Løperprofil
Chinchi Huang
Moxina
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.12
- Løpskapasitet
- 17.27
- O-evne
- 3.45
- Jevnhet ±
- 12,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.45
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 4,6
- Typisk bom
- 134 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 14.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4291 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4577 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1252 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0347 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,64 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,01 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,6658 |
| bomVekt | 84,4 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8988 |
| bomStorSigma | 0,986 |
| antallBom | 35 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,028 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 6,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0147 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3914 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,002 |
| fartSesongSin | 0,0028 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4643,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5641,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.51
- Løpskapasitet
- 8.42
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.23
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 09.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0704 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0852 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,055 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0428 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,56 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,9 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7924 |
| bomVekt | 24,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0548 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 1,78 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0689 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3223,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3284,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.29
- Løpskapasitet
- 16.00
- O-evne
- 3.29
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 4.00
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 125 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 28.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2239 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2975 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0817 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1865 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0708 |
| bomVekt | 5,96 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,829 |
| bomStorSigma | 1,0509 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0636 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,27 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3765,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4585 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 14.08.2026 WMOC 2026 Long Final, bom 3.26 | 45 | – |
| Bom over fem minutter | 39 | 11.08.2026 WMOC 2026 Forest Qualification, bom 12.14 | 50 | – |
| Bom over ti minutter | 39 | 11.08.2026 WMOC 2026 Forest Qualification, bom 12.14 | 50 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | M55B | 1.42.51 | 59 /73 | 10.56 | 18.57 | 2.01 | 21.20 | 4.00 | |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | M55B | 49.03 | 64 /83 | 4.06 | 15.45 | 1.19 | 21.20 | 4.00 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | M55-3 | 1.47.00 | 51 /53 | 20.52 | 21.15 | 4.09 | 21.20 | 4.00 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | M55B | 18.42 | 37 /71 | 0.01 | 8.45 | 0.00 | 8.54 | 0.10 | – |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | M55-2 | 20.46 | 48 /73 | 0.43 | 8.57 | 0.19 | 8.54 | 0.10 | – |
| 02.08.2026 | Sudety Cup - E4 | M55 | 2.04.04 | 33 /36 | 31.03 | (30.22) | 7.36 | 21.20 | 4.00 | |
| 01.08.2026 | Sudety Cup - E3 | M55 | 1.18.09 | 39 /41 | 22.31 | 23.22 | 6.44 | 21.20 | 4.00 | |
| 31.07.2026 | Sudety Cup - E2 | M55 | 2.29.58 | 36 /38 | 38.36 | (32.20) | 8.19 | 22.19 | 3.44 | – |
| 30.07.2026 | Sudety Cup - E1 | M55 | 51.49 | 34 /39 | 5.16 | 18.56 | 1.55 | 22.19 | 3.44 | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | Etappstart Medelsvår 6,0 | 2.52.16 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | Etappstart Svår 3,5 | 58.56 | 249 /278 | 12.49 | 24.08 | 5.15 | – | – | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | Etappstart Medelsvår 6,0 | 2.07.20 | 47 /53 | 26.12 | 21.20 | 4.23 | 20.29 | 4.50 | – |
| 27.07.2022 | O-Ringen Indoor | Svårast 2 | 37.03 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | Etappstart Medelsvår 6,0 | 2.01.00 | 40 /48 | 18.27 | 19.46 | 3.01 | 20.29 | 4.50 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | Etappstart Medelsvår 5,0 | 1.29.44 | 57 /80 | 16.58 | 17.53 | 3.23 | 20.29 | 4.50 | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | OpenA4 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | OpenA4 | 1.46.55 | 62 /74 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | OpenA4 | 1.04.15 | 36 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | OpenA4 | 2.11.12 | 45 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | OpenA4 | 2.08.13 | 27 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | OpenA4 | 26.19 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |