Løperprofil
Petter Brenna-Lund
Nittedal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
11 løp
B-rankingen
10 løp
C-rankingen
18 løp
N-rankingen
7 løp
Skogsrankingen
nr. 1413 av 3557
Nr. 1413 av 3557 blant menn i Norge · nr. 26 av 54 i klassen H13–14 · nr. 18 av 29 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 11.01
- Løpskapasitet
- 10.15
- O-evne
- 0.45
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.26
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 2,0
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 18.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0983 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0537 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0848 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0386 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,28 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,62 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7344 |
| bomVekt | 40,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3795 |
| bomStorSigma | 0,6692 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0565 |
| havariVekt | 2,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | −0,004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2728,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2930,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 120 av 304
Nr. 120 av 304 blant menn i Norge · nr. 58 av 109 i klassen H13–14 · nr. 35 av 67 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 13.47
- Løpskapasitet
- 11.24
- O-evne
- 2.23
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.27
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1149 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0966 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0852 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0318 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,92 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,49 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0754 |
| bomVekt | 77,4 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,514 |
| bomStorSigma | 0,9811 |
| antallBom | 25 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,03 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0799 |
| havariVekt | 7,67 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0198 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0665 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0015 |
| fartSesongSin | 0,0031 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2684 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3243,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.36
- Løpskapasitet
- 8.48
- O-evne
- 0.48
- Jevnhet ±
- 11,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.55
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 2,1
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 16.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3756 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,381 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1185 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0907 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,22 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,91 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6309 |
| bomVekt | 68,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2652 |
| bomStorSigma | 0,6996 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0366 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0604 |
| havariVekt | 3,58 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0083 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,794 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0014 |
| fartSesongSin | 0,0063 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2075,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2264,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.22
- Løpskapasitet
- 7.08
- O-evne
- 1.14
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.39
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 30.07.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5679 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5968 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0812 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1807 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,67 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,884 |
| bomVekt | 10,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3256 |
| bomStorSigma | 0,8178 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0323 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0321 |
| havariVekt | 0,78 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7061 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0014 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1705,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1999,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 18 | 24.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel, bom 7.28 | 140 | – |
| Bom over fem minutter | 18 | 24.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel, bom 7.28 | 284 | – |
| Bom over ti minutter | 41 | 21.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång, bom 22.27 | 603 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H14 | 41.26 | 92 /182 | 3.44 | 11.47 | 1.04 | 14.08 | 2.25 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H14 | 42.39 | 130 /184 | 9.46 | 14.40 | 3.21 | 14.08 | 2.25 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H14 | 36.32 | 142 /184 | 5.33 | 14.33 | 2.13 | 14.08 | 2.25 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H14 | 1.13.24 | 166 /184 | 27.30 | 19.53 | 7.27 | 14.08 | 2.25 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H14 | 52.15 | 139 /184 | 4.20 | 14.09 | 1.10 | 14.08 | 2.25 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | H 13-14 | 36.04 | 8 /9 | 6.30 | 16.06 | 2.57 | 13.02 | 1.17 | |
| 18.05.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | RødB | 35.31 | 1 /16 | 1.19 | 11.39 | 0.27 | 11.23 | 0.45 | |
| 09.05.2026 | Høydepunktet, KM Sprint med Trimtexcup | H 13-14 | 16.24 | 12 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Lørdagskjappen | H 13-14 | 29.05 | 16 /34 | 1.23 | 12.12 | 0.35 | 12.19 | 0.55 | |
| 31.08.2025 | Knut Valstads Minneløp | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 33.39 | 16 /110 | 1.51 | 12.43 | 0.42 | 13.16 | 0.59 | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 34.39 | 18 /110 | 2.36 | 13.02 | 0.59 | 13.16 | 0.59 | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 24.37 | 23 /38 | 0.44 | 12.36 | 0.23 | 13.16 | 0.59 | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 3 | RødB | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Løvspretten | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | RødB | 50.17 | 4 /11 | 5.04 | 13.40 | 1.23 | 12.18 | 0.51 | |
| 18.05.2025 | KM mellomdistanse AOOK med Trimtex cup | B-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | B-åpen 10-16 | 1.09.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2025 | Solrenningen Langdistanse | H 13-14 | 52.51 | 17 /22 | 2.43 | 16.12 | 0.50 | – | – | – |
| 07.04.2025 | Ni-Nitti-i-Nittedal 1 | RødB | 22.31 | 4 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2024 | Klubbmesterskapet | H 11-12 | 19.29 | 1 /12 | 0.39 | 8.28 | 0.17 | 10.53 | 0.41 | |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 5 | RødB | 52.16 | 2 /8 | 4.53 | 12.48 | 1.12 | 12.10 | 0.48 | |
| 19.08.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 4 | RødB | 1.17.55 | 3 /9 | 7.51 | 14.26 | 1.27 | 11.57 | 0.45 | |
| 17.08.2024 | Høydepunktet (Publikumsløp) | H 11-12 | 11.09 | 1 /6 | 0.59 | 9.44 | 0.52 | 11.12 | 0.42 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H12 | 27.07 | 54 /143 | 1.04 | 10.44 | 0.25 | 11.27 | 0.44 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H12 | 22.12 | 54 /143 | 1.04 | 10.30 | 0.30 | 11.27 | 0.44 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H12 | 35.07 | 68 /143 | 7.15 | 11.35 | 2.23 | 11.27 | 0.44 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H12 | 33.53 | 79 /143 | 1.04 | 12.53 | 0.24 | 11.27 | 0.44 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H12 | 24.53 | 64 /142 | 0.08 | 10.46 | 0.03 | 11.27 | 0.44 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | H 11-12 | 28.40 | 32 /53 | 4.09 | 13.27 | 1.57 | 11.29 | 0.42 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | H 11-12 | 18.25 | 9 /49 | 0.22 | 9.44 | 0.12 | 11.29 | 0.42 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 11-12 | 15.58 | 18 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 3 | BlåC | 30.09 | 3 /20 | 1.58 | 12.11 | 0.48 | 11.27 | 0.32 | |
| 06.06.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 2 | BlåC | 28.23 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | H 11-12 | 33.22 | 5 /11 | 3.27 | 9.43 | 1.00 | 11.29 | 0.42 | |
| 27.05.2024 | Tour of Lillomarka 2024 - løp 7 | HC | 16.36 | 1 /13 | 0.31 | 9.32 | 0.18 | 10.56 | 0.33 | |
| 23.05.2024 | Ni-Nitti i Nittedal 1 | RødB | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 11-12 | 42.30 | 30 /38 | 1.31 | 15.59 | 0.34 | 12.13 | 0.36 | |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | H 11-12 | 24.23 | 4 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | H 11-12 | 24.48 | 12 /15 | 1.12 | 12.55 | 0.37 | 11.58 | 0.36 | |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2023 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering | H 11-12 | 21.33 | 1 /5 | 0.47 | 11.22 | 0.25 | 11.58 | 0.36 | |
| 02.09.2023 | Nydalten med Trimtex-cup | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 29.46 | 8 /104 | 0.49 | 10.00 | 0.16 | 12.14 | 0.39 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 22.55 | 11 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 16.35 | 12 /104 | 0.16 | 11.21 | 0.11 | 12.14 | 0.39 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 25.17 | 13 /104 | 2.29 | 14.07 | 1.23 | 12.14 | 0.39 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | H 11-12 | 21.54 | 33 /54 | 0.21 | 12.43 | 0.12 | 12.51 | 0.54 | |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint øvrige klasser | H 11-12 | 18.20 | 25 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2023 | Ni-Nitti-i-Nittedal 1 | BlåC | 26.04 | 1 /10 | 1.19 | 12.19 | 0.37 | 12.47 | 0.38 | |
| 29.05.2023 | Løvspretten | H 11-12 | 26.10 | 3 /5 | 2.18 | 12.33 | 1.06 | 12.49 | 1.05 | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | C-åpen 10-16 | 28.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2022 | Ni-Nitti-Nittedal 4 | BlåC | 41.11 | 1 /12 | 3.50 | 12.24 | 1.09 | 13.20 | 0.42 | |
| 12.09.2022 | Klubbmesterskap Nittedal Orientering 2022 | H 11-12 | 35.29 | 2 /5 | 1.17 | 13.41 | 0.30 | – | – | – |
| 27.08.2022 | Hemingløpet med KM lang og Trimtex-cup | H 9-10 | 25.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2022 | Ni-Nitti-i Nittedal 3 | BlåC | 52.44 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H10 | 23.58 | 68 /131 | 0.10 | 11.08 | 0.05 | 11.46 | 1.06 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | H10 | 22.54 | 88 /130 | 2.56 | 12.35 | 1.37 | 11.46 | 1.06 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | H10 | 35.06 | 55 /131 | 2.51 | 11.16 | 0.55 | 11.46 | 1.06 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | H10 | 29.02 | 101 /131 | 6.38 | 13.34 | 3.06 | 11.46 | 1.06 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | H10 | 20.36 | 62 /131 | 0.48 | 10.54 | 0.25 | 11.46 | 1.06 | |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse | H 9-10 | 16.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, mellomdistanse | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2022 | Norsk O-Festival Sprint - Alle klasser | H 9-10 | 16.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2022 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | H 9-10 | 19.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2022 | Løvspretten | H 9-10 | 21.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2022 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | BlåC | 48.19 | 3 /8 | 1.03 | 13.56 | 0.18 | 13.45 | 0.39 | – |
| 26.05.2022 | Kvistkvaset | D/H 9-12 | 14.08 | – | 0.01 | 11.27 | 0.01 | 13.45 | 0.39 | – |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | H 9-10 | 11.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2022 | Ni-Nitti i Nittedal 1 | BlåC | 38.35 | 3 /7 | 5.00 | 16.23 | 2.07 | 13.45 | 0.39 | – |
| 23.04.2022 | Lørdagskjappen | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2021 | Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | N-åpen | 20.50 | 2 /34 | 1.18 | 11.14 | 0.42 | 11.24 | 0.42 | |
| 05.09.2021 | Ni-Nitti i Nittedal 3 | BlåC | 1.01.15 | 10 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2021 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | Ni-Nitti i Nittedal 2 | GrønnN | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2021 | Night Hawk Kids Eventyr | Eventyr | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2020 | Klubbmesterskap | N-åpen1 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2019 | Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2019 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 | GrønnN | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 5 | Beginner | 37.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2019 | Ni-Nitti-i-Nittedal 2 | GrønnN | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2019 | Ni-Nitti-i-Nittedal 1 | GrønnN | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2019 | Romeriksløpet 2019 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2019 | Lørdagskjappen | N-åpen | 19.30 | – | 0.26 | 13.15 | 0.18 | 14.26 | 0.52 | – |
| 22.09.2018 | Jernbanemesterskap | Åpen N | 28.05 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2018 | Ni-Nitti Klubbmesterskap | N-åpen | 1.04.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2018 | Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 5 | GrønnN | 29.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2018 | Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup | N-åpen | 33.09 | – | 1.54 | 18.31 | 1.04 | – | – | – |
| 21.08.2018 | Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 4 | GrønnN | 36.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2018 | Ni-Nitti-i-Nittedal Flexoløp 3 | GrønnN | 55.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2018 | Løvspretten | N-åpen | 25.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2017 | Ni-Nitti-trening 5 | GrønnN | 58.55 | – | – | – | – | – | – | – |