Løperprofil
Vladyslav Laskarzhevsky
Nash Klub
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
11 løp
Sprintrankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.22
- Løpskapasitet
- 7.49
- O-evne
- 0.33
- Jevnhet ±
- 8,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 2,0
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 14.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3693 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3834 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0821 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0322 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,24 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,19 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7402 |
| bomVekt | 115,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1357 |
| bomStorSigma | 0,5044 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0317 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 4,39 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0111 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 2,0236 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0041 |
| fartSesongSin | −0,0081 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2080,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2225 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.55
- Løpskapasitet
- 13.31
- O-evne
- 0.25
- Jevnhet ±
- 13,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.41
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 55 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 09.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5044 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,688 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1302 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0485 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 2,8136 |
| bomVekt | 55,2 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0149 |
| bomStorSigma | 0,4463 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,046 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 2,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0165 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,188 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5010,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5161,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 14.08.2026 WMOC 2026 Long Final, bom 2.09 | 200 | – |
| Bom over fem minutter | 320 | hele karrieren siden 2018 | 320 | – |
| Bom over ti minutter | 320 | hele karrieren siden 2018 | 320 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | M40A | 1.15.52 | 14 /37 | 6.05 | 8.08 | 0.39 | 8.19 | 0.31 | |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | M40A | 38.26 | 18 /37 | 2.05 | 7.53 | 0.26 | 8.19 | 0.31 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | M40-1 | 1.05.12 | 33 /68 | 2.15 | 9.00 | 0.19 | 8.19 | 0.31 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | M40B | 36.18 | 27 /27 | 2.09 | 14.52 | 0.53 | 15.03 | 0.14 | – |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | M40-1 | 58.27 | 60 /62 | 3.20 | (21.58) | 1.15 | 15.03 | 0.14 | – |
| 23.03.2025 | Wyspa O-Cup 2025 Stage 3 | M21 | 1.16.47 | 4 /23 | 0.46 | 6.51 | 0.04 | 7.34 | 0.24 | |
| 22.03.2025 | Wyspa O-Cup 2025 Stage 1 | M21 | 34.54 | 8 /25 | 0.25 | 7.05 | 0.05 | 7.34 | 0.24 | |
| 22.03.2025 | Wyspa O-Cup 2025 Stage 2 | M21 | 39.49 | 8 /22 | 0.23 | 7.15 | 0.04 | 7.34 | 0.24 | |
| 09.08.2024 | WMOC Long Final, 9.8.2024 | M40A | 1.18.52 | 19 /57 | 2.41 | 7.18 | 0.15 | 7.53 | 0.39 | – |
| 07.08.2024 | WMOC Middle Final, 7.8.2024 | M40A | 39.54 | 23 /62 | 3.30 | 7.34 | 0.40 | 7.53 | 0.39 | – |
| 06.08.2024 | WMOC Forest Qualification, 6.8.2024 | M40-1 | 1.00.55 | 11 /58 | 0.54 | 7.06 | 0.06 | 7.53 | 0.39 | – |
| 04.08.2024 | WMOC Sprint Final, 4.8.2024 | M40A | 15.09 | 10 /50 | 0.00 | 5.33 | 0.00 | 6.04 | 0.12 | – |
| 03.08.2024 | WMOC Sprint Qualification, 3.8.2024 | M40-1 | 14.30 | 8 /46 | 0.14 | 5.43 | 0.06 | 6.04 | 0.12 | – |
| 09.09.2018 | Veteranmesterskapet | H 35- | 30.34 | 2 /8 | 0.04 | 7.10 | 0.01 | 8.12 | 0.35 | – |
| 08.09.2018 | Veteranmesterskapet | H 35- | 1.11.09 | 6 /9 | 2.46 | 7.41 | 0.18 | 8.12 | 0.35 | – |
| 07.09.2018 | Veteranmesterskapet | H 35- | 13.08 | 1 /7 | 0.00 | 5.38 | 0.00 | – | – | – |