 13.20 | 1.55 | 13.38 | 2.03 | |
| 19.05.2024 | ASOM City Race & WRE | W Elite | 19.24 | 20 /30 | 0.26 | 7.20 | 0.10 | 7.42 | 0.14 | |
| 13.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 4 | WE | 1.54.57 | 25 /52 | 8.29 | 10.36 | 0.47 | 13.22 | 1.57 | |
| 12.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3 | WE | 56.51 | 41 /68 | 6.16 | 12.00 | 1.19 | 13.22 | 1.57 | |
| 11.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 2 | WE | 1.59.48 | 34 /62 | 10.30 | 12.03 | 1.03 | 13.22 | 1.57 | |
| 10.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 1 | WE | 1.11.49 | 57 /74 | 14.05 | 14.22 | 2.49 | 13.22 | 1.57 | |
| 10.02.2024 | Portugal O Meeting 2024 - Day 1 - Night Sprint | WE | 21.31 | 38 /46 | 1.56 | 8.19 | 0.45 | 7.47 | 0.15 | |
| 08.10.2023 | EOC2023 Knock Out Qualification | Women Q2 | 10.54 | 41 /43 | 0.00 | 6.54 | 0.00 | 7.36 | 0.16 | |
| 04.10.2023 | EOC2023 Sprint Qualification | Women Q1 | 14.13 | 41 /45 | 0.02 | 7.05 | 0.01 | 7.36 | 0.16 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D21 | 1.36.54 | 143 /173 | 15.14 | 15.20 | 2.25 | 15.39 | 3.06 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D21 | 1.14.32 | 155 /173 | 23.34 | 18.57 | 6.00 | 15.39 | 3.06 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D21 | 1.49.01 | 159 /173 | 33.05 | 20.51 | 6.20 | 15.39 | 3.06 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D21 | 1.46.26 | 112 /173 | 7.37 | 11.45 | 0.50 | 15.39 | 3.06 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D21 | 1.38.51 | 128 /173 | 10.45 | 13.12 | 1.26 | 15.39 | 3.06 | |
| 30.06.2022 | WOC 2022 - Sprint Qualification | Women-B | 19.22 | 27 /32 | 0.58 | 9.20 | 0.28 | 9.11 | 0.19 | – |
| 28.06.2022 | WOC 2022 - Knockout sprint (qual and Final) | Women-A | 17.45 | 29 /32 | 3.00 | 10.42 | 1.49 | 9.11 | 0.19 | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | W 19-20 E | 1.14.12 | 24 /25 | 9.20 | 13.20 | 1.41 | 12.42 | 1.15 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | W 19-20 | 45.50 | 8 /12 | 4.08 | 11.57 | 1.05 | 12.42 | 1.15 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | W 19-20 E | 42.12 | 5 /11 | 1.38 | 11.06 | 0.26 | 12.42 | 1.15 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | W 19-20 E | 57.22 | 10 /11 | 5.34 | 14.27 | 1.24 | 12.42 | 1.15 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | W 19-20 E | 38.20 | 3 /6 | 1.57 | 10.55 | 0.33 | 12.42 | 1.15 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | W 19-20 E | 22.17 | 20 /26 | 1.17 | 8.06 | 0.28 | – | – | – |
| 08.07.2012 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | 32.00 | 22 /31 | 6.27 | 20.36 | 4.09 | 17.55 | 2.31 | – |
| 08.07.2012 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | 30.22 | 24 /28 | 5.58 | 18.52 | 3.42 | 17.55 | 2.31 | – |
| 08.07.2012 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | 46.32 | 26 /31 | 5.07 | 17.02 | 1.52 | 17.55 | 2.31 | – |
| 05.07.2012 | Sørlandsgaloppen, SprintPrologen | D 13-14 | 12.11 | 15 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2012 | Sørlandsgaloppen, Bragdøyaløpet | B2 | 54.44 | 16 /22 | – | – | – | – | – | – |