Løperprofil
Bjørn Åge Reinås
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
57 løp
Sprintrankingen
10 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.01
- Løpskapasitet
- 11.30
- O-evne
- 2.31
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.27
- Sikkerhet
- 16
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 110 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 57 (sist 09.06.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0163 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0038 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0857 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0987 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,52 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,77 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5248 |
| bomVekt | 89,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6987 |
| bomStorSigma | 0,8681 |
| antallBom | 188 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0557 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0815 |
| havariVekt | 3,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0018 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1924 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0024 |
| fartSesongSin | 0,0043 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3060,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3730,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.09
- Løpskapasitet
- 7.54
- O-evne
- 0.15
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.30
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 14.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0248 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0591 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0558 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1695 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1906 |
| bomVekt | 19,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1958 |
| bomStorSigma | 0,7197 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,29 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2931,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3021,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.44
- Løpskapasitet
- 13.25
- O-evne
- 2.20
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 4.23
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 05.05.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0469 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0559 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,246 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,35 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9645 |
| bomVekt | 1,63 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7098 |
| bomStorSigma | 0,8628 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0834 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3156,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3703,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.28
- Løpskapasitet
- 12.33
- O-evne
- 1.55
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 8.04
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 27.04.2016)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0165 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,214 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,4433 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,11 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9994 |
| bomVekt | 0,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5413 |
| bomStorSigma | 0,8711 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0684 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2963,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3414,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.39
- Løpskapasitet
- 12.09
- O-evne
- 1.30
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 10.11
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 12.06.2013)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0374 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3292 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0989 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,5576 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,1 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9947 |
| bomVekt | 0,07 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4047 |
| bomStorSigma | 0,8192 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2903,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3261,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 5 | 09.06.2024 Vårløpet, bom 8.42 | 64 | – |
| Bom over fem minutter | 5 | 09.06.2024 Vårløpet, bom 8.42 | 245 | – |
| Bom over ti minutter | 89 | 11.06.2023 Oppdal 2-dagers. Dag 2, bom 11.57 | 435 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.06.2024 | Vårløpet | AK-åpen | 37.11 | 3 /7 | 12.23 | 16.33 | 5.31 | 13.57 | 2.46 | |
| 06.10.2023 | KM Natt NTOK | H 35- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 7 gemensamma kontroller | 36.36 | 33 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 36.36 | 61 /69 | 10.33 | 15.07 | 4.21 | 14.02 | 2.47 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | H45 | 49.07 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2023 | KM mellom | H 40- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H45 | 1.24.23 | 153 /177 | 22.36 | 15.06 | 4.03 | 14.05 | 2.44 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H45 | 55.42 | 121 /177 | 8.17 | 12.15 | 1.49 | 14.05 | 2.44 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H45 | 1.10.12 | 138 /177 | 13.16 | 13.30 | 2.33 | 14.05 | 2.44 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H45 | 1.39.41 | 143 /177 | 10.23 | 13.19 | 1.23 | 14.05 | 2.44 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H45 | 1.21.34 | 136 /177 | 14.27 | 12.54 | 2.17 | 14.05 | 2.44 | |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | AK-åpen | 1.10.16 | 34 /36 | 26.06 | 18.48 | 6.59 | 14.10 | 2.23 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | AK-åpen | 1.08.15 | 19 /27 | 18.08 | 19.47 | 5.15 | 14.10 | 2.23 | |
| 04.06.2023 | KM langdistanse NTOK | H 45- | 1.15.30 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2023 | Vårløpet | H 40- | 1.12.53 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 5 gemensamma kontroller | 46.44 | 37 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 46.44 | 57 /63 | 15.04 | (19.19) | 6.14 | 13.23 | 1.58 | |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | H45 | 46.52 | 14 /17 | 4.50 | 12.58 | 1.20 | 13.23 | 1.58 | |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | A4 | 28.37 | 8 | 5.05 | 9.45 | 1.44 | 8.21 | 0.20 | |
| 11.09.2022 | KM langdistanse NTOK | H 45- | 54.54 | 2 /3 | 3.17 | 11.01 | 0.40 | 13.23 | 1.58 | |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | A4 | 53.05 | 5 | 2.56 | 11.34 | 0.38 | 13.23 | 1.58 | |
| 14.08.2022 | KM Sprint | H 40- | 16.44 | 6 /10 | 1.22 | 8.11 | 0.40 | 8.17 | 0.16 | |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | H 40- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | H 40- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | A4 | 55.44 | 7 | 5.51 | 11.59 | 1.16 | 13.16 | 1.57 | |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | H 40- | 1.24.37 | 9 /9 | 6.57 | (19.16) | 1.35 | 13.16 | 1.57 | |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | A4 | 47.46 | 3 | 2.04 | 10.56 | 0.28 | 13.16 | 1.57 | |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | A4 | 55.52 | 3 | 3.09 | 11.24 | 0.39 | 13.13 | 2.02 | |
| 27.03.2022 | Nordsjøløpene dag 2 | AL-Åpen | 1.12.45 | 5 /7 | 9.31 | 13.13 | 1.44 | 13.23 | 2.10 | |
| 22.09.2021 | Treningsløp natt | A4 | 42.57 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | A6 | 22.13 | 15 | 1.02 | 8.57 | 0.25 | 8.50 | 0.16 | |
| 05.09.2021 | O-karusell 6 | A12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | A4 | 52.22 | 9 | 5.36 | 12.12 | 1.18 | 13.19 | 2.10 | |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | A4 | 46.11 | 4 | 1.27 | 10.48 | 0.20 | 13.19 | 2.15 | |
| 21.08.2021 | KM sprint | H 40- | 26.24 | 8 /9 | 2.24 | 10.03 | 0.55 | 8.38 | 0.17 | |
| 15.08.2021 | Mellomdistanse i MNM-terreng | H 45- | 55.36 | 6 /8 | 11.20 | 13.14 | 2.42 | 13.19 | 2.15 | |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | H 45- | 1.11.03 | 6 /9 | 5.20 | 11.38 | 0.52 | 13.19 | 2.15 | |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | A4 | 57.37 | 14 | 7.22 | 13.04 | 1.40 | 13.56 | 2.22 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | A4 | 1.12.57 | 7 | 9.26 | 14.45 | 1.54 | 13.56 | 2.22 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | Løype: A4 | 1.12.57 | 6 | 7.50 | 14.25 | 1.33 | 13.56 | 2.22 | |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | B3 | 40.13 | 8 | 8.27 | 14.31 | 3.03 | 14.24 | 2.26 | – |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2021 | O-sjuer 3, Storåsen | A4 | 1.28.00 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | A4 | 57.58 | 13 | 13.40 | 14.39 | 3.27 | 13.16 | 2.21 | |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | A4 | 52.22 | 9 | 5.36 | 12.05 | 1.18 | 13.07 | 2.18 | |
| 27.08.2020 | TA-sprint 4 | Åpen 2,5 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2020 | Markaløpet | H 40- | 1.33.13 | 9 /12 | 12.48 | 12.40 | 1.44 | 13.13 | 2.24 | |
| 02.08.2020 | Svabergsprinten | Svaberg | 41.57 | 28 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 30.07.2020 | Svabergsprinten | Svaberg | 41.57 | 28 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2020 | Sommerløpet | H 40- | 1.07.50 | 17 /17 | 15.50 | 14.07 | 3.18 | 13.08 | 2.20 | |
| 18.06.2020 | TA-sprint 1 | Å2,5 | 19.31 | 12 /21 | 2.48 | 8.09 | 1.10 | 7.45 | 0.21 | |
| 13.06.2020 | KM mellomdistanse NTOK | H 40- | 56.09 | 5 /8 | 10.25 | 12.34 | 2.20 | 12.55 | 2.10 | |
| 18.09.2019 | O-Sjuer 10 | A6 | 28.17 | 6 | 3.25 | 8.18 | 1.00 | 8.01 | 0.24 | |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | A4 | 53.18 | 12 | 11.28 | 14.54 | 3.12 | 13.03 | 2.09 | |
| 15.08.2019 | IOF VIP / Media Race | Svaberg | 41.57 | 27 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2019 | O-Sjuer 6 | A6 | 57.22 | 6 | 5.10 | 10.36 | 0.57 | 12.53 | 2.06 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | A6 | 1.10.52 | 10 | 7.37 | 12.37 | 1.21 | 12.53 | 2.06 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | A6 | 1.29.05 | 10 | 19.55 | 15.23 | 3.26 | 13.03 | 2.04 | |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | A4 | 48.31 | 10 | 3.46 | 11.28 | 0.53 | 13.03 | 2.04 | |
| 12.05.2019 | Trondheim Open | Direkte A | 46.52 | 10 /15 | 4.54 | 13.20 | 1.24 | 13.03 | 2.04 | |
| 09.05.2019 | TA-Sprint 5, finale | Å2,5 | 21.20 | 12 /14 | 3.54 | 9.13 | 1.41 | 8.06 | 0.24 | |
| 05.05.2019 | Vårløpet | H 40- | 1.08.13 | 9 /9 | 9.59 | 12.43 | 1.52 | 13.03 | 2.04 | |
| 02.05.2019 | TA-Sprint 4 | Åpen 2.5 | 21.01 | 16 /17 | 0.40 | 7.51 | 0.15 | 8.06 | 0.24 | |
| 01.05.2019 | Blåveisløpet | H 40- | 1.03.25 | 8 /12 | 12.20 | 12.59 | 2.31 | 13.03 | 2.04 | |
| 25.04.2019 | TA-Sprint 3 | Åpen 2,5 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2019 | BK 1 | A 6 | 36.31 | 8 | 2.05 | 10.33 | 0.36 | 12.33 | 1.42 | |
| 11.04.2019 | TA-Sprint 2 | Åpen 2,5 | 20.31 | 12 /20 | 0.47 | 7.31 | 0.17 | 7.59 | 0.18 | – |
| 10.04.2019 | O-Sjuer 1 | A4 | 19.29 | 3 | 0.18 | 10.05 | 0.09 | 12.33 | 1.42 | |
| 04.04.2019 | T-A-sprint 1 | Åpen 2,5 | 24.46 | 22 /24 | 3.35 | 9.19 | 1.21 | 7.59 | 0.18 | – |
| 25.08.2018 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | H35 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2018 | Bygdakamp 5 | A4 | 36.16 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | A4 | 1.12.16 | 7 | 3.33 | 13.19 | 0.39 | 12.44 | 1.47 | |
| 21.07.2018 | Svabergsprinten | Herrer åpen | 39.08 | 26 /43 | 6.02 | 13.10 | 2.02 | 12.41 | 1.51 | |
| 10.06.2018 | Verdal OK 2-dagers | H 40- | 1.40.23 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2018 | Verdal OK 2-dagers | H 40- | 51.15 | 4 /4 | 8.45 | 12.32 | 2.08 | 12.48 | 1.59 | |
| 30.05.2018 | Bygdakamp 3 | A 4 | 39.33 | 13 | 3.19 | 10.54 | 0.55 | 12.46 | 1.58 | |
| 23.05.2018 | O-sjuer nr 5 | A4 | 1.03.13 | 3 | 6.53 | 11.00 | 1.12 | 12.46 | 1.58 | |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | A4 | 56.34 | 9 | 6.52 | 12.55 | 1.34 | 12.46 | 1.58 | |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | A4 | 51.45 | 16 | 8.07 | 11.47 | 1.51 | 12.46 | 1.58 | |
| 06.05.2018 | Vårløpet | H40 | 1.18.25 | 10 /11 | 11.33 | 13.27 | 1.59 | 12.46 | 1.58 | |
| 02.05.2018 | O-sjuer nr 3 | A4 | 43.50 | 8 | 5.40 | 12.04 | 1.34 | 12.46 | 1.58 | |
| 29.04.2018 | Blåveisløpet | H 40- | 1.07.28 | 6 /7 | 17.11 | 15.57 | 4.04 | 13.21 | 1.57 | |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | A4/A6 | 26.25 | 10 | 4.09 | 12.48 | 2.01 | 13.21 | 1.57 | |
| 11.04.2018 | O-sjuer 1, Hegle | A4/A6 | 25.01 | 9 | 3.28 | 13.36 | 1.53 | 13.21 | 1.57 | |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | A4 | 46.11 | 4 | 1.27 | 10.27 | 0.20 | 11.52 | 1.20 | |
| 22.06.2016 | O-sjuer nr. 7 | A4 | 54.25 | 14 | 7.37 | 13.13 | 1.51 | 13.09 | 1.50 | |
| 27.04.2016 | O-sjuer nr. 3 | C5 | 47.30 | 3 | 4.23 | 13.48 | 1.16 | – | – | – |
| 29.04.2015 | O-sjuer nr 3 | B3 | 40.13 | 20 | 8.50 | 18.04 | 3.58 | – | – | – |
| 20.08.2014 | Bygdakamp nr.5 | A6 | 22.13 | 15 | 1.02 | 12.16 | 0.34 | 13.04 | 1.46 | |
| 21.05.2014 | O-sjuer 4, Stubbmodalen | A4 | 49.58 | 8 | 2.46 | 11.28 | 0.38 | 12.57 | 1.52 | – |
| 07.05.2014 | O-sjuer 3, Børsåsen | A6 | 1.20.33 | 9 | 10.40 | 12.56 | 1.43 | 12.57 | 1.52 | – |
| 12.06.2013 | O-sjuern 7 | N1 | 49.42 | – | 0.43 | 17.00 | 0.15 | 16.50 | 0.44 | – |
| 22.05.2013 | O-sjuern 6 | A6 | 1.27.07 | 10 | 16.21 | 15.22 | 2.53 | – | – | – |
| 22.06.2011 | O-sjuer nr 6 | N1 | 33.10 | 4 /15 | 1.45 | 21.01 | 1.07 | – | – | – |