Løperprofil
Marius Leine With
Wing
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.26
- Løpskapasitet
- 13.40
- O-evne
- 2.46
- Jevnhet ±
- 7,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.25
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 151 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 21.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1898 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1966 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0754 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1375 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2802 |
| bomVekt | 17,76 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,0187 |
| bomStorSigma | 0,8063 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0735 |
| havariVekt | 0,52 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2313 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0014 |
| fartSesongSin | 0,0037 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3637,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4373,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.31
- Løpskapasitet
- 8.20
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.48
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 07.01.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0271 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1061 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2844 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,24 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0104 |
| bomVekt | 1,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1851 |
| bomStorSigma | 0,6836 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0859 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3087,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3161,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.04
- Løpskapasitet
- 11.52
- O-evne
- 2.12
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 5.10
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 19.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0757 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,234 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0877 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3127 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0121 |
| bomVekt | 0,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5997 |
| bomStorSigma | 0,867 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0833 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2792 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3308,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.46
- Løpskapasitet
- 9.37
- O-evne
- 2.09
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 4.54
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 20.08.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2814 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4955 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0856 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3477 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,35 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0098 |
| bomVekt | 0,59 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6232 |
| bomStorSigma | 0,901 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2272,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2780,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 4 | 21.08.2023 Wing4er 2023 - løp 3, bom 4.53 | 22 | – |
| Bom over fem minutter | 7 | 21.08.2023 Wing4er 2023 - løp 3, bom 5.23 | 55 | – |
| Bom over ti minutter | 49 | 29.08.2022 Wing4er 2022 - løp 3, bom 14.29 | 82 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2023 | Wing4er 2023 - løp 3 | H 40- | 1.15.41 | 7 /8 | 13.38 | 15.57 | 2.52 | 16.58 | 3.34 | |
| 19.06.2023 | Wing4er 2023 - løp 2 / klubbmesterskap | H 40- | 1.39.50 | 4 /6 | 13.36 | 17.55 | 2.26 | 17.45 | 3.53 | |
| 22.05.2023 | Wing4er 2023 - løp 1 | H 40- | 1.40.18 | 10 /12 | 28.16 | 19.13 | 5.25 | 17.11 | 3.58 | |
| 29.08.2022 | Wing4er 2022 - løp 3 | H 40- | 1.36.13 | 8 /8 | 28.03 | 19.25 | 5.40 | 16.47 | 3.51 | |
| 13.09.2021 | Wing4er 3 / Klubbmesterskap | H 40- | 1.05.23 | 7 /9 | 10.05 | 14.37 | 2.15 | 14.52 | 2.23 | – |
| 21.06.2021 | Wing4er 1 | H 40- | 1.37.15 | 9 /9 | 17.30 | 17.09 | 3.05 | – | – | – |
| 10.06.2021 | Ungdomsløp 4 Skogskarene | Skygge | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2021 | Ungdomsløp 1 | Leder/Skygge | – | 47 /57 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2020 | Wing4er | Herrer B | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2020 | Wing4er | Publikum | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.01.2020 | HLP kveldssamling 1 med 3D-O | Gjester | 19.43 | 26 /33 | 1.53 | 10.08 | 0.58 | – | – | – |
| 16.09.2019 | Wing4er 4-2019 | B-åpen | 47.53 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2019 | Wing4er 3-2019 / Klubbmesterskap | B-åpen | 51.33 | 1 /5 | 8.56 | 12.41 | 2.12 | – | – | – |
| 17.06.2019 | Wing4er 2-2019 | B-åpen | 31.27 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 03.01.2019 | HL kveldssamling 1 med 3D-O | Gjester | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2018 | Wing4er 3-2018 / Klubbmesterskap | C-åpen | 30.42 | 1 /2 | 2.43 | 11.08 | 0.59 | 13.52 | 3.10 | – |
| 18.06.2018 | Wing4er 2-2018 | C-åpen | 40.58 | 3 /4 | 19.06 | 20.26 | 9.32 | – | – | – |