Løperprofil
Grete Lind
Gular
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
60 løp
Sprintrankingen
36 løp
B-rankingen
8 løp
C-rankingen
12 løp
Skogsrankingen
nr. 1839 av 2062
Nr. 1839 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 21 av 63 i klassen D75–79 · nr. 5 av 11 i 1949-kullet
- Forventet kmtid
- 20.02
- Løpskapasitet
- 18.29
- O-evne
- 1.32
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.19
- Sikkerhet
- 32
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±2,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 61 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4893 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4847 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1083 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,016 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 13,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 32,11 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2145 |
| bomVekt | 259,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4596 |
| bomStorSigma | 0,8354 |
| antallBom | 144 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0722 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1528 |
| havariVekt | 25,58 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0078 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8583 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0178 |
| fartSesongSin | 0,0107 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4922,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5330,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 1007 av 1118
Nr. 1007 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 7 av 36 i klassen D75–79 · nr. 2 av 9 i 1949-kullet
- Forventet kmtid
- 12.25
- Løpskapasitet
- 12.13
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 6,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 25
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±1,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 37 (sist 11.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4094 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4059 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0694 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0139 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 11,47 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 25,08 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9759 |
| bomVekt | 246,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2268 |
| bomStorSigma | 0,7004 |
| antallBom | 43 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0348 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0437 |
| havariVekt | 16,89 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0029 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4795 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0191 |
| fartSesongSin | −0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4528,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4603,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.54
- Løpskapasitet
- 17.57
- O-evne
- 1.57
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.19
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 16.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,339 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3375 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,082 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0641 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,82 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,83 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8949 |
| bomVekt | 36,53 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6211 |
| bomStorSigma | 0,8492 |
| antallBom | 24 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0496 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0772 |
| havariVekt | 1,91 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0022 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8732 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0069 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4224,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4684,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
nr. 138 av 238
Nr. 138 av 238 blant kvinner i Norge · nr. 2 av 8 i klassen D75–79 · nr. 1 av 2 i 1949-kullet
- Forventet kmtid
- 16.29
- Løpskapasitet
- 14.53
- O-evne
- 1.35
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.35
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 2,3
- Typisk bom
- 118 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 25.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1555 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1469 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0792 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0345 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,78 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6917 |
| bomVekt | 68,33 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7746 |
| bomStorSigma | 0,8126 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0427 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0488 |
| havariVekt | 4,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0028 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,831 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,003 |
| fartSesongSin | −0,0064 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3515,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3891,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.09
- Løpskapasitet
- 12.17
- O-evne
- 0.52
- Jevnhet ±
- 11,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.07
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,1
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 19.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0266 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0856 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1112 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0814 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,97 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,47 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6741 |
| bomVekt | 11,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3246 |
| bomStorSigma | 0,7196 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0279 |
| havariVekt | 1,45 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0047 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,3706 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0027 |
| fartSesongSin | −0,0015 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2939,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3146,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 14.10.2026 Nattcup 1, bom 2.26 | 121 | nr. 6553 |
| Bom over fem minutter | 82 | 14.08.2026 WMOC 2026 Long Final, bom 6.15 | 238 | nr. 3107 |
| Bom over ti minutter | 483 | 30.08.2025 KM Mellomdistanse, bom 10.16 | 483 | nr. 2239 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Nattcup 1 | DC | 43.50 | 11 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2026 | Veteranmesterskapet mellomdistanse | D 75- | 48.04 | 7 /13 | 5.18 | 22.35 | 2.29 | 19.57 | 1.32 | |
| 12.09.2026 | Veteranmesterskapet langdistanse | D 75- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2026 | Veteranmesterskapet sprint | D 75- | 24.15 | 4 /12 | 2.03 | 13.38 | 1.09 | 12.24 | 0.12 | |
| 08.09.2026 | Pokalkamp #6 | D65- | 51.28 | 8 /12 | 2.38 | 18.19 | 0.56 | 19.57 | 1.32 | |
| 07.09.2026 | Brakebeinerløpet høst 2026 | D70 | 54.27 | 2 /7 | 6.36 | 20.06 | 2.26 | 19.57 | 1.32 | |
| 29.08.2026 | Kretsmesterskap Lemmesmarki | D 70- | 1.02.42 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2026 | Pokalkamp #5 | C-åpen 17- | 50.53 | 8 /11 | 7.19 | 17.41 | 2.33 | 16.19 | 1.38 | |
| 18.08.2026 | Sprintcup #5 | D60- | 30.14 | 7 /16 | 2.30 | 12.43 | 1.03 | 12.22 | 0.13 | |
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | W75A | 1.05.42 | 27 /51 | 8.36 | 19.27 | 2.33 | 19.46 | 1.39 | |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | W75A | 54.57 | 44 /50 | 7.49 | 26.41 | 3.48 | 19.46 | 1.39 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | W75-1 | 44.49 | 23 /48 | 2.48 | 20.30 | 1.17 | 19.46 | 1.39 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | W75A | 20.54 | 27 /49 | 0.06 | 12.44 | 0.04 | 12.22 | 0.13 | |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | W75-1 | 20.13 | 15 /47 | 0.03 | 13.15 | 0.02 | 12.22 | 0.13 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 75- | 25.47 | 4 /8 | 1.26 | 12.54 | 0.43 | 12.29 | 0.14 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 75- | 54.14 | 7 /15 | 12.42 | 21.48 | 5.06 | 19.24 | 1.38 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 75- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 75- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | D 75- | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 75- | 55.49 | 4 /7 | 4.04 | 19.58 | 1.27 | 19.21 | 1.32 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 75- | 23.05 | 3 /7 | 2.16 | 13.22 | 1.19 | 12.26 | 0.14 | |
| 16.06.2026 | Sprintcup #4 | D60- | 30.41 | 13 /17 | 5.29 | 15.33 | 2.47 | 12.26 | 0.14 | |
| 09.06.2026 | Åpent Klubbmesterskap | D 60- | 38.41 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2026 | Pokalkamp #4 | D65- | 1.04.46 | 8 | 1.52 | 19.10 | 0.33 | 19.21 | 1.32 | |
| 21.05.2026 | IL Gular Klubbmesterskap (åpent) | D/H17C | 31.57 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2026 | Pokalkamp #3 | N2-åpen 17- | 27.35 | 2 /3 | 0.58 | 14.09 | 0.30 | 12.29 | 0.41 | – |
| 12.05.2026 | Bonusløp | C-åpen 17- | 1.10.31 | 4 /5 | 9.48 | 15.43 | 2.11 | 15.42 | 1.30 | |
| 05.05.2026 | Sprintcup #3 | D 60- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2026 | Pre-O Nore Neset | Pre-O A | 3.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2026 | SprintCup #2 | D 60- | 25.13 | 11 /13 | 4.32 | 13.59 | 2.31 | 12.08 | 0.13 | |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | D 70- | 1.05.32 | 6 /8 | 7.02 | 20.09 | 2.10 | 19.05 | 1.40 | |
| 18.04.2026 | Vestlandspremieren dag 2, Sveio | D 70- | 44.50 | 2 /6 | 2.28 | 16.52 | 0.56 | 19.05 | 1.40 | |
| 17.04.2026 | Vestlandspremieren dag 1 Møllesprinten | D70 | 35.25 | 2 /6 | 0.25 | 11.17 | 0.08 | 12.08 | 0.13 | |
| 14.04.2026 | Pokalkamp #1 | N2-åpen 17- | 19.26 | 1 /6 | 0.25 | 10.33 | 0.14 | – | – | – |
| 07.04.2026 | Sprintcup #1 | D 60- | 20.02 | 4 /12 | 0.05 | 11.21 | 0.03 | 12.08 | 0.13 | |
| 26.03.2026 | Påsketrening | Kort | 1.20.52 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.03.2026 | Norsk e-tempO Cup #12 | Open | 14.04 | 160 /160 | – | – | – | – | – | – |
| 24.03.2026 | Påsketrening | kort | 1.20.52 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 18.03.2026 | Norsk e-tempO Cup #11 | Open | 12.28 | 169 /169 | – | – | – | – | – | – |
| 11.03.2026 | Norsk e-tempO Cup #10 | Open | 14.14 | 183 /183 | – | – | – | – | – | – |
| 04.03.2026 | Norsk e-tempO Cup #9 | Open | 12.53 | 182 /182 | – | – | – | – | – | – |
| 24.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #8 | Open | 12.46 | 173 /173 | – | – | – | – | – | – |
| 18.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #7 | Open | 14.51 | 173 /173 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #6 | Open | 11.30 | 198 /199 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #5 | Open | 12.57 | 203 /205 | – | – | – | – | – | – |
| 27.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #4 | Open | 13.58 | 200 /200 | – | – | – | – | – | – |
| 21.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #3 | Open | 15.15 | 225 /226 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #2 | Open | 10.58 | 223 /238 | – | – | – | – | – | – |
| 07.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #1 | Open | 12.53 | 233 /233 | – | – | – | – | – | – |
| 11.12.2025 | Urb-O #4 Innendørs-O | D60 | 31.30 | 2 /4 | 4.57 | (17.54) | 2.49 | 12.18 | 0.13 | |
| 02.12.2025 | Urb-O #3 Fellesstart | D60 | 4.38 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.11.2025 | Urb-O #2 Sløyfer | Løype: Sløyfe A | 14.42 | 42 | 0.14 | 11.10 | 0.11 | 12.12 | 0.13 | |
| 18.11.2025 | Urb-O #2 Sløyfer | Løype: Sløyfe B | 12.40 | 41 | 0.35 | 11.56 | 0.33 | 12.12 | 0.13 | |
| 18.11.2025 | Urb-O #2 Sløyfer | Løype: Sløyfe C | 14.46 | 47 | 0.09 | 11.10 | 0.07 | 12.12 | 0.13 | |
| 18.11.2025 | Urb-O #2 Sløyfer | Løype: Sløyfe D | 13.35 | 44 | 0.05 | 11.59 | 0.04 | 12.12 | 0.13 | |
| 18.11.2025 | Urb-O #2 Sløyfer | Løype: Sløyfe E | 11.18 | 40 | 0.00 | 10.59 | 0.00 | 12.12 | 0.13 | |
| 12.11.2025 | nattcup-2 25/26 | DC | 16.57 | 8 /20 | 0.32 | 16.18 | 0.31 | 19.09 | 1.43 | |
| 08.11.2025 | IL Gular Klubbmesterskap (åpent) | D/H17C | 24.50 | 3 /5 | 3.01 | 17.46 | 2.09 | 19.09 | 1.43 | |
| 04.11.2025 | Urb-O #1 Individuell Start | D60 | 47.53 | 2 /3 | 11.51 | 16.15 | 4.01 | 12.12 | 0.13 | |
| 29.09.2025 | Nordhordlandskarusell | D17- Mellom | 38.36 | 4 /7 | 1.57 | 18.08 | 0.55 | 19.34 | 1.48 | |
| 23.09.2025 | Sprintcup-6 Bergen | D 60- | 26.30 | 5 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | Pokalkamp-8 Bergen | D65- | 1.16.39 | 5 /5 | 4.50 | 20.22 | 1.17 | 19.34 | 1.48 | |
| 14.09.2025 | Veteranmesterskapet mellomdistanse | D 75- | 42.08 | 10 /17 | 3.23 | 20.53 | 1.41 | 19.34 | 1.48 | |
| 13.09.2025 | Veteranmesterskapet langdistanse | C-åpen 17- | 36.42 | 3 /11 | 0.23 | 15.59 | 0.10 | 16.22 | 1.15 | |
| 12.09.2025 | Veteranmesterskapet sprint | D 75- | 25.08 | 5 /19 | 0.47 | 12.46 | 0.24 | 12.43 | 0.11 | |
| 09.09.2025 | Sprintcup-5 Bergen | D 60- | 24.45 | 8 /14 | 1.57 | 13.14 | 1.03 | 12.43 | 0.11 | |
| 02.09.2025 | Pokalkamp-7 Bergen | D65- | 50.19 | 7 /7 | 11.13 | 20.43 | 4.37 | 19.34 | 1.48 | |
| 31.08.2025 | KM langdistanse | D 70- | 42.23 | 6 /6 | 1.23 | 18.33 | 0.36 | 19.28 | 1.50 | |
| 30.08.2025 | KM Mellomdistanse | D 70- | 1.24.54 | 6 /8 | 13.03 | 26.46 | 4.07 | 19.28 | 1.50 | |
| 26.08.2025 | Sprintcup-4 Bergen | D 60- | 26.29 | 6 /10 | 0.57 | 13.20 | 0.29 | 12.53 | 0.12 | |
| 25.08.2025 | Nordhordlandskarusell | D17- Kort | 16.39 | 1 /4 | 1.38 | (12.41) | 1.15 | 19.28 | 1.50 | |
| 19.08.2025 | Pokalkamp-6 Bergen | C-åpen 17- | 48.10 | 8 /18 | 3.07 | 16.41 | 1.21 | 16.27 | 1.26 | |
| 17.08.2025 | Odda 2-dagars 2025 dag2, Vestlandsmesterskap | D 70- | 1.11.50 | 5 /6 | 5.36 | 18.57 | 1.29 | 19.28 | 1.50 | |
| 16.08.2025 | Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap | B-åpen 17- | 51.06 | 6 /18 | 2.33 | 18.52 | 0.57 | 20.21 | 1.56 | |
| 15.06.2025 | Klubbløp 5 | Mellom | 1.15.51 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2025 | Pokalkamp-5 Bergen | D65- | 42.10 | 5 /9 | 4.52 | 19.10 | 2.13 | 19.27 | 1.53 | |
| 27.05.2025 | Sprintcup-3 Bergen | D 60- | 19.50 | 13 /15 | 0.36 | 12.57 | 0.23 | 12.29 | 0.13 | |
| 25.05.2025 | Hamla Grand Prix (innlagt KM ultralang) | C-open 17- | 48.00 | 5 /8 | 4.42 | 15.43 | 1.32 | 16.04 | 1.30 | |
| 20.05.2025 | Pokalkamp-4 Bergen | D65- | 1.49.11 | 6 /6 | 26.56 | 24.32 | 6.03 | 19.30 | 1.56 | |
| 13.05.2025 | Pokalkamp-3 Bergen | D65- | 55.21 | 9 /10 | 10.41 | 23.58 | 4.38 | 19.30 | 1.56 | |
| 06.05.2025 | Sprintcup-2 Bergen | D 60- | 20.41 | 8 /9 | 0.38 | 11.54 | 0.22 | 12.29 | 0.13 | |
| 29.04.2025 | Pokalkamp-2 Bergen | D65- | 1.09.52 | 5 /7 | 6.32 | 20.31 | 1.55 | 18.40 | 1.33 | |
| 08.04.2025 | Sprintcup-1 Bergen | D 60- | 18.36 | 7 /7 | 1.17 | 13.19 | 0.55 | 12.28 | 0.14 | |
| 06.04.2025 | Vestlandspremieren-III | C-åpen 17- | 46.34 | 3 /17 | 4.32 | 15.47 | 1.32 | 16.28 | 1.30 | |
| 05.04.2025 | Vestlandspremieren-II | D 70- | 42.39 | 5 /7 | 6.46 | 21.16 | 3.22 | 18.40 | 1.33 | |
| 01.04.2025 | Pokalkamp #1 Bergen | D65- | 1.03.35 | 7 /10 | 9.27 | 20.45 | 3.05 | 18.40 | 1.33 | |
| 11.12.2024 | Nattcup24/25 | DC | 35.25 | 5 /11 | 4.07 | 19.34 | 2.16 | 17.39 | 1.27 | |
| 13.11.2024 | Nattcup24/25 | DC | 30.09 | 8 /10 | 2.32 | 16.45 | 1.24 | 17.19 | 1.27 | |
| 05.11.2024 | Urb-O #1 vinteren 2024-2025 Individuell start | D60 | 42.49 | 5 /5 | 2.19 | 11.39 | 0.38 | 12.10 | 0.14 | |
| 02.11.2024 | Klubbmesterskap og 10 års jubileum | D 65- | 1.01.30 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2024 | Nattcup24/25 | DC | 34.26 | 8 /15 | 3.10 | 16.23 | 1.30 | 17.24 | 1.28 | |
| 30.09.2024 | Nordhordlandskarusell | D17- Kort | 19.21 | 1 /4 | 0.38 | (9.26) | 0.19 | 17.37 | 1.29 | |
| 23.09.2024 | Brakebeinerløpet 2024 | D70 | 43.01 | 6 /10 | 6.07 | 18.49 | 2.40 | 17.37 | 1.29 | |
| 03.09.2024 | Sprintcup 6/24 | D 60- | 19.52 | 7 /13 | 0.06 | 12.01 | 0.04 | 12.24 | 0.15 | |
| 27.08.2024 | Pokalkamp 5/24 | D65- | 46.59 | 6 /11 | 5.21 | 18.56 | 2.09 | 19.00 | 1.33 | |
| 26.08.2024 | Nordhordlandskarusell | D17- Mellom | 1.14.47 | 5 /6 | 6.53 | 15.53 | 1.28 | 19.00 | 1.33 | |
| 20.08.2024 | Sprintcup 5/24 | D60- | 26.57 | 6 /11 | 5.21 | 14.50 | 2.57 | 12.32 | 0.16 | |
| 18.08.2024 | Vestlandsmesterskap langdistanse | B-åpen 17- | 59.30 | 6 /18 | 6.56 | 17.41 | 2.04 | 20.27 | 2.25 | |
| 17.08.2024 | Vestlandsmesterskap mellomdistanse | B-åpen 17- | 55.43 | 5 /17 | 4.32 | 19.43 | 1.36 | 20.27 | 2.25 | |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2024 | Sprintcup 4/24 (Bergen City Summer Sprint) | D60- | 26.01 | 7 /13 | 1.10 | 12.48 | 0.34 | 12.54 | 0.15 | |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | D 75- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2024 | Dag 1-1 | B-åpen 17- | 49.42 | 3 | 3.37 | 19.05 | 1.23 | 21.31 | 2.35 | |
| 29.06.2024 | Dag 1-2 | D 75- | 18.19 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | C-åpen 17- | 43.55 | 32 /72 | 0.21 | 16.41 | 0.08 | 16.50 | 1.36 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | C-åpen 17- | 38.58 | 23 /59 | 4.16 | 16.13 | 1.47 | 16.50 | 1.36 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | B-åpen 17- | 31.48 | 35 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2024 | Pokalkamp 4/24 | D65- | 1.08.50 | 7 /7 | 7.55 | 22.32 | 2.36 | 20.10 | 1.36 | |
| 09.06.2024 | KM langdistanse | B-åpen 17- | 1.26.36 | 6 /11 | 13.06 | 21.34 | 3.16 | 21.31 | 2.35 | |
| 08.06.2024 | KM mellomdistanse | B-åpen 17- | 1.03.39 | 8 /8 | 16.17 | 27.29 | 7.02 | 21.31 | 2.35 | |
| 28.05.2024 | Pokalkamp 3/24 | D65- | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | Sprintcup 3/24 | D60- | 27.55 | 11 /13 | 5.15 | 14.50 | 2.47 | 12.45 | 0.16 | |
| 07.05.2024 | Pokalkamp 2/24 | D65- | 1.03.49 | 9 /13 | 6.17 | 19.56 | 1.58 | 19.42 | 1.38 | |
| 23.04.2024 | Sprintcup 2/24 | D60- | 24.28 | 11 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Pokalkamp 1/24 | D65- | 40.06 | 9 /12 | 3.09 | 18.19 | 1.26 | 19.31 | 1.37 | |
| 09.04.2024 | Sprintcup 1/24 | D60- | 21.27 | 6 /13 | 0.25 | 12.06 | 0.14 | 12.45 | 0.14 | |
| 23.01.2024 | Urb-O #5 vinteren 2023-2024 Individuell start | D60 | 59.28 | 4 /5 | 4.10 | 14.04 | 0.59 | 12.49 | 0.14 | |
| 17.01.2024 | nattcup 3 Bergen | DC | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 05.12.2023 | Urb-O #3 vinteren 2023-2024 Fellesstart | D60 | 46.08 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.11.2023 | nattcup 2 Bergen | DC | 26.24 | 7 /11 | 0.34 | 18.29 | 0.24 | 19.54 | 1.43 | |
| 07.11.2023 | Urb-O #1 vinteren 2023-2024 Individuell start | D60 | 49.14 | 4 /4 | 5.03 | 14.18 | 1.28 | 12.36 | 0.14 | |
| 26.09.2023 | sprintcup 5 Bergen | D60- | 25.21 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2023 | pokalkampfinale Bergen | D65- | 56.58 | 5 /7 | 9.50 | 24.34 | 4.14 | 20.00 | 1.48 | |
| 12.09.2023 | Sprintcup 4 Bergen | D60- | 21.50 | 9 /10 | 0.08 | 13.11 | 0.05 | 12.10 | 0.12 | |
| 05.09.2023 | pokalkamp 6 Bergen | C-åpen 17- | 54.43 | 15 /18 | 18.51 | 22.52 | 7.52 | 17.05 | 2.24 | |
| 29.08.2023 | pokalkamp 5 Bergen | C-åpen 17- | 41.22 | 8 /18 | 1.06 | 14.49 | 0.24 | 16.12 | 1.26 | |
| 28.08.2023 | Nordhordlandskarusell | D17- Mellom | 35.34 | 5 /8 | 1.35 | 11.59 | 0.32 | 11.23 | 0.13 | |
| 30.05.2023 | pokalkamp 3 Bergen | B-åpen 17- | 1.25.14 | 9 /13 | 3.39 | 27.11 | 1.10 | 23.30 | 1.25 | – |
| 16.05.2023 | pokalkamp 2 Bergen | C-åpen 17- | 34.20 | 5 /17 | 2.05 | 15.46 | 0.57 | 16.55 | 1.51 | |
| 13.05.2023 | Hordalandscup 2/23 | B-åpen 17- | 50.48 | 6 /10 | 3.04 | 23.10 | 1.24 | 23.30 | 1.25 | – |
| 25.04.2023 | Pokalkamp #1 Bergen | D65- | 1.05.49 | 9 /9 | 18.15 | 25.11 | 6.59 | 18.52 | 1.37 | |
| 22.03.2023 | nattcupfinale Bergen | DC | 38.20 | 6 /9 | 1.49 | 17.18 | 0.54 | 17.58 | 1.23 | |
| 13.12.2022 | Urb-O #3 vinteren 2022-2023 | D60 | 50.59 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2022 | Nattcup 3 Bergen | DC | 59.09 | 5 /8 | 12.17 | 19.18 | 4.00 | 18.12 | 1.28 | |
| 08.11.2022 | Urb-O #1 vinteren 2022-2023 | DN | 12.32 | 1 /8 | 0.06 | 7.31 | 0.04 | 9.24 | 0.17 | |
| 19.10.2022 | nattcup 1 Bergen | DC | 55.38 | 5 /10 | 4.40 | 17.18 | 1.27 | 18.48 | 1.15 | |
| 27.09.2022 | sprintcupfinale Bergen | D60- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2022 | sprintcup 5 Bergen | D60- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2022 | pokalkampfinale Bergen | D65- | 54.10 | 6 /7 | 10.10 | 23.21 | 4.23 | 19.33 | 1.20 | |
| 06.09.2022 | pokalkamp 6 Bergen | D65- | 30.25 | 4 /7 | 0.14 | 19.24 | 0.09 | 19.33 | 1.20 | |
| 30.08.2022 | sprintcup 4 Bergen | D60- | 27.09 | 12 /12 | 5.49 | 15.45 | 3.22 | 13.04 | 0.24 | |
| 21.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom | B-åpen 17- | 52.33 | 17 /19 | 6.10 | 25.26 | 2.59 | – | – | – |
| 20.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2022) | C-åpen 17- | 29.11 | 8 /9 | 4.32 | 20.36 | 3.12 | 19.41 | 2.55 | – |
| 31.05.2022 | pokalkamp 3 Bergen | D65- | 26.23 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2022 | Nordhordlandskarusell | D17- Mellom | 54.54 | 4 /5 | 2.35 | 17.50 | 0.50 | 16.49 | 0.59 | |
| 08.12.2021 | nattcup 3 Bergen | DC | 34.15 | 3 /6 | 1.21 | 14.17 | 0.34 | 15.45 | 1.06 | |
| 10.11.2021 | nattcup 2 Bergen | DC | 1.00.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2021 | Nattcup 1 Bergen | DC | 56.31 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2021 | pokalkampfinale Bergen | D65- | 30.39 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2021 | Nordhordlandskarusell (Koronatilpasset) | D17- Mellom | 43.28 | 3 /3 | 2.33 | 16.17 | 0.57 | 16.42 | 1.14 | |
| 14.09.2021 | sprintcup 5 Bergen | D60- | 24.46 | 3 /6 | 0.59 | 13.44 | 0.33 | 13.39 | 0.13 | – |
| 08.09.2020 | pokalkamp 2 Bergen | D65- | 26.35 | 2 /5 | 3.48 | 16.36 | 2.22 | 17.04 | 1.22 | |
| 19.07.2020 | Hamla Grand Prix (KM langdistanse Hordaland), med innlagt HOK-ranking 4/2020 | C-open 17- | 43.49 | 3 /3 | 16.26 | 23.52 | 8.57 | – | – | – |
| 11.12.2019 | Nattcup 3 Bergen - Førjulsnatten | DC | 1.27.00 | 6 /8 | 25.08 | (25.42) | 7.25 | 17.20 | 1.21 | |
| 24.09.2019 | Pokalkampfinale Bergen | Åpen C | 21.58 | 17 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Pokalkamp 6 Bergen | Åpen C | 33.01 | 6 /13 | 2.23 | 16.14 | 1.10 | 16.56 | 0.57 | |
| 03.09.2019 | Sprintcup 4 Bergen | D60- | 33.57 | 9 /11 | 4.04 | 13.15 | 1.35 | – | – | – |
| 27.08.2019 | Pokalkamp 5 Bergen | Åpen C | 20.23 | 4 /18 | 0.04 | 14.56 | 0.03 | 17.03 | 1.00 | |
| 21.05.2019 | Pokalkamp 3 Bergen | Åpen C | 25.55 | 7 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2019 | HOK-ranking 2/2019 | D/H 17-C | 38.37 | 4 /7 | 3.13 | 19.41 | 1.38 | 17.21 | 1.05 | |
| 07.05.2019 | Pokalkamp 2 Bergen | Åpen C | 25.06 | 11 /19 | 1.07 | 16.57 | 0.45 | 17.21 | 1.05 | |
| 09.04.2019 | Pokalkamp 1 Bergen | D65- | 35.48 | 5 /7 | 1.47 | 16.54 | 0.51 | 17.03 | 1.15 | |
| 12.12.2018 | Nattcup 3 Bergen | DC | 38.26 | – | 9.58 | 22.05 | 5.43 | 16.37 | 1.27 | |
| 01.11.2018 | vintercup nr.1 Fana IL | D-1959 | 31.08 | 2 /2 | 1.18 | 17.40 | 0.44 | 15.09 | 1.01 | |
| 17.10.2018 | Nattcup 1 Bergen | DC | 38.01 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2018 | Sprintcup 5 Bergen | D60- | 31.13 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2018 | Pokalkampfinale Bergen | Åpen C | 32.24 | 4 /20 | 1.17 | 13.54 | 0.33 | 14.55 | 1.06 | |
| 04.09.2018 | Sprintcup 4 Bergen | D60- | 22.36 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2018 | Pokalkamp 4 Bergen | Åpen C | 27.30 | 11 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2018 | Pokalkamp 3 Bergen | Åpen C | 32.45 | 6 /16 | 6.20 | 15.08 | 2.56 | 15.12 | 1.30 | – |
| 15.05.2018 | Pokalkamp 2 Bergen | Åpen C | 33.32 | 8 /24 | 4.26 | 16.08 | 2.08 | 15.12 | 1.30 | – |
| 30.08.2016 | Pokalkamp 6 Bergen | Åpen C | 49.03 | 5 /9 | 3.22 | 19.55 | 1.22 | – | – | – |