Løperprofil
Ida Marie Bratlien
Snertingdal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.19
- Løpskapasitet
- 12.11
- O-evne
- 1.08
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 4.49
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 29.06.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0751 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3799 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0736 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3089 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,42 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9559 |
| bomVekt | 1,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4312 |
| bomStorSigma | 0,7968 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0489 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0762 |
| havariVekt | 0,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7765 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3242,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3545,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.39
- Løpskapasitet
- 9.27
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 3.23
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 28.06.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1545 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4332 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0559 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3011 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0113 |
| bomVekt | 2,98 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,196 |
| bomStorSigma | 0,6557 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0854 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8971 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3506,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3579,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.30
- Løpskapasitet
- 15.49
- O-evne
- 2.41
- Jevnhet ±
- 11,2 %
- Usikkerhet ±
- 5.57
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 104 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 06.06.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2088 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6317 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1118 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,279 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,35 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1018 |
| bomVekt | 2,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6489 |
| bomStorSigma | 0,943 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0558 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0853 |
| havariVekt | 0,28 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,061 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3719,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4352,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.30
- Løpskapasitet
- 10.35
- O-evne
- 1.56
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 4.39
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 05.08.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1875 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0791 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3163 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0051 |
| bomVekt | 0,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,546 |
| bomStorSigma | 0,8673 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0684 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2497,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2951,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 26.08.2020 Nammo-cup 4, bom 2.33 | 82 | – |
| Bom over fem minutter | 32 | 06.06.2020 Nammo-cup 1, bom 9.33 | 104 | – |
| Bom over ti minutter | 37 | 06.06.2020 Nammo-cup 1, bom 11.16 | 132 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | B-åpen 17- | 57.09 | 64 /128 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2020 | Nammo-cup 4 | B-Åpen | 34.34 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2020 | Nammo-cup 3 | B-Åpen | 27.53 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2020 | Nammo-cup 2 | B-Åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2020 | Nammo-cup 1 | B-Åpen | 1.45.01 | 2 /2 | 41.25 | 47.50 | 18.52 | – | – | – |
| 07.09.2019 | Nammo-Cup 6 (Finale) | Åpen B | 1.07.43 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2019 | Snertingdalsløpet 2019 | U - C | 52.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.08.2019 | Treningsløp 3 SIF Orientering | C | 43.53 | 4 /7 | 5.51 | 16.36 | 2.13 | – | – | – |
| 29.06.2019 | Norsk o-festival - mellom | U - C | 50.23 | – | 2.28 | 17.27 | 0.51 | 15.35 | 0.36 | – |
| 28.06.2019 | Norsk o-festival - sprint | U - B | 33.07 | – | 2.34 | 13.11 | 1.01 | 11.46 | 0.13 | – |
| 24.06.2019 | Treningsløp 2 SIF Orientering | B/C | 34.21 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2019 | Nammo-cupen 4 | B-åpen | 40.26 | 2 /4 | 8.44 | 23.45 | 5.08 | – | – | – |
| 12.06.2019 | VestMjøsa-cup 4 | B | 1.19.18 | 8 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2019 | Nammo-Cup 3 | B-Åpen | 1.32.13 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2019 | Gjø-Vard-sprinten | D13-16 | 44.11 | 1 /3 | 4.11 | 14.31 | 1.22 | 11.46 | 0.13 | – |
| 15.05.2019 | Vestmjøsacup 1 / Sprintcup 4 | B | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2019 | KM mellom / Våronnløpet | Utvikling C | 32.50 | 3 /5 | 1.09 | 16.00 | 0.34 | – | – | – |
| 14.10.2018 | Klubbmesterskap | D/H11-14 | 43.36 | 5 /8 | 2.07 | 9.17 | 0.27 | – | – | – |
| 09.09.2018 | Snertingdalsløpet | D 13-16C | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2018 | Nammo-Cup 2018, Etappe 5 (Finale) | C - åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2018 | Nammo-Cup 4 | C-Åpen | 24.57 | 5 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2018 | Myrtrampen | D 13-16C | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2018 | Nammo-cup 3 | C-Åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2018 | KM sprint | D13-14 | 39.55 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2018 | Nammo-Cup etappe 2 | C-Åpen | 44.42 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2018 | VestMjøsa-cup 2 | C | 54.02 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2018 | Våronnløpet | D13-16N | 47.05 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2018 | Sprintcup 2/Vestmjøsa-cup 1 | D 13-16 | 23.09 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2018 | Nammo-cup 1 | C-Åpen | 26.54 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |