Løperprofil
Joe Sunley
North West Junior Squad
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.07
- Løpskapasitet
- 8.23
- O-evne
- 0.44
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.58
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 14 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 27.07.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3002 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0872 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1008 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,35 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9568 |
| bomVekt | 46,79 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1212 |
| bomStorSigma | 0,6227 |
| antallBom | 24 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1368 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0756 |
| havariVekt | 2,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0027 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 2,1588 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0096 |
| fartSesongSin | −0,0061 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2230,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2427,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 5.51
- Løpskapasitet
- 5.39
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.47
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 19.02.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3611 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4235 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1261 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,56 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9402 |
| bomVekt | 6,58 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 0,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2094,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2166,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 62 | 21.07.2024 Croeso 2024, bom 2.01 | 62 | – |
| Bom over fem minutter | 168 | 25.08.2018 Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup, bom 9.11 | 168 | – |
| Bom over ti minutter | 184 | hele karrieren siden 2018 | 184 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2024 | Croeso 2024 - Day 6 - Merthyr Common | M21L | 50.37 | 13 /51 | 1.55 | 8.03 | 0.18 | 8.44 | 0.41 | |
| 26.07.2024 | Croeso 2024 - Day 5 - Llangynidr | M21L | 36.30 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2024 | Croeso 2024 - Day 4 - Pen Rhiw Wen | M21L | 1.41.56 | 23 /48 | 6.58 | 9.21 | 0.38 | 8.44 | 0.41 | |
| 23.07.2024 | Croeso 2024 - Day 3 - Carreg Goch | M21L | 51.36 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 22.07.2024 | Croeso 2024 - Day 2 - Cribarth | M21L | 40.41 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 21.07.2024 | Croeso 2024 | M21L | 1.29.08 | 17 /46 | 4.57 | 8.18 | 0.28 | 8.44 | 0.41 | |
| 20.02.2024 | Maximus O Meeting 2024 - Chasing Start/Salida a la Caza | M-E | 49.39 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 19.02.2024 | Maximus O Meeting 2024 - Sprint | M-E | 17.17 | 9 /78 | 0.00 | 5.24 | 0.00 | – | – | – |
| 21.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4 | ME | 25.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 20.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3 | ME | 43.21 | 58 /117 | 3.29 | 8.00 | 0.39 | 8.42 | 0.53 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 | ME | 1.55.56 | 53 /115 | 5.24 | 8.06 | 0.23 | 8.42 | 0.53 | |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Night Sprint | ME | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1 | ME | 50.14 | 67 /122 | 4.57 | 8.23 | 0.50 | 8.42 | 0.53 | |
| 02.10.2022 | JEC Long Distance | Men 20 | 1.22.21 | 38 /50 | 2.39 | 8.32 | 0.16 | 9.20 | 0.52 | – |
| 25.08.2018 | Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup | H 15-16 | 59.20 | 28 /41 | 10.28 | 11.35 | 2.03 | 10.48 | 1.18 | – |
| 19.08.2018 | Romeriksløpet | H 15-16 | 50.11 | 12 /36 | 1.10 | 8.52 | 0.12 | 10.48 | 1.18 | – |