Løperprofil
Wenfen Yang
Moxina
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
6 løp
B-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 28.39
- Løpskapasitet
- 24.21
- O-evne
- 4.17
- Jevnhet ±
- 13,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.06
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 155 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 14.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,7616 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,8218 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1339 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0375 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,14 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,06 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5057 |
| bomVekt | 43,7 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,0462 |
| bomStorSigma | 1,0713 |
| antallBom | 25 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0886 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 5,96 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0048 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1886 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 6482,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 7623,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.32
- Løpskapasitet
- 10.10
- O-evne
- 0.21
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.27
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 09.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,227 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2706 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0671 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0413 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,57 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,08 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1351 |
| bomVekt | 29,75 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4084 |
| bomStorSigma | 0,9655 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,048 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 1,78 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | 0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3772,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3903,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 28.44
- Løpskapasitet
- 23.33
- O-evne
- 5.10
- Jevnhet ±
- 11,8 %
- Usikkerhet ±
- 5.49
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 143 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 30.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,6068 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,7761 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1177 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1846 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2043 |
| bomVekt | 5,33 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,9647 |
| bomStorSigma | 1,1784 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0555 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 0,27 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5542 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6758,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 14.08.2026 WMOC 2026 Long Final, bom 2.11 | 26 | – |
| Bom over fem minutter | 4 | 14.08.2026 WMOC 2026 Long Final, bom 13.56 | 48 | – |
| Bom over ti minutter | 4 | 14.08.2026 WMOC 2026 Long Final, bom 13.56 | 48 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | W55B | 1.58.05 | 42 /52 | 17.38 | 26.47 | 4.00 | 29.07 | 5.02 | |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | W55B | 1.09.16 | 52 /57 | 6.48 | 29.32 | 2.54 | 29.07 | 5.02 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | W55-2 | 2.04.15 | 58 /60 | 31.44 | 33.15 | 8.29 | 29.07 | 5.02 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | W55B | 27.48 | 49 /55 | 6.34 | 14.14 | 3.22 | 10.33 | 0.22 | – |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | W55-2 | 20.43 | 41 /58 | 0.54 | 10.28 | 0.27 | 10.33 | 0.22 | – |
| 02.08.2026 | Sudety Cup - E4 | K55 | 2.12.03 | 25 /25 | 30.42 | (46.52) | 10.54 | 29.07 | 5.02 | |
| 01.08.2026 | Sudety Cup - E3 | K55 | 2.07.05 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.07.2026 | Sudety Cup - E2 | K55 | 1.58.31 | 27 /28 | 32.43 | (38.54) | 10.44 | 25.28 | 3.56 | – |
| 30.07.2026 | Sudety Cup - E1 | K55 | 1.06.38 | 23 /28 | 14.47 | 27.31 | 6.06 | 25.28 | 3.56 | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | Etappstart Medelsvår 2,5 | 1.18.49 | 87 /103 | 21.46 | 30.14 | 8.21 | 32.43 | 9.04 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | Etappstart Medelsvår 2,5 | 48.24 | 86 /114 | 4.53 | 27.02 | 2.44 | 32.43 | 9.04 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | Etappstart Medelsvår 2,5 | 1.15.28 | 83 /109 | 12.20 | 30.38 | 5.00 | 32.43 | 9.04 | – |
| 27.07.2022 | O-Ringen Indoor | Svår | 38.37 | 337 /365 | 4.06 | 21.00 | 2.14 | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | Etappstart Medelsvår 2,5 | 2.41.07 | 72 /87 | 57.13 | (54.39) | 19.24 | 32.43 | 9.04 | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | OpenB2 | 2.33.27 | 36 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | OpenB2 | 1.35.23 | 36 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | OpenB2 | 1.03.06 | 11 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | OpenB2 | 2.13.10 | 19 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | OpenB2 | 1.45.25 | 11 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | OpenB2 | 33.34 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |