Løperprofil
Kamille Danielsen
Kongsberg
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
C-rankingen
8 løp
N-rankingen
7 løp
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.51
- Løpskapasitet
- 12.25
- O-evne
- 2.26
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.17
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 25.06.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0298 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2871 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1994 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1765 |
| bomVekt | 2,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6316 |
| bomStorSigma | 0,7663 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0569 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0837 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2923 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3493,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.34
- Løpskapasitet
- 10.48
- O-evne
- 1.46
- Jevnhet ±
- 10,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.00
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i april (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 21.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1685 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1603 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1019 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0769 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,38 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,82 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0666 |
| bomVekt | 17,83 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,502 |
| bomStorSigma | 0,7468 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0429 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0696 |
| havariVekt | 1,28 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,73 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0036 |
| fartSesongSin | −0,0077 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2548,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2966,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.01
- Løpskapasitet
- 9.14
- O-evne
- 1.46
- Jevnhet ±
- 16,6 %
- Usikkerhet ±
- 3.09
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 11.11.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3203 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2779 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1663 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2519 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9853 |
| bomVekt | 3,78 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5005 |
| bomStorSigma | 0,9154 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0345 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0324 |
| havariVekt | 0,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7006 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2208 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2632,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 21.06.2025 O-Festival mellom, bom 2.41 | 39 | – |
| Bom over fem minutter | 116 | 26.06.2021 Norsk O-Festival mellom (med Elite), bom 5.07 | 116 | – |
| Bom over ti minutter | 179 | 20.11.2019 NOLs nattcup, løp 6, bom 11.51 | 179 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | C-åpen 10-16 | 25.10 | 5 /23 | 4.37 | 14.22 | 2.38 | 13.57 | 1.49 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | C-åpen 10-16 | 26.40 | 9 /28 | 2.33 | 14.05 | 1.21 | 15.15 | 1.56 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | C-åpen 10-16 | 31.29 | 21 /27 | 4.05 | 17.55 | 2.19 | 17.27 | 2.12 | |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | C-åpen 10-16 | 43.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2023 | Eikerløpet | C-åpen 10-16 | 1.05.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | PWT-cup avslutningsløp | D 13-14 | 23.18 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, mellomdistanse | D 13 | 1.13.52 | 16 /17 | 13.18 | 27.43 | 4.59 | – | – | – |
| 24.06.2022 | Norsk O-Festival Sprint - Alle klasser | D 13 | 32.57 | 15 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2022 | Pinseløpet dag 1, på Skrim ved KOL & OTO | C-åpen 10-16 | 38.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2022 | Eikerløpet | C-åpen 10-16 | 36.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2021 | Modumløpet med PWT cup | D 11-12 | 53.40 | 3 /3 | 6.25 | 25.48 | 3.05 | 20.41 | 2.13 | |
| 04.09.2021 | Sprintløp med PWT-cup #4 | D 11-12 | 25.30 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2021 | Harald Thons minneløp | D 11-12 | 53.31 | 6 /9 | 7.44 | 20.51 | 3.01 | 19.59 | 2.10 | |
| 26.06.2021 | Norsk O-Festival mellom (med Elite) | D 11-12 | 48.33 | 23 /25 | 7.05 | 25.29 | 3.43 | 21.23 | 2.02 | |
| 25.06.2021 | Norsk O-Festival sprint | D 11-12 | 28.20 | 18 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2021 | Eiker ungdomsløp | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2021 | Ungdomsløp, sprint - Kohort 1 | D 11-12 | 15.22 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2020 | Nattcup, Notodden, løp 5 | N-løype | 1.20.25 | – | 2.09 | (27.53) | 0.45 | 15.56 | 2.13 | |
| 04.11.2020 | Nattcup, Notodden, løp 4 | N-løype | 36.16 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2020 | Nattcup, Notodden, løp 3 | N-løype | 39.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2020 | Modumløpet - Mellomdistanse med PWT-cup | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2020 | KM langdistanse | D 11-12 | 50.02 | 4 /7 | 3.26 | 22.48 | 1.34 | 21.29 | 1.16 | – |
| 22.08.2020 | Ringeriksløpet, KM Mellom og PWT cup | D 11-12 | 38.07 | 4 /4 | 1.43 | 28.43 | 1.18 | 21.29 | 1.16 | – |
| 20.11.2019 | NOLs nattcup, løp 6 | N-Løype | 36.46 | 6 | 12.20 | 20.37 | 6.55 | 16.06 | 2.32 | |
| 13.11.2019 | NOLs nattcup, løp 5 | N-Løype | 52.40 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2019 | NOLs nattcup, løp 4 | N-Løype | 24.44 | 5 | 1.16 | 15.16 | 0.47 | 16.06 | 2.32 | |
| 06.11.2019 | NOLs nattcup, løp 4 | N-Løype | 36.46 | 11 | 14.49 | 22.42 | 9.09 | 16.06 | 2.32 | |
| 30.10.2019 | NOLs nattcup, løp 3 | N-løype | 32.03 | 6 | 4.49 | 14.44 | 2.13 | 14.58 | 1.43 | |
| 16.10.2019 | NOLs nattcup, løp 1 | N-Løype | 45.24 | 5 | 1.22 | 20.31 | 0.37 | 14.58 | 1.43 | |
| 07.09.2019 | Sprintløp med PWT-cup | D 9-10 | 19.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2019 | Pinseløpet, dag 3 | D 9-10 | 41.24 | – | 9.33 | 19.28 | 4.29 | 16.02 | 2.17 | – |
| 09.06.2019 | Pinseløpet, dag 2 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2019 | Pinseløpet, dag 1 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2019 | Eikerløpet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2018 | Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest | N-åpen | 43.58 | – | 1.01 | 16.16 | 0.23 | – | – | – |