Løperprofil
Alexander Dufva
Sundsvall
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
82 løp
Sprintrankingen
7 løp
B-rankingen
38 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.59
- Løpskapasitet
- 7.11
- O-evne
- 0.48
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.05
- Sikkerhet
- 60
- Bommer per løp
- 2,0
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±2,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 81 (sist 17.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4534 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4241 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0763 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0111 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 26,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 59,61 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7248 |
| bomVekt | 695,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3824 |
| bomStorSigma | 0,7649 |
| antallBom | 133 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0161 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0667 |
| havariVekt | 41,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0178 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,6627 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0081 |
| fartSesongSin | −0,0182 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1911,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2125,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.14
- Løpskapasitet
- 5.59
- O-evne
- 0.15
- Jevnhet ±
- 4,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.11
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 22.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3024 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2872 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0467 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0277 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,72 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8409 |
| bomVekt | 84,77 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5737 |
| bomStorSigma | 0,6961 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0799 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0809 |
| havariVekt | 4,84 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0054 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1621 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2219,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2310,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.35
- Løpskapasitet
- 6.45
- O-evne
- 1.51
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.08
- Sikkerhet
- 17
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 38 (sist 15.10.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6402 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6386 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0807 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1244 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,88 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 16,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7617 |
| bomVekt | 90,76 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6251 |
| bomStorSigma | 0,9606 |
| antallBom | 65 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0454 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0823 |
| havariVekt | 3,57 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0011 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2763 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0056 |
| fartSesongSin | 0,0088 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1586,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2020,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.07
- Løpskapasitet
- 7.12
- O-evne
- 2.55
- Jevnhet ±
- 11,6 %
- Usikkerhet ±
- 2.36
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 145 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 04.07.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5737 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,7343 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1163 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2288 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9678 |
| bomVekt | 4,49 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,9793 |
| bomStorSigma | 0,8875 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0475 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 0,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9513 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1701,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2388,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.26
- Løpskapasitet
- 5.58
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 14,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.38
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 17.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,7552 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,8688 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1486 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3027 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,86 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9854 |
| bomVekt | 2,79 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3925 |
| bomStorSigma | 0,83 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0344 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7343 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1425,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1778,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 87 | 22.08.2026 SM, medel (Swedish League, #6), final, bom 2.03 | 182 | – |
| Bom over fem minutter | 181 | 21.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång, bom 6.11 | 552 | – |
| Bom over ti minutter | 1 305 | 23.03.2024 Nyköpingsorienteringen, bom 11.19 | 1 305 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | SM, ultralång (Swedish League, #8, final) | H18 Elit | 1.38.35 | 29 /93 | 4.10 | 7.14 | 0.18 | 7.59 | 0.48 | |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 20.37 | 3 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 20.37 | 6 /26 | 0.00 | 7.13 | 0.00 | 8.02 | 0.48 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | H20 | 35.35 | 6 /9 | 2.46 | 8.22 | 0.39 | 8.02 | 0.48 | |
| 13.09.2026 | SM, lång (Swedish League, #7), final | H18A | 1.10.29 | 40 /42 | 2.03 | 8.27 | 0.15 | 8.02 | 0.48 | |
| 12.09.2026 | SM, lång (Swedish League, #7), kval | H18-4 | 1.00.07 | 9 /34 | 0.47 | 7.51 | 0.06 | 8.02 | 0.48 | |
| 22.08.2026 | SM, medel (Swedish League, #6), final | H18 B-Final | 36.26 | 20 /40 | 4.59 | 8.26 | 1.09 | 8.03 | 0.49 | |
| 21.08.2026 | SM, medel (Swedish League, #6), kval | H18-4 | 30.27 | 12 /30 | 1.36 | 7.38 | 0.24 | 8.03 | 0.49 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H18 Elit | 1.11.14 | 95 /120 | 11.12 | 9.02 | 1.25 | 8.06 | 0.49 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H18 Elit | 32.06 | 29 /120 | 0.54 | 7.19 | 0.12 | 8.06 | 0.49 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H18 Elit | 17.14 | 84 /120 | 0.25 | 7.52 | 0.11 | 8.06 | 0.49 | |
| 22.07.2026 | O-Ringen Göteborg, Elitsprinten | H18 Elit | 17.14 | 84 /120 | 0.25 | 6.09 | 0.09 | 6.23 | 0.14 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H18 Elit | 1.22.30 | 94 /120 | 15.39 | 9.15 | 1.45 | 8.06 | 0.49 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H18 Elit | 1.08.04 | 102 /120 | 9.32 | 9.07 | 1.17 | 8.06 | 0.49 | |
| 05.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | H18 Elit | 46.52 | 15 /23 | 3.28 | 9.41 | 0.43 | 8.06 | 0.49 | |
| 04.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | H18 Elit | 1.00.05 | 11 /22 | 3.34 | 8.07 | 0.29 | 8.06 | 0.49 | |
| 03.07.2026 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | H18 Elit | 27.38 | 4 /23 | 0.05 | 7.18 | 0.01 | 8.06 | 0.49 | |
| 06.06.2026 | Swedish League, #5, medel (WRE) + D/H18-20, medel (ej SL/WRE) | H18E | 26.57 | 17 /47 | 1.17 | 7.31 | 0.21 | 7.50 | 0.43 | |
| 05.06.2026 | Ösaträffen, etapp 1, medel | H18 | 29.17 | 17 /43 | 3.03 | 7.50 | 0.49 | 7.50 | 0.43 | |
| 16.05.2026 | SM, sprint (Swedish League, #4), kval | H18A | 14.12 | 19 /35 | 0.25 | 6.17 | 0.11 | 6.22 | 0.15 | |
| 16.05.2026 | SM, sprint (Swedish League, #4), final | H18 B-final | 17.01 | 18 /42 | 0.01 | 6.13 | 0.00 | 6.22 | 0.15 | |
| 26.04.2026 | Uppsala möte, lång | H18 | 51.25 | 7 /21 | 4.27 | 8.04 | 0.42 | 7.56 | 0.44 | |
| 25.04.2026 | Uppsala möte, medel | H18 | 33.22 | 6 /24 | 3.19 | 8.08 | 0.49 | 7.56 | 0.44 | |
| 24.04.2026 | Uppsala möte, natt | H18 | 39.52 | 3 /17 | 2.10 | 6.58 | 0.23 | 7.56 | 0.44 | |
| 10.04.2026 | SM, natt (Swedish League, #3) | H18 | 1.06.28 | 61 /103 | 10.03 | 8.48 | 1.20 | 7.56 | 0.44 | |
| 05.04.2026 | Kolmårdsmedeln (Swedish League, #2, WRE) | H18 Elit | 33.46 | 46 /84 | 1.54 | 8.02 | 0.27 | 7.56 | 0.44 | |
| 03.04.2026 | Swedish League, #1, sprint (WRE) + Påsksprinten (publiktävling) | H18 Elit | 17.29 | 47 /108 | 0.03 | 6.06 | 0.01 | 6.17 | 0.18 | |
| 14.03.2026 | Vårracet, lång | H20 | 51.29 | 51 /79 | 2.29 | 7.49 | 0.23 | 7.57 | 0.42 | |
| 01.03.2026 | Sverigepremiären, lång | H18 | 50.05 | 11 /54 | 1.14 | 7.51 | 0.12 | 7.57 | 0.42 | |
| 28.02.2026 | Sverigepremiären, medel | H18 | 30.50 | 15 /53 | 1.54 | 7.47 | 0.29 | 7.59 | 0.43 | |
| 27.02.2026 | Sverigepremiären, natt | H18 | 56.23 | 18 /25 | 19.48 | (11.28) | 4.02 | 7.59 | 0.43 | |
| 31.01.2026 | SkidO, SM/JSM (Svenska cupen, #5), medel | H18 | 44.05 | 11 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2025 | Daladubbeln, patrull | H17-20 | 1.07.35 | 5 /61 | 0.57 | 6.48 | 0.06 | 8.01 | 0.38 | |
| 24.10.2025 | Lugnetsprinten | H16 | 27.10 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 15.51 | 7 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 15.51 | 6 /40 | 1.09 | 8.14 | 0.36 | 8.05 | 0.38 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | H16 | 37.22 | 6 /12 | 3.28 | 10.21 | 0.58 | 8.05 | 0.38 | |
| 13.09.2025 | Ungdoms-SM, lång | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2025 | Ungdoms-SM, sprint | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | DM, lång, Medelpad + Ångermanland | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, lång | H16 | 44.15 | 5 /34 | 2.06 | 7.31 | 0.21 | 8.04 | 0.38 | |
| 08.08.2025 | Norrlandsmästerskapen, sprint | H16 | 14.09 | 5 /34 | 0.05 | 6.08 | 0.02 | 6.27 | 0.21 | |
| 03.08.2025 | Billingemedeln, dag 2 | H16 | 24.02 | 1 /35 | 0.25 | 7.09 | 0.07 | 8.04 | 0.38 | |
| 02.08.2025 | Billingemedeln, dag 1 | H16 | 23.09 | 1 /49 | 0.32 | 7.05 | 0.10 | 8.04 | 0.38 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H16 | 50.00 | 47 /155 | 2.31 | 8.33 | 0.26 | 8.13 | 0.40 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H16 | 34.58 | 22 /155 | 1.05 | 7.56 | 0.15 | 8.13 | 0.40 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H16 | 31.34 | 34 /155 | 1.46 | 8.27 | 0.28 | 8.13 | 0.40 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H16 | 1.04.29 | 98 /155 | 12.21 | 10.48 | 2.04 | 8.13 | 0.40 | |
| 10.07.2025 | Gotlands 3-dagars, etapp 3, lång, jaktstart | H16 | 37.13 | 1 /19 | 0.53 | 8.04 | 0.11 | 8.13 | 0.40 | |
| 09.07.2025 | Gotlands 3-dagars, etapp 2, medel | H16 | 29.19 | 2 /20 | 2.53 | 7.49 | 0.46 | 8.13 | 0.40 | |
| 08.07.2025 | Gotlands 3-dagars, etapp 1, medel | H16 | 29.49 | 1 /20 | 2.12 | 7.41 | 0.34 | 8.13 | 0.40 | |
| 05.07.2025 | Gotlands 2-dagars, etapp 1, medel | Svart 7,0 | 50.54 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Ösaträffen, dag 3, medel | H16 | 20.36 | 8 /48 | 0.03 | 7.52 | 0.01 | 8.09 | 0.42 | |
| 07.06.2025 | Ösaträffen, dag 2, lång | H16 | 37.07 | 7 /54 | 0.59 | 7.38 | 0.12 | 8.09 | 0.42 | |
| 06.06.2025 | Ösaträffen, dag 1, medel | H16 | 23.24 | 3 /56 | 0.03 | 7.15 | 0.01 | 8.09 | 0.42 | |
| 03.06.2025 | DM, medel, Medelpad | H16 | 28.16 | 1 /5 | 1.14 | 7.16 | 0.19 | 8.09 | 0.42 | |
| 01.06.2025 | Swedish League, #7, lång (WRE) + Tour de Medelpad, dag 2 | H16 | 44.19 | 6 /57 | 0.25 | 7.38 | 0.04 | 8.09 | 0.42 | |
| 31.05.2025 | Swedish League, #6, medel (WRE) + Tour de Medelpad, dag 1 | H16 | 37.27 | 15 /60 | 4.45 | 8.56 | 1.08 | 8.16 | 0.47 | |
| 30.05.2025 | Faxeträffen, dag 2, medel | H16 | 23.44 | 2 /29 | 0.07 | 6.51 | 0.02 | 8.16 | 0.47 | |
| 01.05.2025 | Swedish League, #3, medel (WRE) | H16-1 | 26.04 | 7 /53 | 1.00 | 7.40 | 0.18 | 8.16 | 0.47 | |
| 21.04.2025 | Uppsala möte, lång | H16 | 1.11.24 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2025 | Uppsala möte, medel | H16 | 23.00 | 1 /39 | 0.19 | 7.30 | 0.06 | 8.18 | 0.50 | |
| 19.04.2025 | Uppsala möte, sprint | H16 | 20.58 | 22 /22 | 7.48 | (9.27) | 3.31 | 6.25 | 0.26 | |
| 18.04.2025 | Uppsala möte, natt | H16 | 37.48 | 1 /17 | 4.58 | 7.51 | 1.02 | 8.18 | 0.50 | |
| 06.04.2025 | Attunda, medeldistans | H16 | 24.56 | 2 /39 | 0.00 | 7.33 | 0.00 | 8.18 | 0.50 | |
| 04.04.2025 | Grymnatta | H16 | 39.52 | 2 /19 | 0.42 | 7.12 | 0.08 | 8.18 | 0.50 | |
| 30.03.2025 | Nyköpingsorienteringen | H16 | 24.22 | 10 /106 | 1.00 | 7.51 | 0.19 | 8.33 | 0.56 | |
| 09.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #6 (WRE), lång + Sundsvall SkiO Weekend, #2, lång | H16 | 41.46 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.02.2025 | SkidO, Svenska cupen, #5 (WRE), sprint + Sundsvall SkiO Weekend, #1, sprint | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | H16 | 1.18.36 | 113 /220 | 2.18 | 9.49 | 0.17 | 8.46 | 0.58 | |
| 18.10.2024 | Lugnetsprinten | H16 | 14.01 | 7 /39 | 0.02 | 5.47 | 0.01 | 6.13 | 0.10 | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 5 gemensamma kontroller | 17.43 | 2 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 17.43 | 4 /53 | 0.17 | 8.28 | 0.08 | 8.47 | 0.59 | |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | H16 | 24.24 | 2 /12 | 1.27 | 8.06 | 0.29 | 8.47 | 0.59 | |
| 10.08.2024 | Norrlandsmästerskapen, lång | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.08.2024 | Norrlandsmästerskapen, sprint | H16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2024 | Markdubbeln, #1, medel | H16 | 40.20 | 40 /45 | 1.38 | 12.35 | 0.31 | 8.53 | 1.01 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H15 | 46.50 | 29 /164 | 2.19 | 8.42 | 0.26 | 8.56 | 1.02 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H15 | 30.32 | 51 /164 | 4.33 | 9.19 | 1.23 | 8.56 | 1.02 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H15 | 36.26 | 10 /164 | 2.11 | 7.46 | 0.28 | 8.56 | 1.02 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H15 | 29.56 | 41 /164 | 4.13 | 9.06 | 1.17 | 8.56 | 1.02 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H15 | 47.45 | 33 /161 | 5.58 | 8.41 | 1.05 | 8.56 | 1.02 | |
| 30.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | H16 | 27.10 | 7 /56 | 1.40 | 8.15 | 0.30 | 9.12 | 1.05 | |
| 29.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | H16 | 35.00 | 4 /56 | 1.13 | 7.33 | 0.16 | 9.12 | 1.05 | |
| 28.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | H16 | 29.19 | 8 /55 | 2.51 | 8.09 | 0.48 | 9.12 | 1.05 | |
| 09.06.2024 | Ösaträffen, dag 4, lång | H16 | 38.01 | 12 /42 | 0.02 | 7.59 | 0.00 | 9.12 | 1.05 | |
| 08.06.2024 | Ösaträffen, dag 3, medel | H16 | 31.00 | 14 /48 | 1.07 | 8.58 | 0.19 | 9.12 | 1.05 | |
| 07.06.2024 | Ösaträffen, dag 2, lång | H16 | 47.26 | 16 /56 | 4.38 | 8.25 | 0.49 | 9.12 | 1.05 | |
| 06.06.2024 | Ösaträffen, dag 1, medel | H16 | 30.30 | 9 /59 | 0.46 | 7.54 | 0.12 | 9.12 | 1.05 | |
| 26.05.2024 | Faxeträffen, dag 2, medel | H16 | 26.47 | 4 /14 | 0.05 | 8.00 | 0.01 | 9.54 | 1.30 | |
| 25.05.2024 | Faxeträffen, dag 1, sprint | H16 | 15.30 | 3 /12 | 0.34 | 6.08 | 0.13 | – | – | – |
| 25.05.2024 | Faxeträffen, dag 1, medel | H16 | 48.52 | 4 /13 | 10.02 | 10.34 | 2.10 | 9.54 | 1.30 | |
| 19.05.2024 | Tour de Medelpad, dag 3, medel + DM, medel, Medelpad | H16 | 37.13 | 3 /15 | 8.42 | 10.10 | 2.23 | 9.54 | 1.30 | |
| 18.05.2024 | Tour de Medelpad, dag 2, lång | H16 | 45.31 | 2 /14 | 1.26 | 7.25 | 0.14 | 9.54 | 1.30 | |
| 11.05.2024 | Närkekvartetten, dag 3, lång | H16 | 38.08 | 21 /88 | 0.41 | 8.03 | 0.09 | 9.54 | 1.30 | |
| 10.05.2024 | Swedish League, #5, lång (WRE) + Närkekvartetten, dag 2, lång | H16 | 1.07.14 | 82 /107 | 11.13 | 11.12 | 1.52 | 9.54 | 1.30 | |
| 09.05.2024 | Swedish League, #4, medel (WRE) + Närkekvartetten, dag 1, medel | H16 | 24.52 | 10 /114 | 0.22 | 7.39 | 0.07 | 9.54 | 1.30 | |
| 21.04.2024 | Uppsala möte, lång | H16 | 47.35 | 19 /50 | 6.18 | 10.01 | 1.20 | 10.43 | 1.51 | |
| 20.04.2024 | Uppsala möte, medel | H16 | 31.46 | 25 /53 | 5.04 | 10.26 | 1.40 | 10.43 | 1.51 | |
| 19.04.2024 | Uppsala möte, natt | H16 | 45.49 | 13 /27 | 6.09 | 10.38 | 1.26 | 10.43 | 1.51 | |
| 07.04.2024 | Attunda OK, medeldistans | H16 | 36.26 | 17 /32 | 7.22 | 10.06 | 2.03 | 10.43 | 1.51 | |
| 05.04.2024 | Grymnatta | H16 | 1.05.50 | 14 /19 | 13.17 | 13.11 | 2.40 | 10.43 | 1.51 | |
| 23.03.2024 | Nyköpingsorienteringen | H16 | 56.10 | 30 /63 | 12.55 | 10.40 | 2.27 | 10.03 | 1.34 | |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | H14 | 48.41 | 7 /310 | 1.50 | 7.56 | 0.18 | 9.28 | 1.36 | |
| 13.10.2023 | Lugnetsprinten | H14 | 19.28 | 4 /75 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 19.12 | 4 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 19.12 | 4 /60 | 2.32 | 9.30 | 1.15 | 9.37 | 0.58 | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | H14 | 22.25 | 1 /31 | 1.06 | 7.45 | 0.23 | 9.31 | 1.39 | |
| 17.09.2023 | Swedish League, #11, förkortad lång, jaktstartsfinal + publiktävling, lång | H14 | 22.42 | 1 /9 | 0.32 | 7.02 | 0.10 | 9.31 | 1.39 | |
| 20.08.2023 | Långhundradubbeln, lång | H14 | 32.32 | 1 /21 | 1.02 | 8.00 | 0.15 | 9.49 | 1.48 | |
| 13.08.2023 | Norrlandsmästerskapen, lång | H14 | 36.01 | 13 /26 | 9.47 | 10.05 | 2.44 | 9.49 | 1.48 | |
| 06.08.2023 | Klyftamo långdistans | H14 | 24.12 | 3 /54 | 0.49 | 7.56 | 0.16 | 9.49 | 1.48 | |
| 05.08.2023 | Klyftamo medeldistans | H14 | 19.24 | 5 /75 | 0.46 | 8.00 | 0.19 | 9.49 | 1.48 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H14 | 36.35 | 37 /141 | 5.49 | 9.44 | 1.33 | 10.07 | 1.54 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H14 | 25.22 | 9 /141 | 0.17 | 7.59 | 0.05 | 10.07 | 1.54 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H14 | 27.24 | 7 /141 | 2.57 | 8.15 | 0.53 | 10.07 | 1.54 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H14 | 34.07 | 9 /141 | 1.16 | 7.54 | 0.18 | 10.07 | 1.54 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H14 | 48.00 | 92 /141 | 14.30 | 12.39 | 3.49 | 10.07 | 1.54 | |
| 06.06.2023 | Ösaträffen, dag 4, lång | H14 | 27.09 | 3 /32 | 0.34 | 8.20 | 0.10 | 10.08 | 1.52 | |
| 05.06.2023 | Ösaträffen, dag 3, medel | H14 | 22.27 | 2 /44 | 0.43 | 8.07 | 0.16 | 10.08 | 1.52 | |
| 04.06.2023 | Ösaträffen, dag 2, lång | H14 | 29.01 | 3 /46 | 0.00 | 7.50 | 0.00 | 10.08 | 1.52 | |
| 03.06.2023 | Ösaträffen, dag 1, medel | H14 | 44.50 | 26 /43 | 18.33 | (14.36) | 6.03 | 10.08 | 1.52 | |
| 18.05.2023 | Swedish League, #5, medel (WRE) samt publiktävling | H14 | 18.16 | 4 /81 | 0.03 | 8.01 | 0.01 | 10.04 | 1.48 | |
| 07.05.2023 | Swedish League, #4, lång (WRE) + Torfejden | H14 | 28.04 | 2 /26 | 0.21 | 8.00 | 0.06 | 10.04 | 1.48 | |
| 16.10.2022 | Daladubbeln, patrull | H14 | 1.07.24 | 113 /262 | 4.03 | 10.33 | 0.38 | 10.44 | 2.05 | |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 17.04 | 2 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 17.04 | 6 /55 | 0.21 | 9.17 | 0.11 | – | – | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | H14 | 24.19 | 6 /31 | 2.58 | 9.55 | 1.13 | 10.42 | 2.04 | |
| 07.08.2022 | Lassalyckans långdistans | H14 | 32.29 | 6 /49 | 0.25 | 8.21 | 0.06 | 10.58 | 2.11 | |
| 06.08.2022 | Lassalyckans medeldistans | H14 | 28.34 | 12 /55 | 2.01 | 9.00 | 0.38 | 10.58 | 2.11 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H13 | 55.29 | 65 /144 | 21.46 | 13.55 | 5.28 | 11.23 | 2.28 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H13 | 41.31 | 23 /144 | 3.07 | 9.34 | 0.43 | 11.23 | 2.28 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H13 | 1.08.17 | 71 /144 | 25.36 | 15.41 | 5.53 | 11.23 | 2.28 | |
| 17.07.2022 | Hallands 3-dagars | H14 | 32.55 | 13 /47 | 1.38 | 9.15 | 0.28 | 11.23 | 2.28 | |
| 16.07.2022 | Hallands 3-dagars | H14 | 36.53 | 10 /49 | 2.01 | 8.38 | 0.28 | 11.23 | 2.28 | |
| 15.07.2022 | Hallands 3-dagars | H14 | 29.46 | 16 /51 | 3.41 | 10.07 | 1.15 | 11.23 | 2.28 | |
| 06.06.2022 | Ösaträffen, dag 3, medel | H14 | 35.41 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2022 | Ösaträffen, dag 2, medel | H14 | 25.27 | 18 /34 | 0.12 | 10.03 | 0.05 | 10.59 | 1.57 | |
| 04.06.2022 | Ösaträffen, dag 1, lång + Veteran-SM, ultralång | H14 | 31.05 | 8 /34 | 0.33 | 8.29 | 0.09 | 10.59 | 1.57 | |
| 29.05.2022 | High Coast 2-days, dag 2, lång | H14 | 34.19 | 3 /12 | 2.42 | 8.28 | 0.40 | 11.23 | 2.19 | |
| 28.05.2022 | High Coast 2-days, dag 1, medel | H14 | 31.35 | 5 /10 | 5.27 | 10.50 | 1.52 | 11.23 | 2.19 | |
| 26.05.2022 | Tour de Medelpad, dag 1, medel | H14 | 25.18 | 2 /8 | 2.47 | 9.46 | 1.04 | 11.23 | 2.19 | |
| 24.04.2022 | Uppsala möte, lång | H14 | 1.18.37 | 18 /23 | 32.31 | 16.53 | 6.59 | 12.56 | 3.23 | – |
| 23.04.2022 | Uppsala möte, medel | H14 | 29.20 | 13 /32 | 3.45 | 10.37 | 1.21 | 12.56 | 3.23 | – |
| 17.04.2022 | Tranåsdubbeln, dag 1, medel | H14 | 23.52 | 1 /3 | 0.32 | (8.42) | 0.12 | 12.56 | 3.23 | – |
| 16.04.2022 | Vårdubbeln, Eksjö, dag 2, medel | H14 | 31.19 | 5 /22 | 2.44 | 10.20 | 0.54 | 12.56 | 3.23 | – |
| 15.04.2022 | Vårdubbeln, Eksjö, dag 1, lång | H14 | 39.06 | 2 /6 | 4.59 | 9.45 | 1.14 | 12.56 | 3.23 | – |
| 04.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 3, medel | H12 | 45.41 | 31 /39 | 26.19 | 19.18 | 11.07 | 13.46 | 4.32 | – |
| 03.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 2, lång | H12 | 38.22 | 16 /34 | 16.09 | 13.02 | 5.29 | 13.46 | 4.32 | – |
| 02.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 1, medel | H12 | 40.24 | 19 /38 | 13.05 | 15.26 | 5.00 | 13.46 | 4.32 | – |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | M -10 | 55.56 | – | 11.15 | (15.50) | 3.11 | 9.53 | 1.14 | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | M -10 | 18.33 | – | 0.06 | 7.59 | 0.03 | 9.53 | 1.14 | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | M -10 | 20.31 | – | 0.22 | 8.19 | 0.09 | 9.53 | 1.14 | – |
| 14.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 3 | M -10 | 19.09 | – | 1.23 | (6.35) | 0.29 | 9.53 | 1.14 | – |
| 13.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 2 | M -10 | 14.33 | – | 0.03 | 8.14 | 0.02 | 9.53 | 1.14 | – |