Løperprofil
Priska Gautschi
SWISS O TOURS
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
25 løp
Sprintrankingen
9 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.50
- Løpskapasitet
- 11.54
- O-evne
- 0.56
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.19
- Sikkerhet
- 13
- Bommer per løp
- 2,2
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±1,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 14.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0507 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0407 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0851 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0248 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8137 |
| bomVekt | 109,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,431 |
| bomStorSigma | 0,7537 |
| antallBom | 50 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0563 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 6,4 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0087 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3309 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0099 |
| fartSesongSin | 0,014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3167,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3417 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.14
- Løpskapasitet
- 8.06
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 5,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.13
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 09.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0002 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0186 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0537 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0266 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,09 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6777 |
| bomVekt | 63,54 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2393 |
| bomStorSigma | 0,6028 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0423 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 3,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0058 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7876 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0025 |
| fartSesongSin | 0,0024 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3004,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3054,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 15 | 12.08.2026 WMOC 2026 Middle Final, bom 2.35 | 48 | – |
| Bom over fem minutter | 198 | 20.02.2024 Maximus O Meeting 2024 - Chasing Start/Salida a la Caza, bom 6.23 | 198 | – |
| Bom over ti minutter | 332 | 20.02.2023 Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3, bom 13.53 | 332 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | W65A | 56.09 | 10 /76 | 1.45 | 11.42 | 0.22 | 12.42 | 0.50 | |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | W65A | 36.16 | 21 /76 | 6.32 | 13.15 | 2.23 | 12.42 | 0.50 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | W65-1 | 37.56 | 4 /70 | 1.59 | 12.06 | 0.38 | 12.42 | 0.50 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | W65A | 13.17 | 3 /76 | 0.17 | 7.57 | 0.10 | 8.14 | 0.08 | |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | W65-2 | 18.33 | 11 /73 | 3.29 | 9.25 | 1.46 | 8.14 | 0.08 | |
| 04.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 4 | W60 | 38.31 | 11 /83 | 0.39 | 12.38 | 0.13 | 13.29 | 0.51 | |
| 03.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 3 WRE | W60 | 32.58 | 18 /89 | 1.14 | 13.16 | 0.30 | 13.29 | 0.51 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 | W60 | 55.05 | 14 /86 | 4.12 | 13.24 | 1.01 | 13.29 | 0.51 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 Night Sprint | W60 | 19.40 | 5 /57 | 0.10 | 8.25 | 0.04 | 8.07 | 0.05 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 WRE | W60 | 36.12 | 8 /91 | 0.28 | 12.35 | 0.10 | 13.29 | 0.51 | |
| 09.08.2024 | WMOC Long Final, 9.8.2024 | W60B | 1.15.46 | 36 /68 | 5.39 | 17.29 | 1.18 | 13.30 | 1.02 | |
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | W60A | 43.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | W60-3 | 1.01.11 | 17 /68 | 7.02 | 13.26 | 1.33 | 13.30 | 1.02 | |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | W60A | 15.04 | 13 /80 | 0.39 | 7.45 | 0.20 | 7.53 | 0.06 | |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | W60-2 | 14.25 | 2 /64 | 0.02 | 7.30 | 0.01 | 7.53 | 0.06 | |
| 20.02.2024 | Maximus O Meeting 2024 - Chasing Start/Salida a la Caza | F-60 | 56.33 | 6 /17 | 8.48 | 14.35 | 2.16 | 12.44 | 0.56 | |
| 19.02.2024 | Maximus O Meeting 2024 - Sprint | F-60 | 12.47 | 3 /17 | 0.05 | 7.41 | 0.03 | 8.10 | 0.07 | |
| 13.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 4 | W60 | 1.10.26 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 12.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3 | W60 | 57.38 | 12 /51 | 3.14 | 14.33 | 0.49 | 12.44 | 0.56 | |
| 11.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 2 | W60 | 49.12 | 8 /51 | 3.04 | 12.11 | 0.46 | 12.44 | 0.56 | |
| 10.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 1 | W60 | 38.18 | 4 /59 | 4.26 | 12.14 | 1.25 | 12.44 | 0.56 | |
| 18.08.2023 | WMOC 2023 Long Final | W60-A | 48.03 | 2 /73 | 0.06 | 10.11 | 0.01 | 12.25 | 1.02 | |
| 16.08.2023 | WMOC 2023 Middle Final | W60-A | 38.10 | 22 /72 | 5.15 | 12.52 | 1.46 | 12.25 | 1.02 | |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | W60-2 | 42.38 | 1 /70 | 0.45 | 10.10 | 0.11 | 12.25 | 1.02 | |
| 13.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Final | W60-A | 15.05 | 13 /68 | 0.06 | 7.58 | 0.03 | 8.15 | 0.09 | |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | W60-2 | 13.09 | 5 /64 | 0.03 | 7.51 | 0.02 | 8.15 | 0.09 | |
| 21.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4 | W60 | 48.50 | 8 /59 | 6.14 | 13.28 | 1.43 | 13.31 | 1.20 | |
| 20.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3 | W60 | 50.31 | 36 /60 | 18.39 | (19.32) | 7.13 | 13.31 | 1.20 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 | W60 | 48.19 | 6 /60 | 1.09 | 12.25 | 0.18 | 13.31 | 1.20 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Night Sprint | W60 | 15.11 | 3 /34 | 0.26 | 8.04 | 0.14 | 8.40 | 0.12 | – |
| 18.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1 | W60 | 31.11 | 1 /60 | 0.45 | 12.00 | 0.17 | 13.31 | 1.20 | |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | W 55- | 1.07.19 | 7 /39 | 4.51 | 12.17 | 0.53 | 12.42 | 0.57 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | W 55- | 36.38 | 12 /55 | 3.06 | 12.32 | 1.04 | 12.42 | 0.57 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | W 55- | 36.51 | 9 /39 | 4.33 | 13.50 | 1.42 | 12.42 | 0.57 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | W 55- | 30.35 | 7 /41 | 2.01 | 11.41 | 0.46 | 12.42 | 0.57 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | W 55- | 36.55 | 1 /34 | 0.30 | 11.31 | 0.09 | 12.42 | 0.57 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | W 55- | 17.50 | 5 /19 | 0.00 | 9.06 | 0.00 | – | – | – |