Løperprofil
Anna Serrallonga
Trol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
Sprintrankingen
6 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.55
- Løpskapasitet
- 8.22
- O-evne
- 0.33
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.26
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,6
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 30.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3008 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3405 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0798 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0469 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,89 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5757 |
| bomVekt | 45,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3446 |
| bomStorSigma | 0,6147 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0427 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 1,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0048 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 2,2981 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0052 |
| fartSesongSin | −0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2227,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2374,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.48
- Løpskapasitet
- 6.39
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 4,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 57 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 11.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1968 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2252 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0491 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0376 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,28 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,08 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,897 |
| bomVekt | 46,08 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0467 |
| bomStorSigma | 0,6271 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0464 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 2,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2082 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2467,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2522,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 264 | hele karrieren siden 2019 | 264 | – |
| Bom over fem minutter | 264 | hele karrieren siden 2019 | 264 | – |
| Bom over ti minutter | 264 | hele karrieren siden 2019 | 264 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Championnat de Belgique LD | DE | 1.38.39 | 2 /10 | 4.00 | 8.19 | 0.20 | 8.53 | 0.30 | |
| 11.04.2026 | ASOM2026 Sprint 1 | WOMEN OPEN | 16.27 | 1 /18 | 0.00 | 6.25 | 0.00 | 6.45 | 0.09 | |
| 27.04.2025 | ASOM2025 City Race & WRE | W Elite | 17.06 | 43 /70 | 0.09 | 6.28 | 0.03 | 6.43 | 0.09 | |
| 26.04.2025 | ASOM2025 Sprint 1 | W Elite | 18.49 | 14 /35 | 0.58 | 6.33 | 0.20 | 6.43 | 0.09 | |
| 25.04.2025 | ASOM KO Qualification | Women B | 13.24 | 14 /24 | 0.08 | 6.26 | 0.04 | 6.43 | 0.09 | |
| 20.08.2023 | WRE & City Race | W ELITE | 19.06 | 48 /65 | 0.00 | 6.56 | 0.00 | 7.15 | 0.12 | – |
| 19.08.2023 | Knock Out Qualification_WRE | W3 | 11.54 | 15 /19 | 0.17 | 6.51 | 0.10 | 7.15 | 0.12 | – |
| 13.11.2022 | North Sea Trophy - DAY 3 | DE | 48.15 | 1 /14 | 0.37 | 9.31 | 0.07 | 9.59 | 0.18 | |
| 12.11.2022 | Noth Sea Trophy - DAY 2 | DE | 45.48 | 1 /13 | 0.02 | 9.43 | 0.00 | 9.59 | 0.18 | |
| 11.11.2022 | North Sea Trophy - DAY 1 | DE | 25.49 | 1 /14 | 0.05 | 9.33 | 0.02 | 9.59 | 0.18 | |
| 26.06.2021 | Championnat de Belgique de Moyenne Distance | DE | 48.13 | 1 /11 | 1.08 | 8.33 | 0.12 | 9.25 | 0.30 | |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | OpenA1 | 47.32 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2019 | Smaaleneneløpet | D21E | 1.19.55 | 12 /74 | 1.46 | 8.10 | 0.11 | 9.19 | 0.38 | – |
| 13.04.2019 | Lørdagskjappen | D 21-E | 41.28 | 24 /56 | 1.50 | 8.41 | 0.23 | 9.19 | 0.38 | – |