Løperprofil
Mirja Mohus
Wing
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
4 løp
Sprintrankingen
4 løp
B-rankingen
11 løp
C-rankingen
25 løp
N-rankingen
11 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.15
- Løpskapasitet
- 13.50
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.41
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,2
- Typisk bom
- 100 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2013 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2654 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0868 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0438 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,36 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,01 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8173 |
| bomVekt | 20,87 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6014 |
| bomStorSigma | 1,0203 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0337 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0853 |
| havariVekt | 3,78 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0012 |
| fartSesongSin | 0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3682,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4059,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.11
- Løpskapasitet
- 9.53
- O-evne
- 0.19
- Jevnhet ±
- 6,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.28
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 15.01.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1977 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3194 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,065 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0453 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,15 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2721 |
| bomVekt | 31,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4507 |
| bomStorSigma | 0,5973 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1223 |
| havariVekt | 2,68 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8422 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0034 |
| fartSesongSin | −0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3663,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3778 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 180 av 335
Nr. 180 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 82 av 97 i klassen D13–14 · nr. 38 av 44 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 16.26
- Løpskapasitet
- 15.05
- O-evne
- 1.21
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.28
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1648 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2102 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0851 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0284 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,18 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,58 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1342 |
| bomVekt | 83,76 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2246 |
| bomStorSigma | 0,5529 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,042 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0772 |
| havariVekt | 10 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0013 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1184 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0089 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3550,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3868,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.42
- Løpskapasitet
- 11.36
- O-evne
- 1.06
- Jevnhet ±
- 10,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.42
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 26 (sist 20.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0962 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0903 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1031 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0533 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9642 |
| bomVekt | 86,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1669 |
| bomStorSigma | 0,6961 |
| antallBom | 51 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,062 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,061 |
| havariVekt | 6,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0049 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8674 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0053 |
| fartSesongSin | 0,0095 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2739,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3000,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.18
- Løpskapasitet
- 8.16
- O-evne
- 1.02
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.24
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 60 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 24.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4215 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4367 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0935 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1402 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0806 |
| bomVekt | 12,57 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0951 |
| bomStorSigma | 0,6162 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0345 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0303 |
| havariVekt | 0,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6034 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0012 |
| fartSesongSin | −0,003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1976,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2223,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 19 | 26.09.2026 Loffelunken, bom 2.23 | 110 | – |
| Bom over fem minutter | 472 | 22.09.2024 Älgjakten, bom 9.06 | 472 | – |
| Bom over ti minutter | 1 020 | hele karrieren siden 2016 | 1 020 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Gimse by Night | B | 30.05 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 4 gemensamma kontroller | 32.56 | 22 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 32.56 | 37 /49 | 0.23 | 15.14 | 0.11 | 15.12 | 1.25 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | D14 | 53.34 | 25 /31 | 4.46 | 18.40 | 1.40 | 16.32 | 1.21 | |
| 21.09.2026 | Wing4er 2026 - løp 4 | D 13-14 | 1.12.59 | 1 /2 | 2.39 | 15.22 | 0.33 | 16.32 | 1.21 | |
| 12.09.2026 | Tour de Trondheim #2 - Mellomdistanse | D 13-14 | 42.48 | 10 /11 | 4.39 | 15.55 | 1.44 | 16.32 | 1.21 | |
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | D 13-14 | 16.58 | 13 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2026 | STOK ungdomsløp 8 | D 13-14 | 20.58 | 11 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2026 | Wing4er 2026 - løp 3 / fellesstart | D 13-14 | 37.08 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2026 | STOK ungdomsløp 7 | D 13-14 | 47.39 | 8 /11 | 6.50 | 18.12 | 2.37 | 16.46 | 1.32 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 13 | 56.44 | 21 /25 | 8.25 | 20.32 | 3.03 | 17.19 | 1.28 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 13 | 18.39 | 14 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2026 | Wing4er 2026 - løp 2 / klubbmesterskap | D 13-14 | 51.26 | 2 /5 | 1.57 | 15.37 | 0.36 | 17.19 | 1.28 | |
| 11.06.2026 | Ungdomsløp nr. 5 | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2026 | Ungdomsløp 2 | D 13-14 | 30.01 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2026 | Wing4er 2026 - løp 1 | D 13-14 | 1.13.19 | 2 /5 | 2.12 | 17.21 | 0.31 | 17.16 | 1.06 | |
| 13.05.2026 | Ungdomsløp 1 | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2026 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 13-14 | 20.40 | 9 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2026 | Trondheim Sprintcup, løp 4 | D 13-14 | 22.19 | 7 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Vårsleppet mellomdistanse | D 13-14 | 44.15 | 7 /9 | 1.21 | 19.51 | 0.36 | 17.13 | 1.11 | |
| 25.04.2026 | Vårsleppet sprint | D 13-14 | 19.24 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2026 | KM Sprint STOK | D 13-14 | 12.43 | 9 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2026 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 13-14 | 25.06 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2026 | Trondheim sprintcup løp 1 | D 13-14 | 18.33 | 4 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2026 | Malvik Inne-O, Malvik VGS | A | 29.05 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2026 | Malvik Inne-O, Malvik VGS | C | 11.03 | 8 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 15.01.2026 | HLP kveldssamling 1 - innendørsorientering | D13-16 C | 17.50 | 8 /13 | 4.43 | 16.01 | 4.14 | 11.30 | 0.22 | |
| 09.11.2025 | Trondheim Urban | D 13-14 | 1.01.33 | 4 /4 | 2.08 | 17.26 | 0.36 | 16.39 | 1.14 | |
| 15.10.2025 | Gimse by Night | B | 33.54 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2025 | Byåsennatta | B-åpen | 43.42 | 7 /8 | 2.50 | 17.31 | 1.08 | 16.40 | 1.28 | |
| 25.09.2025 | Fremo-natta | B-åpen | 1.01.36 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 20.54 | 26 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 20.54 | 33 /46 | 0.35 | 13.26 | 0.22 | 15.23 | 1.57 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | D12 | 25.31 | 10 /19 | 0.39 | 12.23 | 0.19 | 13.53 | 1.15 | |
| 18.09.2025 | Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 22.29 | 4 /8 | 1.05 | 12.05 | 0.35 | 13.53 | 1.15 | |
| 12.09.2025 | Tour de Trondheim dag 1 (KM Sprint Nord-Trøndelag) | B-åpen 10-16 | 10.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2025 | Wing4er 2025 - løp 4 / fellesstart | B-åpen | 35.00 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2025 | STOK Ungdomløp 7 | D 11-12 | 17.57 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2025 | Ungdomsløp nr. 6 | D 11-12 | 16.14 | 6 /11 | 0.02 | 12.31 | 0.02 | 14.18 | 1.24 | |
| 18.08.2025 | Wing4er 2025 - løp 3 | B-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2025 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | B-åpen 10-16 | 43.20 | 3 /3 | 0.52 | 19.03 | 0.23 | 18.13 | 1.18 | – |
| 16.06.2025 | Wing4er 2025 - løp 2 / klubbmesterskap | B-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2025 | STOK Ungdomsløp 4 | D 11-12 | 26.29 | 2 /2 | 0.22 | 14.05 | 0.12 | 14.38 | 1.28 | |
| 09.06.2025 | Trondheim Open, dag 2 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Trondheim Open, KM-sprint | B-åpen 10-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2025 | Wing4er 2025 - løp 1 | B-åpen | 1.03.41 | 1 /1 | 4.09 | 21.16 | 1.23 | – | – | – |
| 22.05.2025 | Ungdomsløp 2 | D 11-12 | 14.48 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2025 | Ungdomsløp 1 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Trondheim sprintcup, løp 5 | AK-åpen | 24.15 | 6 /8 | 0.56 | 10.43 | 0.25 | 11.10 | 0.19 | |
| 30.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 4 | AK-åpen | 27.14 | 8 /10 | 2.15 | 11.41 | 0.58 | 11.12 | 0.22 | – |
| 10.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 2 | AK-åpen | 22.28 | 2 /3 | 1.16 | 11.13 | 0.38 | 11.12 | 0.22 | – |
| 03.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 13-14 | 24.56 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 16.01.2025 | HLP kveldssamling 1 3D-orientering | Gjester | 31.09 | 8 /8 | 7.52 | 19.48 | 5.00 | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 7 gemensamma kontroller | 43.27 | 37 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 43.27 | 39 /48 | 13.47 | 23.06 | 7.20 | 17.17 | 2.30 | – |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | D12 | 24.40 | 13 /26 | 1.48 | 13.53 | 1.01 | 15.28 | 1.35 | |
| 19.09.2024 | STOK Ungdomsløp 9 | D 11-12 | 25.31 | 7 /16 | 2.38 | 13.43 | 1.25 | 15.28 | 1.35 | |
| 12.09.2024 | STOK Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 30.12 | 9 /17 | 1.08 | 13.59 | 0.31 | 15.28 | 1.35 | |
| 02.09.2024 | Wing4er 2024 - løp 4 | D 7-12 | 1.25.54 | 4 /6 | 6.14 | 20.40 | 1.30 | 15.28 | 1.35 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | D 11-12 | 36.16 | 46 /55 | 1.47 | 17.00 | 0.50 | 16.26 | 1.40 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 11-12 | 18.37 | 22 /56 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2024 | Wing4er 2024 - løp 2 / klubbmesterskap | D 7-12 | 32.54 | 2 /6 | 2.28 | 17.23 | 1.18 | 16.26 | 1.40 | |
| 06.06.2024 | STOK Ungdomsløp 4 | D 11-12 | 38.17 | 12 /16 | 8.28 | 18.38 | 4.07 | 16.26 | 1.40 | |
| 01.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak mellom | C-åpen 10-16 | 20.31 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2024 | Trondheim Open, Jubileumsløp, KM sprint. | D 11-12 | 7.15 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | D 11-12 | 46.01 | 13 /17 | 7.33 | 20.21 | 3.20 | 16.30 | 1.45 | |
| 27.05.2024 | Wing4er 2024 - løp 1 | D 7-12 | 36.59 | 3 /6 | 3.00 | 16.37 | 1.21 | 16.30 | 1.45 | |
| 23.05.2024 | STOK - Ungdomsløp 2 | D 11-12 | 50.52 | 15 /17 | 6.51 | 21.36 | 2.54 | 16.30 | 1.45 | |
| 02.05.2024 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 11-12 | 19.54 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2024 | Trondheim Sprintcup, løp 3 | D 11-12 | 16.10 | 9 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Vårsleppet mellomdistanse | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Vårsleppet sprint | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 11-12 | 18.24 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 20.15 | 11 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 3 | 20.15 | 15 /30 | 1.00 | 13.19 | 0.39 | 14.58 | 1.00 | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D12 | 49.21 | 21 /25 | 11.18 | 20.34 | 4.43 | 16.12 | 1.33 | |
| 20.09.2023 | Tømmerholtnatta | C-åpen | 40.06 | 2 /3 | 1.52 | 18.08 | 0.51 | 16.12 | 1.33 | |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | C-åpen 10-16 | 46.09 | 3 /3 | 4.33 | 19.16 | 1.54 | 15.06 | 1.19 | |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | C-åpen 10-16 | 15.29 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2023 | Ungdomsløp 6 | D 9-10 | 23.46 | – | 2.11 | 14.16 | 1.19 | 12.49 | 0.51 | |
| 21.08.2023 | Wing4er 2023 - løp 3 | D 7-12 | 29.20 | 1 /8 | 2.16 | 14.45 | 1.08 | 15.06 | 1.19 | |
| 01.08.2023 | Saltenkarusell 7 - Fridalen (ny dato) | C | 41.18 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Etappstart Lätt 2,5 | 42.58 | 13 /117 | 2.30 | 12.36 | 0.44 | 14.09 | 1.14 | |
| 01.07.2023 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | C-åpen 10-16 | 27.41 | 3 /6 | 5.10 | 17.59 | 3.21 | 14.09 | 1.14 | |
| 30.06.2023 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | D 9-10 | 13.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2023 | Trondheim Open, dag 2 | D 9-10 | 17.45 | – | 1.01 | 12.35 | 0.43 | 12.31 | 0.52 | |
| 02.06.2023 | Trondheim Open, dag 1 (ungdomsløp) | D 9-10 | 15.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2023 | Wing4er 2023 - løp 1 | D 7-12 | 42.09 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 2 | D 9-10 | 15.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.12.2022 | Romjulsløpet | N/C-løype | 8.15 | 5 /4 Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | KM mellomdistanse | D-10 | 31.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2022 | Nattsprint | D-10 | 12.12 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2022 | STOK Ungdomsløp 8 | D 9-10 | 18.29 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2022 | Wing4er 2022 - løp 4 | D 7-12 | 1.15.58 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2022 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | D 9-10 | 15.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2022 | Wing4er 2022 - løp 3 | D 7-12 | 35.32 | 2 /8 | 0.53 | 14.51 | 0.22 | 14.48 | 1.08 | |
| 25.08.2022 | Ungdomsløp, løp 5 | D 9-10 | 25.50 | – | 4.09 | 13.18 | 2.08 | 12.56 | 0.58 | |
| 20.06.2022 | Wing4er 2022 - løp 2 / klubbmesterskap | H 7-12N | 17.47 | – | 2.17 | 10.51 | 1.24 | 13.09 | 1.19 | |
| 02.06.2022 | STOK Ungdomsløp 2 Skogskarene | D 9-10 | 30.57 | – | 3.06 | 12.54 | 1.18 | 13.07 | 0.55 | |
| 28.05.2022 | Trondheim Open, dag 2 | D 9-10 | 35.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2022 | Trondheim Open, dag 1. KM-sprint. | D 9-10 | 15.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2022 | Wing4er 2022 - løp 1 / klubbmesterskap sprint | D 7-12 | 31.00 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2022 | Ungdomsløp 1 | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2021 | Trondheim Urban | D-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2021 | Wing4er 3 / Klubbmesterskap | N-Åpen | 36.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2021 | Ungdomsløp 8 | N-åpen | 8.11 | 4 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2021 | Tour de Trondheim | N-åpen | 25.39 | – | 0.11 | 15.54 | 0.07 | 14.39 | 0.46 | |
| 05.09.2021 | Tour de Trondheim | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2021 | Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7 | N-åpen | 9.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2021 | Wing4er 2 | D 7-12N | 28.26 | – | 3.30 | 15.53 | 1.57 | 15.44 | 1.19 | |
| 19.08.2021 | Ungdomsløp 5 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2021 | Saltenkarusell 8 - Festvåg | N | 21.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.07.2021 | Moskusspretten - orienteringsløp på Dovrefjell | Damer - N-løype | 33.49 | – | 2.52 | 19.20 | 1.38 | – | – | – |
| 21.06.2021 | Wing4er 1 | D 7-12N | 35.32 | – | 2.38 | 13.12 | 0.59 | 15.10 | 1.16 | – |
| 10.06.2021 | Ungdomsløp 4 Skogskarene | N-åpen | 19.37 | – | 0.45 | 11.31 | 0.26 | 13.03 | 0.53 | |
| 03.06.2021 | STOK Ungdomsløp 3 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2021 | Trondheim Open, sprint | N-åpen | 15.37 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2021 | Ungdomsløp 1 | N-åpen | 16.54 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2021 | Freidig"stafetten" (individuelt løp) | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2020 | Trondheim "open" | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2019 | Ungdomsløp 8 | N-åpen | 24.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2019 | Midt-Norsk Mesterskap Sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2019 | STOK Ungdomsløp 6 | N-åpen | 42.03 | – | 0.45 | (33.58) | 0.36 | 15.02 | 1.06 | |
| 17.06.2019 | Wing4er 2-2019 | D 7-12N | 25.53 | – | 2.33 | 18.48 | 1.51 | 18.43 | 1.25 | – |
| 06.06.2019 | STOK Ungdomsløp 4 | N-åpen | 13.25 | – | 0.04 | 13.55 | 0.04 | 15.33 | 1.19 | |
| 17.09.2018 | Wing4er 4-2018 | D 7-12N | 48.31 | – | 3.13 | 27.14 | 1.48 | – | – | – |
| 23.08.2018 | STOK Ungdomsløp 6 | N-åpen | 30.55 | – | 4.25 | 23.30 | 3.21 | 19.13 | 1.38 | – |
| 18.09.2016 | Tour de Trondheim | N-åpen | 30.57 | 19 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2016 | Tour de Trondheim | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2016 | Tour de Trondheim Dag 1 | N-åpen | 30.57 | – | 3.00 | (26.41) | 2.35 | 16.49 | 0.56 | – |
| 08.09.2016 | Ungdomsløp 8 | N-åpen | 13.59 | 26 /31 | 0.56 | 18.15 | 1.13 | 16.49 | 0.56 | – |