Løperprofil
Mina Reid
Lillehammer
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
9 løp
Sprintrankingen
7 løp
C-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.33
- Løpskapasitet
- 13.30
- O-evne
- 3.02
- Jevnhet ±
- 7,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.39
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 143 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 29.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1785 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2423 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0704 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0953 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,44 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3766 |
| bomVekt | 29,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,9647 |
| bomStorSigma | 0,8954 |
| antallBom | 36 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0716 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,127 |
| havariVekt | 3,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0027 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5092 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0032 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3595,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4404,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.09
- Løpskapasitet
- 7.53
- O-evne
- 0.16
- Jevnhet ±
- 5,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.46
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 26.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0275 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0187 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0542 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0894 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,46 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,1 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1343 |
| bomVekt | 49,79 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3302 |
| bomStorSigma | 0,7401 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0728 |
| havariVekt | 1,4 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,899 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0,0015 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2922,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3022,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.47
- Løpskapasitet
- 9.59
- O-evne
- 1.48
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 2.23
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 15.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2463 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2505 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0967 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1848 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,99 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9225 |
| bomVekt | 5,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5147 |
| bomStorSigma | 0,9278 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0671 |
| havariVekt | 0,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7887 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0017 |
| fartSesongSin | 0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2356,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2783 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.05
- Løpskapasitet
- 9.30
- O-evne
- 1.35
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 3.51
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 24.10.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2831 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1289 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0944 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2982 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,74 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0418 |
| bomVekt | 2,14 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4203 |
| bomStorSigma | 0,8172 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0008 |
| fartSesongSin | 0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2270,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2650,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 54 | 14.09.2024 Mjøs-o-cup 5, bom 4.13 | 61 | – |
| Bom over fem minutter | 65 | 29.08.2024 Klubbmesterskap (torsdagsløp), Mesnasaga, bom 10.25 | 111 | – |
| Bom over ti minutter | 65 | 29.08.2024 Klubbmesterskap (torsdagsløp), Mesnasaga, bom 10.25 | 265 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2024 | O-MJØSA-NATTCUP #4 | A | 43.50 | 17 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2024 | Torsdagsløp nr. 18 Vingar skole | A-løype | 34.26 | 10 /16 | 1.48 | 7.50 | 0.25 | 8.13 | 0.17 | |
| 14.09.2024 | Mjøs-o-cup 5 | D17-20 | 1.41.58 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 1 | AM-åpen | 1.33.55 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2024 | Klubbmesterskap (torsdagsløp), Mesnasaga | D17- | 1.39.46 | 2 /2 | 26.02 | 18.56 | 4.56 | 16.44 | 3.22 | |
| 24.08.2024 | Myrtrampen / KM lang Innlandet | D17-18 | 1.46.20 | 2 /2 | 29.03 | 18.50 | 5.09 | 16.44 | 3.22 | |
| 22.08.2024 | Torsdagsløp nr. 12, Nordseter | A-kort | 1.20.37.4 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2024 | Torsdagsløp nr. 9, Birkebeineren skistadion | A-lang | 1.09.47.4 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2024 | Mjøs-o-cup 3 | D17-20 | 52.15 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2024 | Torsdagsløp nr. 7, Badedammen | A-lang | 54.55.6 | 12 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Løvspretten | AK-Åpen | 59.56 | 32 /36 | 14.28 | 17.57 | 4.20 | 15.39 | 2.18 | |
| 19.05.2024 | Elgdilten | D 17-18 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | Mjøs-o-cup 2 | D17-20 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | Gjøviksprinten | D17 | 18.10 | 13 /13 | 0.25 | 8.29 | 0.12 | 8.41 | 0.21 | |
| 24.04.2024 | Mjøs-o-cup 1 | D17-20 | 23.26 | 3 /6 | 0.38 | 8.20 | 0.14 | 8.39 | 0.23 | |
| 18.04.2024 | Torsdagsløp nr. 2, Nordre Ål | A-løype | 26.21 | 21 /38 | 0.20 | 8.02 | 0.06 | 8.37 | 0.23 | |
| 11.04.2024 | Torsdagsløp nr. 1, Storhove | A-løype | 17.17.6 | 9 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Nammocup 5 - finale | D15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2023 | Torsdagsløp nr.17, Vingar | A-løype | 49.31 | 7 /11 | 11.46 | 11.01 | 2.37 | 9.00 | 0.30 | |
| 07.09.2023 | Torsdagsløp nr.15, Søre Ål-marka | A-løype | 1.17.50 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2023 | Torsdagsløp nr.14, Sjøsetervegen | A-løype | 1.55.08 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | KM lang Innlandet | D15-16 | 1.42.39 | 4 /4 | 25.42 | 19.27 | 4.52 | 15.22 | 1.49 | |
| 23.08.2023 | Nammocup 4 | D15-16 | 1.17.31 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 10.08.2023 | Torsdagsløp nr.11, Pellestova | A-kort | 1.52.43 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2023 | Torsdagsløp nr.9, Lunkefjell øst | A-løype | 1.39.41 | 11 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2023 | Torsdagsløp nr.8, Røyslimoen | A-løype | 1.00.05 | 12 /28 | 4.00 | 14.20 | 0.57 | 15.38 | 1.48 | |
| 31.05.2023 | Nammocup 3 | D15-16 | 41.06 | 7 /8 | 11.32 | 19.57 | 5.36 | 16.05 | 2.03 | |
| 25.05.2023 | Torsdagsløp nr.7 og Klubbmesterskap LOK | D15-16 | 59.55 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2023 | Nammocup 2 | D15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2023 | Torsdagsløp nr.4, Hovemoen | A/B-løype | 45.18 | 22 /35 | 7.48 | 17.20 | 2.59 | 16.05 | 2.03 | |
| 20.04.2023 | Torsdagsløp Nordre Ål Skole | A-lang | 41.18 | 9 /12 | 4.26 | 9.42 | 1.03 | 9.07 | 0.23 | – |
| 19.04.2023 | Nammocup 1 | D15-16 | 23.22 | 8 /11 | 1.45 | 9.16 | 0.42 | 9.07 | 0.23 | – |
| 13.04.2023 | Torsdagsløp nr.1, Søre Ål Skole | A-løype | 22.15 | 18 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2022 | Torsdagsløp nr.16, Kringsjå | A-lang | 45.21 | 10 /12 | 6.39 | 11.46 | 1.44 | – | – | – |
| 17.09.2022 | Nammocup 5 - finale | D15-16 | 1.18.28 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2022 | Torsdagsløp nr.15, Hovemoen | C-løype | 20.46 | 4 /10 | 0.43 | 12.49 | 0.27 | 14.04 | 1.52 | |
| 01.09.2022 | Torsdagsløp nr.13, Lunkefjell | Mellom - A/B | 1.17.19 | 5 /10 | 13.25 | 18.43 | 3.15 | 16.57 | 2.56 | |
| 24.08.2022 | Nammocup 4 | D15-16 | 42.30 | 6 /7 | 11.21 | 18.15 | 4.52 | 15.53 | 2.26 | – |
| 18.08.2022 | Torsdagsløp nr.11, Myggbukta/ Inngjerdingsmyra | A/B 3,9 km | 1.33.13 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2022 | Nammocup 3 | D15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2022 | Torsdagsløp nr.8 Hafjell/Pellestova | A-kort | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2022 | Torsdagsløp nr.7 Søre Ål | A-løype | 1.21.34 | 19 /20 | 16.02 | 19.48 | 3.53 | – | – | – |
| 26.05.2022 | Torsdagsløp nr.6 og Klubbmesterskap LOK | D15-16 | 1.06.45 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | Nammocup 2 | D15-16 | 1.02.46 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2022 | Torsdagsløp nr.1, Storhove | C-løype | 31.42 | 21 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2021 | Torsdagsløp nr. 17 | Nybegynner | 8.42 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2021 | Snertingdalsløpet 2021 | D 13-14 | 1.23.16 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2021 | Torsdagsløp nr. 14 Røyslimoen | Middels | 1.28.23 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2021 | Nammocup 5 - finale | D13-14 | 1.13.10 | 10 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2021 | Nammocup 4 | C-åpen | 17.07 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | Nammo-cup 3 | C-åpen | 22.24 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2021 | Torsdagsløp nr. 8 Birkebeiner´n skistadion | C-løype | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2021 | Nammocup 1 | C-åpen | 27.06 | 6 /19 | 0.32 | 15.55 | 0.19 | 16.52 | 2.06 | |
| 26.09.2020 | Furugampen 2020 | C-åpen 10-16 | 52.41 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2020 | Nammo-cup 4 | C-Åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2020 | Nammo-cup 2 | C-Åpen | 38.46 | 6 /8 | 8.22 | 21.32 | 4.39 | 18.35 | 2.56 | |
| 24.10.2019 | Borte i natta 2 | N - åpen | 30.23 | 4 /5 | 2.50 | 18.09 | 1.42 | 16.29 | 1.53 | |
| 10.10.2019 | Borte i natta 1 | Åpen C | 40.27 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2019 | Nammo-Cup 6 (Finale) | D 11-12 | 45.24 | 11 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2019 | Nammo-cupen 5 | D 11-12 | 20.37 | 11 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2019 | Nammo-cupen 5 | D 11-12 Jaktstart | 13.57 | 12 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2019 | Nammo-cupen 4 | D 11-12 | 43.50 | 12 /12 | 13.01 | 24.29 | 7.16 | 19.29 | 3.11 | – |
| 16.06.2019 | Fjelldilten | D 11-12 | 1.03.02 | 6 /6 | 12.36 | 24.26 | 4.53 | 19.29 | 3.11 | – |
| 05.06.2019 | Nammo-Cup 3 | D 11-12 | 59.38 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2019 | Nammo-cupen 2 | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2018 | Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale) | N - åpen | 24.24 | – | 1.11 | 19.17 | 0.56 | 18.30 | 2.42 | |
| 29.08.2018 | Nammo-Cup 4 | N-Åpen | 30.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2018 | Asbjørn Bakkens minneløp | N-åpen | 53.02 | – | 15.19 | (27.49) | 8.02 | 18.59 | 3.19 | – |
| 14.05.2018 | Sprintcup finale | N-åpen | 23.04 | 5 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2018 | Klubbmesterskap og torsdagsløp nr. 5 | N-åpen | 33.10 | – | 6.05 | 20.59 | 3.51 | – | – | – |
| 05.05.2018 | Myrsprinten | N-åpen | 13.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2018 | Torsdagsløp nr. 1 | Sprint 1,4km | 31.35 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2017 | Torsdagsløp 7 Badedammen/sentrum | n-åpen | 25.33 | 2 | – | – | – | – | – | – |