Løperprofil
Boyuan Huang
Moxina
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.27
- Løpskapasitet
- 11.35
- O-evne
- 2.53
- Jevnhet ±
- 18,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.28
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 107 s
- Disk/brutt
- 10 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 14.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0101 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0284 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1818 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0318 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5065 |
| bomVekt | 127,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6689 |
| bomStorSigma | 1,052 |
| antallBom | 62 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0988 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0752 |
| havariVekt | 6,67 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0144 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,8874 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0023 |
| fartSesongSin | 0,0038 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3080,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3847,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.32
- Løpskapasitet
- 6.23
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 09.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,239 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2267 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0582 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,046 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,8 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,57 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7669 |
| bomVekt | 26,99 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0525 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,93 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3189 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2366,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2425,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 10 | 14.08.2026 Azymut Cup 2026 - Day 5, bom 2.22 | 58 | – |
| Bom over fem minutter | 38 | 12.08.2026 Azymut Cup 2026 - Day 4, bom 6.50 | 58 | – |
| Bom over ti minutter | 66 | 02.08.2026 Sudety Cup - E4, bom 10.10 | 113 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | Azymut Cup 2026 - Day 5 | O4 | 57.42 | 9 /18 | 5.09 | 10.39 | 0.57 | 14.25 | 2.55 | |
| 12.08.2026 | Azymut Cup 2026 - Day 4 | O4 | 58.35 | 10 /19 | 7.51 | 10.55 | 1.28 | 14.25 | 2.55 | |
| 09.08.2026 | Azymut Cup 2026 - Day 2 | O4 | 18.46 | 3 /18 | 0.02 | 6.29 | 0.01 | 6.35 | 0.10 | – |
| 08.08.2026 | Azymut Cup 2026 - Day 1 | O4 | 19.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2026 | Sudety Cup - E4 | M21E | 2.31.04 | 36 /38 | 44.37 | 15.51 | 4.41 | 14.25 | 2.55 | |
| 01.08.2026 | Sudety Cup - E3 | M21E | 1.12.36 | 47 /53 | 14.15 | 13.21 | 2.37 | 14.25 | 2.55 | |
| 31.07.2026 | Sudety Cup - E2 | M21E | 3.17.11 | 32 /37 | 20.38 | 14.09 | 1.29 | 18.06 | 2.52 | |
| 30.07.2026 | Sudety Cup - E1 | M21E | 2.28.35 | 42 /43 | 26.57 | (29.55) | 5.26 | 18.06 | 2.52 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | Etappstart Svår 7,5 | 1.26.55 | 141 /195 | 13.50 | 12.51 | 2.03 | 12.25 | 1.47 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | Etappstart Svår 7,5 | 47.48 | 122 /234 | 6.48 | 10.58 | 1.34 | 12.25 | 1.47 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | Etappstart Svår 7,5 | 1.08.23 | 86 /157 | 2.44 | 10.22 | 0.25 | 12.25 | 1.47 | |
| 27.07.2022 | O-Ringen Indoor | Svårast 2 | 16.24 | 33 /327 | 0.30 | 6.19 | 0.12 | 6.31 | 0.08 | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | Etappstart Svår 7,5 | 1.55.35 | 98 /122 | 32.30 | 16.16 | 4.34 | 12.25 | 1.47 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | Etappstart Svår 7,5 | 1.01.56 | 73 /142 | 9.28 | 11.44 | 1.48 | 12.25 | 1.47 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | AL-åpen | 1.10.37 | 21 /75 | 22.16 | (20.16) | 6.23 | 12.25 | 1.47 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | AL-åpen | 1.25.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | AL-åpen | 1.14.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | AL-åpen | 1.41.02 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2022 | OSI/Geoform rankingløp 7 | Mellom | 1.06.12 | 37 /53 | 0.46 | 14.23 | 0.10 | 14.22 | 1.28 | |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | M 19-20 | 1.22.08 | 5 /8 | 5.43 | 10.12 | 0.43 | 12.44 | 2.25 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | M 19-20 | 1.05.21 | 8 /9 | 16.10 | 14.32 | 3.36 | 12.44 | 2.25 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | M 19-20 | 1.04.29 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | M 19-20 | 56.34 | 6 /6 | 7.08 | 12.16 | 1.33 | 12.44 | 2.25 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | M 19-20 | 57.29 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | M 19-20 | 18.57 | 2 /3 | 0.30 | 7.10 | 0.11 | – | – | – |