Løperprofil
Johanne Ragvin Rystad
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
9 løp
B-rankingen
47 løp
C-rankingen
41 løp
N-rankingen
25 løp
Skogsrankingen
nr. 754 av 2062
Nr. 754 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 22 av 44 i klassen D13–14 · nr. 9 av 20 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 12.45
- Løpskapasitet
- 11.47
- O-evne
- 0.58
- Jevnhet ±
- 7,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 23.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0418 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0766 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0728 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0315 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,59 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0912 |
| bomVekt | 64,95 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2614 |
| bomStorSigma | 0,6289 |
| antallBom | 25 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0444 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0504 |
| havariVekt | 4,85 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3646 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0014 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3136,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3395,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.03
- Løpskapasitet
- 7.54
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 12,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- best i februar (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 08.03.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0308 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0022 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1259 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0439 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,32 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,52 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7103 |
| bomVekt | 37,7 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1714 |
| bomStorSigma | 0,7827 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0652 |
| havariVekt | 2,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0029 |
| fartSesongSin | −0,0048 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2932,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2987,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 41 av 335
Nr. 41 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 28 av 97 i klassen D13–14 · nr. 19 av 53 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 12.25
- Løpskapasitet
- 11.17
- O-evne
- 1.08
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 39
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 48 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1233 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,123 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0582 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0161 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 22,8 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 39,11 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7141 |
| bomVekt | 347,57 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4124 |
| bomStorSigma | 0,6999 |
| antallBom | 78 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0464 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0335 |
| havariVekt | 31,21 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0176 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,155 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0036 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2656,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2921,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.12
- Løpskapasitet
- 9.57
- O-evne
- 1.15
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.01
- Sikkerhet
- 22
- Bommer per løp
- 2,5
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 42 (sist 21.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2483 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2492 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0952 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0874 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,58 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 21,58 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7488 |
| bomVekt | 152,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,447 |
| bomStorSigma | 0,8191 |
| antallBom | 65 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0313 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0494 |
| havariVekt | 7,4 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0025 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9036 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0009 |
| fartSesongSin | −0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2351,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2645,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.18
- Løpskapasitet
- 8.53
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 13,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.01
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 25.10.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3545 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3563 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1371 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0945 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,3 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1281 |
| bomVekt | 22,53 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3375 |
| bomStorSigma | 0,6601 |
| antallBom | 64 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0317 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,029 |
| havariVekt | 1,8 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0022 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8281 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0092 |
| fartSesongSin | −0,0027 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2124,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2461,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 6 | 23.09.2026 Harry Lagerts Nattcup 2026 - Løp 1, bom 2.26 | 153 | – |
| Bom over fem minutter | 370 | 05.04.2026 Bohuslunken, Five-O, #4, medel, bom 12.09 | 370 | – |
| Bom over ti minutter | 370 | 05.04.2026 Bohuslunken, Five-O, #4, medel, bom 12.09 | 517 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Løp 3 | LokalD | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 - Løp 1 | LokalD | 50.56 | 16 /24 | 3.07 | 13.28 | 0.49 | 12.51 | 0.58 | |
| 13.09.2026 | Romeriksløpet 2026 med Trimtex cup | D 13-14 | 36.50 | 5 /13 | 2.26 | 11.41 | 0.46 | 12.27 | 1.07 | |
| 12.09.2026 | Askerløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 40.24 | 4 /10 | 0.25 | 11.14 | 0.07 | 12.27 | 1.07 | |
| 06.09.2026 | Trimtex-cup fellesstart | D13-14 | 34.57 | 9 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM langdistanse Trimtex cup | D 13-14 | 38.03 | 8 /13 | 3.28 | 12.35 | 1.09 | 12.37 | 1.11 | |
| 26.08.2026 | NSK Klubbmesterskap 2026 | AM-Åpen 14 | 59.03 | 4 /6 | 2.10 | 11.45 | 0.26 | 12.44 | 1.00 | |
| 23.08.2026 | Huldersprinten | D 13-14 | 35.15 | 3 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | Hemingløpet | D 13-14 | 45.53 | 5 /7 | 0.11 | 11.19 | 0.03 | 12.37 | 1.11 | |
| 16.08.2026 | Fossumløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 32.10 | 4 /15 | 0.14 | 11.13 | 0.05 | 12.37 | 1.11 | |
| 11.08.2026 | OBOS NordmarkA 1-2-3 - bonus høst | d13-14 | 38.19 | 2 /2 | 4.16 | 13.45 | 1.32 | 12.37 | 1.11 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D14 | 17.01 | 14 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D14 | 41.36 | 18 /37 | 2.57 | 12.50 | 0.55 | 12.37 | 1.11 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D14 | 40.14 | 38 /154 | 2.57 | 11.21 | 0.50 | 12.41 | 1.13 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D14 | 40.49 | 52 /154 | 4.13 | 12.32 | 1.18 | 12.41 | 1.13 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D14 | 28.41 | 69 /154 | 1.56 | 12.23 | 0.50 | 12.41 | 1.13 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D14 | 53.08 | 85 /154 | 6.53 | 13.34 | 1.45 | 12.41 | 1.13 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D14 | 44.45 | 67 /154 | 3.53 | 12.10 | 1.03 | 12.41 | 1.13 | |
| 05.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | D 13-14 | 56.07 | 4 /4 | 1.35 | 11.22 | 0.19 | 12.41 | 1.13 | |
| 04.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | D 13-14 | 31.15 | 1 /5 | 0.32 | 11.41 | 0.12 | 12.41 | 1.13 | |
| 03.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | D 13-14 | 19.05 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 bonusløp | d13-14 | 29.00 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | D13-14 | 24.20 | 12 /48 | 0.53 | 12.28 | 0.27 | 12.59 | 1.14 | |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | D 13-14 | 21.22 | 6 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | D13-14 | 13.23 | 3 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2026 | Knut Valstads minneløp | D 13-14 | 50.09 | 5 /11 | 5.30 | 12.45 | 1.24 | 12.59 | 1.14 | |
| 03.06.2026 | NSK Klubbcup #2 2026 | AM-Åpen 14 | 56.48 | 2 /4 | 8.58 | 14.48 | 2.20 | 13.02 | 1.04 | |
| 31.05.2026 | Gromløpet | D 13-14 | 34.52 | 5 /15 | 1.45 | 13.15 | 0.40 | 13.03 | 1.15 | |
| 30.05.2026 | NIttedalsløpet | D 13-14 | 40.14 | 6 /14 | 2.42 | 13.06 | 0.53 | 13.03 | 1.15 | |
| 16.05.2026 | KM mellomdistanse Akershus og Oslo | D 13-14 | 46.31 | 17 /29 | 5.41 | 14.26 | 1.47 | 13.03 | 1.15 | |
| 06.05.2026 | NSK Klubbcup #1 2026 | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | D 13-14 | 34.54 | 5 /34 | 0.56 | 11.57 | 0.20 | 13.01 | 1.18 | |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | D 13-14 | 24.55 | 9 /35 | 0.08 | 12.12 | 0.04 | 13.01 | 1.18 | |
| 05.04.2026 | Bohuslunken, Five-O, #4, medel | D14 | 50.25 | 17 /20 | 15.31 | 16.59 | 5.14 | 13.01 | 1.18 | |
| 04.04.2026 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | D14 | 46.33 | 16 /25 | 4.03 | 12.33 | 1.06 | 13.01 | 1.18 | |
| 03.04.2026 | Kortfredagen, Five-O, #2, sprint | D14 | 15.36 | 12 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2026 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | D14 | 32.59 | 11 /18 | 0.49 | 12.18 | 0.18 | 13.01 | 1.18 | |
| 28.03.2026 | BBrave Oslo løp 1 - Run for the Children of Ukraine | D 13-14 | 27.46 | 1 /5 | 0.24 | 10.51 | 0.09 | 12.58 | 1.12 | |
| 08.03.2026 | Fossum Inne-o | Krevende D1316 | 1.24.21 | 1 /2 | 8.38 | 10.19 | 1.03 | 8.32 | 0.10 | |
| 21.02.2026 | Innendørs Orientering Korsvoll Skole | Middels | 13.12 | 2 /40 | 1.02 | 5.51 | 0.27 | 7.29 | 0.10 | – |
| 21.02.2026 | Innendørs Orientering Korsvoll Skole | Vanskelig | 34.59 | 42 /79 | 7.04 | 10.24 | 2.06 | 7.29 | 0.10 | – |
| 31.12.2025 | Nyttårsløpet, OK Moss | AK-åpen | 51.51 | 4 /13 | 3.34 | 12.55 | 0.53 | 13.01 | 0.49 | |
| 08.10.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 – Løp 2 | LokalD | 49.36 | 22 /28 | 3.09 | 13.44 | 0.52 | 13.13 | 0.55 | |
| 01.10.2025 | Sprintløp Bø i Telemark | Sprint | 19.29 | 17 /32 | 0.08 | 8.43 | 0.04 | – | – | – |
| 24.09.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 – Løp 1 | LokalD | 42.01 | 17 /25 | 2.03 | 13.01 | 0.38 | 13.02 | 0.57 | |
| 07.09.2025 | Follo 2-dagers, dag 2, Trimtex-cup jaktstart | D 13-14 | 51.57 | 7 /12 | 1.16 | 11.47 | 0.23 | 13.29 | 1.19 | |
| 06.09.2025 | Follo 2-dagers dag 1, Trimtex-cup | D 13-14 | 36.25 | 9 /12 | 3.19 | 13.46 | 1.15 | 13.29 | 1.19 | |
| 31.08.2025 | Knut Valstads Minneløp | D 13-14 | 42.29 | 8 /16 | 1.45 | 12.17 | 0.30 | 13.35 | 1.20 | |
| 27.08.2025 | Klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 3 | D 13-14 | 39.14 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | Romeriksløpet 2025 med KM lang og Trimtex cup | D 13-14 | 54.13 | 12 /18 | 4.02 | 13.56 | 1.02 | 13.35 | 1.20 | |
| 17.08.2025 | Fossumløpet 2025 med Trimtex-cup | D 13-14 | 40.39 | 11 /15 | 2.49 | 13.20 | 0.55 | 13.35 | 1.20 | |
| 16.08.2025 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 33.52 | 8 /12 | 4.53 | 13.50 | 2.00 | 13.35 | 1.20 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D13 | 37.37 | 40 /143 | 1.59 | 11.43 | 0.37 | 13.50 | 1.27 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D13 | 42.49 | 72 /143 | 1.41 | 13.38 | 0.32 | 13.50 | 1.27 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D13 | 33.56 | 48 /143 | 3.23 | 13.20 | 1.20 | 13.50 | 1.27 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D13 | 1.05.56 | 99 /143 | 20.51 | 17.04 | 5.24 | 13.50 | 1.27 | |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | D13-14 | 32.04 | 30 /44 | 0.51 | 15.09 | 0.24 | 13.53 | 1.09 | |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | D 13-14 | 21.00 | 21 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | D13-14 | 18.48 | 27 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | D13-16_1og2 | 31.24 | 13 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | D 13-14 | 39.22 | 5 /25 | 0.02 | 11.58 | 0.01 | 13.53 | 1.09 | |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | D 13-14 | 28.59 | 6 /29 | 0.55 | 12.12 | 0.23 | 13.53 | 1.09 | |
| 04.06.2025 | NSK Klubbcup #2 - 2025 | D 13-14 | 44.38 | 1 /4 | 2.33 | 12.21 | 0.42 | 13.53 | 1.09 | |
| 18.05.2025 | KM mellomdistanse AOOK med Trimtex cup | D 13-14 | 34.08 | 16 /21 | 3.56 | 14.20 | 1.39 | 14.32 | 1.23 | |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | D 13-14 | 19.10 | 16 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | NSK Klubbcup #1 2025 | D 13-14 | 54.31 | 3 /5 | 7.31 | 17.14 | 2.23 | 14.32 | 1.23 | |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | D 13-14 | 45.11 | 8 /20 | 1.33 | 13.29 | 0.28 | 14.32 | 1.23 | |
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | D 13-14 | 16.04 | 10 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2025 | Vikingaträffen, Five-O, #5, medel | D14 | 46.51 | 12 /16 | 4.11 | 13.51 | 1.14 | 14.24 | 1.16 | – |
| 20.04.2025 | Bohuslunken, Five-O, #4, medel | D14 | 36.07 | 14 /24 | 0.27 | 14.04 | 0.11 | 14.24 | 1.16 | – |
| 19.04.2025 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | D14 | 45.27 | 22 /30 | 4.27 | 14.03 | 1.23 | 14.24 | 1.16 | – |
| 18.04.2025 | Kortfredagen, Five-O, #2, sprint | D14 | 16.20 | 11 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | D13-14 | 40.18 | 15 /29 | 0.39 | 12.46 | 0.12 | 14.24 | 1.16 | – |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | D 13-14 | 47.00 | 24 /36 | 5.48 | 15.37 | 1.56 | 14.24 | 1.16 | – |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | D 13-14 | 43.41 | 15 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2024 | OBOS Trollnatta og OBOS Natt-o-toget | lang | 26.15 | 7 /51 | 2.36 | 12.52 | 1.16 | 13.09 | 1.00 | |
| 25.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 - Finale | Rekrutt | 1.31.59 | 8 /9 | 7.36 | (17.14) | 1.25 | 11.15 | 1.29 | |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 11-12 | 28.38 | 19 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 3 | Rekrutt | 32.56 | 4 /10 | 1.38 | 8.56 | 0.27 | 11.15 | 1.29 | |
| 21.09.2024 | O-troll-festivalen | D 11-12 | 28.22 | 7 /16 | 7.24 | 16.48 | 4.23 | 12.56 | 1.14 | |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | D 11-12 | 31.16 | 4 /9 | 0.28 | 11.28 | 0.10 | 12.56 | 1.14 | |
| 08.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 2 | D 11-12 | 32.33 | 6 /11 | 3.48 | 13.29 | 1.34 | 12.56 | 1.14 | |
| 07.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 1 | D 11-12 | 28.54 | 3 /11 | 0.33 | 11.41 | 0.13 | 12.56 | 1.14 | |
| 01.09.2024 | Hemingløpet m/Trimtex-cup | D 11-12 | 25.49 | 5 /14 | 3.16 | 12.11 | 1.32 | 12.56 | 1.14 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D12 | 29.30 | 77 /147 | 1.55 | 12.55 | 0.50 | 13.14 | 1.17 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D12 | 28.02 | 59 /147 | 1.04 | 12.55 | 0.29 | 13.14 | 1.17 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D12 | 53.53 | 117 /147 | 16.33 | 17.54 | 5.30 | 13.14 | 1.17 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D12 | 41.48 | 105 /147 | 3.24 | 16.05 | 1.19 | 13.14 | 1.17 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D12 | 29.46 | 88 /145 | 1.02 | 12.52 | 0.27 | 13.14 | 1.17 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 17.02 | 8 /40 | 0.26 | 11.16 | 0.17 | 12.51 | 1.10 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 14.32 | 9 /170 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 23.54 | 13 /170 | 0.03 | 11.28 | 0.01 | 12.51 | 1.10 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 30.46 | 24 /170 | 4.17 | 14.02 | 1.57 | 12.51 | 1.10 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | D 11-12 | 28.52 | 30 /55 | 4.39 | 13.32 | 2.11 | 12.51 | 1.10 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 11-12 | 23.42 | 24 /57 | 2.21 | 12.50 | 1.16 | 12.51 | 1.10 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 11-12 | 16.08 | 10 /56 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | Klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | B-åpen | 51.14 | 2 /4 | 5.51 | 19.11 | 2.11 | – | – | – |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | D 11-12 | 24.45 | 3 /20 | 0.57 | 11.07 | 0.26 | 12.51 | 1.10 | |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | D 11-12 | 38.34 | 5 /12 | 4.51 | 11.14 | 1.25 | 12.51 | 1.10 | |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | D11-12_3 | 44.56 | 2 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | D 11-12 | 33.10 | 8 /39 | 0.29 | 11.30 | 0.10 | 13.17 | 1.16 | |
| 15.05.2024 | NSK Klubbcup #1 | B-åpen 10-16 | 45.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2024 | Eikerløpet | D 11-12 | 26.44 | 7 /16 | 2.28 | 13.19 | 1.14 | 13.17 | 1.16 | |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset | Løype: 1 | 15.13 | 21 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | D11 | 25.15 | 3 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | D11-12 | 26.18 | 2 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | Smaaleneneløpet | D 11-12 | 17.46 | 4 /12 | 0.04 | 11.09 | 0.03 | 13.41 | 1.24 | |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | D11-12 | 25.37 | 1 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | D 11-12 | 33.41 | 11 /33 | 1.51 | 12.40 | 0.42 | 13.41 | 1.24 | |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | D 11-12 | 41.37 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D 11-12 | 24.39 | 4 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 11-12 | 44.23 | 28 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Finale | Rekrutt | 39.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.10.2023 | Skumleløpet | C - Flaggermus | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2023 | Sprintløp Bø i Telemark | C-løype | 25.48 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | D 11-12 | 25.46 | 8 /13 | 1.17 | 13.24 | 0.40 | 14.24 | 1.31 | |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | C-åpen | 47.25 | 5 /8 | 1.40 | 13.44 | 0.29 | 14.24 | 1.31 | |
| 10.09.2023 | Folloløpet med Trimtex-Cup | D 11-12 | 23.39 | 4 /6 | 2.13 | 12.48 | 1.12 | 14.24 | 1.31 | |
| 09.09.2023 | Høstløpet i Follo med Trimtex-cup | D 11-12 | 44.09 | 7 /10 | 6.46 | 16.14 | 2.29 | 14.24 | 1.31 | |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | D 11-12 | 32.26 | 9 /12 | 2.16 | 14.12 | 1.00 | 14.47 | 1.40 | |
| 23.08.2023 | klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2023 | Harald Thons minneløp og KM Lang Buskerud | D 11-12 | 35.23 | 3 /12 | 0.32 | 12.58 | 0.12 | 14.47 | 1.40 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 18.03 | 10 /139 | 0.26 | 12.21 | 0.18 | 15.11 | 1.50 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 22.59 | 12 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 23.57 | 17 /139 | 0.36 | 13.22 | 0.20 | 15.11 | 1.50 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 45.37 | 26 /139 | 5.51 | 15.19 | 1.58 | 15.11 | 1.50 | |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | D 11-12 | 46.53 | 32 /40 | 4.10 | 17.18 | 1.32 | 15.47 | 2.04 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | D 11-12 | 25.28 | 33 /52 | 2.22 | 14.46 | 1.22 | 15.47 | 2.04 | |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint øvrige klasser | D 11-12 | 22.18 | 26 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | D11-12_1og2 | 24.22 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | D 11-12 | 26.37 | 6 /27 | 1.08 | 12.50 | 0.33 | 16.09 | 2.18 | |
| 27.05.2023 | Pinseløpet dag 1 | D 11-12 | 29.16 | 8 /27 | 1.10 | 12.45 | 0.30 | 16.09 | 2.18 | |
| 24.05.2023 | NSK klubbcup #1 | D 11-12 | 27.17 | 7 /10 | 1.52 | 17.10 | 1.10 | 16.09 | 2.18 | |
| 18.05.2023 | Eikerløpet | D 11-12 | 53.50 | 15 /18 | 17.08 | 21.42 | 6.54 | 16.09 | 2.18 | |
| 14.05.2023 | Gromløpet med Trimtex-cup | D 11-12 | 27.46 | 6 /10 | 4.02 | 15.32 | 2.15 | 16.09 | 2.18 | |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | D 11-12 | 27.17 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | D 11-12 | 36.58 | 11 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | D 11-12 | 33.04 | 13 /20 | 4.41 | 15.44 | 2.14 | 17.31 | 2.51 | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | D 11-12 | 33.55 | 32 /34 | 15.29 | 23.55 | 10.55 | 17.31 | 2.51 | – |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | D11-12 | 41.58 | 8 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | D 11-12 | 15.22 | 13 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | D 11-12 | 41.02 | 13 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2023 | Solrenningen Langdistanse | D 11-12 | 45.11 | 14 /19 | 5.59 | 19.03 | 2.31 | 17.31 | 2.51 | – |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | D 11-12 | 44.10 | 20 /27 | 6.21 | 19.57 | 2.52 | 17.31 | 2.51 | – |
| 05.11.2022 | Trollnatta og Natt o-toget | Trollnatta lang | 53.39 | 34 /59 | 3.21 | 22.11 | 1.23 | 16.36 | 1.10 | |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | D 9-10 | 40.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2022 | Veteranmesterskap mellomdistanse m/publikumsløp | Dir C | 54.16 | 9 /18 | 2.25 | 15.44 | 0.42 | 16.22 | 1.50 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 9-10 | 17.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 9-10 | 21.32 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 9-10 | 22.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | D 9-10 | 27.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, mellomdistanse | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2022 | Norsk O-Festival Sprint - Alle klasser | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2022 | Løvspretten | D 9-10 | 19.48 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2022 | Elgdilten | D 9-10 | 29.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2022 | Pinsesprinten | D 9-10 | 34.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2022 | Eikerløpet | D 9-10 | 29.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2022 | Knut Valstads Minneløp med Trimtex-cup | D 9-10 | 29.02 | 2 /7 | 1.31 | 11.29 | 0.36 | 13.39 | 1.25 | |
| 18.05.2022 | NSK-cup løp 1 | C-åpen 10-16 | 54.58 | 7 /9 | 2.41 | 22.37 | 1.06 | – | – | – |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | D 9-10 | 12.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | DRekrutt | 23.37 | 11 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2022 | Smaaleneneløpet | D 9-10 | 23.20 | 7 /9 | 1.54 | 13.28 | 1.06 | 14.25 | 1.35 | |
| 23.04.2022 | Lørdagskjappen | D 9-10 | 18.57 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | D rekrutt | 21.19 | 11 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | DR | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2022 | Kvillebyns klassiska | Mycket lätt 2 km | 25.34 | 3 /6 | 0.00 | (8.33) | 0.00 | 14.27 | 1.34 | |
| 02.04.2022 | Strömstadsmedeln | Mycket lätt 2 km | 30.01 | 2 /9 | 1.17 | 12.06 | 0.31 | 14.25 | 1.35 | |
| 29.03.2022 | Oslo City Cup nr. 1 - 2022 | DRekrutt | 15.42 | 4 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2021 | SprintX3M - Løp nr. 3 - Park Supersprint | D 9-10 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | Trollnatta | Trollnatta mellom | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | SprintX3M - Løp nr. 1 - Downhill Sprint | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.10.2021 | Sprintløp Bø i Telemark | N-løype | 7.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2021 | Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | D 9-10 | 16.12 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskapet skog Nydalens SK | D 9-10 | 29.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | D/H 9-10 | 49.52 | 6 | 20.04 | 28.32 | 11.29 | – | – | – |
| 28.08.2021 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | D 9-10 | 49.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2021 | Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | D 9-10 | 21.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2021 | Night Hawk Kids Eventyr | Eventyr | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2021 | Night Hawk Kids Stjernenatt | Stjernenatt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 12.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 17.55 | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | N-åpen | 24.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2020 | Sprint X3m løp 3 - Park Sprint | D 9-10 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.11.2020 | Frostsprinten | N-åpen | 37.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2020 | Harry Lagerst Nattcup 2020 - Bonusløp | Rekrutt | 57.00 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2020 | Folloløpet med Trimtex cup nr. 9 | N-åpen | 38.14 | 10 /16 | 6.11 | 19.16 | 3.07 | 18.20 | 1.53 | |
| 06.09.2020 | Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2020 | Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup | N-åpen | 36.33 | – | 3.30 | 18.44 | 1.48 | 19.14 | 1.49 | |
| 23.08.2020 | Askerløpet med Trimtex Cup | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2020 | Ivar-o-løpet med Trimtex-cup | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.08.2020 | Fossumløpet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2020 | Orienteringsløp i Seljord - Arena Raukleiv | N-løype | 27.57 | – | 5.00 | 23.31 | 4.12 | 20.06 | 1.55 | |
| 02.11.2019 | Trollnatta og natt-O-toget | Trolloween | – | 61 /130 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2019 | Nittedalsløpet KM Mellomdistanse Trimtex-løp | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2019 | Nydalten med Trimtex cup | N-åpen | 42.57 | – | 4.48 | 25.32 | 2.51 | 21.28 | 1.51 | |
| 20.08.2019 | NSK Cup nr 3 2019, Klubbmesterskap | D-12N | 40.37 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2019 | Night Hawk Kids Eventyr | Eventyr | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.08.2019 | Night Hawk Kids Stjernenatt | Stjernenatt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2019 | Pinseløpet, dag 3 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2019 | Pinseløpet, dag 1 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2019 | Knut Valstads minneløp | N-åpen | 43.18 | – | 3.06 | 23.06 | 1.39 | 21.48 | 1.54 | |
| 23.03.2019 | Gromløpet 2019 – Kick off Oslo | N-åpen | 44.28 | – | 5.52 | 23.59 | 3.10 | 22.41 | 1.58 | |
| 21.08.2018 | Klubbmesterskap Nydalens SK | D-12N | 58.58 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2018 | Sørlandsgaloppen 2018 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2018 | Norsk O-Festival mellom | N-åpen | 53.23 | – | 5.11 | 23.53 | 2.19 | 23.48 | 2.00 | |
| 23.06.2018 | Norsk O-Festival lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2018 | Gromløpet - KM mellom Trimtex Cup | N-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2018 | Knut Valstads minneløp | N-åpen | 56.18 | – | 3.57 | 24.39 | 1.44 | 23.48 | 2.00 | |
| 20.05.2018 | Pinseløpet, dag 2, med Junior Norgescup Langdistanse | N-åpen | 58.18 | – | 11.33 | 27.25 | 5.26 | 24.20 | 2.09 | |
| 19.05.2018 | Pinseløpet, dag 1, med Junior Løpstest | N-åpen | 1.01.39 | – | 6.59 | 22.47 | 2.35 | 24.20 | 2.09 | |
| 10.05.2018 | Eikerløpet | N-åpen | 48.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2018 | Høydepunktet m/Trimtex-Cup | N-åpen | 34.20 | – | 3.27 | 25.06 | 2.31 | 24.20 | 2.09 | |
| 22.04.2018 | Lørdagskjappen | N-åpen | 42.08 | – | 1.24 | 26.51 | 0.54 | 26.00 | 1.40 | |
| 15.04.2018 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 47.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2018 | Norwegian Spring - Vårspretten | N-åpen | 41.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2017 | Høstløpet med Trimtex-cup og OSI/GeoForm Rankingløp 16 | N-ÅPEN | 48.46 | 32 /39 | 3.33 | 27.55 | 2.02 | 26.32 | 1.53 | |
| 20.08.2017 | Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland | N-åpen | 44.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2017 | Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland | N-åpen | 39.11 | – | 1.55 | 27.51 | 1.22 | 26.58 | 1.56 | |
| 18.08.2017 | Veteranmesterskapet 2017 og Sommerløpet i Rauland | N-åpen | 32.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 44.34 | 93 /351 | 4.51 | 34.05 | 3.43 | 27.23 | 2.07 | |
| 09.07.2017 | Sørlandsgaloppen 2017 | N-åpen | 43.58 | 99 /351 | 5.09 | (45.32) | 5.20 | 27.23 | 2.07 | |
| 11.06.2017 | Gromløpet | N-åpen | 48.00 | – | 4.29 | 24.24 | 2.17 | 22.45 | 1.43 | |
| 27.05.2017 | IvarO-løpet | N-åpen | 55.15 | – | 4.36 | 27.29 | 2.17 | 24.19 | 1.41 | – |
| 21.05.2017 | Knut Valstads minneløp | N-åpen | 56.56 | – | 5.29 | (38.45) | 3.44 | 24.19 | 1.41 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KM Stafett - Østfold og Oslo/Akershus | D13-16 | Nydalens SK 1 | 1 | 38.24 | 8 | 8 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Akershus og Oslo 8 | 3 | 15.51 | 25 | – |