Løperprofil
Brage Reinås
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Sprintrankingen
5 løp
B-rankingen
16 løp
C-rankingen
31 løp
N-rankingen
29 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.51
- Løpskapasitet
- 8.11
- O-evne
- 1.39
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.29
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 104 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 24.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,323 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0707 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0837 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1402 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,13 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1281 |
| bomVekt | 5,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6439 |
| bomStorSigma | 0,7921 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0466 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0754 |
| havariVekt | 0,46 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0018 |
| fartSesongSin | −0,0039 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2179,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2620,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 5.10
- Løpskapasitet
- 5.00
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 11,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.29
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 27.08.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4861 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3451 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,11 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2526 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8484 |
| bomVekt | 4,85 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1784 |
| bomStorSigma | 0,6792 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0848 |
| havariVekt | 0,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4061 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0041 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1856,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1917,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.25
- Løpskapasitet
- 9.55
- O-evne
- 2.29
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.13
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 104 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 29.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2552 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2339 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0928 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,094 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,76 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0773 |
| bomVekt | 49,54 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6426 |
| bomStorSigma | 0,8915 |
| antallBom | 42 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0741 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0734 |
| havariVekt | 2,57 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1444 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0012 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2334,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2920,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.58
- Løpskapasitet
- 9.36
- O-evne
- 1.22
- Jevnhet ±
- 14,3 %
- Usikkerhet ±
- 2.01
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i april (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 32 (sist 17.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2907 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2879 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1425 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1693 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,02 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8245 |
| bomVekt | 32,32 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4075 |
| bomStorSigma | 0,857 |
| antallBom | 52 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0474 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0666 |
| havariVekt | 1,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7924 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | −0,0084 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2266,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2587,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.54
- Løpskapasitet
- 6.46
- O-evne
- 1.08
- Jevnhet ±
- 12,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.38
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 30 (sist 25.05.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6255 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6477 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1219 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1879 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,64 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9341 |
| bomVekt | 9,59 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2398 |
| bomStorSigma | 0,7504 |
| antallBom | 49 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0321 |
| havariVekt | 0,19 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,598 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1616,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1886,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 43 | 03.08.2024 Hovedløpet lang, bom 3.50 | 107 | – |
| Bom over fem minutter | 107 | 14.04.2024 Halden O-Meeting Lang, bom 29.53 | 275 | – |
| Bom over ti minutter | 107 | 14.04.2024 Halden O-Meeting Lang, bom 29.53 | 552 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2024 | U-cup 8 | H1314 | 13.52 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2024 | U-cup 7 | H 13-14 | 31.30 | 1 /6 | 0.25 | 10.40 | 0.08 | 13.44 | 2.37 | |
| 29.08.2024 | O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen | B3 | 31.30 | 3 | 0.03 | 10.23 | 0.01 | 13.44 | 2.37 | |
| 15.08.2024 | U-Cup 6 | H 13-14 | 17.05 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | H 14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | H 14 | 59.43 | 25 /46 | 9.06 | 13.59 | 2.08 | 13.44 | 2.37 | |
| 13.06.2024 | U-Cup 5 | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | Vårløpet | H 13-14 | 22.26 | 4 /8 | 2.42 | 11.15 | 1.21 | 14.12 | 2.58 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | H 13-14 | 11.15 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2024 | U-cup 3 | H 13-14 | 14.07 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2024 | U-cup 2 | H 13-14 | 13.04 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 13-14 | 1.22.48 | 62 /71 | 34.04 | 19.58 | 8.13 | 14.52 | 3.09 | |
| 04.04.2024 | U-cup 1 | H 13-14 | 18.22 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 4 gemensamma kontroller | 32.20 | 30 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 32.20 | 45 /60 | 8.18 | 16.01 | 4.07 | 13.16 | 1.53 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | H14 | 39.48 | 19 /31 | 4.28 | 13.45 | 1.33 | 14.43 | 2.30 | |
| 19.08.2023 | KM mellom | B-åpen 10-16 | 55.06 | 1 /1 | 10.08 | 16.04 | 2.57 | 15.04 | 2.40 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H13 | 54.36 | 122 /156 | 10.06 | 16.31 | 3.03 | 14.59 | 2.26 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H13 | 38.30 | 67 /156 | 2.09 | 12.10 | 0.41 | 14.59 | 2.26 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H13 | 49.27 | 97 /156 | 4.17 | 14.42 | 1.16 | 14.59 | 2.26 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H13 | 57.37 | 128 /156 | 10.59 | 16.21 | 3.07 | 14.59 | 2.26 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H13 | 43.48 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | H 13-14 | 30.13 | 12 /17 | 3.08 | 13.17 | 1.23 | 14.42 | 2.12 | |
| 01.05.2023 | Vårløpet | H 13-14 | 38.47 | 7 /8 | 4.07 | 16.27 | 1.45 | 15.31 | 2.28 | |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 30.52 | 35 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 8 | 30.52 | 33 /44 | 7.14 | 14.13 | 3.20 | 12.24 | 1.27 | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | H12 | 27.26 | 10 /20 | 3.06 | 12.32 | 1.25 | 11.57 | 1.12 | |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | B3 | 11.39 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2022 | KM langdistanse NTOK | H 11-12 | 20.42 | 1 /4 | 0.15 | 10.15 | 0.07 | 11.57 | 1.12 | |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | C2 | 33.25 | 2 | 2.11 | 12.53 | 0.51 | 11.57 | 1.12 | |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | C2 | 19.42 | 17 | 0.20 | 16.11 | 0.16 | 11.38 | 1.21 | |
| 14.08.2022 | KM Sprint | H 11-12 | 9.44 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | C2 | 19.25 | 2 | 1.43 | 10.47 | 0.57 | 11.25 | 1.20 | |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | C2 | 39.25 | 41 | 2.34 | (18.14) | 1.11 | 11.25 | 1.20 | |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | N1 | 24.04 | 1 | 0.57 | 8.27 | 0.20 | 8.52 | 0.55 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | C2 | 39.25 | 41 | 2.34 | (18.28) | 1.12 | 11.14 | 1.24 | |
| 21.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 1 | H 11-12 | 16.59 | 2 /6 | 0.50 | 9.48 | 0.29 | 11.14 | 1.24 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | B3 | 43.36 | 22 | 8.08 | 15.18 | 2.51 | 15.23 | 2.13 | |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | H 11-12 | 38.43 | 3 /9 | 10.36 | 13.40 | 3.44 | 11.14 | 1.24 | |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | B3 | 44.07 | 11 | 0.59 | 13.10 | 0.18 | 15.23 | 2.13 | |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | B3 | 1.43.50 | 22 | 10.16 | 27.09 | 2.41 | 20.52 | 2.33 | – |
| 08.09.2021 | O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | C2 | 9.09 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | C2 | 24.08 | 4 | 4.20 | 12.40 | 2.17 | 11.12 | 1.19 | |
| 29.08.2021 | KM mellom / Namsos OK 30års jubileum | H 11-12 | 14.59 | 3 /4 | 0.06 | 11.45 | 0.05 | 11.08 | 1.16 | |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | C2 | 38.48 | 2 | 9.54 | 15.21 | 3.55 | 11.08 | 1.16 | |
| 21.08.2021 | KM sprint | H 11-12 | 12.48 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | H 11-12 | 20.24 | 8 /15 | 0.10 | 10.10 | 0.05 | 11.08 | 1.16 | |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | C2 | 32.46 | 9 | 9.45 | 12.35 | 3.45 | 10.17 | 1.12 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | C2 | 16.43 | 3 | 1.17 | 9.16 | 0.43 | 10.17 | 1.12 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | Løype: C2 | 16.43 | 1 | 1.33 | 7.52 | 0.44 | 10.28 | 0.52 | – |
| 27.05.2021 | TA-sprint finale 2021 | H 11-12 | 10.29 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | C2 | 25.19 | 4 | 2.03 | 9.46 | 0.47 | 10.40 | 1.05 | |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | H 11-12 | 17.21 | 2 /10 | 0.54 | 8.55 | 0.28 | 10.40 | 1.05 | |
| 28.04.2021 | O-sjuer 3, Storåsen | C2 | 33.03 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2021 | T-A-sprint 3 | H 11-12 | 11.19 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2021 | O-sjuer 2, Børsåsen | C2 | 27.42 | 3 | 5.15 | 12.47 | 2.25 | 12.00 | 1.15 | |
| 14.04.2021 | O-sjuer 1, Staupshaugen | C2 | 10.54 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2021 | TA-sprint 1 | H 11-12 | 12.01 | 5 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | C2 | 27.04 | 21 | 0.56 | 12.48 | 0.26 | 12.16 | 1.10 | |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | C2 | 24.08 | 4 | 4.20 | 12.43 | 2.17 | 12.24 | 1.14 | |
| 27.08.2020 | TA-sprint 4 | Åpen 1,5 | 14.00 | 1 /17 | 0.04 | 7.26 | 0.02 | 8.15 | 0.06 | |
| 22.08.2020 | Markaløpet | H 9-10 | 17.07 | – | 1.00 | 8.14 | 0.29 | 9.49 | 0.59 | |
| 04.07.2020 | Sommerløpet | H 9-10 | 19.18 | – | 0.50 | 9.32 | 0.25 | 10.23 | 1.03 | |
| 18.06.2020 | TA-sprint 1 | Å1,5 | 12.45 | – | 1.31 | 7.09 | 0.51 | 7.56 | 0.08 | |
| 13.06.2020 | KM mellomdistanse NTOK | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2019 | O-Sjuer 10 | B3 | 22.24 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | C2 | 27.11 | 2 | 2.28 | 11.28 | 1.02 | 12.46 | 1.08 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | C2 | 20.46 | 3 | 1.49 | 10.46 | 0.57 | 13.19 | 1.16 | |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | C2 | 32.17 | 11 | 3.55 | 16.57 | 2.03 | 13.19 | 1.16 | |
| 19.06.2019 | O-Sjuer 6 | C2 | 21.53 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | N-åpen | 11.40 | – | 2.14 | 9.09 | 1.45 | 10.23 | 1.07 | |
| 29.05.2019 | O-Sjuer 4 | N1 | 47.00 | – | 4.34 | 14.20 | 1.24 | 11.06 | 1.07 | |
| 25.05.2019 | Byastafetten, individuelle klasser | H9-10 | 30.21 | 1 /6 | 1.19 | 10.42 | 0.28 | 11.06 | 1.07 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | C2 | 20.09 | 5 | 1.01 | 11.00 | 0.33 | 14.05 | 1.24 | |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | C2 | 24.32 | 8 | 3.24 | 14.34 | 2.01 | 14.05 | 1.24 | |
| 12.05.2019 | Trondheim Open | N-åpen | 18.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2019 | TA-Sprint 5, finale | Å1,5 | 12.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2019 | Vårløpet | H 9-10 | 20.22 | – | 0.10 | 10.52 | 0.05 | 11.06 | 1.07 | |
| 01.05.2019 | Blåveisløpet | C2 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2019 | TA-Sprint 3 | Åpen 1,5 | 14.05 | – | 0.31 | 7.55 | 0.17 | 9.48 | 0.07 | – |
| 24.04.2019 | BK 1 | C 2 | 21.42 | 22 | 3.02 | 15.10 | 2.07 | 15.12 | 1.25 | |
| 11.04.2019 | TA-Sprint 2 | Åpen 1,5 | 14.34 | 3 /21 | 0.25 | 9.27 | 0.16 | 9.48 | 0.07 | – |
| 10.04.2019 | O-Sjuer 1 | N1 | 5.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2019 | T-A-sprint 1 | Åpen 1,5 | 23.57 | 17 /30 | 2.16 | 13.05 | 1.14 | 9.48 | 0.07 | – |
| 29.08.2018 | O-sjuer nr. 9 | B3/C5 | 30.21 | 23 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2018 | Bygdakamp 5 | N1 | 18.45 | – | 1.22 | 8.53 | 0.39 | 10.22 | 1.13 | |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | C2 | 20.57 | 7 | 1.01 | 13.56 | 0.41 | 15.26 | 1.25 | |
| 21.07.2018 | Svabergsprinten | Gutter åpen | 44.23 | 4 /10 | 4.59 | 14.56 | 1.41 | – | – | – |
| 10.06.2018 | Verdal OK 2-dagers | N-åpen | 16.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2018 | Verdal OK 2-dagers | N-åpen | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2018 | O-sjuer nr 5 | N1 | 35.21 | – | 6.53 | 12.40 | 2.28 | 10.54 | 1.18 | |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | N1 | 23.08 | – | 4.37 | 10.17 | 2.03 | 10.54 | 1.18 | |
| 12.05.2018 | KM Sprint NTOK og STOK | N-åpen | 11.21 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2018 | Vårløpet | N-åpen | 13.51 | – | 0.55 | 10.35 | 0.42 | 10.54 | 1.18 | |
| 02.05.2018 | O-sjuer nr 3 | C2 | 19.59 | 9 | 2.36 | 15.22 | 2.00 | 16.05 | 1.33 | |
| 29.04.2018 | Blåveisløpet | N-åpen | 24.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | N1/C2 | 10.33 | – | 0.34 | 9.25 | 0.30 | 11.02 | 1.14 | |
| 11.04.2018 | O-sjuer 1, Hegle | N1/C2 | 10.50 | – | 1.53 | 8.29 | 1.29 | 11.02 | 1.14 | |
| 13.09.2017 | O-sjuer 10 | N1/C2 | 28.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2017 | O-sjuer 4 | N1/C2 | 10.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | C2 | 38.48 | 2 | 9.54 | 17.07 | 4.22 | 15.11 | 1.38 | |
| 03.09.2016 | Bygdakamp 6 med premieutdeling | N1 | 46.52 | – | 18.57 | 23.00 | 9.18 | 16.14 | 1.25 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | N1 | 34.47 | – | 0.48 | 14.55 | 0.21 | 16.22 | 1.05 | |
| 17.08.2016 | O-sjuer nr. 8 | N1 | 39.36 | – | 0.44 | 20.34 | 0.23 | 16.22 | 1.05 | |
| 22.06.2016 | O-sjuer nr. 7 | B3 | 52.39 | 21 | 7.25 | 19.31 | 2.45 | – | – | – |
| 08.06.2016 | O-sjuer nr. 6 | N1 | 47.42 | – | 8.36 | 18.27 | 3.20 | 16.03 | 1.12 | |
| 25.05.2016 | O-sjuer nr. 5 | C2 | 48.04 | 17 | 2.31 | 21.06 | 1.06 | 15.44 | 1.10 | |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | N1 | 33.47 | – | 1.07 | 20.22 | 0.40 | 16.11 | 1.04 | |
| 11.05.2016 | O-sjuer nr. 4 | N1/C2 | 26.01 | – | 2.46 | 22.03 | 2.21 | 16.11 | 1.04 | |
| 27.04.2016 | O-sjuer nr. 3 | C5 | 47.48 | 4 | 3.35 | 13.53 | 1.02 | 15.50 | 1.19 | – |
| 20.04.2016 | O-sjuer nr. 2 | N1/C2 | 16.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2016 | O-sjuer nr. 1 | N1/C2 | 23.38 | 43 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2015 | Bygdakamp 5, Skøynar | C2 | 34.19 | 16 | 6.38 | 19.03 | 3.41 | – | – | – |
| 19.08.2015 | O-sjuer nr 9 og BK 4 | N1 | 37.16 | – | 4.47 | 20.03 | 2.34 | 16.32 | 1.11 | |
| 12.08.2015 | O-sjuer nr 8 | N1 | 37.58 | – | 4.35 | 18.46 | 2.16 | 16.32 | 1.11 | |
| 23.06.2015 | O-sjuer nr. gjeldsåsmyra | N1 | 45.01 | – | 3.19 | 19.10 | 1.25 | 14.54 | 0.55 | |
| 10.06.2015 | O-sjuer nr 6 | N1 | 32.46 | – | 2.05 | 15.13 | 0.58 | 14.54 | 0.55 | |
| 13.05.2015 | O-sjuer nr 5 | N1 | 25.42 | – | 2.39 | 16.51 | 1.44 | 14.49 | 0.52 | |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | N1 | 16.45 | – | 1.04 | 14.03 | 0.54 | 14.49 | 0.52 | |
| 29.04.2015 | O-sjuer nr 3 | N1 | 18.03 | – | 0.38 | 15.52 | 0.33 | 15.16 | 0.50 | |
| 15.04.2015 | O-sjuer nr 1 | B3/C5 | 30.50 | 29 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2014 | Bygdakamp nr.5 | C2 | 9.09 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2014 | O-sjuer 4, Stubbmodalen | N1 | 29.23 | – | 1.57 | 15.36 | 1.02 | 15.21 | 0.53 | |
| 07.05.2014 | O-sjuer 3, Børsåsen | N1 | 22.09 | – | 1.19 | 16.27 | 0.59 | 15.21 | 0.53 | |
| 14.08.2013 | O-sjuern 8 | N1 | 37.20 | – | 2.24 | 17.42 | 1.08 | 15.32 | 0.56 | – |
| 12.06.2013 | O-sjuern 7 | N1 | 49.18 | – | 1.07 | 16.52 | 0.23 | – | – | – |
| 22.05.2013 | O-sjuern 6 | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2011 | O-sjuer nr 6 | N1 | 2.00.00 | 7 /15 | – | – | – | – | – | – |