Løperprofil
Elias Hauge Bjugan
Halden
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Sprintrankingen
5 løp
B-rankingen
15 løp
C-rankingen
14 løp
N-rankingen
17 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.38
- Løpskapasitet
- 9.47
- O-evne
- 0.51
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.42
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 22.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1452 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2248 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0641 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,88 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,97 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9193 |
| bomVekt | 7,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2469 |
| bomStorSigma | 0,7025 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0679 |
| havariVekt | 0,92 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2602,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2828,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.20
- Løpskapasitet
- 7.11
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.19
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 01.02.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1206 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0559 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0591 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0419 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,43 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,655 |
| bomVekt | 63,26 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3535 |
| bomStorSigma | 0,6299 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0813 |
| havariVekt | 2,59 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2663,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2718,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 16 av 304
Nr. 16 av 304 blant menn i Norge · nr. 9 av 109 i klassen H13–14 · nr. 3 av 42 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 9.21
- Løpskapasitet
- 8.09
- O-evne
- 1.12
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+2,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 12.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4505 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4254 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0783 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0258 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,9 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7405 |
| bomVekt | 97,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3866 |
| bomStorSigma | 0,7764 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0284 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,058 |
| havariVekt | 11,68 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,029 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,097 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0048 |
| fartSesongSin | 0,0012 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1917,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2201,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
nr. 4 av 208
Nr. 4 av 208 blant menn i Norge · nr. 2 av 30 i klassen H13–14 · nr. 2 av 21 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 8.26
- Løpskapasitet
- 8.00
- O-evne
- 0.27
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.26
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 1,4
- Typisk bom
- 64 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 09.11.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4666 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4824 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0737 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0503 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,39 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,4138 |
| bomVekt | 72,57 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,157 |
| bomStorSigma | 0,6217 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0369 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0544 |
| havariVekt | 4,48 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0023 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8069 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,002 |
| fartSesongSin | −0,0092 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1886,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1992,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.39
- Løpskapasitet
- 6.18
- O-evne
- 1.21
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.06
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 12.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6941 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,7264 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0871 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1338 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,24 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,05 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7942 |
| bomVekt | 27,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4816 |
| bomStorSigma | 0,8709 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0485 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0295 |
| havariVekt | 1,78 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6792 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0015 |
| fartSesongSin | −0,0012 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1504,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1826,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 48 | 23.08.2026 KM Langdistanse - Ertemarka, bom 4.14 | 264 | – |
| Bom over fem minutter | 70 | 05.07.2026 Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3, bom 6.16 | 758 | – |
| Bom over ti minutter | 1 089 | hele karrieren siden 2017 | 1 089 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | HSK 25-Manna Selection Race | White 3k | 25.24 | 3 /21 | 1.17 | 9.15 | 0.28 | – | – | – |
| 12.09.2026 | Ungdomsserien løp 6 - finale | H13-14 | 22.59 | 1 /15 | 0.37 | 8.00 | 0.13 | 9.27 | 1.12 | |
| 06.09.2026 | Trimtex-cup fellesstart | H13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | Ungdomsserie løp 5 | H 13-14 | 11.04 | 1 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM Mellomdistanse | H 13-14 | 17.30 | 1 /12 | 0.56 | 8.36 | 0.28 | 9.37 | 0.57 | |
| 23.08.2026 | KM Langdistanse - Ertemarka | H 13-14 | 27.55 | 4 /6 | 3.55 | 10.38 | 1.30 | 9.37 | 0.57 | |
| 18.08.2026 | Ungdomsserien løp 4 | H 13-14 | 22.14 | 2 /11 | 2.25 | 10.19 | 1.07 | 9.37 | 0.57 | |
| 05.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | H 13-14 | 52.54 | 1 /3 | 4.16 | 10.43 | 0.52 | 9.36 | 0.56 | |
| 04.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | H 13-14 | 24.28 | 1 /2 | 1.04 | 9.09 | 0.24 | 9.36 | 0.56 | |
| 03.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | H 13-14 | 15.18 | 1 /3 | 0.42 | 8.49 | 0.24 | 9.36 | 0.56 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 13 | 30.30 | 3 /21 | 1.46 | 9.00 | 0.31 | 9.40 | 0.54 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 13 | 26.08 | 3 /21 | 1.34 | 8.49 | 0.32 | 9.40 | 0.54 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 13 | 14.08 | 3 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2026 | Ungdomsserien løp 3 | H 13-14 | 19.55 | 1 /15 | 0.34 | 7.55 | 0.14 | 9.40 | 0.54 | |
| 05.05.2026 | Ungdomsserien løp 2 | H 13-14 | 11.48 | 1 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Lørdagskjappen | H 13-14 | 23.46 | 6 /34 | 1.13 | 9.58 | 0.31 | 10.51 | 1.19 | |
| 21.04.2026 | Ungdomsserien løp 1 | H13-14 | 21.38 | 2 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | H 13-14 | 16.31 | 2 /53 | 0.10 | 8.43 | 0.05 | 10.51 | 1.19 | |
| 08.03.2026 | Hallandspremiären, lång | H14 | 30.53 | 21 /49 | 3.07 | 11.13 | 1.08 | 12.02 | 1.53 | – |
| 07.03.2026 | Hallandspremiären, medel | H14 | 20.55 | 10 /51 | 1.22 | 9.47 | 0.38 | 12.02 | 1.53 | – |
| 06.03.2026 | Kattegattnatt | H14 | 28.19 | 14 /29 | 5.19 | 12.03 | 2.16 | 12.02 | 1.53 | – |
| 01.02.2026 | OK MOSS Indoor challenge - Hoppern Ungdomsskole | Duell | 13.27 | 16 /67 | 0.52 | 7.24 | 0.29 | 7.49 | 0.09 | |
| 01.02.2026 | OK MOSS Indoor challenge - Hoppern Ungdomsskole | H13-16 | 16.19 | 2 /8 | 0.20 | 7.35 | 0.09 | 7.49 | 0.09 | |
| 15.01.2026 | Klubbmesterskap ski | H 13-14 | 11.21 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H12 | 18.38 | 18 /133 | 0.09 | 8.43 | 0.04 | 9.06 | 0.22 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H12 | 10.48 | 10 /115 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H12 | 13.10 | 19 /104 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | H 11-12 | 37.32 | 14 /52 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2025 | Ungdomsserien løp 6 | H 11-12 | 7.50 | 2 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2025 | Ungdomsserien løp 5 | H 11-12 | 15.48 | 1 /15 | 0.06 | 8.34 | 0.03 | 9.08 | 0.24 | |
| 30.08.2025 | KM Mellom | H 11-12 | 13.32 | 1 /2 | 0.12 | 8.11 | 0.07 | 9.16 | 0.26 | |
| 26.08.2025 | Ungdomsserien løp 4 | H 11-12 | 10.48 | 1 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2025 | Ungdomsserien løp 3, sprint | H 11-12 | 12.01 | 2 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomsserien løp 2 | H11-12 | 17.40 | 1 /16 | 0.08 | 9.03 | 0.04 | 9.46 | 0.28 | |
| 29.04.2025 | Ungdomsserien løp 1 | H 11-12 | 29.18 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | H 11-12 | 23.16 | 6 /21 | 1.14 | 10.07 | 0.32 | 9.56 | 0.31 | |
| 20.04.2025 | Bohuslunken, Five-O, #4, medel | H12 | 18.48 | 3 /29 | 0.09 | 8.41 | 0.04 | 9.56 | 0.31 | |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | H 11-12 | 18.34 | 3 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 4# Fredrik II avd. Cicignon | H9-12 | 21.14 | 1 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 4# Fredrik II avd. Cicignon | Joker | 15.31 | 31 /80 | 0.00 | 7.39 | 0.00 | 8.34 | 0.12 | |
| 23.02.2025 | NM sprintstafett - Publikumsløp | H 11-12 | 19.29 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 09.02.2025 | Øst for fjorden - Indoor - Løp #3 - Åsgård skole | H9-12 | 6.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.02.2025 | Øst for fjorden - Indoor - Løp #3 - Åsgård skole | Joker | 17.20 | 63 /135 | 1.31 | 9.37 | 0.50 | 8.48 | 0.13 | |
| 26.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 2# Spetalen skole | H9-12 | 9.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.01.2025 | Øst for fjorden - Indoor løp 2# Spetalen skole | Joker | 42.35 | 25 /57 | 8.14 | 9.36 | 1.51 | 8.41 | 0.14 | – |
| 19.01.2025 | Ski-O-treff mellom | H 11-12 | 12.16 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 18.01.2025 | Ski-O-treff sprint/mellom | H 11-12 | 14.34 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H11 | 16.41 | 20 /100 | 1.30 | 10.49 | 0.58 | 10.17 | 0.32 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | H11 | 13.51 | 14 /78 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H11 | 11.44 | 17 /63 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | H 11-12 | 23.44 | 7 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Ungdomsserien løp 6 | H 11-12 | 9.27 | 1 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Ungdomsserien løp 5 | H 11-12 | 23.11 | 2 /13 | 0.51 | 10.28 | 0.23 | 10.19 | 0.31 | |
| 31.08.2024 | Ungdomsserien løp 4 | H 11-12 | 30.04 | 4 /12 | 1.19 | 11.32 | 0.30 | 10.28 | 0.34 | |
| 14.07.2024 | Gammelskolla 2-dagers, dag 2 | C | 30.53 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 13.07.2024 | Gammelskolla 2-dagers, dag 1 | C | 28.27 | 1 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | H 11-12 | 21.04 | 7 /53 | 0.34 | 9.53 | 0.16 | 10.18 | 0.30 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | H 11-12 | 17.50 | 7 /49 | 0.32 | 9.25 | 0.17 | 10.18 | 0.30 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 11-12 | 15.10 | 13 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2024 | Ungdomsserien løp 3 | H11-12 | 20.03 | 1 /10 | 1.10 | 10.10 | 0.36 | 10.18 | 0.30 | |
| 14.05.2024 | KM sprint Østfold | H 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2024 | DM, sprint, Bohuslän-Dal | H12 | 9.21 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | Smaaleneneløpet | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | H 11-12 | 18.43 | 6 /19 | 0.13 | 10.11 | 0.07 | 11.20 | 0.57 | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 11-12 | 24.41 | 4 /38 | 0.15 | 9.17 | 0.06 | 11.20 | 0.57 | – |
| 06.04.2024 | Blåveissprinten | H 11-12 | 26.40 | 1 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2024 | Østfold Indoor Challenge løp #3 | h9c1 | 11.46 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2024 | Østfold Indoor Challenge løp #3 | h9c2 | 18.32 | 2 /10 | 3.34 | 9.50 | 1.54 | – | – | – |
| 17.12.2023 | Sjusjørennet 2023 mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.12.2023 | Sjusjørennet 2023 sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | H10 | 12.32 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | H10 | 11.57 | 18 /118 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | H10 | 11.23 | 7 /82 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | H 9-10 | 25.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Ungdomsserien Løp 7 - FINALE | H9-10 | 14.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2023 | Ungdomsserien løp 6 | H9-10 | 25.02 | 4 /13 | 7.44 | 11.39 | 3.36 | 9.40 | 1.16 | |
| 29.08.2023 | Ungdomsserien løp 5 | H 9-10 | 6.56 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2023 | KM stafett ØOK, BUOK og AOOK - individuelle klasser | Direkte C | 40.59 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2023 | Fjelldilten | H 9-10 | 15.11 | – | 1.05 | 8.20 | 0.36 | 9.37 | 1.02 | |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | H 9-10 | 20.45 | 15 /30 | 5.09 | 11.43 | 2.55 | 10.00 | 1.12 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | H 9-10 | 14.35 | 11 /42 | 1.21 | 9.07 | 0.51 | 10.00 | 1.12 | |
| 13.06.2023 | Ungdomsserien Løp 4 | H 9-10 | 10.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Ungdomsserien Løp 2 | H 9-10 | 7.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Ungdomsserien løp 1 | H 9-10 | 14.25 | – | 3.16 | 11.30 | 2.36 | 10.09 | 1.05 | |
| 16.04.2023 | Solrenningen Langdistanse | H 9-10 | 24.51 | 2 /22 | 3.27 | 9.03 | 1.15 | 10.09 | 1.05 | |
| 25.03.2023 | Blåveissprinten | H 9-10 | 18.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | H10 | 14.02 | 33 /154 | 0.30 | 9.42 | 0.21 | 10.40 | 0.50 | |
| 12.11.2022 | O-event, dag 2, Downhill sprint | H10 | 21.54 | 79 /94 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | H10 | 18.32 | 22 /68 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | H 9-10 | 25.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomsserien 6 | H 9-10 | 11.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM Mellom Østfold | H 9-10 | 14.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomsserien løp 5 | H9-10 | 33.26 | 4 /13 | 4.48 | 12.06 | 1.44 | 10.46 | 0.57 | |
| 06.06.2022 | Løvspretten | H 9-10 | 22.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2022 | Elgdilten | H 9-10 | 20.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2022 | Pinsesprinten | H 9-10 | 20.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2022 | KM Sprint | H 9-10 | 13.21 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Ungdomsserien 3 | H 9-10 | 8.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Ungdomsserien løp 2 - Langdistanse | H 9-10 | 18.46 | – | 0.55 | 9.16 | 0.27 | 9.51 | 0.44 | |
| 23.04.2022 | Lørdagskjappen | H 9-10 | 13.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2022 | Halden O-Meeting Lang | H 9-10 | 15.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2022 | Halden O-Meeting Mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2022 | Nattsvermeren, (KM-natt og ungdomsserieløp nr 1) | H 9-10 | 22.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2021 | Klubbmesterskap Halden SK | N-åpen-T | 21.51 | 1 /8 | 0.41 | 11.38 | 0.22 | 11.06 | 0.47 | |
| 07.09.2021 | Ungdomsserien løp 5 | N-åpen | 16.19 | – | 1.31 | 10.54 | 1.01 | 11.06 | 0.47 | |
| 05.09.2021 | Veteranmesterskap mellom | Dir N | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2021 | KM mellomdistanse | N-åpen | 12.52 | 4 /21 | 0.01 | 9.34 | 0.01 | 10.37 | 0.42 | |
| 24.08.2021 | Ungdomsserien løp 4 | N-åpen | 12.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | KM Sprint | N-åpen | 15.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.07.2021 | Fjelluka 2021 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2021 | Ungdomsserien løp 1 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Østfoldsprinten løp 2 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2020 | Ungdomsserien - løp 4 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2020 | Ungdomsserien løp 1 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2019 | Ungdomsserien løp 4 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2019 | Norsk o-festival - lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2019 | Østfoldsprinten løp 1 | N-åpen | 9.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2019 | Lørdagskjappen | N-åpen | 21.00 | – | 0.37 | 14.17 | 0.25 | 14.06 | 0.42 | |
| 07.04.2019 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 37.44 | – | 1.54 | 14.31 | 0.44 | 14.06 | 0.42 | |
| 15.09.2018 | Sport8serien finale | N-åpen | 17.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2018 | KM Sprint | N-åpen | 27.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2018 | Lørdagskjappen | N-åpen | 25.40 | – | 0.40 | 16.22 | 0.26 | 15.34 | 0.46 | |
| 16.07.2017 | Raphamnløpet | Nybegynnerløype | 33.23 | – | 1.41 | 20.31 | 1.02 | 14.34 | 0.46 | – |
| 14.07.2017 | Heidalsdilten | N-1.5 km M | 25.35 | 2 | 0.02 | 14.15 | 0.01 | 14.34 | 0.46 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KM Stafett - Østfold og Oslo/Akershus | H13-16 | Halden SK 1 | 3 | 24.11 | 4 | 8 |