Løperprofil
Kristin Ritzenthaler
TSV Jetzendorf
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
9 løp
Sprintrankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.55
- Løpskapasitet
- 9.53
- O-evne
- 1.01
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 14.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1339 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,142 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,077 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0334 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,57 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8556 |
| bomVekt | 69,26 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4558 |
| bomStorSigma | 0,7703 |
| antallBom | 22 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0341 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0699 |
| havariVekt | 4,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0084 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5829 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2631,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2904,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.28
- Løpskapasitet
- 7.21
- O-evne
- 0.07
- Jevnhet ±
- 5,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,5
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 09.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,097 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1074 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,052 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0325 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,85 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,75 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5792 |
| bomVekt | 46,44 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,046 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0832 |
| havariVekt | 2,41 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0087 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2726,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2771 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 14.08.2026 WMOC 2026 Long Final, bom 5.04 | 91 | – |
| Bom over fem minutter | 7 | 14.08.2026 WMOC 2026 Long Final, bom 5.04 | 100 | – |
| Bom over ti minutter | 201 | hele karrieren siden 2024 | 201 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | W50A | 1.21.18 | 17 /43 | 16.29 | 12.07 | 2.27 | 10.54 | 1.03 | |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | W50A | 30.20 | 4 /46 | 0.37 | 9.20 | 0.11 | 10.54 | 1.03 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | W50-2 | 46.09 | 2 /43 | 0.49 | 9.44 | 0.10 | 10.54 | 1.03 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | W50A | 17.22 | 5 /44 | 0.48 | 7.17 | 0.20 | 7.28 | 0.07 | |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | W50-1 | 15.49 | 3 /41 | 0.22 | 7.19 | 0.10 | 7.28 | 0.07 | |
| 23.08.2025 | KM Langdistanse | AL-åpen | 1.10.32 | 9 /10 | 5.33 | 11.59 | 0.57 | 11.43 | 1.03 | |
| 09.08.2024 | WMOC Long Final, 9.8.2024 | W50A | 1.09.32 | 28 /74 | 9.54 | 11.26 | 1.38 | 11.20 | 1.04 | |
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | W50A | 33.35 | 15 /78 | 1.23 | 10.05 | 0.25 | 11.20 | 1.04 | |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | W50-2 | 1.11.52 | 24 /76 | 7.30 | 12.50 | 1.20 | 11.20 | 1.04 | |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | W50A | 13.35 | 4 /73 | 0.02 | 6.30 | 0.01 | 7.11 | 0.09 | – |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | W50-1 | 14.55 | 6 /69 | 0.16 | 7.02 | 0.08 | 7.11 | 0.09 | – |
| 15.06.2024 | DM Sprint 2024 Quali | D50 | 13.43 | 1 /13 | 0.07 | 7.32 | 0.04 | – | – | – |
| 19.05.2024 | BRL 2024 Mohorn | D 50- | 43.33 | 2 /31 | 1.06 | 9.48 | 0.15 | 10.25 | 0.30 | – |
| 18.05.2024 | DM Mittel 2024 | D 50- | 24.43 | 2 /31 | 0.46 | 10.03 | 0.19 | 10.25 | 0.30 | – |