Løperprofil
Marianne Bakker
Stokke
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
19 løp
Sprintrankingen
12 løp
B-rankingen
25 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.11
- Løpskapasitet
- 13.57
- O-evne
- 2.14
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.59
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 100 s
- Disk/brutt
- 10 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 06.07.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,208 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2191 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0976 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0594 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,68 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,26 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5264 |
| bomVekt | 97,33 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6056 |
| bomStorSigma | 0,8379 |
| antallBom | 68 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1014 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1166 |
| havariVekt | 5,41 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0058 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2525 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0037 |
| fartSesongSin | −0,0086 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3711,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4307,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.28
- Løpskapasitet
- 9.10
- O-evne
- 0.18
- Jevnhet ±
- 6,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.39
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 1,3
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 01.05.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,123 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1394 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0679 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0661 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,61 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,45 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4636 |
| bomVekt | 75,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2722 |
| bomStorSigma | 0,6211 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,057 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0706 |
| havariVekt | 1,92 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0022 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9646 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0074 |
| fartSesongSin | −0,005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3400,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3512,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 194 av 336
Nr. 194 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 10 av 16 i klassen D21–34 (senior) · nr. 1 av 1 i 2000-kullet
- Forventet kmtid
- 16.58
- Løpskapasitet
- 14.08
- O-evne
- 2.50
- Jevnhet ±
- 11,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.37
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 104 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 24 (sist 16.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0958 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1052 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1164 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0361 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,47 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2105 |
| bomVekt | 74,67 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6474 |
| bomStorSigma | 0,9022 |
| antallBom | 72 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0591 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0991 |
| havariVekt | 4,25 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0089 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8722 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0102 |
| fartSesongSin | −0,0074 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3324,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3992,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.05
- Løpskapasitet
- 11.14
- O-evne
- 1.51
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 3.20
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 19.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1289 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0499 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0968 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2266 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,66 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0314 |
| bomVekt | 2,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5605 |
| bomStorSigma | 0,7727 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,23 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2649,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3087,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 15 | 06.07.2025 Sørlandsgaloppen 2025, bom 2.35 | 75 | nr. 4170 |
| Bom over fem minutter | 19 | 06.07.2025 Sørlandsgaloppen 2025, bom 10.14 | 112 | nr. 5992 |
| Bom over ti minutter | 19 | 06.07.2025 Sørlandsgaloppen 2025, bom 10.14 | 437 | nr. 7329 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.2026 | Grenlandskarusellen - løp 2 | B-åpen 17- | 37.37 | 4 /9 | 1.24 | 14.51 | 0.34 | 17.28 | 2.55 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | AK-åpen | 39.40 | 31 /71 | 5.35 | 13.48 | 1.56 | 16.12 | 2.22 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | B-åpen 17- | 1.19.25 | 72 /245 | 15.36 | 24.36 | 4.50 | 18.29 | 3.08 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 21- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2025 | Grenlandskarusellen - løp 6 | AK-åpen | 54.25 | 8 /10 | 4.03 | 15.58 | 1.11 | 16.34 | 2.22 | |
| 01.05.2025 | KM sprint | D 17- | 28.48 | 12 /12 | 2.23 | 10.09 | 0.50 | 9.39 | 0.21 | |
| 22.04.2025 | Vestfold Vårcup 3 | B-åpen | 36.57 | 6 /8 | 5.35 | 18.23 | 2.47 | 17.31 | 3.03 | |
| 01.04.2025 | Vestfold Vårcup #1 | B-åpen | 39.13 | 4 /13 | 3.21 | 15.06 | 1.17 | 17.31 | 3.03 | |
| 30.03.2025 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | A-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.03.2025 | Vestfold 2-dagers, dag 1 | D 21- | 1.15.47 | 11 /12 | 10.05 | 15.09 | 2.01 | 16.38 | 2.35 | |
| 16.03.2025 | Göteborgspremiären, lång | Blå 3,0 | 1.03.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.03.2025 | Göteborgspremiären, medel | D21 | 1.25.38 | 69 /75 | 17.31 | 18.13 | 3.44 | 16.38 | 2.35 | |
| 05.03.2025 | VinterJukola - løp 15 | A-kort | 53.56 | 11 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 04.01.2025 | Vestfold InneO, Løp 3 | D17 | 1.06.40 | 9 /11 | 10.39 | 13.00 | 2.05 | 9.20 | 0.21 | |
| 28.12.2024 | Romjulsdrømmen | Mellom | 41.29 | 11 /24 | 0.50 | 14.14 | 0.17 | 16.32 | 2.19 | |
| 26.12.2024 | Tøffen 2024 | DTøfflus | 49.00 | 5 /17 | 1.52 | 14.31 | 0.33 | 16.32 | 2.19 | |
| 20.11.2024 | Vinter-Jukola løp 3 | kort-A | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2024 | VinterJukola - løp 1 | A-kort | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | Skiensmila | Kvartmila | 35.55 | 4 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2024 | Skien City Race | D17 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | KM langdistanse Vestfold/Telemark og Buskerud | B-åpen 17- | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 16.07.2024 | Stavernsprinten | Damer A | 22.31 | 25 /52 | 0.40 | 9.16 | 0.16 | 9.21 | 0.23 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | AM-åpen | 24.15 | 22 /157 | 5.44 | 11.15 | 2.39 | 9.22 | 0.25 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | AM-åpen | 1.18.27 | 31 /38 | 15.23 | 21.30 | 4.13 | 17.10 | 2.43 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | AM-åpen | 36.37 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2024 | Vestfold Vårcup løp 9 | D 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2024 | Grenlandskarusellen - løp 4 | D 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | KM mellom Vestfold og Telemark | D 17- | 1.44.18 | 13 /16 | 31.14 | 21.37 | 6.28 | 16.42 | 2.39 | |
| 27.04.2024 | KM sprint Vestfold og Telemark | D 17 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2024 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | D21 | 1.02.26 | 12 /13 | 11.59 | 17.20 | 3.20 | 16.42 | 2.39 | |
| 28.02.2024 | Vinter-Jukola løp 16 | A-mellom | 32.53 | 10 /14 | 1.36 | 13.11 | 0.38 | 15.23 | 1.45 | |
| 31.01.2024 | Vinter-Jukola løp 13 | A-kort | 33.37 | 5 /20 | 3.33 | 15.01 | 1.35 | 15.42 | 1.47 | |
| 24.01.2024 | VinterJukola - løp 12 | A-kort | 30.13 | 7 /29 | 1.38 | 14.06 | 0.46 | 15.42 | 1.47 | |
| 15.11.2023 | Vinter-Jukola løp 3 | Kort A | 1.04.01 | 13 /17 | 4.39 | (23.41) | 1.43 | 16.41 | 2.04 | |
| 01.11.2023 | VinterJukola - løp 1 | A-kort | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Tunevannet Rundt | D/H17- (5km) | 55.44 | 14 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Høstgampen | B-åpen 17- | 49.21 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2023 | Grenlandskarusellen løp 14 | B-åpen 17- | 35.48 | 2 /3 | 8.58 | 18.26 | 4.37 | 18.06 | 3.12 | |
| 05.09.2023 | Vestfold Høstcup 4 | D17 | 43.28 | 4 /7 | 1.46 | 9.36 | 0.23 | 9.27 | 0.23 | |
| 31.08.2023 | Grenlandskarusellen løp 12 m/klubbmesterskap POL | B-åpen 17- | 49.43 | 2 /2 | 12.14 | 19.49 | 4.52 | 18.16 | 3.10 | |
| 18.07.2023 | Stavernsprinten | Damer A | 28.10 | 38 /48 | 6.33 | 11.02 | 2.34 | 9.39 | 0.28 | |
| 13.06.2023 | Vestfold Vårcup 6 | D17 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2023 | Vestfold Vårcup 5 | B-åpen | 29.37 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2023 | Telemark 2-dagers | B-åpen 17- | 1.20.55 | 8 /11 | 4.40 | 20.28 | 1.11 | 18.26 | 2.56 | |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | B-åpen 17- | 51.30 | 14 /38 | 3.32 | 17.54 | 1.14 | 18.17 | 3.07 | |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | B-åpen 17- | 54.01 | 16 /56 | 8.38 | 14.50 | 2.22 | 18.17 | 3.07 | |
| 23.05.2023 | Vestfold Vårcup 4 | D17 | 24.39 | 3 /6 | 1.49 | 9.28 | 0.42 | 9.45 | 0.25 | |
| 18.05.2023 | Eikerløpet | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2023 | Kjoseløpet 2023 | Åpen B 17- | 47.56 | 3 /18 | 10.43 | 15.26 | 3.27 | 16.25 | 2.18 | |
| 09.05.2023 | Vestfold Vårcup 3 | B-åpen | 27.24 | 2 /12 | 0.53 | 13.05 | 0.25 | 18.17 | 3.07 | |
| 22.04.2023 | Hjalmarløpet 2023 | B-åpen 17- | 28.57 | 8 /17 | 5.24 | 18.34 | 3.28 | 19.29 | 3.42 | |
| 18.04.2023 | Vestfold Vårcup 1 | D17 | 29.09 | 8 /10 | 0.59 | 9.15 | 0.19 | 10.05 | 0.24 | |
| 26.03.2023 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.03.2023 | Vestfold 2-dagers, dag 1 | B-åpen 17- | 30.59 | 2 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 01.03.2023 | Vinter-Jukola – løp 16 | KA | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.02.2023 | Vinter-Jukola løp 15 | Kort A | 50.48 | 27 /32 | 9.17 | 17.51 | 3.16 | 16.58 | 2.23 | |
| 01.02.2023 | Vinter-Jukola - løp 13 | A-kort | 56.00 | 14 /28 | 10.52 | 18.14 | 3.32 | 16.58 | 2.23 | |
| 04.01.2023 | Vinter-Jukola - løp 9 | AK | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2022 | Vinter-Jukola løp 5 | A-kort | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.11.2022 | Vinter-Jukola – løp 3 | C løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2022 | VinterJukola - løp 2 | A-kort | 42.10 | 12 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2022 | Vinter-Jukola løp 1 | A-kort | 1.04.09 | 13 /18 | 8.25 | 22.51 | 3.00 | 16.53 | 2.14 | |
| 29.10.2022 | Natt-O-sprinten | D-mellom | 59.36 | 7 /10 | 9.02 | 13.03 | 1.59 | 10.38 | 0.28 | |
| 16.10.2022 | Tunevannet Rundt | D/H17- (3km) | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2022 | Bananaboys O-Weekend (WC/NC 2023 Training) | Åpen B | 50.37 | 5 /10 | 10.44 | 17.52 | 3.47 | 16.50 | 2.25 | – |
| 02.10.2022 | Marummila | D 5 km | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2022 | Porsgrunn City Race | D 17- | 1.07.27 | 9 /10 | 7.23 | 16.20 | 1.47 | 16.50 | 2.25 | – |
| 27.09.2022 | Vestfold Høstcup 7 | B-åpen | 31.31 | 2 /3 | 5.49 | 18.26 | 3.24 | 20.29 | 3.48 | |
| 25.09.2022 | Høstgampen | B-åpen 17- | 1.11.33 | 3 /7 | 24.50 | 28.42 | 9.58 | 20.29 | 3.48 | |
| 20.09.2022 | Vestfold Høstcup 6 | D17 | 23.53 | 8 /11 | 1.03 | 10.06 | 0.27 | 10.15 | 0.21 | |
| 18.09.2022 | Kampen om Skagerrak - Publikumsløp | B-åpen 17- | 31.43 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2022 | Vestfold Høstcup 5 | B-åpen | 1.00.21 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Vestfold Høstcup 4 | B-åpen | 40.28 | 2 /8 | 5.59 | 18.41 | 2.46 | 20.29 | 3.48 | |
| 30.08.2022 | Vestfold Høstcup 3 | D17 | 39.52 | 3 /4 | 5.47 | 12.51 | 1.52 | 10.29 | 0.22 | |
| 23.08.2022 | Vestfold Høstcup 2 | B-åpen | 44.17 | 3 /10 | 4.37 | 18.56 | 1.58 | 20.23 | 3.45 | |
| 16.08.2022 | Vestfold Høstcup 1 | B-åpen | 40.52 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2022 | Tønsberg City Race | D 17- | 1.01.07 | 5 /5 | 7.54 | 18.28 | 2.23 | – | – | – |
| 13.08.2022 | Drangedalsløpet | B-åpen 17- | 1.05.21 | 5 /8 | 10.33 | (28.57) | 4.40 | 20.23 | 3.45 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 17- | 1.17.45 | 40 /194 | 21.48 | 21.30 | 6.02 | 20.25 | 4.16 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 17- | 1.17.26 | 45 /194 | 17.07 | (30.02) | 6.38 | 20.25 | 4.16 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 17- | 43.04 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 17- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2022 | Skien City Race, KM-sprint | D21- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2022 | Åpent klubbmesterskap Sprint Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | D 17- | 24.53 | 8 /10 | 1.40 | 11.02 | 0.44 | 10.03 | 0.14 | – |
| 11.06.2022 | Hjalmarløpet, KM mellom | B-åpen 17- | 28.01 | 4 /7 | 4.39 | 20.51 | 3.28 | 19.34 | 3.26 | |
| 05.06.2022 | Pinseløpet dag 2, på Skrim ved KOL & OTO | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2022 | Pinseløpet dag 1, på Skrim ved KOL & OTO | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2022 | Vestfold Vårcup 6 | B-åpen | 34.56 | 5 /11 | 6.21 | 19.21 | 3.31 | 19.05 | 3.25 | |
| 24.05.2022 | Vestfold Vårcup 5 | B-åpen | 33.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Vestfold Vårcup 4 | B-åpen | 41.44 | 6 /9 | 5.43 | 19.14 | 2.38 | 19.05 | 3.25 | |
| 03.05.2022 | Vestfold Vårcup 3 | B-åpen | 34.10 | 3 /9 | 2.59 | 17.53 | 1.34 | 19.05 | 3.25 | |
| 26.04.2022 | Vestfold Vårcup 2 | B-åpen | 28.09 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Vestfold Vårcup 1 | B-åpen | 55.45 | 5 /10 | 14.58 | 20.35 | 5.31 | 19.24 | 4.26 | – |
| 03.04.2022 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | B-åpen 17- | 51.15 | 8 /11 | 13.41 | 21.51 | 5.50 | 19.24 | 4.26 | – |
| 02.04.2022 | Vestfold 2-dagers, dag 1 | B-åpen 17- | 1.17.54 | 15 /19 | 26.55 | 24.30 | 8.28 | 19.24 | 4.26 | – |
| 09.03.2022 | Vinter-Jukola #17 | KA | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2021 | MOT.TV Cup Finale og Marummila | D 2 km | 30.40 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2021 | Vestfold Høstcup 6 | D17C | 44.57 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2021 | Høstgampen | C-åpen 17- | 39.40 | 4 /8 | 5.37 | 18.17 | 2.35 | 15.45 | 2.06 | – |
| 11.09.2021 | Publikumsløp NM | C-åpen 17- | 46.23 | 1 /2 | 5.32 | 15.29 | 1.51 | 15.45 | 2.06 | – |
| 05.09.2021 | Høstløpene - løp 2 | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2021 | Høstløpene - løp 1 | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Vestfold Høstcup 3 | B-åpen | 24.02 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2018 | Vestfold Høstcup 6 | D 17-C | 15.20 | 4 /5 | 3.19 | 14.54 | 3.13 | – | – | – |