Løperprofil
Carol Pearce
Devon
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 22.23
- Løpskapasitet
- 21.16
- O-evne
- 1.06
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.54
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 1,7
- Typisk bom
- 109 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 14.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,632 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6225 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,08 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0391 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,66 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,57 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6364 |
| bomVekt | 29,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6902 |
| bomStorSigma | 0,9342 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 3,32 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0033 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8485 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5662,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5956,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.56
- Løpskapasitet
- 12.44
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.28
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 59 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 09.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4528 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4351 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0522 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0349 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,77 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,14 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1502 |
| bomVekt | 26,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0762 |
| bomStorSigma | 0,6422 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,046 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 2,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4324 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4724,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4798 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 54 | 12.10.2025 NSW MTBO Champs - Long, bom 2.08 | 54 | – |
| Bom over fem minutter | 70 | 09.08.2024 WMOC Long Final, 9.8.2024, bom 34.33 | 70 | – |
| Bom over ti minutter | 70 | 09.08.2024 WMOC Long Final, 9.8.2024, bom 34.33 | 70 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | W80A | 51.12 | 8 /26 | 2.24 | 20.15 | 0.57 | 22.01 | 1.05 | |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | W80A | 38.52 | 9 /26 | 2.07 | 20.59 | 1.09 | 22.01 | 1.05 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | W80-1 | 39.41 | 19 /51 | 1.33 | 22.34 | 0.53 | 22.01 | 1.05 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | W80A | 18.45 | 11 /23 | 2.24 | 14.30 | 1.51 | 13.09 | 0.12 | – |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | W80-1 | 17.52 | 13 /48 | 1.17 | 13.44 | 0.59 | 13.09 | 0.12 | – |
| 12.10.2025 | NSW MTBO Champs - Long | W50 | 1.48.18 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 09.08.2024 | WMOC Long Final, 9.8.2024 | W75B | 1.48.53 | 29 /39 | 34.53 | (35.10) | 11.16 | 24.36 | 2.35 | – |
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | W75B | 41.43 | 10 /52 | 3.05 | 22.00 | 1.38 | 24.36 | 2.35 | – |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | W75-2 | 1.10.40 | 36 /60 | 3.40 | 23.05 | 1.12 | 24.36 | 2.35 | – |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | W75A | 17.33 | 30 /64 | 1.06 | 12.59 | 0.49 | – | – | – |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | W75-1 | 20.41 | 32 /60 | 4.33 | 15.46 | 3.28 | – | – | – |
| 27.03.2022 | 2022 Australian MTBO Championships - Long | W50 | 4.23.24 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 26.03.2022 | 2022 Australian MTBO Championships - Sprint | W50 | 1.23.40 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.03.2022 | 2022 Australian MTBO Championships - Middle | W50 | 29.05 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Midnattsolgaloppen 2019 | D 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Midnattsolgaloppen 2019 | D 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2019 | Midnattsolgaloppen 2019 | D 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |