Løperprofil
Mikhail Gryaznevich
Thames Valley OC
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
22 løp
Sprintrankingen
8 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.37
- Løpskapasitet
- 15.32
- O-evne
- 1.04
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.27
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 2,1
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 22 (sist 12.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3181 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,316 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0808 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0269 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,6 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7751 |
| bomVekt | 89,08 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5195 |
| bomStorSigma | 0,8708 |
| antallBom | 41 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0941 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 5,37 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3926 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0028 |
| fartSesongSin | 0,0036 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4136,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4422,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.28
- Løpskapasitet
- 10.16
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 6,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 1,2
- Typisk bom
- 53 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 09.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,237 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2343 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0599 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0285 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3215 |
| bomVekt | 50,08 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,9657 |
| bomStorSigma | 0,5588 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0443 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 2,59 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0016 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,847 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | −0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3809,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3880,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 26 | 11.08.2026 WMOC 2026 Forest Qualification, bom 2.33 | 66 | – |
| Bom over fem minutter | 80 | 06.08.2024 WMOC Forest Qualification, 6.8.2024, bom 11.45 | 99 | – |
| Bom over ti minutter | 80 | 06.08.2024 WMOC Forest Qualification, 6.8.2024, bom 11.45 | 164 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | M70B | 1.09.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | M70B | 41.47 | 52 /80 | 2.22 | 15.36 | 0.53 | 16.26 | 1.09 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | M70-3 | 57.42 | 32 /55 | 3.53 | 15.35 | 1.03 | 16.26 | 1.09 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | M70B | 20.01 | 50 /79 | 1.20 | 10.44 | 0.43 | 10.30 | 0.12 | |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | M70-3 | 19.09 | 42 /69 | 0.04 | 10.17 | 0.02 | 10.30 | 0.12 | |
| 09.08.2024 | WMOC Long Final, 9.8.2024 | M70C | 1.18.54 | 23 /68 | 1.35 | 14.53 | 0.18 | 16.37 | 1.16 | |
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | M70C | 50.51 | 46 /79 | 2.04 | 16.01 | 0.39 | 16.37 | 1.16 | |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | M70-2 | 1.29.09 | 44 /65 | 12.52 | 17.44 | 2.34 | 16.37 | 1.16 | |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | M70B | 25.48 | 69 /77 | 3.15 | 13.16 | 1.40 | 10.53 | 0.13 | |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | M70-1 | 22.43 | 34 /57 | 1.54 | 11.51 | 0.59 | 10.53 | 0.13 | |
| 27.07.2024 | Croeso 2024 - Day 6 - Merthyr Common | M70L | 1.11.07 | 42 /57 | 13.37 | 20.55 | 4.00 | 16.17 | 1.16 | |
| 26.07.2024 | Croeso 2024 - Day 5 - Llangynidr | M70L | 1.12.05 | 37 /53 | 6.29 | 17.54 | 1.37 | 16.17 | 1.16 | |
| 25.07.2024 | Croeso 2024 - Day 4 - Pen Rhiw Wen | M70L | 1.07.37 | 22 /52 | 2.58 | 15.33 | 0.41 | 16.17 | 1.16 | |
| 23.07.2024 | Croeso 2024 - Day 3 - Carreg Goch | M70L | 1.06.16 | 29 /54 | 1.36 | 14.48 | 0.21 | 16.17 | 1.16 | |
| 22.07.2024 | Croeso 2024 - Day 2 - Cribarth | M70L | 49.42 | 30 /57 | 2.04 | 15.34 | 0.39 | 16.17 | 1.16 | |
| 21.07.2024 | Croeso 2024 | M70L | 1.18.14 | 33 /57 | 4.29 | 16.22 | 0.56 | 16.17 | 1.16 | |
| 18.08.2023 | WMOC 2023 Long Final | M65-B | 1.15.46 | 60 /75 | 7.32 | 14.49 | 1.28 | 14.45 | 1.43 | |
| 16.08.2023 | WMOC 2023 Middle Final | M65-C | 35.51 | 8 /80 | 1.09 | 12.39 | 0.24 | 14.45 | 1.43 | |
| 15.08.2023 | WMOC 2023 Forest Qualificatio | M65-2 | 1.25.47 | 50 /65 | 22.00 | 17.23 | 4.27 | 14.45 | 1.43 | |
| 13.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Final | M65-B | 15.28 | 54 /80 | 0.00 | 8.59 | 0.00 | 9.21 | 0.09 | |
| 12.08.2023 | WMOC 2023 Sprint Qualification | M65-1 | 20.18 | 35 /58 | 0.37 | 9.53 | 0.18 | 9.21 | 0.09 | |
| 16.07.2022 | WMOC 2022 Long Final | M65-A | 1.19.20 | 34 /81 | 5.51 | 12.45 | 0.56 | 13.47 | 1.14 | |
| 14.07.2022 | WMOC 2022 Middle Final | M65-B | 40.49 | 9 /80 | 0.41 | 12.30 | 0.13 | 13.47 | 1.14 | |
| 13.07.2022 | WMOC 2022 Forest Qualification | M65-2 | 1.22.03 | 40 /65 | 15.22 | 16.15 | 3.03 | 13.47 | 1.14 | |
| 11.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Final | M65-B | 18.15 | 17 /81 | 0.14 | 9.02 | 0.07 | 9.01 | 0.10 | – |
| 10.07.2022 | WMOC 2022 Sprint Qualification | M65-3 | 19.21 | 30 /65 | 2.40 | 9.43 | 1.20 | 9.01 | 0.10 | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | M 65- | 1.13.15 | 20 /33 | 2.41 | 13.13 | 0.29 | 13.18 | 0.50 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | M 65- | 37.11 | 21 /56 | 1.58 | 12.28 | 0.40 | 13.18 | 0.50 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | M 65- | 34.35 | 29 /36 | 2.38 | 14.43 | 1.07 | 13.18 | 0.50 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | M 65- | 34.13 | 20 /37 | 1.58 | 13.14 | 0.46 | 13.18 | 0.50 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | M 65- | 33.28 | 7 /30 | 0.12 | 11.33 | 0.04 | 13.18 | 0.50 | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | M 65- | 23.16 | 10 /30 | 1.25 | 9.05 | 0.33 | – | – | – |