Løperprofil
Tereza Ester Kamenicka
SK OS Nove Mesto na Morave
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.09
- Løpskapasitet
- 8.23
- O-evne
- 0.46
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.29
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 26.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3007 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3544 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0872 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0508 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,35 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,52 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9779 |
| bomVekt | 30,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1867 |
| bomStorSigma | 0,5376 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0404 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0745 |
| havariVekt | 1,84 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0043 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,7783 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0039 |
| fartSesongSin | 0,0022 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2229,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2433,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.57
- Løpskapasitet
- 6.47
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 57 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 25.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1772 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2069 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,057 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0465 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,78 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0465 |
| bomVekt | 19,38 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,04 |
| bomStorSigma | 0,5974 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,052 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 1,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1039 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2516,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2579,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.11
- Løpskapasitet
- 9.13
- O-evne
- 1.57
- Jevnhet ±
- 10,2 %
- Usikkerhet ±
- 3.54
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 17.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3259 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3214 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1016 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2994 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,06 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0595 |
| bomVekt | 3,59 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5028 |
| bomStorSigma | 0,8741 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0478 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8736 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2176,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2638,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 97 | 17.08.2019 WOC2019 - Spectatorrace 6, bom 9.00 | 97 | – |
| Bom over fem minutter | 97 | 17.08.2019 WOC2019 - Spectatorrace 6, bom 9.00 | 97 | – |
| Bom over ti minutter | 153 | hele karrieren siden 2019 | 153 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.06.2026 | EYOC 2026 - long | Women 18 | 55.44 | 3 /112 | 2.11 | 7.41 | 0.18 | 9.07 | 0.38 | |
| 25.06.2026 | EYOC 2026 - sprint | Women 18 | 15.53 | 41 /111 | 0.40 | 6.52 | 0.17 | 7.03 | 0.10 | – |
| 10.04.2026 | SM, natt (Swedish League, #3) | D18 | 57.38 | 21 /77 | 3.34 | 9.24 | 0.35 | 10.06 | 0.50 | – |
| 23.06.2024 | EYOC 2024 SPRINT | Women 16 | 14.04 | 35 /91 | 0.24 | 7.20 | 0.13 | – | – | – |
| 22.06.2024 | EYOC 2024 LONG | Women 16 | 54.46 | 13 /91 | 3.35 | 9.26 | 0.37 | 10.31 | 0.47 | – |
| 29.08.2023 | pokalkamp 5 Bergen | D15-16 | 47.35 | 1 /4 | 0.31 | 10.22 | 0.07 | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | W 11-12 | 1.09.10 | 29 /37 | 15.26 | 17.50 | 3.59 | 14.49 | 2.12 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | W 11-12 | 37.48 | 30 /33 | 8.35 | 17.31 | 3.59 | 14.49 | 2.12 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | W 11-12 | 25.23 | 13 /20 | 1.51 | 12.38 | 0.55 | 14.49 | 2.12 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | W 11-12 | 37.53 | 14 /21 | 4.34 | 14.09 | 1.42 | 14.49 | 2.12 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | W 11-12 | 18.40 | 8 /16 | 1.00 | 11.27 | 0.37 | 14.49 | 2.12 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | W 11-12 | 21.47 | 16 /17 | – | – | – | – | – | – |