Løperprofil
Angelika Weid
OLV Landshut
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 28.54
- Løpskapasitet
- 27.02
- O-evne
- 1.51
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.06
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 04.10.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,8719 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 1,051 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,081 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0704 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,49 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2192 |
| bomVekt | 9,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6582 |
| bomStorSigma | 0,8186 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,045 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0738 |
| havariVekt | 0,92 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0065 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9137 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0021 |
| fartSesongSin | 0,0045 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 7197,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 7691,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.22
- Løpskapasitet
- 13.11
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.00
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 03.10.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,487 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,7321 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0724 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,33 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8417 |
| bomVekt | 5,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0552 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,5 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4890,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4955,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 24.10
- Løpskapasitet
- 21.41
- O-evne
- 2.29
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 4.48
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 108 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 30.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5283 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6325 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0764 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1812 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0663 |
| bomVekt | 6,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6831 |
| bomStorSigma | 0,8507 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,055 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5103 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5686,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 24.32
- Løpskapasitet
- 21.50
- O-evne
- 2.42
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 3.07
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 107 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 24.07.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5381 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,7124 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0887 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1196 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,23 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1196 |
| bomVekt | 5,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,675 |
| bomStorSigma | 0,977 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0454 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,47 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5158,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5795,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 5 | 04.10.2025 DM-Lang + WRE, bom 11.43 | 40 | – |
| Bom over fem minutter | 5 | 04.10.2025 DM-Lang + WRE, bom 11.43 | 53 | – |
| Bom over ti minutter | 5 | 04.10.2025 DM-Lang + WRE, bom 11.43 | 110 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | DM-Lang + WRE | D75 (Damen ab 75) | 1.25.40 | 7 /9 | 14.17 | 39.15 | 6.33 | 31.13 | 2.19 | |
| 03.10.2025 | BRL Sprint (DPT) | D75 (Damen ab 75) | 24.39 | 4 /6 | 0.06 | 16.22 | 0.04 | – | – | – |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | Etappstart Lätt 2,5 | 1.23.58 | 165 /181 | 18.22 | 36.51 | 8.04 | 27.17 | 3.12 | – |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | Etappstart Lätt 2,5 | 49.09 | 129 /141 | 2.24 | 27.06 | 1.19 | 27.17 | 3.12 | – |
| 19.05.2024 | BRL 2024 Mohorn | D 75- | 1.22.49 | 5 /5 | 3.49 | 34.16 | 1.35 | 29.42 | 1.22 | – |
| 18.05.2024 | DM Mittel 2024 | D 75- | 1.00.00 | 5 /5 | 7.29 | 40.13 | 5.01 | 29.42 | 1.22 | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | Medelsvår 2,5 | 1.06.45 | 42 /66 | 5.17 | 25.36 | 2.02 | 24.24 | 3.16 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | Medelsvår 2,5 | 42.48 | 40 /67 | 5.13 | 23.54 | 2.55 | 24.24 | 3.16 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | Medelsvår 2,5 | 1.01.30 | 43 /66 | 7.46 | 24.57 | 3.09 | 24.24 | 3.16 | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | Medelsvår 2,5 | 1.21.47 | 51 /66 | 15.26 | 27.44 | 5.14 | 24.24 | 3.16 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | Medelsvår 2,5 | 54.44 | 34 /66 | 2.29 | 22.15 | 1.01 | 24.24 | 3.16 | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | OpenB1 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | OpenB1 | 1.19.00 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | OpenB1 | 52.58 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | OpenB1 | 55.20 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | OpenB1 | 1.06.24 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | OpenB1 | 39.46 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |