Løperprofil
Johanna Purrer
ULU'S REISEWELT
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
25 løp
Sprintrankingen
10 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.43
- Løpskapasitet
- 11.03
- O-evne
- 0.40
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 15
- Bommer per løp
- 1,7
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 14.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0216 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0296 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0675 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0234 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,59 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,15 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6041 |
| bomVekt | 141,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4177 |
| bomStorSigma | 0,7061 |
| antallBom | 45 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0469 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 8,51 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0035 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3807 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0022 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2942,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3119,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.16
- Løpskapasitet
- 7.08
- O-evne
- 0.07
- Jevnhet ±
- 4,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.11
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 0,5
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 09.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1261 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1457 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0485 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0255 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,3 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5755 |
| bomVekt | 73,79 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2843 |
| bomStorSigma | 0,6611 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,041 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 3,43 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8829 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0022 |
| fartSesongSin | 0,0022 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2647,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2693,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 5 | 14.08.2026 WMOC 2026 Long Final, bom 5.57 | 110 | – |
| Bom over fem minutter | 5 | 14.08.2026 WMOC 2026 Long Final, bom 5.57 | 281 | – |
| Bom over ti minutter | 287 | 12.02.2024 Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3, bom 11.15 | 287 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | W60A | 57.58 | 13 /73 | 8.57 | 11.41 | 1.48 | 11.36 | 0.38 | |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | W60A | 30.08 | 3 /71 | 0.24 | 10.33 | 0.08 | 11.36 | 0.38 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | W60-1 | 40.59 | 9 /67 | 5.08 | 12.07 | 1.31 | 11.36 | 0.38 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | W60A | 13.55 | 3 /68 | 0.41 | 7.14 | 0.21 | 7.18 | 0.07 | |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | W60-2 | 13.03 | 1 /62 | 0.00 | 7.07 | 0.00 | 7.18 | 0.07 | |
| 17.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Long Distance | W60 | 41.40 | 3 /79 | 1.23 | 11.54 | 0.24 | 11.44 | 0.31 | |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle Distance GOLD WRE | W60 | 26.52 | 1 /79 | 0.07 | 11.20 | 0.03 | 11.44 | 0.31 | |
| 16.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Night Sprint | W60 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Lond Distance | W60 | 33.27 | 2 /79 | 0.25 | 10.31 | 0.08 | 11.44 | 0.31 | |
| 14.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Middle GOLD WRE | W60 | 28.03 | 3 /81 | 0.00 | 11.16 | 0.00 | 11.44 | 0.31 | |
| 13.02.2026 | Portugal "O" Meeting 2026 - Sprint GOLDWRE | W60 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 4 | W55 | 44.36 | 5 /56 | 3.26 | 11.00 | 0.51 | 11.44 | 0.41 | |
| 03.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 3 WRE | W55 | 35.40 | 7 /60 | 2.27 | 11.23 | 0.47 | 11.44 | 0.41 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 | W55 | 49.12 | 2 /60 | 2.36 | 11.18 | 0.36 | 11.44 | 0.41 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 Night Sprint | W55 | 16.24 | 1 /42 | 0.01 | 7.01 | 0.00 | 7.10 | 0.07 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 WRE | W55 | 35.29 | 7 /62 | 3.10 | 11.27 | 1.01 | 11.44 | 0.41 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 Night Sprint | W55 | 20.13 | 8 /40 | 2.51 | 7.59 | 1.08 | 7.10 | 0.07 | |
| 09.08.2024 | WMOC Long Final, 9.8.2024 | W55B | 1.00.30 | 5 /74 | 3.37 | 12.32 | 0.45 | 12.19 | 0.44 | |
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | W55A | 1.07.14 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | W55-2 | 1.02.31 | 21 /65 | 2.18 | 12.26 | 0.27 | 12.19 | 0.44 | |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | W55A | 13.47 | 5 /81 | 0.00 | 6.52 | 0.00 | 7.09 | 0.05 | |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | W55-1 | 13.22 | 1 /61 | 0.00 | 6.58 | 0.00 | 7.09 | 0.05 | |
| 13.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 4 | W55 | 1.14.28 | 6 /39 | 4.56 | 12.39 | 0.50 | 11.57 | 0.45 | |
| 12.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3 | W55 | 59.31 | 17 /46 | 14.33 | 15.03 | 3.41 | 11.57 | 0.45 | |
| 11.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 2 | W55 | 44.31 | 6 /43 | 1.37 | 11.02 | 0.24 | 11.57 | 0.45 | |
| 10.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 1 | W55 | 35.42 | 7 /48 | 2.25 | 11.35 | 0.47 | 11.57 | 0.45 | |
| 10.02.2024 | Portugal O Meeting 2024 - Day 1 - Night Sprint | W55 | 13.29 | 1 /27 | 0.05 | 6.57 | 0.03 | 7.10 | 0.07 | |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | W55-2 | 1.08.40 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Final | W55-A | 11.40 | 3 /77 | 0.00 | 6.40 | 0.00 | 7.08 | 0.09 | |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | W55-1 | 12.07 | 2 /75 | 0.00 | 6.41 | 0.00 | 7.08 | 0.09 | |
| 21.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4 | W55 | 41.52 | 6 /57 | 1.29 | 10.58 | 0.23 | 11.30 | 0.38 | |
| 20.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3 | W55 | 28.29 | 3 /60 | 0.37 | 11.07 | 0.14 | 11.30 | 0.38 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 | W55 | 51.08 | 6 /59 | 4.32 | 11.42 | 1.02 | 11.30 | 0.38 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Night Sprint | W55 | 13.06 | 1 /40 | 0.01 | 6.58 | 0.01 | 7.39 | 0.12 | – |
| 18.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1 | W55 | 32.43 | 5 /60 | 3.30 | 11.31 | 1.14 | 11.30 | 0.38 | |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | W 50- | 1.20.06 | 23 /37 | 5.35 | 14.35 | 1.01 | 13.20 | 0.42 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | W 50- | 34.23 | 14 /45 | 1.13 | 12.05 | 0.26 | 13.20 | 0.42 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | W 50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | W 50- | 36.21 | 10 /27 | 0.08 | 12.59 | 0.03 | 13.20 | 0.42 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | W 50- | 39.29 | 8 /30 | 1.44 | 12.09 | 0.32 | 13.20 | 0.42 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | W 50- | 14.55 | 4 /27 | 0.02 | 7.41 | 0.01 | – | – | – |