Løperprofil
Marianne Heksem
Fana
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
31 løp
Sprintrankingen
12 løp
B-rankingen
21 løp
Skogsrankingen
nr. 1280 av 2062
Nr. 1280 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 109 av 179 i klassen D45–49 · nr. 27 av 43 i 1978-kullet
- Forventet kmtid
- 15.12
- Løpskapasitet
- 12.55
- O-evne
- 2.17
- Jevnhet ±
- 7,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 119 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 30 (sist 16.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1341 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1326 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0713 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0257 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,49 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,02 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1919 |
| bomVekt | 116,59 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7819 |
| bomStorSigma | 0,9404 |
| antallBom | 76 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0388 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0576 |
| havariVekt | 8,73 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3532 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3439,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4047,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 600 av 1118
Nr. 600 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 53 av 92 i klassen D45–49 · nr. 8 av 19 i 1978-kullet
- Forventet kmtid
- 8.49
- Løpskapasitet
- 8.39
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 4,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 18.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0648 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0616 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0494 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,023 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,36 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,42 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0372 |
| bomVekt | 90,61 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,129 |
| bomStorSigma | 0,4755 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0557 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1139 |
| havariVekt | 6,71 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0057 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7351 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0027 |
| fartSesongSin | 0,0031 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3204,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3268,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.53
- Løpskapasitet
- 12.36
- O-evne
- 2.17
- Jevnhet ±
- 11,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.52
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 116 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 22 (sist 19.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0175 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0329 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1099 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0561 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,94 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9309 |
| bomVekt | 82,21 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7533 |
| bomStorSigma | 0,8299 |
| antallBom | 61 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0493 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1211 |
| havariVekt | 5,26 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0104 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0018 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0021 |
| fartSesongSin | −0,0095 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2965,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3502,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.24
- Løpskapasitet
- 11.46
- O-evne
- 2.39
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.09
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 08.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0811 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1254 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0915 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0769 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,26 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0567 |
| bomVekt | 10,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5998 |
| bomStorSigma | 1,0859 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,098 |
| havariVekt | 1,34 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2777,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3402,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 32 | 16.08.2026 Vestlandsmesterskapet, bom 38.08 | 98 | nr. 2490 |
| Bom over fem minutter | 32 | 16.08.2026 Vestlandsmesterskapet, bom 38.08 | 164 | nr. 5032 |
| Bom over ti minutter | 32 | 16.08.2026 Vestlandsmesterskapet, bom 38.08 | 208 | nr. 6765 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Samnanger Open med Samnangermesterskap | LangD | 1.22.20 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2026 | Pokalkamp #6 | C-åpen 17- | 15.08 | 2 /10 | 1.38 | 11.48 | 1.16 | 14.28 | 2.41 | – |
| 18.08.2026 | Sprintcup #5 | D40- | 31.21 | 5 /14 | 3.17 | 9.02 | 0.57 | 8.51 | 0.10 | |
| 16.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | D 40- | 1.23.24 | 13 /13 | 41.22 | (24.53) | 12.21 | 15.06 | 2.29 | |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | D 40- | 1.15.28 | 8 /13 | 9.31 | 13.53 | 1.45 | 15.06 | 2.29 | |
| 09.06.2026 | Åpent Klubbmesterskap | D 17- | 44.32 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2026 | Pokalkamp #3 | D17- | 47.13 | 5 /7 | 5.02 | 13.33 | 1.27 | 14.53 | 2.09 | |
| 28.04.2026 | Pokalkamp #2 | D17- | 1.29.12 | 4 /5 | 12.16 | 18.54 | 2.36 | 15.10 | 2.13 | |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | D 40- | 1.09.03 | 3 /5 | 6.06 | 13.34 | 1.12 | 15.10 | 2.13 | |
| 07.04.2026 | Sprintcup #1 | D 40- | 31.03 | 9 /20 | 2.33 | 9.56 | 0.50 | 9.01 | 0.09 | |
| 05.03.2026 | Fana IL Vintercup #3 2025/2026 | D15- | 21.28 | 4 /7 | 1.29 | 9.13 | 0.38 | 8.51 | 0.08 | |
| 17.02.2026 | Urb-O #8 Fellesstart | D40 | 30.08 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 03.02.2026 | Urb-O #7 Sløyfer | Løype: B | 7.37 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2026 | Fana IL Vintercup #2 2025/2026 | D15- | 26.09 | 6 /7 | 1.23 | 9.01 | 0.29 | 8.50 | 0.07 | |
| 02.12.2025 | Urb-O #3 Fellesstart | D40 | 48.04 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.11.2025 | Fana IL Vintercup #1 2025/2026 | D15- | 29.11 | 4 /7 | 1.32 | 9.33 | 0.30 | 8.54 | 0.07 | |
| 23.09.2025 | Sprintcup-6 Bergen | D 40- | 33.14 | 6 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2025 | Pokalkamp-6 Bergen | B-åpen 17- | 49.59 | 3 /10 | 6.11 | 15.22 | 2.02 | 15.24 | 2.11 | |
| 17.08.2025 | Odda 2-dagars 2025 dag2, Vestlandsmesterskap | B-åpen 17- | 1.02.51 | 9 /17 | 1.36 | 17.03 | 0.26 | 15.24 | 2.11 | |
| 16.08.2025 | Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap | D 40- | 54.18 | 4 /5 | 15.08 | 16.42 | 4.39 | 15.03 | 2.14 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D45 Motion | 48.34 | 32 /73 | 10.39 | 16.17 | 3.34 | 15.04 | 2.10 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D45 Motion | 47.33 | 14 /73 | 3.50 | 14.10 | 1.09 | 15.04 | 2.10 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D45 Motion | 47.40 | 19 /73 | 7.03 | 15.08 | 2.14 | 15.04 | 2.10 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D45 Motion | 47.57 | 7 /73 | 5.39 | 13.37 | 1.36 | 15.04 | 2.10 | |
| 29.06.2025 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | B-åpen 17- | 34.30 | 1 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2025 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | B-åpen 17- | 43.23 | 13 /109 | 2.37 | 12.16 | 0.44 | 15.03 | 2.21 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | B-åpen 17- | 33.41 | 8 /127 | 2.12 | 12.32 | 0.49 | 15.03 | 2.21 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 45- | 19.33 | 16 /33 | 1.06 | 8.54 | 0.30 | 8.41 | 0.07 | |
| 20.05.2025 | Pokalkamp-4 Bergen | B-åpen 17- | 1.24.09 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Pokalkamp-3 Bergen | B-åpen 17- | 30.15 | 4 /20 | 2.35 | 13.36 | 1.10 | 15.49 | 2.39 | |
| 29.04.2025 | Pokalkamp-2 Bergen | B-åpen 17- | 55.26 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2025 | KM sprint individuelt | D19- | 18.53 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2025 | Sprintcup-1 Bergen | D 40- | 21.13 | 3 /9 | 0.34 | 8.40 | 0.14 | 8.35 | 0.07 | |
| 06.04.2025 | Vestlandspremieren-III | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2025 | Vestlandspremieren-II | B-open 17- | 27.46 | 3 /9 | 4.04 | 15.35 | 2.17 | 16.23 | 2.51 | |
| 01.04.2025 | Pokalkamp #1 Bergen | B-åpen 17- | 46.39 | 6 /18 | 10.20 | 16.07 | 3.34 | 16.23 | 2.51 | |
| 18.03.2025 | Urb-O #7 vinteren 2024-2025 Jaktstart | D40 | 28.51 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.01.2025 | Urb-O #4 vinteren 2024-2025 Free Challenge | D40 | 36.21 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2024 | Fana IL Klubbmesterskap i orientering 2024 | D 17- | 45.36 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2024 | Pokalkamp 5/24 | B-åpen 17- | 37.07 | 1 /9 | 4.11 | 16.01 | 1.48 | 17.12 | 2.56 | |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | D 45- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | D 45- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | D 45- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | D 45- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2024 | Dag 1-1 | D 45- | 1.02.00 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2024 | Dag 1-2 | D 45- | 18.33 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2024 | KM mellomdistanse | B-åpen 17- | 45.38 | 5 /8 | 7.43 | 19.42 | 3.20 | 17.19 | 3.09 | |
| 28.05.2024 | Pokalkamp 3/24 | B-åpen 17- | 1.10.18 | 4 /10 | 23.54 | 21.11 | 7.12 | 16.45 | 3.13 | |
| 14.05.2024 | Sprintcup 3/24 | D19- | 23.05 | 6 /12 | 1.48 | 8.42 | 0.41 | 8.26 | 0.08 | |
| 26.09.2023 | sprintcup 5 Bergen | D40- | 17.33 | 1 /12 | 0.01 | 8.06 | 0.00 | 8.13 | 0.08 | |
| 19.09.2023 | pokalkampfinale Bergen | D17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2023 | Sprintcup 4 Bergen | D40- | 13.13 | 1 /16 | 0.02 | 7.59 | 0.01 | 8.13 | 0.08 | |
| 10.09.2023 | KM sprint Hordaland | D19- | 4.45 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D45 Motion | 1.09.23 | 43 /97 | 13.12 | 16.59 | 3.14 | 15.55 | 2.18 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D45 Motion | 52.41 | 54 /98 | 6.49 | 18.24 | 2.23 | 15.55 | 2.18 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D45 Motion | 53.55 | 39 /97 | 13.54 | 17.15 | 4.27 | 15.55 | 2.18 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D45 Motion | 51.52 | 4 /98 | 3.43 | 12.50 | 0.55 | 15.55 | 2.18 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D45 Motion | 1.19.59 | 56 /98 | 19.46 | 17.50 | 4.24 | 15.55 | 2.18 | |
| 04.06.2023 | KM ultralang distanse Hordaland | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2023 | KM mellomdistanse Hordaland (Hordalandscup 3/23) | B-åpen 17- | 33.52 | 4 /12 | 1.35 | 16.37 | 0.47 | 16.46 | 2.48 | |
| 30.05.2023 | pokalkamp 3 Bergen | B-åpen 17- | 1.01.41 | 5 /13 | 19.08 | 19.40 | 6.06 | 16.33 | 2.58 | |
| 13.05.2023 | Hordalandscup 2/23 | B-åpen 17- | 39.10 | 2 /10 | 9.54 | 17.52 | 4.31 | 16.33 | 2.58 | |
| 02.05.2023 | sprintcup 3 Bergen | D40- | 12.55 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2023 | Pokalkamp #1 Bergen | B-åpen 17- | 36.12 | 7 /17 | 1.52 | 16.08 | 0.50 | 16.39 | 2.45 | |
| 18.04.2023 | sprintcup 2 Bergen | D19- | 23.21 | 4 /9 | 0.53 | 8.31 | 0.19 | 8.29 | 0.11 | |
| 16.04.2023 | Kristtornløp (Hordalandscup 1/23) | B-åpen 17- | 36.10 | 2 /12 | 1.47 | 12.43 | 0.38 | 16.39 | 2.45 | |
| 13.09.2022 | pokalkampfinale Bergen | C-åpen 17- | 1.07.43 | 12 /13 | 29.08 | 25.29 | 10.58 | – | – | – |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D40 Motion | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D40 Motion | 1.08.06 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D40 Motion | 1.11.48 | 21 /67 | 9.29 | 15.36 | 2.04 | 15.49 | 1.55 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D40 Motion | 1.32.20 | 37 /67 | 22.16 | 19.29 | 4.42 | 15.49 | 1.55 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D40 Motion | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2022 | Odda 2-dagars (HOK-ranking 3/2022) | B-åpen 17- | 56.47 | 7 /13 | 6.52 | 18.55 | 2.17 | 18.28 | 3.27 | |
| 28.05.2022 | Odda 2-dagars / KM mellom | B-åpen 17- | 51.59 | 8 /16 | 15.08 | 22.06 | 6.26 | 18.28 | 3.27 | |
| 10.05.2022 | pokalkamp 2 Bergen | B-åpen 17- | 37.47 | 5 /12 | 5.40 | 15.34 | 2.20 | 18.28 | 3.27 | |
| 03.05.2022 | pokalkamp 1 Bergen | B-åpen 17- | 39.33 | 8 /16 | 8.55 | 17.43 | 4.00 | 18.28 | 3.27 | |
| 24.04.2022 | Kristtornløp (HOK-ranking 2/2022) | B-åpen 17- | 49.50 | 4 /10 | 8.03 | 17.26 | 2.49 | 19.38 | 4.16 | – |
| 03.04.2022 | Jubileumsløp Askøy 60 år (HOK-ranking 1/2022) | B-åpen 17- | 1.04.24 | 6 /8 | 27.04 | (28.17) | 11.53 | 19.38 | 4.16 | – |
| 22.03.2022 | vintercup 3 Fana | D 17- | 25.47 | 2 /5 | 3.23 | 15.18 | 2.01 | 14.36 | 1.01 | |
| 20.10.2021 | Nattcup 1 Bergen | DC | 1.05.44 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | Gular Jubileumsløp | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | Gular Jubileumsløp | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2021 | Dag 1 | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2021 | Geilo 4-dagers | B-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2021 | klubbmesterskap Fana IL | D N | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2021 | vintercup Fana | Ledsager | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2020 | klubbmesterskap Fana IL | Foresatte | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2020 | Pokalkamp 3 Bergen - Skagemarken | Åpen B | 41.23 | 2 /6 | 1.18 | 14.34 | 0.27 | 14.49 | 0.57 | |
| 01.09.2020 | Sprintcup 1 Bergen | D40- | 15.45 | 2 /18 | 0.21 | 8.11 | 0.11 | 8.39 | 0.10 | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | B-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | B-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | B-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2020 | Fjord-O 2020 | B-open 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Geilo 2-dagers | D/H 17-B | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2020 | Geilo 2-dagers | D/H 17-B | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2019 | HOK-rankingfinale 2019 | B-Åpen | 48.35 | 6 /7 | 10.09 | 22.45 | 4.45 | – | – | – |
| 24.09.2019 | Pokalkampfinale Bergen | Åpen C | 27.23 | 21 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2019 | Pokalkamp 6 Bergen | Åpen B | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2019 | Pokalkamp 5 Bergen | Åpen B | 32.39 | 6 /28 | 1.37 | 13.48 | 0.41 | 14.15 | 1.04 | |
| 04.06.2019 | Pokalkamp 4 Bergen | Åpen B | 50.15 | 5 /17 | 8.20 | 14.40 | 2.26 | 14.17 | 1.09 | |
| 07.05.2019 | Pokalkamp 2 Bergen | Åpen B | 44.53 | 4 /21 | 3.38 | 13.18 | 1.05 | 14.35 | 1.00 | |
| 05.05.2019 | KM sprint Hordaland | D19- | 22.05 | 10 /15 | 1.21 | 9.45 | 0.36 | – | – | – |
| 09.04.2019 | Pokalkamp 1 Bergen | Åpen B | 34.01 | 19 /34 | 4.28 | 16.03 | 2.06 | 15.56 | 1.05 | |
| 11.09.2018 | Pokalkampfinale Bergen | Åpen C | 54.21 | 14 /20 | 4.23 | 23.18 | 1.53 | 16.38 | 1.01 | |
| 14.08.2018 | Pokalkamp 5 Bergen | Åpen C | 37.23 | 9 /26 | 3.21 | 17.22 | 1.33 | 16.00 | 1.02 | |
| 05.06.2018 | Pokalkamp 4 Bergen | Åpen B | 44.39 | 16 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2018 | Pokalkamp 3 Bergen | Åpen C | 39.09 | 10 /16 | 1.10 | 18.06 | 0.32 | 15.05 | 1.08 | |
| 08.05.2018 | Pokalkamp 1 Bergen | Åpen C | 29.30 | 19 /24 | 7.48 | 20.39 | 5.28 | 15.05 | 1.08 | |
| 12.09.2017 | Pokalkampfinale Bergen | Åpen C | 32.55 | 6 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2017 | Pokalkamp 5 Bergen | Åpen N | 19.12 | 1 /9 | 0.16 | 10.48 | 0.09 | 11.29 | 0.43 | |
| 06.06.2017 | Pokalkamp 4 Bergen | Åpen N | 17.09 | 2 /5 | 0.19 | 10.09 | 0.11 | 11.30 | 0.59 | |
| 23.05.2017 | Pokalkamp 3 Bergen | Åpen C | 32.49 | 12 /28 | 5.58 | (17.37) | 3.12 | 11.41 | 1.09 | – |
| 09.05.2017 | Pokalkamp 2 Bergen | Åpen N | 15.41 | 2 /14 | 0.54 | 9.49 | 0.34 | 11.41 | 1.09 | – |