Løperprofil
Aurora Wilkens Jernberg
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
14 løp
Sprintrankingen
13 løp
B-rankingen
11 løp
C-rankingen
12 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.49
- Løpskapasitet
- 9.29
- O-evne
- 1.19
- Jevnhet ±
- 10,6 %
- Usikkerhet ±
- 3.05
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 19.09.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1778 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1303 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,106 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2511 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,06 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0895 |
| bomVekt | 9,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4657 |
| bomStorSigma | 0,7752 |
| antallBom | 33 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0487 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,077 |
| havariVekt | 0,16 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3658 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0014 |
| fartSesongSin | −0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2525,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2877 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.55
- Løpskapasitet
- 6.43
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 6,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.24
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i september (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 29.04.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1882 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1721 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0641 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1838 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,36 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1385 |
| bomVekt | 23,83 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1368 |
| bomStorSigma | 0,6304 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0608 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0906 |
| havariVekt | 0,4 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8845 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0008 |
| fartSesongSin | 0,0056 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2490,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2566,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.25
- Løpskapasitet
- 8.18
- O-evne
- 2.06
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 4.08
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 25.08.2018)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4329 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4958 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,092 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3344 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,71 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0332 |
| bomVekt | 4,85 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5557 |
| bomStorSigma | 0,8469 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0833 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1998 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0,0022 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1954,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2450 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.37
- Løpskapasitet
- 7.47
- O-evne
- 1.50
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 5.05
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 04.06.2016)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4956 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,565 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0949 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4242 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9626 |
| bomVekt | 2,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5335 |
| bomStorSigma | 0,878 |
| antallBom | 22 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,048 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0684 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1835,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2269,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 93 | 19.09.2020 Norgescup junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse), bom 2.28 | 99 | – |
| Bom over fem minutter | 251 | 03.08.2019 Hovedløpet lang, bom 8.59 | 251 | – |
| Bom over ti minutter | 309 | 14.04.2019 Smaaleneneløpet, bom 11.49 | 449 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2022 | NM sprint jr - NC sprint sr | D 17-18 | 20.00 | 43 /57 | 2.13 | 8.32 | 0.57 | 7.26 | 0.14 | |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | D17 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | D17 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.03.2022 | Oslo City Cup nr. 1 - 2022 | D17- | 16.00 | 23 /58 | 0.02 | 6.57 | 0.01 | 7.14 | 0.12 | |
| 25.09.2021 | Norgescup Sprint - OslO-trippelen med KM sprint AOOK for senior og junior | D17-18 | 18.40 | 38 /44 | 3.44 | 8.50 | 1.46 | 7.22 | 0.13 | |
| 04.09.2021 | NM knockoutsprint | D 17-18 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2021 | NM sprint | D 17-18 | 18.32 | 31 /54 | 1.07 | 7.52 | 0.28 | 7.22 | 0.13 | |
| 21.08.2021 | Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | D 17-18 | 16.30 | 3 /11 | 0.13 | 6.43 | 0.05 | 7.05 | 0.08 | |
| 08.11.2020 | Sprint X3m løp 3 - Park Sprint | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2020 | Sprint X3m løp 1 - Downhill Sprint | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2020 | Norgescup junior (mellomdistanse) + O-Idol (langdistanse) | D16 | 56.01 | 16 /31 | 8.08 | 11.58 | 1.44 | 11.25 | 1.13 | |
| 15.08.2020 | NM Ultralang | D15-16 | 1.18.27 | 4 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2020 | Hovedløpet sprint | D16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2020 | Hovedløpet langdistanse | D16 | 57.38 | 16 /54 | 5.46 | 11.06 | 1.07 | 11.22 | 1.11 | |
| 02.07.2020 | BysOmmer - finale | D 15-16 | 28.08 | 8 /50 | 1.13 | 9.54 | 0.26 | 11.36 | 1.11 | |
| 01.07.2020 | BysOmmer løp 4 | D 15-16 | 16.30 | 2 /51 | 0.29 | 6.49 | 0.12 | 7.35 | 0.08 | |
| 30.06.2020 | BysOmmer løp 3 | D 15-16 | 35.22 | 14 /48 | 3.06 | 11.06 | 0.58 | 12.09 | 1.24 | |
| 29.06.2020 | BysOmmer - løp 2 | D 15-16 | 35.13 | 6 /48 | 2.24 | 9.45 | 0.40 | 12.09 | 1.24 | |
| 28.06.2020 | BysOmmer løp 1 | D 15-16 | 19.55 | 26 /49 | 2.16 | 8.18 | 0.57 | 7.46 | 0.09 | |
| 13.06.2020 | KM Sprint - med Trimtex-cup | D 15-16 | 15.59 | 7 /31 | 0.12 | 7.39 | 0.06 | 7.46 | 0.09 | |
| 15.09.2019 | Folloløpet med Trimtex Cup | D 15-16 | 42.44 | 20 /26 | 4.20 | 14.32 | 1.28 | 14.06 | 1.46 | |
| 18.08.2019 | Hemingløpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2019 | Hovedløpet sprint | D15 | 14.32 | 8 /53 | 1.15 | 7.24 | 0.38 | 7.51 | 0.07 | |
| 03.08.2019 | Hovedløpet lang | D15 | 1.06.24 | 38 /47 | 12.27 | 16.29 | 3.05 | 13.51 | 1.49 | |
| 02.06.2019 | Huldersprinten m/Trimtex-cup | D 15-16 | 56.38 | 14 /21 | 0.41 | 9.07 | 0.07 | 8.18 | 0.06 | |
| 14.05.2019 | Ivar-O-løpet / KM sprint | D 15-16 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2019 | Knut Valstads minneløp | D1516 | 1.03.30 | 20 /28 | 3.15 | 13.28 | 0.41 | 13.11 | 1.34 | |
| 07.05.2019 | Oslo City Cup finale | D13 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2019 | Romeriksløpet 2019 | D 15-16 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2019 | Vårløpet | D 15-16 | 50.32 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr. 4 | D 13-16 | 20.17 | 12 /62 | 0.32 | 7.32 | 0.12 | 7.50 | 0.10 | |
| 23.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp 3 | D 13-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2019 | Smaaleneneløpet | D15-16 | 1.17.13 | 15 /26 | 14.43 | 13.32 | 2.35 | 13.03 | 2.00 | |
| 16.09.2018 | Hemingsprinten m/finale Trimtex-cup | D 13-14 | 15.11 | 14 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2018 | Folloløpet med KM lang og Trimtex Cup | D 13-14 | 36.32 | 5 /24 | 2.31 | 12.07 | 0.50 | 13.00 | 1.38 | |
| 19.08.2018 | Romeriksløpet | D 13-14 | 37.38 | 4 /26 | 2.32 | 12.06 | 0.49 | 13.00 | 1.38 | |
| 05.08.2018 | Hovedløpet sprint | D14 | 12.40 | 2 /53 | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2018 | Hovedløpet lang | D14 | 40.30 | 6 /49 | 6.42 | 11.54 | 1.58 | 13.00 | 1.38 | |
| 03.06.2018 | Knut Valstads minneløp | D1314 | 43.05 | 2 /27 | 3.26 | 11.52 | 0.57 | 13.34 | 1.45 | |
| 26.05.2018 | Unionsmatchen, Indivduelt | D13-14 | 32.12 | 16 /49 | 5.35 | 13.05 | 2.16 | 14.13 | 1.55 | |
| 19.05.2018 | Pinseløpets ungdomsstafett, resultater rapportering og fakturering | D 13-16_1_2 | 24.22 | 16 /46 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2018 | IvarOløpet KM sprint | D 13-14 | 13.44 | 3 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2018 | OK Øst mellomdistanse, uttakningsløp til Unionsmatchen | D 13-14 | 25.53 | 1 /20 | 2.42 | 11.56 | 1.15 | 14.13 | 1.55 | |
| 12.05.2018 | Nydalten | D 13-14 | 39.11 | 9 /31 | 4.16 | 13.56 | 1.31 | 14.13 | 1.55 | |
| 08.05.2018 | Oslo City Cup, Finale | D13-16 | 1.05.21 | 47 /61 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2018 | Høydepunktet m/Trimtex-Cup | D 13-14 | 44.10 | 11 /31 | 5.07 | 15.23 | 1.47 | 14.13 | 1.55 | |
| 01.05.2018 | Kvist-Kvaset | Løype: 302 | 21.40 | 6 | 0.15 | 11.01 | 0.08 | 12.09 | 0.46 | |
| 24.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 4 | D 13-16 | 24.14 | 30 /83 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 2 | D13 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2017 | Klubbesterskap Nydalens SK | D13-14 | 42.11 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2017 | Løvspretten 2017 | D 13-14 | 53.12 | 20 /27 | 11.03 | 17.32 | 3.39 | 16.40 | 2.37 | |
| 21.05.2017 | Knut Valstads minneløp | D1314 | 47.41 | 16 /30 | 4.38 | 16.29 | 1.36 | 16.53 | 2.26 | – |
| 14.05.2017 | Nydalten | D 13-14 | 1.01.46 | 18 /27 | 13.33 | 18.07 | 3.58 | 16.53 | 2.26 | – |
| 09.05.2017 | Høydepunktet med KM Sprint, Trimtex-Cup | D 13-14 | 15.43 | 6 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2017 | Oslo City Cup, løp nr. 5 | D13 | 1.15.43 | 39 /57 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2017 | Oslo City Cup løp nr 4 | D13-16 | 26.03 | 18 /57 | 1.07 | 8.03 | 0.21 | 8.25 | 0.11 | |
| 28.03.2017 | Oslo City Cup, løp nr. 1 | D 13-16 | 19.38 | 16 /55 | 1.02 | 8.18 | 0.26 | 8.38 | 0.13 | – |
| 30.08.2016 | Nydalens Skilklub Klubbmesterskap | D11-12 | 27.36 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2016 | Nydalten med Testløp Junior VM - mellom | D 11-12 | 38.23 | 8 /13 | 9.58 | 15.16 | 3.58 | 11.53 | 1.08 | |
| 22.05.2016 | Knut Valstads minneløp | D1112 | 28.31 | 3 /19 | 0.59 | 11.44 | 0.24 | 11.45 | 0.51 | |
| 08.05.2016 | Asker-løpet Trimtex-cup | D 11-12 | 24.36 | 2 /19 | 1.36 | 10.41 | 0.42 | 11.45 | 0.51 | |
| 05.05.2016 | Kvistkvaset | Løype: 2,5 C | 20.14 | 19 | 0.32 | 12.57 | 0.20 | 14.00 | 0.43 | |
| 03.05.2016 | Oslo City Cup - finale | D 11-12 | 29.13 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2016 | Folloløpet med KM sprint og Trimtex Cup | D 11-12 | 17.34 | 2 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2016 | Oslo City Cup 2016, løp 4 | D11 | 22.50 | 1 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2016 | Oslo City Cup 2016 Løp 3 | D11-12 | 25.41 | 1 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2016 | Oslo City Cup 2016, Løp nr.1 | D 11-12 | 34.39 | 2 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 30.10.2015 | Harry Lagerts Nattcup 15 Finale | Rekrutt | 43.16 | 23 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2015 | Råtassløp nummer 2 2015 | D-V | 26.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2015 | KM lang AOOK | D 11-12 | 37.14 | 2 /17 | 3.14 | 13.30 | 1.10 | 13.09 | 1.03 | |
| 18.08.2015 | Klubbmesterskap 2015 NSK Orientering | D11-12 | 34.28 | 2 /9 | 1.55 | 12.43 | 0.42 | 13.09 | 1.03 | |
| 10.07.2015 | JWOC Tour - Sørlandsgaloppen 2015 | D 11-12 | 25.42 | 5 /197 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2015 | JWOC Tour - Sørlandsgaloppen 2015 | D 11-12 | 31.12 | 8 /46 | 2.51 | 12.16 | 1.07 | 13.28 | 1.15 | |
| 10.07.2015 | JWOC Tour - Sørlandsgaloppen 2015 | D 11-12 | 19.42 | 9 /197 | 0.12 | 11.34 | 0.07 | 13.28 | 1.15 | |
| 10.07.2015 | JWOC Tour - Sørlandsgaloppen 2015 | D 11-12 | 21.16 | 11 /197 | 0.21 | 13.19 | 0.13 | 13.28 | 1.15 | |
| 10.07.2015 | JWOC Tour - Sørlandsgaloppen 2015 | D 11-12 | 37.40 | 26 /197 | 10.42 | 16.50 | 4.47 | 13.28 | 1.15 | |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | D 11-12 | 29.58 | 13 /145 | 1.54 | 11.59 | 0.46 | 13.45 | 1.18 | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | D 11-12 | 37.10 | 21 /145 | 6.42 | 14.48 | 2.40 | 13.45 | 1.18 | – |
| 28.06.2015 | Norsk O-Festival | D 11-12 | 14.34 | 31 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2015 | Råtassløp nr 1 | DC | 29.50 | – | 2.44 | 11.59 | 1.06 | 13.45 | 1.18 | – |
| 05.05.2015 | Oslo City Cup Finale | D Rekrutt | 11.53 | 1 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2015 | Knut Valstads Minneløp | D1112 | 44.29 | 15 /25 | 5.24 | 17.34 | 2.08 | – | – | – |
| 28.04.2015 | Oslo City Cup, Løp nr. 4 | D 11-12 | 1.04.19 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2015 | Oslo City Cup løp 3 | D11-12 | 24.38 | 2 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2015 | Oslo City Cup, Løp 2 | DR | 11.15 | 1 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2015 | Oslo City Cup, Løp nr 1 | D Rekrutt | 29.12 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2014 | Blodslitet | D -10 | 43.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2014 | Råtassløp | D-V | 33.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2014 | Råtassløp nr 1 | DN | 43.27 | 15 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2014 | Oslo City Cup, Finale | D Rekrutt | 13.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2014 | Kvistkvaset | HD 10-12 | 18.39 | – | 0.52 | 12.55 | 0.36 | 13.48 | 0.47 | |
| 29.04.2014 | Oslo City Cup, løp 4 | DR | 14.08 | – | 1.44 | 8.26 | 1.02 | – | – | – |
| 22.04.2014 | Oslo City Cup, løp 3 | D Rekrutt | 15.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2014 | Oslo City Cup,lag 2 | DRekrutt | 7.56 | 3 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2014 | Oslo City Cup, løp 1 | D rekrutt | 13.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2013 | Råtass og Rekruttløp Storøyodden | D 8-12N Raa | 19.40 | – | 0.58 | 13.43 | 0.40 | 14.20 | 0.52 | |
| 04.06.2013 | Nydalens SK Klubbmesterskap | D-12N | 22.43 | – | 2.17 | 17.26 | 1.45 | 16.07 | 1.00 | – |
| 27.08.2012 | Råtassløp 3 og Rekruttløp Hosle | D 8-12N | 31.29 | – | 4.37 | 21.09 | 3.06 | – | – | – |