Løperprofil
Basile Villar
COSE
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
9 løp
C-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.03
- Løpskapasitet
- 9.52
- O-evne
- 2.11
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.58
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 122 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 23.02.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,138 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0843 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0995 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0774 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,57 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1813 |
| bomVekt | 43,85 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8061 |
| bomStorSigma | 0,8715 |
| antallBom | 36 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0413 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 1,5 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0064 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4775 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0045 |
| fartSesongSin | −0,0022 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2626,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3206,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.08
- Løpskapasitet
- 5.57
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.22
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 17.02.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3097 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1024 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2009 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0771 |
| bomVekt | 3,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1386 |
| bomStorSigma | 0,6365 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0583 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2204,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2277,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.17
- Løpskapasitet
- 9.36
- O-evne
- 1.41
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 2.54
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 01.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2874 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2486 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0932 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2287 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,66 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0569 |
| bomVekt | 3,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3659 |
| bomStorSigma | 0,7726 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0568 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4029 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2260,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2655,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.08
- Løpskapasitet
- 8.51
- O-evne
- 2.17
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 3.53
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 17.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3652 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3741 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0956 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2997 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,06 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1201 |
| bomVekt | 3,59 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5974 |
| bomStorSigma | 0,8788 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0478 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8702 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2091,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2630,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 3 | 23.02.2025 PROVOM 2025 Jour 3 MD Aubignosc, bom 2.02 | 33 | – |
| Bom over fem minutter | 24 | 21.02.2025 PROVOM Jour 1 MD Vilhosc, bom 9.35 | 63 | – |
| Bom over ti minutter | 123 | 25.07.2022 O-Ringen Uppsala, bom 24.16 | 123 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2025 | PROVOM 2025 Jour 3 MD Aubignosc | M18 | 38.49 | 12 /24 | 4.08 | 10.30 | 1.07 | 12.27 | 2.23 | |
| 21.02.2025 | PROVOM Jour 1 MD Vilhosc | M18 | 1.26.26 | 17 /20 | 28.19 | 17.11 | 5.38 | 12.27 | 2.23 | |
| 25.08.2024 | Championnat de France Longue Distance-WRE | H18 Open | 1.41.02 | 12 /22 | 10.23 | 11.08 | 1.09 | 11.50 | 2.05 | |
| 21.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4 | M16 | 47.39 | 12 /36 | 5.30 | 10.07 | 1.10 | 12.58 | 2.28 | |
| 20.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3 | M16 | 36.39 | 19 /38 | 3.53 | 11.30 | 1.13 | 12.58 | 2.28 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 | M16 | 1.15.00 | 17 /39 | 14.11 | 12.47 | 2.25 | 12.58 | 2.28 | |
| 18.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1 | M16 | 49.25 | 24 /41 | 15.21 | 15.39 | 4.52 | 12.58 | 2.28 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H16 | 1.19.55 | 132 /191 | 9.59 | 13.07 | 1.38 | 15.18 | 3.13 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H16 | 1.41.53 | 169 /191 | 36.22 | (22.44) | 8.07 | 15.18 | 3.13 | – |
| 19.02.2022 | PROVOM Day 2 (MD Forcalquier) | M16 | 38.22 | 13 /19 | 6.37 | 13.07 | 2.16 | – | – | – |
| 17.02.2022 | PROVOM Night Sprint (Pertuis) | M16 | 27.29 | 7 /15 | 2.25 | 8.44 | 0.46 | – | – | – |
| 01.08.2021 | Championnat de France de Moyenne Distance - WRE | H14 | 34.29 | 15 /38 | 4.53 | 13.06 | 1.51 | 12.57 | 1.07 | – |
| 31.07.2021 | Nationale Sud-Est Longue Distance - WRE | H14 | 1.02.19 | 19 /40 | 2.18 | 13.44 | 0.30 | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | M 11-12 | 1.15.17 | 37 /49 | 14.46 | 18.09 | 3.34 | 15.08 | 3.02 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | M 11-12 | 29.04 | 29 /39 | 3.04 | 13.35 | 1.26 | 15.08 | 3.02 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | M 11-12 | 28.57 | 26 /29 | 3.14 | 13.19 | 1.29 | 15.08 | 3.02 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | M 11-12 | 45.58 | 19 /26 | 16.18 | 18.14 | 6.28 | 15.08 | 3.02 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | M 11-12 | 22.41 | 19 /21 | 4.49 | 13.54 | 2.57 | 15.08 | 3.02 | – |