Løperprofil
Endre Krogh
Freidig
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Sprintrankingen
5 løp
B-rankingen
19 løp
C-rankingen
24 løp
N-rankingen
11 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.51
- Løpskapasitet
- 14.54
- O-evne
- 2.57
- Jevnhet ±
- 7,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.59
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 101 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2769 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4927 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,075 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0538 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,22 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,77 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4997 |
| bomVekt | 11,01 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6131 |
| bomStorSigma | 1,1287 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0362 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 2,85 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3968,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4753,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.41
- Løpskapasitet
- 8.21
- O-evne
- 0.20
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.23
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,2
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 05.03.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0282 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1699 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0778 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0433 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,72 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,417 |
| bomVekt | 48,15 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,329 |
| bomStorSigma | 0,7455 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0655 |
| havariVekt | 2,45 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3095,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3219,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 263 av 302
Nr. 263 av 302 blant menn i Norge · nr. 102 av 109 i klassen H13–14 · nr. 60 av 67 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 17.53
- Løpskapasitet
- 14.32
- O-evne
- 3.21
- Jevnhet ±
- 11,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.26
- Sikkerhet
- 15
- Bommer per løp
- 5,1
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 23 %
- Distanseprofil
- best på korte (+2,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1241 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1492 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1153 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0242 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,8 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,19 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4388 |
| bomVekt | 130,66 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6542 |
| bomStorSigma | 0,8871 |
| antallBom | 60 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,2305 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1075 |
| havariVekt | 17,68 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0308 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0497 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0079 |
| fartSesongSin | 0,0111 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3418,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4207,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.25
- Løpskapasitet
- 13.40
- O-evne
- 1.45
- Jevnhet ±
- 14,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.52
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 24 (sist 30.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,063 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0847 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1413 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0546 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,09 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0538 |
| bomVekt | 88,36 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4433 |
| bomStorSigma | 0,8211 |
| antallBom | 50 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0372 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,048 |
| havariVekt | 5,76 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0187 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,783 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0058 |
| fartSesongSin | 0,0183 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3227 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3640,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.29
- Løpskapasitet
- 10.19
- O-evne
- 1.09
- Jevnhet ±
- 11,7 %
- Usikkerhet ±
- 2.14
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 25.08.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2016 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,133 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1167 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1775 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1702 |
| bomVekt | 13,75 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1341 |
| bomStorSigma | 0,6033 |
| antallBom | 30 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0338 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0295 |
| havariVekt | 1,15 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5201 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2469 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2744,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2026 | Poeng-o-kveld | Alle | 41.23 | 24 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 6 gemensamma kontroller | 55.26 | 32 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 55.26 | 47 /49 | 15.43 | (25.39) | 7.16 | 18.02 | 3.01 | – |
| 26.09.2026 | Loffelunken | H14 | 47.53 | 18 /24 | 7.50 | 16.41 | 2.44 | 17.55 | 3.21 | |
| 12.09.2026 | Tour de Trondheim #2 - Mellomdistanse | H 13-14 | 52.39 | 6 /7 | 14.26 | 19.35 | 5.22 | 17.55 | 3.21 | |
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | H 13-14 | 15.49 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2026 | Klubbmesterskap Sp.kl. Freidig | H 13-14 | 43.27 | 2 /2 | 0.19 | 14.41 | 0.06 | 17.55 | 3.21 | |
| 29.08.2026 | KM Mellomdistanse | H 13-14 | 38.45 | 4 /4 | 10.51 | 18.54 | 5.18 | 18.32 | 3.54 | |
| 27.08.2026 | STOK ungdomsløp 7 | H 13-14 | 47.54 | 4 /6 | 13.24 | 18.18 | 5.07 | 18.32 | 3.54 | |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | H 13-14 | 1.02.42 | 13 /13 | 10.57 | 18.07 | 3.10 | 18.32 | 3.54 | |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | H 13-14 | 16.05 | 16 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H14 | 25.51 | 30 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | H14 | 1.21.38 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 14 | 48.38 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 14 | 1.04.14 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 14 | 27.23 | 21 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | Ungdomsløp nr. 5 | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Vårløpet 2026 | H 13-14 | 36.18 | 4 /4 | 4.15 | 15.55 | 1.52 | 19.03 | 3.31 | |
| 04.06.2026 | STOK Ungdomsløp 4 - Skogskarene | H 13-14 | 47.25 | 9 /10 | 5.07 | 18.03 | 1.57 | 19.03 | 3.31 | |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2026 | Ungdomsløp 3 | H 13-14 | 55.30 | 11 /14 | 8.36 | 19.42 | 3.06 | 20.01 | 3.53 | |
| 25.05.2026 | Løvspretten | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2026 | Elgdilten | H 13-14 | 39.30 | 9 /9 | 3.56 | 17.41 | 1.47 | 20.01 | 3.53 | |
| 21.05.2026 | Ungdomsløp 2 | H 13-14 | 44.45 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | Ungdomsløp 1 | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2026 | Trondheim sprintcup, løp 5 | H 13-14 | 28.04 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2026 | Trondheim Sprintcup, løp 4 | H 13-14 | 20.47 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Vårsleppet mellomdistanse | H 13-14 | 43.29 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Vårsleppet sprint | H 13-14 | 22.50 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2026 | KM Sprint STOK | H 13-14 | 12.47 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2026 | Trondheim sprintcup, løp 2 | H 13-14 | 31.00 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2026 | Trondheim sprintcup løp 1 | H 13-14 | 18.33 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 05.03.2026 | HLP STOK Kveldssamling #2, Åsvang skole | H 13-16 | 33.19 | 7 /8 | 0.59 | 9.48 | 0.17 | 9.55 | 0.21 | |
| 04.02.2026 | Malvik Inne-O, Malvik VGS | C | 11.11 | 9 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 15.01.2026 | HLP kveldssamling 1 - innendørsorientering | H13-16 C | 11.38 | 1 /3 | 1.06 | 10.27 | 0.59 | 10.43 | 0.23 | |
| 09.11.2025 | Trondheim Urban | H 13-14 | 1.13.12 | 4 /5 | 9.19 | 20.44 | 2.38 | 20.50 | 4.24 | |
| 28.09.2025 | Høsttreffet | H 13-14 | 1.34.47 | 5 /5 | 2.11 | (31.25) | 0.43 | 21.05 | 4.35 | |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 6 gemensamma kontroller | 36.46 | 40 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 6 | 36.46 | 37 /39 | 8.17 | 22.34 | 5.05 | – | – | – |
| 20.09.2025 | Loffelunken | H14 | 41.39 | 22 /26 | 5.08 | 17.50 | 2.12 | 21.05 | 4.35 | |
| 18.09.2025 | Ungdomsløp 8 | H 13-14 | 39.37 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2025 | Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp | H 13-14 | 1.17.34 | 11 /12 | 22.17 | 24.44 | 7.06 | 21.05 | 4.35 | |
| 12.09.2025 | Tour de Trondheim dag 1 (KM Sprint Nord-Trøndelag) | H 13-14 | 11.50 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2025 | STOK Ungdomløp 7 | H 13-14 | 27.05 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2025 | KM Mellom | C-åpen 10-16 | 30.32 | – | 9.16 | 18.28 | 5.36 | 16.30 | 1.45 | |
| 28.08.2025 | Ungdomsløp nr. 6 | H 13-14 | 33.09 | 8 /8 | 4.39 | 17.27 | 2.27 | 20.12 | 5.01 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | C-åpen 10-16 | 24.30 | 5 /5 | 1.21 | 14.04 | 0.47 | 16.30 | 1.45 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | C-åpen 10-16 | 18.00 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2025 | Ungdomsløp 5 | H 13-14 | 1.17.27 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | C-åpen 10-16 | 1.02.27 | 24 /27 | 5.48 | (31.45) | 2.57 | 17.32 | 1.40 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | C-åpen 10-16 | 32.32 | 9 /23 | 7.08 | 18.33 | 4.04 | 17.32 | 1.40 | |
| 12.06.2025 | STOK Ungdomsløp 4 | H 13-14 | 46.39 | 5 /5 | 16.03 | 23.23 | 8.03 | 22.18 | 6.40 | |
| 11.06.2025 | Klubbmesterskap Sp.kl. Freidig | H 13-14 | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Trondheim Open, KM-sprint | H 13-14 | 12.25 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2025 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | H 13-14 | 1.05.46 | 6 /9 | 15.17 | 22.10 | 5.09 | 22.18 | 6.40 | |
| 22.05.2025 | Ungdomsløp 2 | H 13-14 | 19.27 | 11 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | H 13-14 | 49.58 | 10 /10 | 11.35 | 22.47 | 5.17 | 21.18 | 6.03 | – |
| 15.05.2025 | Ungdomsløp 1 | H 13-14 | 1.32.51 | 9 /12 | 27.25 | (36.25) | 10.45 | 21.18 | 6.03 | – |
| 07.05.2025 | Trondheim sprintcup, løp 5 | H 13-14 | 25.19 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 4 | H 13-14 | 26.54 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2025 | Vårsleppet mellomdistanse | H 13-14 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2025 | Vårsleppet sprint | H 13-14 | 41.49 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 3 | H 13-14 | 24.39 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 2 | H 13-14 | 26.44 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 1 | C-åpen | 15.38 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 20.02.2025 | HLP Kveldssamling #2, Camp Åsvang | H 13-16 | 55.51 | 7 /8 | 11.10 | 17.13 | 3.26 | 12.37 | 0.31 | |
| 07.02.2025 | Student NM innendørs-O, Publikumsløp | Publikum herrer | 52.05 | 18 /21 | 9.21 | 14.59 | 2.41 | 12.37 | 0.31 | |
| 16.01.2025 | HLP kveldssamling 1 3D-orientering | H13-16 | 26.52 | 12 /14 | 6.32 | (17.04) | 4.09 | 11.41 | 0.21 | – |
| 16.10.2024 | Jaktprøven | Alle | 42.19 | 28 /105 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2024 | Høsttreffet | H 11-12 | 41.02 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2024 | STOK Ungdomsløp 9 | H 11-12 | 29.31 | 11 /17 | 0.49 | 15.52 | 0.26 | 17.32 | 1.29 | |
| 12.09.2024 | STOK Ungdomsløp 8 | H 11-12 | 45.55 | 9 /9 | 5.14 | 21.16 | 2.25 | 17.32 | 1.29 | |
| 30.08.2024 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | H 11-12 | 11.46 | 8 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | H 11-12 | 31.01 | 11 /13 | 1.30 | 17.22 | 0.50 | 17.23 | 1.27 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | H 11-12 | 22.04 | 12 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2024 | Ungdomsløp nr. 5 | H 11-12 | 27.06 | 5 /8 | 4.01 | 17.22 | 2.34 | 17.23 | 1.27 | |
| 09.06.2024 | Vårløpet | H 11-12 | 29.12 | 8 /10 | 1.40 | 16.32 | 0.57 | 17.49 | 1.34 | |
| 06.06.2024 | STOK Ungdomsløp 4 | H 11-12 | 33.09 | 10 /14 | 0.34 | 16.08 | 0.17 | 17.49 | 1.34 | |
| 02.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak lang | C-åpen 10-16 | 45.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak mellom | H 11-12 | 22.31 | 4 /5 | 1.50 | 18.28 | 1.30 | 17.49 | 1.34 | |
| 31.05.2024 | Trondheim Open, Jubileumsløp, KM sprint. | H 11-12 | 7.32 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | H 11-12 | 1.06.20 | 12 /13 | 18.18 | (29.20) | 8.06 | 18.31 | 1.48 | |
| 23.05.2024 | STOK - Ungdomsløp 2 | H 11-12 | 46.59 | 10 /11 | 5.32 | 19.57 | 2.21 | 18.31 | 1.48 | |
| 15.05.2024 | STOK Ungdomsløp 1 | H 11-12 | 31.08 | 13 /20 | 2.45 | 18.53 | 1.40 | 18.31 | 1.48 | |
| 08.05.2024 | Trondheim Sprintcup - løp 5 | H 11-12 | 11.17 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2024 | Trondheim sprintcup, løp 4 | H 11-12 | 23.38 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett - Individuelle klasser | H 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | H 11-12 | 16.01 | 5 | 0.19 | 10.17 | 0.12 | – | – | – |
| 25.04.2024 | Trondheim Sprintcup, løp 3 | H 11-12 | 14.29 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 2 | H 11-12 | 16.43 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 1 | H 11-12 | 25.40 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 03.03.2024 | NC finale ski-o | N-åpen | 21.37 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2023 | Jaktprøven | DH -12 | 0.01 | 30 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2023 | STOK Ungdomsløp | H 11-12 | 47.48 | 10 /15 | 2.13 | 19.35 | 0.54 | 18.24 | 1.34 | |
| 09.09.2023 | Tour de Trondheim dag 2 | H 11-12 | 38.17 | 3 /5 | 5.23 | 17.32 | 2.28 | 18.24 | 1.34 | |
| 08.09.2023 | Tour de Trondheim dag 1 m/Ungdomsløp 8 | H 11-12 | 22.03 | 12 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2023 | STOK Ungdomsløp 7 | H 11-12 | 21.38 | 18 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2023 | Ungdomsløp 6 | H 11-12 | 44.03 | 7 /13 | 2.43 | 17.06 | 1.03 | 18.36 | 1.40 | |
| 15.06.2023 | STOK Ungdomsløp 5 | H 11-12 | 38.30 | 9 /9 | 4.14 | 20.15 | 2.14 | 18.53 | 1.46 | |
| 14.06.2023 | Klubbmesterskap 2023 | H 11-12 | 35.42 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | H 11-12 | 44.55 | 10 /10 | 9.46 | 20.45 | 4.31 | 18.53 | 1.46 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | H 11-12 | 38.27 | 9 /10 | 4.19 | 18.41 | 2.06 | 18.53 | 1.46 | |
| 08.06.2023 | STOK Ungdomsløp 4 | H 11-12 | 42.48 | 11 /12 | 2.20 | 18.57 | 1.02 | 18.53 | 1.46 | |
| 04.06.2023 | Tradisjonsbæreren - KM langdistanse STOK | C-åpen 17- | 1.00.11 | 1 /1 | 4.41 | (28.55) | 2.15 | 18.53 | 1.46 | |
| 03.06.2023 | Trondheim Open, dag 2 | H 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2023 | Trondheim Open, dag 1 (ungdomsløp) | H 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2023 | STOK Ungdomsløp 2 | H 11-12 | 54.04 | 13 /15 | 2.50 | 23.11 | 1.13 | 17.23 | 1.11 | – |
| 13.05.2023 | KM Sprint | H 11-12 | 18.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2023 | Trondheim sprintcup, løp 5 | H 11-12 | 24.34 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2023 | Vårløpet | H 11-12 | 37.16 | 5 /6 | 3.53 | 17.57 | 1.52 | 17.23 | 1.11 | – |
| 27.04.2023 | Trondheim Sprintcup - løp 4 | H 11-12 | 28.01 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 3 | H 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 2 | H 11-12 | 12.21 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2023 | Trondheim sprintcup, løp 1 | H 11-12 | 22.38 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2022 | STOK Ungdomsløp 8 | H 9-10 | 24.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | Nord-Østerdalsmesterskap - åpent | H 9-10 | 24.55 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2022 | STOK Ungdomsløp 7 | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2022 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | H 9-10 | 20.52 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM Mellom STOK | H 9-10 | 25.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2022 | Ungdomsløp, løp 5 | H 9-10 | 33.05 | – | 1.56 | 17.03 | 1.00 | 16.45 | 1.00 | |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | H 9-10 | 25.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 9-10 | 27.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2022 | Ungdomsløp nr. 4 | H 9-10 | 19.09 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2022 | Klubbmesterskap 2022 | H 9-10 | 38.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2022 | Ungdomsløp 3 | H 9-10 | 33.18 | – | 4.00 | 17.47 | 2.08 | 16.07 | 1.10 | |
| 02.06.2022 | STOK Ungdomsløp 2 Skogskarene | H 9-10 | 4.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2022 | Trondheim Open, dag 3 | H 9-10 | 25.34 | – | 1.45 | 15.59 | 1.06 | 16.43 | 1.07 | |
| 19.05.2022 | Ungdomsløp 1 | H 9-10 | 17.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2022 | Trondheim Sprintcup 5 | H 9-10 | 21.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2022 | Vårløpet 2022 | H 9-10 | 25.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2022 | Trondheim sprintcup - løp 3 | H 9-10 | 35.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2022 | Trondheim Sprintcup 2 | H 9-10 | 27.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2022 | Trondheim Sprintcup 2022 - løp 1 | H 9-10 | 21.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2021 | Ungdomsløp 8 | H 9-10 | 23.30 | – | 2.14 | 26.32 | 2.31 | 20.07 | 1.13 | |
| 03.09.2021 | Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7 | H 9-10 | 12.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2021 | Ungdomsløp 6 | H 9-10 | 43.23 | – | 2.21 | 24.43 | 1.20 | 20.03 | 1.14 | |
| 19.08.2021 | Ungdomsløp 5 | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2021 | Bymarka 2-dagers. Dag 1 | H 9-10 | 41.01 | – | 1.25 | 24.21 | 0.50 | 20.09 | 1.19 | |
| 10.06.2021 | Ungdomsløp 4 Skogskarene | H 9-10 | 43.46 | – | 2.56 | 21.34 | 1.27 | 20.09 | 1.19 | |
| 03.06.2021 | STOK Ungdomsløp 3 | H 9-10 | 23.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2021 | Ungdomsløp 2 STOK | H 9-10 | 34.07 | – | 3.27 | 20.20 | 2.03 | 19.34 | 1.23 | |
| 20.05.2021 | Ungdomsløp 1 | H 9-10 | 19.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2021 | Freidig"stafetten" (individuelt løp) | H 9-10 | 46.20 | – | 3.03 | 25.30 | 1.41 | 19.34 | 1.23 | |
| 29.04.2021 | Trondheim Sprintcup 4 | H 9-10 | 35.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2021 | Treningsløp | DH-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2020 | Jaktprøven | DH -12 | 44.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2020 | STOK ungdomsløp 5 | N-åpen | 36.43 | 8 /8 | 1.51 | 21.57 | 1.06 | 17.53 | 1.08 | |
| 24.06.2020 | Klubbmesterskap 2020 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2020 | Ungdomsløp | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2019 | Ungdomsløp 8 | N-åpen | 30.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2019 | Midt-Norsk Mesterskap Sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2019 | Sandefjord City Race | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2019 | STOK Ungdomsløp 5 | N-åpen | 22.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2019 | Klubbmesterskap 2019 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2019 | Tradisjonsbæreren | N-åpen | 58.26 | 3 /5 | 4.23 | 20.50 | 1.34 | 17.15 | 1.19 | – |
| 29.05.2019 | STOK Ungdomsløp nr 3 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2019 | Vårløpet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2018 | Tour de Trondheim | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2018 | Tour de Trondheim | N-åpen | 42.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2018 | Vårløpet | N-åpen | 26.06 | – | 1.47 | 19.55 | 1.22 | – | – | – |