Løperprofil
Jorunn Kjærgård
Gneist
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
6 løp
Sprintrankingen
16 løp
B-rankingen
14 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 25.51
- Løpskapasitet
- 23.36
- O-evne
- 2.15
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.25
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 118 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i januar (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 30.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,7346 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,8363 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0894 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0532 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,92 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4283 |
| bomVekt | 17,17 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7723 |
| bomStorSigma | 0,7163 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0962 |
| havariVekt | 1,53 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,69 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0062 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 6279,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6878,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 1061 av 1119
Nr. 1061 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 106 av 107 i klassen D50–54 · nr. 35 av 36 i 1973-kullet
- Forventet kmtid
- 14.07
- Løpskapasitet
- 13.53
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 7,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 18.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5377 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5552 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0753 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0231 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,53 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2439 |
| bomVekt | 86,7 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1687 |
| bomStorSigma | 0,6458 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1354 |
| havariVekt | 5,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0088 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8575 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0028 |
| fartSesongSin | 0,011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5150,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5237,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 336 av 336
Nr. 336 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 35 av 35 i klassen D50–54 · nr. 16 av 16 i 1973-kullet
- Forventet kmtid
- 28.09
- Løpskapasitet
- 23.55
- O-evne
- 4.14
- Jevnhet ±
- 10,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.52
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 154 s
- Disk/brutt
- 13 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 29.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,624 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6404 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1021 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0305 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,75 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,86 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1912 |
| bomVekt | 83,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,0357 |
| bomStorSigma | 0,9308 |
| antallBom | 50 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1309 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1775 |
| havariVekt | 9,79 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0064 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8525 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0059 |
| fartSesongSin | −0,0044 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5628,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6623,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.27
- Løpskapasitet
- 15.11
- O-evne
- 2.17
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 5.21
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 100 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 30.08.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1734 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0472 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0923 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2675 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,54 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0468 |
| bomVekt | 1,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6008 |
| bomStorSigma | 0,946 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0478 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5565 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3583,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4120,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.37
- Løpskapasitet
- 15.03
- O-evne
- 1.35
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.40
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 30.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1761 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2147 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1485 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,59 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1556 |
| bomVekt | 2,12 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,418 |
| bomStorSigma | 0,6687 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0321 |
| havariVekt | 0,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3595,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3972,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 30.08.2026 På veien mot NM stafett Bømoen, bom 2.28 | 52 | nr. 5630 |
| Bom over fem minutter | 12 | 29.08.2026 Kretsmesterskap Lemmesmarki, bom 17.48 | 102 | nr. 6650 |
| Bom over ti minutter | 12 | 29.08.2026 Kretsmesterskap Lemmesmarki, bom 17.48 | 142 | nr. 7651 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | På veien mot NM stafett Bømoen | Løype: Løype 3B | 1.25.12 | 17 | 9.53 | 30.11 | 3.30 | 25.53 | 2.19 | |
| 29.08.2026 | Kretsmesterskap Lemmesmarki | B-åpen 17- | 1.43.30 | 7 /7 | 49.18 | (48.10) | 22.56 | 27.57 | 4.42 | |
| 25.08.2026 | Pokalkamp #5 | B-åpen 17- | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2026 | Sprintcup #5 | D40- | 51.40 | 14 /14 | 4.04 | 14.53 | 1.10 | 13.52 | 0.20 | |
| 16.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | B-åpen 17- | 1.09.00 | 8 /11 | 13.17 | 28.43 | 5.32 | 27.57 | 4.42 | |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | B-åpen 17- | 1.18.32 | 14 /17 | 0.58 | 26.46 | 0.20 | 27.57 | 4.42 | |
| 02.06.2026 | Pokalkamp #4 | B-åpen 17- | 1.19.56 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2026 | Pokalkamp #3 | B-åpen 17- | 1.13.02 | 10 /12 | 15.49 | 34.35 | 7.29 | 24.36 | 3.33 | |
| 05.05.2026 | Sprintcup #3 | D 40- | 42.07 | 12 /16 | 3.21 | 14.49 | 1.13 | 13.57 | 0.20 | |
| 28.04.2026 | Pokalkamp #2 | B-åpen 17- | 1.03.59 | 12 /15 | 17.37 | 27.04 | 7.27 | 24.32 | 3.25 | |
| 21.04.2026 | SprintCup #2 | D 40- | 54.07 | 11 /14 | 11.46 | 18.05 | 3.56 | 13.43 | 0.23 | |
| 14.04.2026 | Pokalkamp #1 | B-åpen 17- | 1.35.25 | 12 /15 | 11.26 | 26.01 | 3.07 | 24.32 | 3.25 | |
| 07.04.2026 | Sprintcup #1 | D 40- | 56.08 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2025 | Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2025 | Sprintcup-3 Bergen | D 40- | 28.53 | 10 /11 | 1.26 | 13.20 | 0.40 | 12.53 | 0.14 | |
| 13.05.2025 | Pokalkamp-3 Bergen | B-åpen 17- | 57.49 | 16 /20 | 7.40 | 26.01 | 3.27 | 24.21 | 3.15 | |
| 06.05.2025 | Sprintcup-2 Bergen | D 40- | 40.05 | 11 /12 | 2.35 | 14.38 | 0.57 | 12.53 | 0.14 | |
| 29.04.2025 | Pokalkamp-2 Bergen | B-åpen 17- | 51.08 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2025 | KM sprint individuelt | B-åpen 17- | 1.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2025 | Sprintcup-1 Bergen | D 40- | 43.23 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Pokalkamp #1 Bergen | B-åpen 17- | 20.21 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2024 | Nattcup24/25 | DC | 53.45 | 15 /15 | 14.11 | 25.35 | 6.45 | 21.23 | 3.21 | |
| 10.09.2024 | Pokalkamp 6/24 | B-åpen 17- | 54.28 | 4 /7 | 5.11 | 22.18 | 2.07 | 24.45 | 3.27 | |
| 03.09.2024 | Sprintcup 6/24 | D 40- | 19.16 | 6 /6 | 0.31 | 11.39 | 0.19 | 11.41 | 0.14 | |
| 18.08.2024 | Vestlandsmesterskap langdistanse | B-åpen 17- | 1.31.09 | 15 /18 | 18.18 | 27.06 | 5.26 | 25.34 | 3.40 | |
| 17.08.2024 | Vestlandsmesterskap mellomdistanse | B-åpen 17- | 1.08.42 | 12 /17 | 4.58 | 24.19 | 1.45 | 25.34 | 3.40 | |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2024 | Dag 1-1 | B-åpen 17- | 1.12.58 | 13 | 7.10 | 28.01 | 2.45 | 25.05 | 3.21 | |
| 29.06.2024 | Dag 1-2 | B-åpen 17- | 18.26 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2024 | Pokalkamp 4/24 | D50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2024 | Pokalkamp 3/24 | B-åpen 17- | 54.50 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Pokalkamp 2/24 | B-åpen 17- | 1.23.32 | 11 /13 | 17.10 | 28.08 | 5.47 | 24.03 | 3.51 | |
| 30.04.2024 | O-karusellen #1 | Nybegynnerløype | 32.15 | – | 2.48 | 18.18 | 1.35 | – | – | – |
| 03.10.2023 | sprintcupfinale Bergen | D40- | 21.14 | 7 /11 | 0.33 | 12.19 | 0.19 | 11.55 | 0.16 | |
| 26.09.2023 | sprintcup 5 Bergen | D40- | 28.14 | 10 /12 | 2.40 | 13.02 | 1.14 | 11.55 | 0.17 | |
| 19.09.2023 | pokalkampfinale Bergen | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2023 | pokalkamp 6 Bergen | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | pokalkamp 5 Bergen | D50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | sprintcup 3 Bergen | D19- | 35.22 | 11 /15 | 1.35 | 12.44 | 0.34 | 12.04 | 0.17 | |
| 18.04.2023 | sprintcup 2 Bergen | D40- | 17.42 | 8 /9 | 2.03 | 13.20 | 1.33 | 11.56 | 0.19 | |
| 28.03.2023 | Sprintcup 1 Bergen | D40- | 35.28 | 10 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2022 | sprintcupfinale Bergen | D40- | 35.19 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2022 | sprintcup 5 Bergen | D40- | 25.33 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2022 | pokalkampfinale Bergen | B-åpen 17- | 41.27 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | pokalkamp 6 Bergen | B-åpen 17- | 54.29 | 9 /12 | 3.33 | 20.41 | 1.21 | 22.39 | 3.15 | |
| 28.08.2022 | KM Lang (HOK-ranking 6/2022) | B-åpen 17- | 26.09 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2022) | B-åpen 17- | 1.03.45 | 15 /19 | 11.34 | 24.09 | 4.23 | 23.51 | 4.11 | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | pokalkamp 4 Bergen | B-åpen 17- | 1.52.07 | 10 /11 | 29.03 | 29.49 | 7.44 | – | – | – |
| 31.05.2022 | pokalkamp 3 Bergen | B-åpen 17- | 1.07.33 | 14 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | sprintcup 2 Bergen | D40- | 37.47 | 8 /11 | 4.46 | 14.07 | 1.47 | 12.42 | 0.20 | |
| 28.09.2021 | sprintcupfinale Bergen | D40- | 33.19 | 8 /9 | 1.55 | 13.26 | 0.46 | 12.33 | 0.19 | |
| 21.09.2021 | pokalkampfinale Bergen | Åpen B | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | sprintcup 5 Bergen | D40- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | sprintcup 4 Bergen | DN | 21.08 | 9 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2021 | KM Sprint | D19- | 27.07 | 13 /13 | 1.41 | 12.56 | 0.48 | 12.13 | 0.21 | |
| 24.08.2021 | pokalkamp 5 Bergen | Åpen B | 54.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | pokalkamp 4 Bergen | Åpen B | 47.11 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2021 | Gneistkarusellen #1 | Mellom | 34.43 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2020 | Vintercup #1 Gneist | BC | – | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2020 | Pokalkamp 3 Bergen - Skagemarken | D/H14-C | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2020 | pokalkamp 2 Bergen | D/H14-C | 24.58 | 3 /16 | 1.54 | 15.36 | 1.11 | 18.40 | 2.51 | |
| 30.08.2020 | Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020 | C-åpen 17- | 39.40 | 4 /5 | 18.04 | (29.26) | 13.24 | 18.22 | 3.36 | – |
| 29.08.2020 | Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020 | C-åpen 17- | 23.35 | 1 /5 | 0.39 | 14.24 | 0.24 | 18.22 | 3.36 | – |
| 25.08.2020 | pokalkamp 1 Bergen | Åpen B | 36.22 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2020 | Treningsløp Sandsli | Mellom | 51.03 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 18.02.2020 | vintercup 4 Fana | D1961-2003 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.01.2020 | vintercup 3 Fana | D1961-2003 | 39.53 | 11 /12 | 3.15 | 17.48 | 1.27 | 20.25 | 3.56 | |
| 02.11.2019 | Klubbmesterskapet 2019 | N | 11.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2019 | Sprintcupfinale Bergen | D40- | 32.46 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2019 | Pokalkampfinale Bergen | Åpen C | 21.50 | 16 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2019 | Sprintcup 5 Bergen | D40- | 27.14 | 11 /13 | 4.36 | 13.52 | 2.21 | 12.13 | 0.24 | |
| 03.09.2019 | Sprintcup 4 Bergen | D40- | 33.13 | 12 /15 | 3.23 | 12.58 | 1.19 | 12.13 | 0.24 | |
| 27.08.2019 | Pokalkamp 5 Bergen | Åpen C | 48.21 | 17 /18 | 23.43 | (35.25) | 17.23 | 22.10 | 5.04 | |
| 20.08.2019 | Sprintcup 3 Bergen | D40- | 28.43 | 7 /10 | 0.50 | 12.32 | 0.22 | 12.18 | 0.19 | – |
| 04.06.2019 | Pokalkamp 4 Bergen | Åpen C | 1.17.22 | 6 /13 | 27.41 | (35.26) | 12.41 | 20.02 | 3.42 | – |
| 21.05.2019 | Pokalkamp 3 Bergen | Åpen C | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2019 | Pokalkamp 2 Bergen | Åpen C | 25.03 | 10 /19 | 0.48 | 16.55 | 0.32 | – | – | – |
| 30.04.2019 | Sprintcup 2 Bergen | D40- | 44.51 | 7 /7 | 6.40 | 15.10 | 2.15 | – | – | – |
| 09.04.2019 | Pokalkamp 1 Bergen | Åpen B | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |