Løperprofil
Arlette Piguet
ULU'S REISEWELT
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
22 løp
Sprintrankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.37
- Løpskapasitet
- 14.35
- O-evne
- 1.02
- Jevnhet ±
- 10,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.11
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 2,3
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 23.02.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2522 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2076 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1061 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0733 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,89 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,98 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8465 |
| bomVekt | 53,95 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4194 |
| bomStorSigma | 0,8501 |
| antallBom | 40 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0372 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 2,55 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0065 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0331 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0014 |
| fartSesongSin | −0,0023 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3882,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4159,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.33
- Løpskapasitet
- 8.26
- O-evne
- 0.07
- Jevnhet ±
- 5,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.51
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 04.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0395 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,028 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0508 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0953 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,33 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6338 |
| bomVekt | 27,63 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1872 |
| bomStorSigma | 0,6779 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0523 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,97 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6614 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3125 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3171,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 23 | 09.08.2024 WMOC Long Final, 9.8.2024, bom 5.45 | 70 | – |
| Bom over fem minutter | 23 | 09.08.2024 WMOC Long Final, 9.8.2024, bom 5.45 | 136 | – |
| Bom over ti minutter | 212 | 13.07.2022 WMOC 2022 Forest Qualification, bom 12.51 | 212 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2025 | PROVOM 2025 Jour 3 MD Aubignosc | W65 | 41.10 | 6 /21 | 1.02 | 16.36 | 0.25 | 14.44 | 1.09 | |
| 21.02.2025 | PROVOM Jour 1 MD Vilhosc | W65 | 26.12 | 1 /20 | 1.24 | 13.17 | 0.43 | 14.44 | 1.09 | |
| 09.08.2024 | WMOC Long Final, 9.8.2024 | W65A | 1.17.34 | 57 /74 | 12.51 | 16.19 | 2.42 | 14.18 | 1.23 | |
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | W65A | 48.28 | 63 /80 | 2.25 | 16.05 | 0.48 | 14.18 | 1.23 | |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | W65-2 | 56.13 | 9 /74 | 2.08 | 13.40 | 0.31 | 14.18 | 1.23 | |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | W65A | 12.42 | 2 /80 | 0.01 | 7.21 | 0.01 | 7.46 | 0.05 | |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | W65-1 | 12.27 | 1 /66 | 0.00 | 7.31 | 0.00 | 7.46 | 0.05 | |
| 20.02.2024 | Maximus O Meeting 2024 - Chasing Start/Salida a la Caza | F-65 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.02.2024 | Maximus O Meeting 2024 - Sprint | F-65 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2023 | WMOC 2023 Long Final | W65-A | 48.21 | 8 /80 | 2.09 | 11.27 | 0.31 | 12.57 | 1.19 | |
| 16.08.2023 | WMOC 2023 Middle Final | W65-A | 32.42 | 15 /81 | 2.05 | 12.17 | 0.47 | 12.57 | 1.19 | |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | W65-2 | 53.40 | 13 /59 | 8.52 | 14.14 | 2.21 | 12.57 | 1.19 | |
| 13.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Final | W65-A | 11.36 | 3 /81 | 0.01 | 7.35 | 0.01 | 7.49 | 0.06 | |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | W65-2 | 13.04 | 1 /59 | 0.25 | 7.43 | 0.15 | 7.49 | 0.06 | |
| 21.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4 | W65 | 39.20 | 2 /69 | 1.58 | 11.29 | 0.34 | 12.39 | 1.23 | |
| 20.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3 | W65 | 25.26 | 3 /70 | 1.50 | 12.00 | 0.52 | 12.39 | 1.23 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 | W65 | 48.28 | 12 /68 | 8.37 | 14.26 | 2.34 | 12.39 | 1.23 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Night Sprint | W65 | 12.48 | 1 /38 | 0.00 | 7.38 | 0.00 | 7.55 | 0.07 | |
| 18.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1 | W65 | 26.57 | 11 /70 | 5.44 | 13.56 | 2.58 | 12.39 | 1.23 | |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | W65-A | 51.19 | 9 /83 | 24.35 | 13.18 | 6.22 | 12.42 | 1.39 | |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | W65-A | 36.08 | 13 /81 | 1.10 | 11.53 | 0.23 | 12.42 | 1.39 | |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | W65-2 | 59.15 | 11 /56 | 12.52 | 14.53 | 3.14 | 12.42 | 1.39 | |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | W65-A | 13.24 | 2 /81 | 0.13 | 7.11 | 0.07 | 7.58 | 0.07 | – |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | W65-2 | 13.45 | 2 /55 | 0.07 | 7.47 | 0.04 | 7.58 | 0.07 | – |
| 29.06.2022 | Idrefjällveckan, lång, Slättvåla | D65 | 38.27 | 1 /4 | 0.38 | 11.39 | 0.12 | 12.22 | 0.36 | |
| 26.06.2022 | Idrefjällveckan, medel, Slättvåla | D65 | 21.33 | 1 /4 | 0.11 | 11.17 | 0.06 | 12.22 | 0.36 | |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | W 60- | 1.04.59 | 15 /31 | 1.29 | 14.39 | 0.20 | 13.07 | 0.46 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | W 60- | 35.51 | 11 /34 | 4.52 | 13.38 | 1.51 | 13.07 | 0.46 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | W 60- | 25.49 | 1 /18 | 1.47 | 11.45 | 0.49 | 13.07 | 0.46 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | W 60- | 32.14 | 2 /18 | 1.23 | 12.02 | 0.31 | 13.07 | 0.46 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | W 60- | 41.13 | 3 /20 | 4.26 | 13.25 | 1.27 | 13.07 | 0.46 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | W 60- | 17.29 | 3 /16 | 2.27 | 9.38 | 1.21 | – | – | – |