Løperprofil
Marie Heinrup
Tullinge SK
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
10 løp
Sprintrankingen
4 løp
B-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.29
- Løpskapasitet
- 20.17
- O-evne
- 1.13
- Jevnhet ±
- 13,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.45
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 24.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5784 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5837 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1334 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0342 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,52 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2158 |
| bomVekt | 49,55 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3637 |
| bomStorSigma | 0,6467 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0542 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 4,92 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8614 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0019 |
| fartSesongSin | −0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5397,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5720,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.20
- Løpskapasitet
- 13.01
- O-evne
- 0.19
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.23
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 101 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 04.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4734 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4619 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0628 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0988 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,23 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1201 |
| bomVekt | 16,48 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6156 |
| bomStorSigma | 0,6035 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0545 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,61 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5807 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4826 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4945,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 24.01
- Løpskapasitet
- 21.50
- O-evne
- 2.11
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.50
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 4,6
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 22 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5342 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5494 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0894 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0342 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,69 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,52 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3177 |
| bomVekt | 60,08 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4138 |
| bomStorSigma | 0,7652 |
| antallBom | 36 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,2196 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 7,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0944 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0124 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5139 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5652,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 27.22
- Løpskapasitet
- 24.26
- O-evne
- 2.56
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 4.27
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 124 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 10.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,6501 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,7001 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1508 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1198 |
| bomVekt | 4,79 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,819 |
| bomStorSigma | 0,9136 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0465 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,27 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0594 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5769,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6462,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 0 | 13.09.2026 Järfälla OK, medel, bom 2.24 | 44 | – |
| Bom over fem minutter | 97 | 14.07.2025 Österlens 3-kvällars, kväll 1, bom 5.52 | 97 | – |
| Bom over ti minutter | 241 | 06.05.2023 Swedish League, #3, medel (WRE) + Torfejden, bom 29.58 | 241 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2026 | Järfälla OK, medel | Orange 3,0 | 1.08.03 | 28 /32 | 4.24 | 24.54 | 1.37 | 23.58 | 2.11 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D65 Motion | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D65 Motion | 46.53 | 7 /44 | 5.30 | 19.33 | 2.18 | 21.00 | 1.10 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D65 Motion | 30.19 | 3 /44 | 0.48 | 15.31 | 0.25 | 21.00 | 1.10 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D65 Motion | 1.10.06 | 24 /44 | 2.11 | 23.27 | 0.44 | 21.00 | 1.10 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D65 Motion | 1.00.46 | 36 /44 | 6.48 | 28.22 | 3.11 | 21.00 | 1.10 | |
| 13.07.2026 | Österlens 3-kvällars, kväll 1 | Orange 3,0 | 1.08.55 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.07.2026 | JWOC O-Tour, 3-days, etapp 3, lång | Orange 3,0 | 1.30.20 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2026 | JWOC O-Tour, 3-days, etapp 2, medel | Orange 3,0 | 1.09.53 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2025 | Veteran-SM, lång | Orange 3,0 | 49.45 | 48 /70 | 3.16 | 21.24 | 1.24 | 23.41 | 2.40 | |
| 13.09.2025 | Veteran-SM, medel | Orange 3,0 | 51.42 | 62 /86 | 5.45 | 23.14 | 2.35 | 23.41 | 2.40 | |
| 12.09.2025 | Veteran-SM, sprint | Orange 1,5 | 16.32 | 22 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 15.07.2025 | Österlens 3-kvällars, kväll 2 | Orange 3,0 | 1.01.00 | 66 /93 | 6.15 | 21.23 | 2.11 | 24.29 | 3.02 | |
| 14.07.2025 | Österlens 3-kvällars, kväll 1 | Orange 3,0 | 1.05.26 | 73 /88 | 8.44 | 23.53 | 3.11 | 24.29 | 3.02 | |
| 14.05.2025 | Stockholm City Cup, #1 | D55 | 33.16 | 79 /99 | 4.22 | 21.50 | 2.52 | 20.56 | 1.26 | |
| 11.05.2025 | Djurgårdsmedeln | Orange | 55.31 | 75 /81 | 5.27 | 28.00 | 2.45 | 26.01 | 3.11 | |
| 02.03.2025 | Sverigepremiären, lång | Orange 3,0 | 43.51 | 35 /53 | 1.29 | 21.45 | 0.44 | 25.11 | 3.10 | |
| 01.03.2025 | Sverigepremiären, medel | Orange 3,0 | 1.33.12 | 58 /75 | 11.28 | 27.17 | 3.21 | 25.11 | 3.10 | |
| 03.11.2024 | Höstlunken | Svår 3 | 1.07.56 | 64 /82 | 3.28 | 19.47 | 1.01 | 21.03 | 1.24 | |
| 09.08.2024 | WMOC Long Final, 9.8.2024 | W65C | 1.24.53 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | W65C | 57.49 | 26 /58 | 2.58 | 22.08 | 1.08 | 21.28 | 1.27 | |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | W65-2 | 1.37.07 | 55 /74 | 12.51 | 23.37 | 3.08 | 21.28 | 1.27 | |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | W65B | 28.12 | 75 /81 | 7.23 | 16.48 | 4.24 | 12.21 | 0.24 | |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | W65-3 | 21.06 | 48 /69 | 3.15 | 13.00 | 2.00 | 12.21 | 0.24 | |
| 10.09.2023 | Veteran-SM, lång, med Tivedstrippeln, dag 3 | Lätt 2,5 km | 1.38.19 | 39 /52 | 13.50 | 34.09 | 5.00 | 28.28 | 3.12 | – |
| 09.09.2023 | Veteran-SM, medel, med Tivedstrippeln, dag 2 | Lätt 2,5 km | 1.27.01 | 47 /59 | 7.08 | 29.10 | 2.23 | 28.28 | 3.12 | – |
| 18.07.2023 | Österlens 3-kvällars, etapp 2 | Medelsvår 3 km | 1.29.32 | 93 /106 | 3.30 | 27.37 | 1.05 | 27.37 | 5.21 | – |
| 17.07.2023 | Österlens 3-kvällars, etapp 1 | Medelsvår 3 km | 1.10.03 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2023 | Havs-OL, dag 2, lång | Medelsvår 3 km | 1.29.08 | 34 /38 | 9.47 | 26.06 | 2.52 | 27.37 | 5.22 | – |
| 06.05.2023 | Swedish League, #3, medel (WRE) + Torfejden | Medelsvår 3 km | 1.43.39 | 51 /54 | 34.40 | 37.45 | 12.37 | – | – | – |
| 22.04.2023 | Skogsluffarnas medeldistans | Medelsvår 3 km | 1.38.05 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.03.2023 | Nyköpingsorienteringen | Medelsvår 3 km | 1.50.09 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2022 | Helg utan älg | Medelsvår 3 km | 49.11 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | W65-B | 1.17.06 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | W65-B | 53.40 | 12 /87 | 4.13 | 19.31 | 1.32 | 18.24 | 0.54 | – |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | W65-1 | 1.15.33 | 30 /56 | 2.41 | 18.49 | 0.40 | 18.24 | 0.54 | – |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | W65-B | 27.01 | 32 /84 | 2.26 | 15.07 | 1.22 | 12.45 | 0.19 | – |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | W65-2 | 28.35 | 36 /55 | 8.27 | 16.11 | 4.47 | 12.45 | 0.19 | – |
| 23.06.2019 | Midnattsolgaloppen 2019 | D 17-C | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Midnattsolgaloppen 2019 | D 17-C | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Midnattsolgaloppen 2019 | D 17-C | – | – | – | – | – | – | – | – |