Løperprofil
Finlay Johnson
North West Junior Squad
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
5 løp
Sprintrankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.27
- Løpskapasitet
- 7.30
- O-evne
- 0.56
- Jevnhet ±
- 7,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.29
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 20.02.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4097 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4421 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0752 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1625 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,24 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0424 |
| bomVekt | 11,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2442 |
| bomStorSigma | 0,6749 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0781 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0756 |
| havariVekt | 0,57 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 2,0484 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,002 |
| fartSesongSin | −0,0023 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1997,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2247,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 5.30
- Løpskapasitet
- 5.21
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 5,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.23
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 27.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4151 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4274 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0502 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0674 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,99 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,48 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8694 |
| bomVekt | 58,79 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1034 |
| bomStorSigma | 0,6517 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0471 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 1,96 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0022 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3921 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0048 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1983,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2040,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 193 | hele karrieren siden 2018 | 193 | – |
| Bom over fem minutter | 193 | hele karrieren siden 2018 | 193 | – |
| Bom over ti minutter | 193 | hele karrieren siden 2018 | 193 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2025 | ASOM2025 City Race & WRE | M Elite | 17.32 | 45 /88 | 0.01 | 5.16 | 0.00 | 5.29 | 0.08 | |
| 26.04.2025 | ASOM2025 Sprint 1 | M Elite | 18.28 | 16 /47 | 0.12 | 5.14 | 0.03 | 5.29 | 0.08 | |
| 26.04.2025 | ASOM2025 Sprint 2 | M Elite | 17.54 | 2 /40 | 0.04 | 5.04 | 0.01 | 5.29 | 0.08 | |
| 25.04.2025 | ASOM KO Qualification | Men C | 14.18 | 19 /27 | 0.02 | 5.24 | 0.01 | 5.29 | 0.08 | |
| 20.02.2024 | Maximus O Meeting 2024 - Chasing Start/Salida a la Caza | M-SE | 38.28 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 19.02.2024 | Maximus O Meeting 2024 - Sprint | M-SE | 18.09 | 54 /84 | 0.31 | 5.40 | 0.10 | 5.54 | 0.10 | |
| 20.08.2023 | WRE & City Race | M ELITE | 17.17 | 75 /111 | 0.06 | 5.42 | 0.02 | 6.01 | 0.12 | – |
| 19.08.2023 | Knock Out Qualification_WRE | M1 | 11.37 | 21 /36 | 0.00 | 5.41 | 0.00 | 6.01 | 0.12 | – |
| 21.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 4 | ME | 1.26.01 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 20.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 3 | ME | 44.34 | 68 /117 | 2.46 | 8.13 | 0.31 | 8.39 | 0.41 | – |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 2 | ME | 1.59.27 | 58 /115 | 4.56 | 8.21 | 0.21 | 8.39 | 0.41 | – |
| 19.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Night Sprint | ME | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.02.2023 | Portugal "O" Meeting 2023 - Day 1 | ME | 47.55 | 53 /122 | 3.13 | 8.00 | 0.32 | 8.39 | 0.41 | – |
| 25.08.2018 | Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup | H 15-16 | 46.15 | 12 /41 | 2.24 | 9.02 | 0.28 | 10.00 | 0.40 | – |
| 19.08.2018 | Romeriksløpet | H 15-16 | 55.37 | 21 /36 | 2.20 | 9.50 | 0.25 | 10.00 | 0.40 | – |