Løperprofil
Bruno Vandermeulen
CO Liege
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
27 løp
Sprintrankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.27
- Løpskapasitet
- 17.03
- O-evne
- 1.23
- Jevnhet ±
- 6,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.11
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 27 (sist 30.05.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4123 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3807 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0655 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0625 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0972 |
| bomVekt | 93,86 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4435 |
| bomStorSigma | 0,8538 |
| antallBom | 83 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0362 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 2,86 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2575 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0062 |
| fartSesongSin | −0,0027 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4540,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4909,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.33
- Løpskapasitet
- 10.25
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 5,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i juli (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 24.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2517 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2447 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0574 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0384 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,08 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7017 |
| bomVekt | 33,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1501 |
| bomStorSigma | 0,6667 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0503 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 1,32 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7585 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0051 |
| fartSesongSin | 0,0024 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3865,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3914 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 21 | 30.05.2025 Trois jours du Haut-Jura 2025 - E1, bom 5.00 | 116 | – |
| Bom over fem minutter | 21 | 30.05.2025 Trois jours du Haut-Jura 2025 - E1, bom 5.00 | 154 | – |
| Bom over ti minutter | 38 | 18.02.2025 Maximus O Meeting 2025 - Chassing/Caza, bom 12.55 | 182 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Championnat de Belgique LD | H70 | 1.35.24 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2026 | Chpt. BEL Sprint-Meisterschaft | H70 | 17.32 | 4 /15 | 0.07 | 10.16 | 0.04 | 10.33 | 0.08 | |
| 30.05.2025 | Trois jours du Haut-Jura 2025 - E1 | Violet Court | 1.05.03 | 106 /182 | 5.49 | 18.09 | 1.37 | 17.34 | 1.33 | |
| 18.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Chassing/Caza | M65 | 1.14.35 | 26 /29 | 19.07 | 22.14 | 5.42 | 17.29 | 1.38 | |
| 17.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Sprint | M65 | 19.10 | 24 /29 | 0.32 | 10.34 | 0.18 | 10.24 | 0.09 | |
| 16.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Middle/Media | M65 | 44.18 | 33 /40 | 3.59 | 16.45 | 1.30 | 17.29 | 1.38 | |
| 15.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Long/Larga | M65 | 1.51.42 | 28 /43 | 11.23 | 18.01 | 1.50 | 17.29 | 1.38 | |
| 04.08.2023 | O'France 2023 - Etape 5 | H65 | 1.15.52 | 53 /74 | 16.15 | 18.31 | 3.58 | 16.30 | 1.26 | |
| 03.08.2023 | O'France 2023 - Etape 4 | H65 | 54.33 | 47 /75 | 6.20 | 16.22 | 1.54 | 16.30 | 1.26 | |
| 16.04.2023 | Nationaler LD | H65 | 1.21.22 | 11 /15 | 5.46 | 16.28 | 1.10 | 16.29 | 1.18 | |
| 21.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4 | M65 | 1.02.33 | 79 /122 | 4.00 | 14.33 | 0.56 | 16.13 | 1.19 | |
| 20.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3 | M65 | 47.56 | 113 /128 | 7.09 | 17.51 | 2.40 | 16.13 | 1.19 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 | M65 | 1.17.47 | 92 /126 | 3.55 | 15.07 | 0.46 | 16.13 | 1.19 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Night Sprint | M65 | 17.12 | 31 /68 | 0.02 | 9.46 | 0.01 | 9.31 | 0.09 | |
| 18.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1 | M65 | 42.23 | 92 /127 | 6.13 | 15.50 | 2.19 | 16.13 | 1.19 | |
| 13.11.2022 | North Sea Trophy - DAY 3 | H65 | 1.18.56 | 19 /34 | 8.32 | 16.54 | 1.50 | 16.53 | 1.23 | |
| 12.11.2022 | Noth Sea Trophy - DAY 2 | H65 | 52.59 | 20 /35 | 2.08 | 16.26 | 0.40 | 16.53 | 1.23 | |
| 11.11.2022 | North Sea Trophy - DAY 1 | H65 | 43.07 | 20 /35 | 5.44 | 17.27 | 2.19 | 16.53 | 1.23 | |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | M65-B | 1.38.40 | 58 /80 | 19.16 | 20.29 | 4.00 | 17.06 | 1.36 | |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | M65-B | 50.44 | 39 /80 | 2.32 | 15.32 | 0.47 | 17.06 | 1.36 | |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | M65-1 | 1.28.54 | 39 /66 | 6.44 | 17.36 | 1.20 | 17.06 | 1.36 | |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | M65-B | 17.57 | 14 /81 | 0.00 | 8.54 | 0.00 | 9.12 | 0.09 | – |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | M65-1 | 18.01 | 28 /65 | 0.57 | 9.19 | 0.29 | 9.12 | 0.09 | – |
| 27.03.2022 | BK midden afstand | H65 | 37.09 | 14 /25 | 0.23 | 14.30 | 0.09 | 15.43 | 1.19 | |
| 24.10.2021 | City Long Distance | SuperVet Men (H55-64) | 1.13.53 | 22 /44 | 2.36 | 13.20 | 0.28 | 15.47 | 1.25 | |
| 23.10.2021 | Forest Middle Distance | SuperVet Men (H55-64) | 52.44 | 28 /44 | 0.51 | 14.03 | 0.14 | 15.47 | 1.25 | |
| 01.08.2021 | Championnat de France de Moyenne Distance - WRE | H65 | 42.11 | 20 /25 | 2.03 | 16.23 | 0.48 | 17.48 | 2.06 | |
| 31.07.2021 | Nationale Sud-Est Longue Distance - WRE | H65 | 1.24.09 | 17 /27 | 3.05 | 15.52 | 0.35 | 18.04 | 2.24 | |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | M 55- | 1.54.00 | 74 /84 | 16.21 | 17.54 | 2.34 | 20.09 | 4.08 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | M 55- | 1.18.02 | 77 /81 | 18.03 | 21.59 | 5.05 | 20.09 | 4.08 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | M 55- | 53.33 | 41 /44 | 4.24 | 17.13 | 1.25 | 20.09 | 4.08 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | M 55- | 1.28.11 | 49 /50 | 22.11 | 23.40 | 5.57 | 20.09 | 4.08 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | M 55- | 1.07.40 | 48 /54 | 16.11 | 20.03 | 4.48 | 20.09 | 4.08 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | M 55- | 28.13 | 30 /34 | 3.43 | 11.15 | 1.29 | – | – | – |