Løperprofil
Anaïs Mazy
CO Liege
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
13 løp
Sprintrankingen
15 løp
B-rankingen
5 løp
N-rankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.40
- Løpskapasitet
- 9.03
- O-evne
- 0.37
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 1,8
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±1,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 30.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2239 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2226 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0945 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0332 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,24 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,31 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6672 |
| bomVekt | 74,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2714 |
| bomStorSigma | 0,6593 |
| antallBom | 22 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0327 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0756 |
| havariVekt | 4,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0251 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,685 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0176 |
| fartSesongSin | 0,0064 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2408,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2572 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.43
- Løpskapasitet
- 6.39
- O-evne
- 0.04
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 0,3
- Typisk bom
- 60 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 25.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1977 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1851 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0635 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0248 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,59 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,31 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,3611 |
| bomVekt | 140,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1007 |
| bomStorSigma | 0,6414 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0352 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0854 |
| havariVekt | 5,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0025 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1463 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0023 |
| fartSesongSin | −0,0043 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2466,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2490,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.29
- Løpskapasitet
- 9.38
- O-evne
- 1.51
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.16
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 30.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2828 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2737 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0806 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1806 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9756 |
| bomVekt | 10,23 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5214 |
| bomStorSigma | 0,795 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,055 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2268,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2701,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.35
- Løpskapasitet
- 9.41
- O-evne
- 1.54
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.58
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 01.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2753 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3335 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,095 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2285 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,66 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9261 |
| bomVekt | 2,53 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6321 |
| bomStorSigma | 0,8439 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0476 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7356 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2288,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2735,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.00
- Løpskapasitet
- 6.36
- O-evne
- 1.24
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 2.46
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 25.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6469 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,7335 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0958 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2976 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,51 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9732 |
| bomVekt | 4,71 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3807 |
| bomStorSigma | 0,7999 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0344 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7329 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1578,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1914,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 142 | 30.05.2025 Trois jours du Haut-Jura 2025 - E1, bom 3.37 | 168 | – |
| Bom over fem minutter | 315 | 13.11.2022 North Sea Trophy - DAY 3, bom 5.57 | 315 | – |
| Bom over ti minutter | 592 | 26.06.2021 Championnat de Belgique de Moyenne Distance, bom 10.19 | 592 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Championnat de Belgique LD | D-18 | 57.56 | 1 /4 | 2.33 | 8.51 | 0.23 | 9.41 | 0.35 | |
| 26.06.2026 | EYOC 2026 - long | Women 18 | 1.07.36 | 24 /112 | 3.25 | 9.19 | 0.28 | 9.53 | 0.37 | |
| 25.06.2026 | EYOC 2026 - sprint | Women 18 | 16.16 | 52 /111 | 0.00 | 7.02 | 0.00 | 6.52 | 0.04 | |
| 24.05.2026 | Chpt. BEL Sprint-Meisterschaft | D-18 | 15.48 | 2 /3 | 0.00 | 6.50 | 0.00 | 6.47 | 0.04 | |
| 11.04.2026 | ASOM2026 Sprint 1 | WOMEN JUNIOR -20 | 15.46 | 3 /13 | 0.00 | 6.36 | 0.00 | 6.43 | 0.04 | |
| 11.04.2026 | ASOM2026 Sprint 2 | WOMEN JUNIOR -20 | 15.23 | 3 /13 | 0.00 | 6.18 | 0.00 | 6.43 | 0.04 | |
| 19.07.2025 | EYOC 2025 - sprint | Women 16 | 13.56 | 44 /99 | 0.00 | 7.03 | 0.00 | 7.00 | 0.04 | |
| 18.07.2025 | EYOC 2025 - Long | Women 16 | 48.18 | 18 /103 | 0.01 | 9.15 | 0.00 | 10.35 | 0.39 | |
| 30.05.2025 | Trois jours du Haut-Jura 2025 - E1 | Violet Moyen | 53.32 | 51 /200 | 5.01 | 11.41 | 1.06 | 10.47 | 0.42 | |
| 27.04.2025 | ASOM2025 City Race & WRE | W Youth -16 | 30.44 | 4 /15 | 1.16 | 6.58 | 0.17 | 6.53 | 0.04 | |
| 26.04.2025 | ASOM2025 Sprint 1 | W Youth -16 | 15.17 | 1 /14 | 0.06 | 6.47 | 0.03 | 6.53 | 0.04 | |
| 26.04.2025 | ASOM2025 Sprint 2 | W Youth -16 | 15.11 | 2 /15 | 0.01 | 6.22 | 0.00 | 6.53 | 0.04 | |
| 25.08.2024 | Championnat de France Longue Distance-WRE | D16 Open | 57.40 | 1 /17 | 2.48 | 10.08 | 0.30 | 10.41 | 0.37 | |
| 24.08.2024 | Championnat de France de Relais | Dames 14-16 2 common controls | 32.59 | 2 /35 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Championnat de France de Relais | Dames 14-16, 2 | 32.59 | 2 /8 | 0.48 | 9.50 | 0.14 | 10.41 | 0.37 | |
| 23.06.2024 | EYOC 2024 SPRINT | Women 16 | 14.15 | 39 /91 | 0.02 | 7.26 | 0.01 | 7.32 | 0.06 | |
| 22.06.2024 | EYOC 2024 LONG | Women 16 | 56.05 | 17 /91 | 0.51 | 9.40 | 0.09 | 11.12 | 0.44 | |
| 19.05.2024 | ASOM City Race & WRE | W Youth -16 | 29.43 | 1 /11 | 0.05 | 6.46 | 0.01 | 7.27 | 0.06 | |
| 20.08.2023 | WRE & City Race | W YOUTH | 34.40 | 2 /5 | 2.29 | 8.23 | 0.36 | 8.12 | 0.08 | |
| 16.04.2023 | Nationaler LD | D-14 | 53.48 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2022 | North Sea Trophy - DAY 3 | D-14 | 59.44 | 2 /8 | 11.06 | 16.03 | 2.59 | 13.09 | 0.51 | |
| 12.11.2022 | Noth Sea Trophy - DAY 2 | D-14 | 41.20 | 1 /8 | 2.47 | 13.55 | 0.56 | 13.09 | 0.51 | |
| 11.11.2022 | North Sea Trophy - DAY 1 | D-14 | 28.17 | 1 /8 | 0.49 | 12.00 | 0.21 | 13.09 | 0.51 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D13 | 49.38 | 42 /134 | 4.04 | 12.32 | 1.02 | 14.08 | 1.50 | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D13 | 29.56 | 36 /133 | 1.49 | 13.00 | 0.47 | 14.08 | 1.50 | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D13 | 1.00.36 | 73 /134 | 11.13 | 15.07 | 2.48 | 14.08 | 1.50 | – |
| 27.07.2022 | O-Ringen Indoor | Svårast 2 | 19.40 | 117 /327 | 1.18 | 7.35 | 0.30 | 9.00 | 0.06 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D13 | 48.24 | 21 /135 | 1.54 | (9.07) | 0.21 | 14.08 | 1.50 | – |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D13 | 55.05 | 56 /134 | 6.21 | 14.32 | 1.41 | 14.08 | 1.50 | – |
| 03.04.2022 | SUN WRE Sprint & City Race | W YOUTH | 47.16 | 14 /17 | 2.04 | 11.44 | 0.31 | 10.28 | 0.07 | – |
| 02.04.2022 | ASOM _ SAT Sprint 2 | W YOUTH | 19.13 | 6 /11 | 0.37 | 10.09 | 0.20 | 10.28 | 0.07 | – |
| 02.04.2022 | ASOM SAT Sprint 1 | W YOUTH | 17.04 | 6 /12 | 0.18 | 9.18 | 0.10 | 10.28 | 0.07 | – |
| 27.03.2022 | BK midden afstand | D-14 | 28.00 | 1 /3 | 0.05 | 12.59 | 0.02 | 12.30 | 0.59 | |
| 24.10.2021 | City Long Distance | Children Girls (D-12) | 21.21 | 2 /3 | 3.19 | 11.31 | 1.47 | 11.27 | 1.12 | – |
| 23.10.2021 | Forest Middle Distance | Children Girls (D-12) | 13.51 | 1 /2 | 0.15 | 8.43 | 0.09 | 11.27 | 1.12 | – |
| 01.08.2021 | Championnat de France de Moyenne Distance - WRE | D12 | 20.18 | 6 /19 | 4.56 | 14.30 | 3.31 | 13.35 | 1.35 | – |
| 31.07.2021 | Nationale Sud-Est Longue Distance - WRE | D12 | 30.51 | 5 /19 | 2.22 | 13.32 | 1.02 | – | – | – |
| 26.06.2021 | Championnat de Belgique de Moyenne Distance | D-12 | 37.36 | 2 /2 | 11.23 | 15.34 | 4.43 | – | – | – |
| 27.08.2019 | AB-karusell nr.4 og OBIKs 18. poengløp | Åpen N | 32.39 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2019 | Odda 2-dagars 2019 (KM lang Hordaland) (HOK-ranking 5/2019) | D/H -10 | 35.40 | – | 12.02 | 14.15 | 4.49 | 10.32 | 1.11 | – |
| 24.08.2019 | Odda 2-dagars 2019 (KM mellom Hordaland) (HOK-ranking 4/2019) | D -10 | 26.29 | – | 2.23 | 9.41 | 0.52 | 10.32 | 1.11 | – |
| 20.08.2019 | Sprintcup 3 Bergen | DN | 12.17 | – | 0.29 | 5.46 | 0.14 | – | – | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | W -10 | 34.04 | – | 2.43 | 9.15 | 0.44 | 10.32 | 1.11 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | W -10 | 26.51 | – | 3.30 | 10.57 | 1.26 | 10.32 | 1.11 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | W -10 | 22.03 | – | 0.33 | 9.07 | 0.14 | 10.32 | 1.11 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | W -10 | 27.57 | – | 1.39 | 8.12 | 0.29 | 10.32 | 1.11 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | W -10 | 16.53 | – | 1.01 | 9.33 | 0.35 | 10.32 | 1.11 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | W -10 | 16.23 | – | – | – | – | – | – | – |