Løperprofil
Christine Ringstad
Fredrikstad
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
11 løp
C-rankingen
5 løp
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.40
- Løpskapasitet
- 12.39
- O-evne
- 4.01
- Jevnhet ±
- 7,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.41
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 144 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 14.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0113 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0119 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0751 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0401 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,86 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0843 |
| bomVekt | 50,7 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,9707 |
| bomStorSigma | 1,0405 |
| antallBom | 34 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0498 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0636 |
| havariVekt | 3,75 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0019 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0035 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0057 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2974,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3920,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.48
- Løpskapasitet
- 10.14
- O-evne
- 1.34
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.53
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 29.05.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2207 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2523 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0868 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1483 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,16 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,894 |
| bomVekt | 16,12 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5344 |
| bomStorSigma | 0,7751 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,045 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0679 |
| havariVekt | 0,61 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0017 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9159 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0012 |
| fartSesongSin | −0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2414,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2785,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2026 | Klubbmesterskap | B-åpen | 32.25 | 1 /5 | 1.01 | 13.26 | 0.26 | 17.19 | 4.12 | |
| 28.10.2025 | Klubbmesterskap natt | B-åpen 17- | 34.50 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2025 | KM Mellom | B-åpen 17- | 57.30 | 9 /10 | 26.33 | 24.49 | 11.28 | 18.10 | 4.46 | |
| 23.08.2025 | KM Langdistanse | B-åpen 17- | 52.22 | 2 /6 | 7.40 | 16.18 | 2.23 | 18.10 | 4.46 | |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | B Åpen 17- | 45.51 | 4 /43 | 3.15 | 14.32 | 1.02 | 17.33 | 4.11 | |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | B-åpen 17- | 1.06.30 | 30 /49 | 19.37 | 19.06 | 5.38 | 17.33 | 4.11 | |
| 09.05.2024 | Klubbmesterskap | B-åpen | 45.09 | 3 /4 | 12.23 | 18.03 | 4.57 | 17.54 | 4.23 | |
| 26.08.2023 | KM Mellom | B-åpen 17- | 32.13 | 2 /14 | 1.34 | 13.26 | 0.39 | 18.52 | 4.40 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | B-åpen 17- | 1.13.44 | 35 /253 | 15.01 | 18.53 | 3.51 | 19.52 | 5.23 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | B-åpen 17- | 43.30 | 55 /253 | 16.22 | 25.33 | 9.37 | 19.52 | 5.23 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | B-åpen 17- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | B-åpen 17- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | B-åpen 17- | 1.45.58 | 50 /68 | 32.01 | 21.13 | 6.25 | 19.48 | 5.54 | – |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | B-åpen 17- | 54.32 | 53 /93 | 17.43 | 19.43 | 6.24 | 19.48 | 5.54 | – |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | C-åpen 17- | 37.03 | 3 /13 | 6.56 | 13.49 | 2.35 | 12.48 | 1.34 | |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | C-åpen 17- | 33.24 | 4 /20 | 2.14 | 12.15 | 0.49 | 12.48 | 1.34 | |
| 27.05.2023 | Pinseløpet dag 1 | C-åpen 17- | 36.39 | 6 /13 | 7.58 | 14.20 | 3.07 | 12.48 | 1.34 | |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | C-åpen 17- | 24.31 | 1 /23 | 1.22 | 11.40 | 0.39 | 12.00 | 0.50 | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | C-åpen 17- | 17.14 | 1 /33 | 0.06 | 11.00 | 0.04 | 12.00 | 0.50 | – |
| 17.04.2023 | Kråkecup’n løp 1 | Enkel kort | 29.12 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2022 | Klubbmesterskap Fredrikstad Skiklubb | C-åpen | 23.32 | 1 /6 | 0.41 | 10.42 | 0.19 | – | – | – |
| 07.09.2021 | Ungdomsserien løp 5 | Ledsager | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2021 | Ungsdomsserien løp 3 | Ledsager | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Ungdomsserien løp 2 | ledsager | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.10.2020 | Klubbmesterskap Natt | N-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2020 | Ungdomsserien løp 5 | Ledsager | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2020 | Ungdomsserien - løp 4 | Ledsager/sjåfør | 0.00 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2020 | Ungdomsserien - løp 3 | Ledsager | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |