Løperprofil
Bernadette Vandermeulen
CO Liege
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.46
- Løpskapasitet
- 16.43
- O-evne
- 2.02
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.36
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 117 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 30.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3898 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3815 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0988 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0318 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1258 |
| bomVekt | 51,45 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7643 |
| bomStorSigma | 0,8996 |
| antallBom | 55 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0423 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 2,13 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0027 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,08 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0025 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4451,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4995,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.27
- Løpskapasitet
- 11.18
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.38
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 24.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3318 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2975 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0584 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0542 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,63 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7514 |
| bomVekt | 14,32 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2219 |
| bomStorSigma | 0,6955 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0535 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,76 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5541 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4187,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4244,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 30.08.2026 Championnat de Belgique LD, bom 6.11 | 35 | – |
| Bom over fem minutter | 4 | 30.08.2026 Championnat de Belgique LD, bom 6.11 | 58 | – |
| Bom over ti minutter | 68 | 21.02.2023 Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4, bom 22.03 | 207 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Championnat de Belgique LD | D70 | 56.51 | 4 /11 | 14.14 | 19.50 | 4.58 | 18.08 | 2.16 | |
| 24.05.2026 | Chpt. BEL Sprint-Meisterschaft | D70 | 14.33 | 2 /9 | 0.03 | 10.56 | 0.02 | 11.16 | 0.09 | – |
| 04.08.2023 | O'France 2023 - Etape 5 | D65 | 1.14.41 | 25 /37 | 0.52 | 21.15 | 0.15 | 20.25 | 2.01 | |
| 03.08.2023 | O'France 2023 - Etape 4 | D65 | 56.20 | 25 /42 | 7.29 | 20.30 | 2.43 | 20.25 | 2.01 | |
| 16.04.2023 | Nationaler LD | D65 | 58.37 | 5 /10 | 2.33 | 18.18 | 0.48 | 20.02 | 2.10 | |
| 21.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4 | W65 | 1.49.23 | 50 /69 | 38.11 | (31.56) | 11.09 | 19.46 | 2.26 | |
| 20.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3 | W65 | 36.49 | 33 /70 | 2.16 | 17.22 | 1.04 | 19.46 | 2.26 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 | W65 | 1.10.17 | 51 /68 | 13.20 | 20.56 | 3.58 | 19.46 | 2.26 | |
| 18.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1 | W65 | 36.34 | 37 /70 | 5.41 | 18.54 | 2.56 | 19.46 | 2.26 | |
| 13.11.2022 | North Sea Trophy - DAY 3 | D65 | 50.48 | 3 /11 | 1.44 | 18.43 | 0.38 | 19.08 | 1.42 | |
| 12.11.2022 | Noth Sea Trophy - DAY 2 | D65 | 59.36 | 4 /11 | 13.11 | 24.23 | 5.24 | 19.08 | 1.42 | |
| 11.11.2022 | North Sea Trophy - DAY 1 | D65 | 37.02 | 5 /11 | 4.52 | 18.59 | 2.30 | 19.08 | 1.42 | |
| 27.03.2022 | BK midden afstand | D65 | 39.23 | 1 /4 | 4.23 | 18.36 | 2.04 | 19.10 | 2.12 | |
| 24.10.2021 | City Long Distance | UltraVet Women (D65-74) | 1.14.03 | 14 /23 | 16.17 | 23.02 | 5.04 | 19.39 | 2.33 | |
| 23.10.2021 | Forest Middle Distance | UltraVet Women (D65-74) | 38.25 | 11 /22 | 7.05 | 19.51 | 3.40 | 19.39 | 2.33 | |
| 01.08.2021 | Championnat de France de Moyenne Distance - WRE | D65 | 43.56 | 8 /13 | 12.29 | 24.31 | 6.58 | 19.40 | 2.20 | |
| 31.07.2021 | Nationale Sud-Est Longue Distance - WRE | D65 | 52.20 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | W 65- | 1.20.56 | 11 /15 | 9.16 | 19.21 | 2.13 | 18.25 | 1.55 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | W 65- | 40.23 | 17 /25 | 4.50 | 17.14 | 2.04 | 18.25 | 1.55 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | W 65- | 38.02 | 21 /25 | 2.11 | 17.13 | 0.59 | 18.25 | 1.55 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | W 65- | 1.01.51 | 22 /28 | 9.53 | 21.42 | 3.28 | 18.25 | 1.55 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | W 65- | 48.24 | 18 /26 | 4.13 | 17.20 | 1.31 | 18.25 | 1.55 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | W 65- | 20.35 | 10 /23 | 1.01 | 11.20 | 0.34 | – | – | – |