Løperprofil
Louna Vialard
Orientation Passion Avignon
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
6 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.35
- Løpskapasitet
- 10.48
- O-evne
- 0.46
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.19
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,0
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 25.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0451 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0257 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0735 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1079 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,22 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,26 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7347 |
| bomVekt | 8,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3325 |
| bomStorSigma | 0,7665 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0449 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 0,75 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2875,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3081,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.44
- Løpskapasitet
- 10.01
- O-evne
- 1.43
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.45
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 04.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2436 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2524 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0774 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1395 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,14 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8755 |
| bomVekt | 16,38 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4776 |
| bomStorSigma | 0,8917 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0608 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,64 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0372 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,003 |
| fartSesongSin | −0,0019 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2358,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2762,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.30
- Løpskapasitet
- 9.57
- O-evne
- 1.34
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.57
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 01.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2488 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,284 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0893 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2285 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,66 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8842 |
| bomVekt | 2,53 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4753 |
| bomStorSigma | 0,8546 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0476 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7356 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2348,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2717,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.09
- Løpskapasitet
- 7.33
- O-evne
- 1.36
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 3.13
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 17.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5125 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,562 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0962 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3008 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,09 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9209 |
| bomVekt | 2,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5259 |
| bomStorSigma | 0,845 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0344 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,73 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1805,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2187,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 54 | 30.07.2022 O-Ringen Uppsala, bom 5.11 | 54 | – |
| Bom over fem minutter | 54 | 30.07.2022 O-Ringen Uppsala, bom 5.11 | 75 | – |
| Bom over ti minutter | 171 | 14.08.2019 WOC2019 - Spectatorrace 3, bom 10.31 | 171 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2024 | Championnat de France Longue Distance-WRE | D16 | 1.07.18 | 16 /34 | 1.03 | 11.49 | 0.11 | 12.06 | 0.29 | – |
| 24.08.2024 | Championnat de France de Relais | Dames 14-16 1 common controls | 40.06 | 14 /35 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Championnat de France de Relais | Dames 14-16, 6 | 40.06 | 5 /10 | 0.46 | 11.28 | 0.13 | 12.06 | 0.29 | – |
| 04.08.2023 | O'France 2023 - Etape 5 | D14 | 36.13 | 7 /53 | 0.58 | 10.46 | 0.17 | 12.35 | 1.27 | |
| 03.08.2023 | O'France 2023 - Etape 4 | D14 | 29.55 | 13 /54 | 1.15 | 11.13 | 0.28 | 12.35 | 1.27 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D13 | 1.01.28 | 79 /134 | 8.58 | 15.31 | 2.16 | 14.53 | 2.16 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D13 | 32.26 | 44 /133 | 4.11 | 14.05 | 1.49 | 14.53 | 2.16 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D13 | 1.02.54 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D13 | 59.48 | 70 /135 | 5.37 | 11.16 | 1.04 | 14.53 | 2.16 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D13 | 56.12 | 58 /134 | 5.44 | 14.50 | 1.31 | 14.53 | 2.16 | – |
| 19.02.2022 | PROVOM Day 2 (MD Forcalquier) | W14 | 32.43 | 2 /8 | 9.44 | 15.08 | 4.30 | – | – | – |
| 17.02.2022 | PROVOM Night Sprint (Pertuis) | W14 | 18.20 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Championnat de France de Moyenne Distance - WRE | D12 | 18.31 | 3 /19 | 0.40 | 13.13 | 0.29 | 13.07 | 0.43 | – |
| 31.07.2021 | Nationale Sud-Est Longue Distance - WRE | D12 | 27.12 | 2 /19 | 1.14 | 11.56 | 0.32 | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | W -10 | 50.02 | – | 6.39 | 13.35 | 1.48 | 12.53 | 1.56 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | W -10 | 26.40 | – | 0.41 | 10.52 | 0.17 | 12.53 | 1.56 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | W -10 | 23.23 | – | 0.30 | 9.40 | 0.12 | 12.53 | 1.56 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | W -10 | 50.11 | – | 10.31 | 14.44 | 3.05 | 12.53 | 1.56 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | W -10 | 22.52 | – | 4.45 | 12.56 | 2.41 | 12.53 | 1.56 | – |