Løperprofil
Linnea Olofsson
Kongsberg
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
54 løp
B-rankingen
8 løp
C-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
nr. 626 av 2067
Nr. 626 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 46 av 133 i klassen D40–44 · nr. 8 av 21 i 1986-kullet
- Forventet kmtid
- 12.16
- Løpskapasitet
- 11.18
- O-evne
- 0.58
- Jevnhet ±
- 14,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.21
- Sikkerhet
- 21
- Bommer per løp
- 2,0
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 13 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 54 (sist 19.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0084 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0207 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1462 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0287 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 20,68 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7116 |
| bomVekt | 176,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5161 |
| bomStorSigma | 0,8457 |
| antallBom | 92 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1281 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1065 |
| havariVekt | 9,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0065 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2916 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0096 |
| fartSesongSin | −0,0086 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3006,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3262,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.47
- Løpskapasitet
- 8.35
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.02
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 10 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 21.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0574 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0031 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0582 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,111 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,09 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,82 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9275 |
| bomVekt | 10,29 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0967 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,59 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0841 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3182,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3254,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.44
- Løpskapasitet
- 16.57
- O-evne
- 1.47
- Jevnhet ±
- 16,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.27
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 31.05.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2716 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2678 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,163 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0747 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,43 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,52 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1209 |
| bomVekt | 30,47 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,335 |
| bomStorSigma | 0,8159 |
| antallBom | 25 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0486 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 1,45 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0571 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0033 |
| fartSesongSin | 0,0146 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3988,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4409,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.34
- Løpskapasitet
- 13.01
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 14,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.18
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 24.07.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0144 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0037 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1413 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1469 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,88 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,762 |
| bomVekt | 10,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6214 |
| bomStorSigma | 0,8453 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0454 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0683 |
| havariVekt | 0,5 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0029 |
| fartSesongSin | 0,0019 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3074,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3438,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 20 | 18.04.2026 Halden O-Meeting Mellom, bom 2.22 | 173 | nr. 3549 |
| Bom over fem minutter | 208 | 24.07.2024 O-Ringen Smålandskusten, etapp 3, bom 5.09 | 383 | nr. 1550 |
| Bom over ti minutter | 231 | 23.07.2024 O-Ringen Smålandskusten, etapp 2, bom 15.18 | 761 | nr. 3489 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | Løvspretten | AK-Åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | AK-åpen | 59.52 | 19 /65 | 1.18 | 11.04 | 0.15 | 12.07 | 0.59 | |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | AK-åpen | 37.42 | 15 /49 | 3.01 | 12.31 | 1.01 | 12.07 | 0.59 | |
| 18.01.2026 | Lygna Ski-O Weekend - NC mellomdistanse og Hovedløp langdistanse | A-åpen | 41.42 | 23 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 17.01.2026 | Lygna Ski-O Weekend - NC og Hovedløp sprint | A-åpen | 25.48 | 18 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2025 | NOLs Nattcup, løp 3 | D-AK | 58.18 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D-åpen | 1.22.49 | 15 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2025 | Kretsløp lang (publikumsløp JWOC-uttak), Hjelmeland | AK-åpen | 29.37 | 5 /16 | 0.45 | 10.55 | 0.17 | 12.00 | 1.03 | |
| 31.05.2025 | Swedish League, #6, medel (WRE) + Tour de Medelpad, dag 1 | Orange 3,0 | 1.32.24 | 40 /52 | 4.19 | 24.37 | 1.09 | 18.07 | 1.38 | |
| 31.05.2025 | Kretsløp mellom (publikumsløp JWOC-uttak), Hjelmeland | AK-åpen | 28.35 | 1 /11 | 0.45 | 9.27 | 0.15 | 12.01 | 1.05 | |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | AK Åpen | 37.21 | 15 /73 | 0.19 | 10.02 | 0.05 | 12.21 | 1.07 | |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | AK-åpen | 46.03 | 22 /110 | 2.46 | 10.41 | 0.39 | 12.21 | 1.07 | |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | D35 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | A-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.02.2025 | NM sprintstafett - Publikumsløp | A-åpen | 38.04 | 7 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 22.02.2025 | NM Langdistanse og publikumsløp | AK-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2024 | KM stafett Vestfold/Telemark og Buskerud individuelle klasser | A-åpen | 52.43 | 3 /14 | 1.29 | 10.29 | 0.18 | 12.59 | 1.13 | |
| 24.08.2024 | KM langdistanse Vestfold/Telemark og Buskerud | D 21- | 1.21.19 | 1 /7 | 3.09 | 9.47 | 0.23 | 12.59 | 1.13 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D21 Motion | 1.30.43 | 33 /47 | 4.09 | 15.53 | 0.44 | 14.00 | 1.18 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D21 Motion | 1.08.10 | 38 /47 | 9.45 | 18.05 | 2.35 | 14.00 | 1.18 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D21 Motion | 1.56.36 | 43 /47 | 27.39 | (23.01) | 5.27 | 14.00 | 1.18 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D21 Motion | 1.50.06 | 43 /47 | 28.22 | (23.41) | 6.06 | 14.00 | 1.18 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D21 Motion | 1.33.57 | 45 /47 | 9.08 | 19.23 | 1.53 | 14.00 | 1.18 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | AK-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 35- | 37.22 | 4 /13 | 0.05 | 10.03 | 0.01 | 11.06 | 0.39 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 35- | 20.02 | 7 /11 | 0.11 | 8.12 | 0.05 | 8.22 | 0.11 | – |
| 09.05.2024 | Eikerløpet | AK-åpen | 42.26 | 25 /70 | 3.13 | 10.55 | 0.50 | 11.14 | 0.41 | |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | AK-åpen | 35.27 | 11 /59 | 0.15 | 10.26 | 0.04 | 11.17 | 0.40 | |
| 13.04.2024 | Halden O-Meeting Mellom | AM-åpen | 56.46 | 32 /49 | 0.53 | 12.30 | 0.12 | 11.17 | 0.40 | |
| 30.03.2024 | Swedish League, #2, medel (WRE) + Göingefejden | Medelsvår 3 km | 52.00 | 41 /76 | 10.58 | 19.05 | 4.01 | 16.31 | 1.58 | |
| 29.03.2024 | Swedish League, #1, lång (WRE) + Vildmarksfejden | Medelsvår 3 km | 49.03 | 31 /78 | 0.36 | 17.05 | 0.13 | 16.31 | 1.58 | |
| 23.03.2024 | Nyköpingsorienteringen | Svår 5 km | 52.11 | 19 /61 | 2.32 | 10.46 | 0.31 | 10.56 | 0.43 | |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | Medelsvår 3 km | 43.43 | 16 /48 | 3.06 | 15.06 | 1.04 | 15.27 | 1.49 | |
| 17.09.2023 | Swedish League, #11, förkortad lång, jaktstartsfinal + publiktävling, lång | Medelsvår 3 km | 43.39 | 2 /13 | 1.29 | 13.32 | 0.28 | 15.27 | 1.49 | |
| 26.08.2023 | SM, medel, publiktävling | Medelsvår 3 km | 46.37 | 12 /23 | 7.35 | 15.29 | 2.31 | 15.59 | 2.28 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Etappstart Medelsvår 2,5 | 52.08 | 24 /65 | 13.37 | 16.59 | 4.26 | 16.20 | 2.46 | – |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Etappstart Medelsvår 3,3 | 56.21 | 57 /147 | 5.52 | 16.18 | 1.42 | 16.20 | 2.46 | – |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | Etappstart Lätt 3,5 | 54.23 | 25 /100 | 6.09 | 13.07 | 1.29 | 14.25 | 1.22 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Etappstart Lätt 3,5 | 1.20.36 | 42 /74 | 3.24 | 16.31 | 0.42 | 14.25 | 1.22 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AK-åpen | 42.32 | 27 /179 | 1.19 | (16.21) | 0.30 | 10.58 | 0.44 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AK-åpen | 1.14.45 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | AK-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2023 | Idrefjällens 3-dagars | Lätt 2,5 km | 18.07 | 4 /26 | 0.09 | 10.59 | 0.05 | 13.25 | 1.02 | |
| 15.04.2023 | Vildmarksfejden | Lätt 5 km | 1.14.49 | 5 /6 | 4.26 | 15.25 | 0.55 | 15.20 | 1.10 | – |
| 12.02.2023 | WMSOC Middle | W35 | 47.40 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2023 | WMSOC Sprint | W35 | 22.45 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 15.01.2023 | NC Sprint, ungdoms- og publikumsløp sprint | D 17-K | 27.19 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2023 | Ski-O, Hovedløp, NC mellomdistanse og publikumsløp | D 17-K | 35.56 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 29.10.2022 | Natt-O-sprinten | D-lang | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | D-åpen | 1.13.34 | 6 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2022 | Skumringskampen løp 2 av 6 - Sturlanatta | D 17- AK | 41.34 | 1 /7 | 3.34 | 11.27 | 0.59 | 10.36 | 0.45 | |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | D 21- | 1.21.42 | 5 /5 | 2.31 | 10.24 | 0.19 | 10.36 | 0.45 | |
| 14.08.2022 | Harald Thons minneløp | D 21- | 1.24.26 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D35 | 1.01.31 | 5 /24 | 2.31 | 10.28 | 0.26 | 10.28 | 0.46 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D35 | 31.17 | 3 /24 | 0.08 | 8.50 | 0.02 | 10.28 | 0.46 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D35 | 1.14.03 | 8 /24 | 13.24 | 11.24 | 2.04 | 10.28 | 0.46 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D35 | 1.01.25 | 5 /24 | 1.44 | 9.40 | 0.16 | 10.28 | 0.46 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D35 | 49.26 | 6 /24 | 5.52 | 10.42 | 1.16 | 10.28 | 0.46 | |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2022 | Eikerløpet | D 21- | 1.27.14 | 5 /11 | 4.59 | 9.53 | 0.34 | 10.34 | 0.42 | |
| 22.05.2022 | Telemark 2-dagers | D 21- | 54.26 | 2 /4 | 0.27 | 9.16 | 0.05 | 10.34 | 0.42 | |
| 23.04.2022 | Lørdagskjappen | D 35- | 45.38 | 5 /8 | 6.54 | 11.07 | 1.41 | 10.44 | 0.42 | |
| 18.04.2022 | Vikingaträffen, Five-O, #5, medel | D35 | 40.40 | 1 /2 | 1.17 | 9.36 | 0.18 | 10.44 | 0.42 | |
| 17.04.2022 | Bohuslunken, Five-O, #4, lång | D35 | 52.20 | 1 /5 | 0.03 | 9.51 | 0.01 | 10.44 | 0.42 | |
| 03.04.2022 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | D 21- | 58.33 | 6 /14 | 5.32 | 11.12 | 1.03 | 10.44 | 0.42 | |
| 02.04.2022 | Vestfold 2-dagers, dag 1 | D 21- | 54.15 | 9 /17 | 1.22 | 10.59 | 0.17 | 10.44 | 0.42 | |
| 06.03.2022 | Lygna Ski-O Weekend - NC ski-o jaktstart | D 17- K | 30.48 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 06.02.2022 | NC sprint | AL-åpen | 27.11 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 05.02.2022 | NM ski-o lang | AK-åpen | 1.14.15 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 04.11.2021 | Nattcup 4 | A-kort | 1.11.27 | 11 | 1.09 | (15.55) | 0.15 | 10.51 | 0.44 | |
| 05.10.2021 | Nærløp Vikeså | JL | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2021 | Ungdomsløp og PWT-cup | D 17- | 44.10 | 1 /4 | 3.10 | 10.28 | 0.45 | 10.48 | 0.46 | |
| 12.09.2021 | Modumløpet med PWT cup | D 17- | 32.58 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2021 | Veteranmesterskap mellom | D 35- | 48.45 | 1 /1 | 0.55 | 10.53 | 0.12 | 10.48 | 0.46 | |
| 04.09.2021 | Veteranmesterskap lang | D 35- | 1.10.49 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2021 | KM Lang Buskerud - Ringeriksløpet | D 21- | 59.00 | 1 /4 | 2.27 | 9.15 | 0.23 | 10.41 | 0.49 | |
| 21.08.2021 | KM Mellom og PWT-cup | D17 - KM | 45.15 | 5 /20 | 0.33 | 10.05 | 0.07 | 10.41 | 0.49 | |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | D 21- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | D 21- | 26.23 | 8 /70 | 0.36 | 9.45 | 0.13 | 10.57 | 0.53 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | D 21- | 1.01.53 | 9 /70 | 3.21 | 10.11 | 0.33 | 10.57 | 0.53 | |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | D 21- | 46.51 | 10 /70 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | D 21- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2021 | Kongsbergmesterskap | D16- | 1.18.22 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2021 | Telemark 2-dagers | D 21- | 1.37.56 | 2 /2 | 5.18 | 10.41 | 0.35 | 11.11 | 0.55 | |
| 11.11.2020 | Nattcup, Notodden, løp 5 | A-kort D | 1.06.51 | 6 | 6.49 | 12.08 | 1.14 | 11.11 | 0.55 | |
| 04.11.2020 | Nattcup, Notodden, løp 4 | C-løype | 41.58 | 3 | 0.01 | 13.53 | 0.00 | – | – | – |
| 28.10.2020 | Nattcup, Notodden, løp 3 | Løype: A-kort-L17 | 58.51 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2020 | Nattcup, Notodden, løp 2 | A-lang D | 53.06 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2020 | Modumløpet - Mellomdistanse med PWT-cup | D 17- | 33.53 | 1 /6 | 0.12 | 9.51 | 0.03 | 10.54 | 0.48 | |
| 30.08.2020 | KM stafett | Løype: 35A | 42.41 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2020 | KM langdistanse | D 21- | 1.01.20 | 3 /4 | 3.51 | 10.29 | 0.39 | 11.01 | 0.52 | |
| 22.08.2020 | Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cup | D 17- | 45.43 | 16 /23 | 8.22 | 13.31 | 2.28 | 11.01 | 0.52 | |
| 21.06.2020 | Geilo 2-dagers | D 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Geilo 2-dagers | D 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2019 | NOLs nattcup, løp 4 | C-Løype | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2019 | KM Lang med PWT-cup | D 21- | 1.02.56 | 1 /5 | 0.27 | 9.05 | 0.04 | 10.23 | 0.36 | |
| 17.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 6 | W 21- | 1.19.54 | 4 /15 | 3.43 | 10.37 | 0.30 | 10.23 | 0.36 | |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | OpenA4 | 45.43 | 24 /74 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | D 17- | 57.27 | 2 /16 | 2.34 | 10.04 | 0.27 | 10.29 | 0.39 | |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | D 17- | 52.46 | 2 /17 | 1.35 | 10.13 | 0.18 | 10.29 | 0.39 | |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | D 17- | 23.07 | 5 /13 | 0.27 | 8.12 | 0.10 | – | – | – |
| 04.05.2019 | World Cup granskingsløp mellom | D 21-E | 49.25 | 49 /52 | 4.25 | 11.30 | 1.02 | 10.41 | 0.48 | |
| 14.04.2019 | Smaaleneneløpet | D17AL | 1.22.48 | 1 /3 | 1.29 | 9.53 | 0.11 | 10.27 | 0.42 | |
| 13.04.2019 | Lørdagskjappen | D 21-A | 40.34 | 2 /14 | 0.09 | 9.22 | 0.02 | 10.27 | 0.42 | |
| 31.03.2019 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | D 21- | 56.20 | 9 /13 | 6.25 | 11.05 | 1.16 | 10.44 | 0.53 | – |
| 30.03.2019 | Vestfold 2-dagers, dag 1 | D21 | 43.01 | 3 /11 | 2.32 | 9.40 | 0.34 | 10.44 | 0.53 | – |
| 20.10.2018 | Blodslitet | Damer åpen | 1.19.10 | 17 /67 | – | – | – | – | – | – |