Løperprofil
Agnes Wullum-Vestad
Wing
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
C-rankingen
19 løp
N-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.12
- Løpskapasitet
- 10.27
- O-evne
- 1.45
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 2.58
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 13.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0791 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1672 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,077 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2178 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,9 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1004 |
| bomVekt | 3,75 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5495 |
| bomStorSigma | 0,9866 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0746 |
| havariVekt | 0,13 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2780 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3245,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.05
- Løpskapasitet
- 6.53
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.33
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 02.03.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1624 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0256 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1989 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9171 |
| bomVekt | 2,94 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,223 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,085 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2554,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2625,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.17
- Løpskapasitet
- 12.34
- O-evne
- 2.43
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 3.48
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 115 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 26.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0171 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1077 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0785 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2218 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,98 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0691 |
| bomVekt | 4,89 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7413 |
| bomStorSigma | 0,8853 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0826 |
| havariVekt | 0,11 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2958,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3596,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.51
- Løpskapasitet
- 10.15
- O-evne
- 1.35
- Jevnhet ±
- 11,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.19
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 18.10.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2214 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2209 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1182 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2471 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9277 |
| bomVekt | 13,07 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4583 |
| bomStorSigma | 0,8401 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0663 |
| havariVekt | 0,26 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7635 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2421 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2796,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.10
- Løpskapasitet
- 6.47
- O-evne
- 1.23
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 3.20
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 01.09.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6195 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,7171 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0857 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3417 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9683 |
| bomVekt | 1,29 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,375 |
| bomStorSigma | 0,7929 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1620,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1951,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 22 | 13.09.2021 Wing4er 3 / Klubbmesterskap, bom 5.33 | 140 | – |
| Bom over fem minutter | 22 | 13.09.2021 Wing4er 3 / Klubbmesterskap, bom 5.33 | 140 | – |
| Bom over ti minutter | 51 | 23.08.2021 Wing4er 2, bom 10.34 | 246 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.03.2022 | Hovedløpsprosjektet kveldssamling 2 | DH13-16L | 28.26 | 16 /22 | 0.41 | 8.59 | 0.13 | – | – | – |
| 13.09.2021 | Wing4er 3 / Klubbmesterskap | D 13-16B | 35.08 | 5 /6 | 5.57 | 15.37 | 2.39 | 15.49 | 2.20 | |
| 09.09.2021 | Ungdomsløp 8 | D 13-14 | 28.03 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2021 | Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7 | D 13-14 | 14.46 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2021 | Ungdomsløp 6 | D 13-14 | 1.08.16 | 14 /14 | 22.16 | 23.25 | 7.38 | 19.32 | 4.03 | – |
| 23.08.2021 | Wing4er 2 | D 13-16B | 1.00.29 | 5 /6 | 13.33 | 18.31 | 4.09 | 16.22 | 2.11 | – |
| 19.08.2021 | Ungdomsløp 5 | D 13-14 | 57.52 | 12 /13 | 7.56 | 19.45 | 2.42 | 19.32 | 4.03 | – |
| 21.06.2021 | Wing4er 1 | D 13-16B | 1.03.45 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2021 | STOK Ungdomsløp 3 | D 13-14 | 25.47 | 10 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2021 | Ungdomsløp 2 STOK | D 13-14 | 59.15 | 5 /6 | 15.07 | 22.59 | 5.52 | – | – | – |
| 20.05.2021 | Ungdomsløp 1 | D 13-14 | 24.13 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2021 | Trondheim Sprintcup 5 - finale | D 13-14 | 25.56 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2021 | Trondheim Sprintcup 4 | D 13-14 | 42.15 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2020 | Trondheim Urban | D-12 | 18.51 | 4 /6 | 0.01 | 14.38 | 0.01 | 14.47 | 1.20 | |
| 21.09.2020 | Wing4er | Damer C | 24.15 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2020 | STOK ungdomsløp 5 | D 11-12 | 21.15 | 5 /15 | 0.57 | 13.04 | 0.35 | 14.41 | 1.21 | |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2020 | Tour de Trondheim og Student-NM | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2020 | Tour de Trondheim - Mellom (ungdomsløp 4) | D 11-12 | 1.15.37 | 14 | 24.47 | 24.30 | 8.02 | – | – | – |
| 30.08.2020 | KM Mellomdistanse | D 11-12 | 18.58 | 5 /18 | 0.16 | 13.15 | 0.11 | 15.01 | 1.24 | |
| 29.08.2020 | Kort mellomdistanse | D 11-12 | 23.09 | 6 /25 | 1.15 | 13.05 | 0.42 | 15.01 | 1.24 | |
| 27.08.2020 | STOK Ungdomsløp 3 Nidarøst | D 11-12 | 16.19 | 7 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2020 | Ungdomsløp 5 | D 11-12 | 1.17.21 | 22 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2020 | STOK ungdomsløp Melhus | D 11-12 | 36.29 | 8 /15 | 1.45 | 16.39 | 0.48 | 15.01 | 1.24 | |
| 18.06.2020 | Ungdomsløp | D 11-12 | 26.45 | 5 /14 | 2.06 | 13.49 | 1.05 | 15.04 | 1.38 | |
| 04.06.2020 | Ungdomsløp | D 11-12 | 31.50 | 4 /18 | 2.26 | 13.35 | 1.02 | 15.04 | 1.38 | |
| 23.05.2020 | Trondheim "open" | D 11-12 | 36.46 | 4 /7 | 2.21 | 13.25 | 0.51 | 16.05 | 1.56 | |
| 16.09.2019 | Wing4er 4-2019 | D 7-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2019 | Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 31.12 | 12 /14 | 3.47 | 18.56 | 2.18 | 17.20 | 2.19 | |
| 29.08.2019 | Ungdomsløp 7 | D 11-12 | 51.21 | 14 /15 | 18.33 | (29.40) | 10.43 | 17.21 | 2.21 | |
| 22.08.2019 | STOK Ungdomsløp 6 | D 11-12 | 41.38 | 10 /13 | 8.28 | 23.13 | 4.43 | 17.21 | 2.21 | |
| 19.08.2019 | Wing4er 3-2019 / Klubbmesterskap | D 7-12 | 34.58 | 5 /9 | 4.10 | 16.46 | 2.00 | 17.21 | 2.21 | |
| 17.06.2019 | Wing4er 2-2019 | D 7-12 | 31.43 | 5 /9 | 3.33 | 17.43 | 1.59 | 15.27 | 1.09 | |
| 13.06.2019 | STOK Ungdomsløp 5 | D 11-12 | 32.45 | 10 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2019 | STOK Ungdomsløp 4 | D 11-12 | 42.36 | 8 /9 | 8.49 | 17.45 | 3.40 | 15.27 | 1.09 | |
| 29.05.2019 | STOK Ungdomsløp nr 3 | D 11-12 | 34.00 | 10 /16 | 2.12 | 18.18 | 1.11 | 14.48 | 0.37 | – |
| 27.05.2019 | Wing4er 1-2019 | D 7-12 | 24.11 | 4 /9 | 0.07 | 14.19 | 0.04 | 14.48 | 0.37 | – |
| 23.05.2019 | Ungdomsløp 2 Skogskarene | D 11-12 | 17.15 | 12 /18 | 1.05 | 15.24 | 0.58 | 14.48 | 0.37 | – |
| 12.05.2019 | Trondheim Open | D 11-12 | 20.44 | 2 /6 | 0.14 | 12.41 | 0.09 | 14.48 | 0.37 | – |
| 11.05.2019 | Vårsleppet | D 11-12 | 25.20 | 2 /4 | 0.43 | 14.48 | 0.25 | 14.48 | 0.37 | – |
| 09.05.2019 | STOK Ungdomsløp 1 | D11-12 | 17.48 | 10 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2019 | Trondheim Sprintcup - løp 4 | D 11-12 | 21.55 | 12 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2019 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 11-12 | 11.26 | 5 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2019 | Trondheim sprintcup - løp 2 | D 11-12 | 14.57 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 27.10.2018 | Klubbmesterskap sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2018 | Wing4er 4-2018 | D 7-12N | 26.09 | – | 2.14 | 14.41 | 1.15 | – | – | – |
| 01.09.2018 | KM lang/Tradisjonsbæreren | N-åpen | 22.45 | 2 /18 | 0.52 | 10.54 | 0.25 | 11.55 | 0.51 | |
| 23.08.2018 | STOK Ungdomsløp 6 | N-åpen | 14.14 | – | 0.02 | 10.49 | 0.02 | 12.10 | 0.56 | |
| 14.06.2018 | STOK Ungdomsløp nr 5 Skogskarene | N-åpen | 22.43 | – | 2.49 | 12.38 | 1.34 | 12.48 | 1.06 | – |
| 02.06.2018 | Trondheim Open, dag 2 | N-åpen | 30.50 | – | 1.39 | 13.08 | 0.42 | 12.48 | 1.06 | – |
| 01.06.2018 | Trondheim Open, dag 1 | N-åpen | 13.27 | – | – | – | – | – | – | – |